Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Saldū dome reorganizē radio.
 
http://www.delfi.lv/news/national/politics/saldu-dome-reorganize-radio-opozicija-to-sauc-par-politisku-izrekinasanos.d?id=49403073
princ_fm @ ceturtdien, 2017. gada 2. novembrī 08:22
Vai tik mazam miestam vajag savu radio?
Tur ir pilns ar stacijām, kam ir raidītāji, tātad arī kvalitāte ir.
marss @ ceturtdien, 2017. gada 2. novembrī 09:01
Vai visā Latvijā ir jāuzspiež viedoklis kurš ir rīdziniekiem? Varbūt kopējā informācijas katlā der arī niša kurā pastāstīs kas notiks pilsētas parkā. Protams kad tāds radio ir aktuāls mazai auditorijai, un reitingu tabulā nav. Kā argumentu minēšu radiostacijas kas skanēja Cēsīs, nu bija tur sava odziņa... protams no biznesa viedokļa tas ir garām.
princ_fm @ ceturtdien, 2017. gada 2. novembrī 10:30
Esmu klausījies to radio, uzskatu, ka domes lēmums pareizs, nu radio tak pilnīgi neklausāms, kvalitāte 0,
asdas @ ceturtdien, 2017. gada 2. novembrī 13:44
Jā... Cēsīs reiz vienlaikus bija veselas trīs legālas vietējās radiostacijas. Tagad jau sen to vietā it kā "širpotrebs" no Rīgas. Bet nedomāju, ka pirms pāris nedēļām apklusušajai stacijai 104,7 MHz bija iespējams augstāks reitings kā savulaik Radio Trīs. Savukārt tās stacijas, kas ar apbrīnojamu regularitāti pieklust 100,9 MHz, reitings Radio Saules Iela reitingu varētu pārsist tikai uz apraides rādiusa rēķina. Kādam gan jau atkal nepatiks, bet, sit nost, šī regulārā apklušana, nekatoties uz attaisnojumiem ar problēmām ar elektrību, godu nedara un prestižu neceļ. Interesanti, kāpēc manā lauku sētā nav tik biežu problēmu ar elektrību?

Īsāk sakot, pilnīgi piekrītu Normunda viedoklim par vietējo staciju nepieciešamību. Ja atrodas kāds, kas tādas var uzturēt, tas ir tikai apsveicami. Un tad jau pamazām var piestrādāt arī pie kvalitātes.

73!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2017. gada 2. novembrī 17:04
Kādreiz zāle bij zaļāka u.t.t... Nu pagājuši tie laiki, kad raidīt bija entuziasms, tā vietā ir nākusi komercija... Un uzturēt radio nav lēts prieks. OK, ja ir miljons kontā, ko nē, stutē staciju augšā un aiziet. Citādi vietējie, mazie kantori, lēnām pamirst, pat te ir atsevišķa sadaļa http://www.eradio.lv/region.htm tiem, kuru jau labu laiku nav ... 21.gs ievieš korekcijas visur, arī radio apraidē.
marss @ ceturtdien, 2017. gada 2. novembrī 19:38
mazliet paklausijos. Tur pārsvarā latviešu dziesmas, kaut kas līdzīgs LR2.
nav nemaz tik slikts radio.
dens @ sestdien, 2017. gada 4. novembrī 11:07
Rolands Strautmalis nu nu... abdirst 100.9
TOPruslan @ otrdien, 2017. gada 14. novembrī 00:33
Paldies par viedokli, Ruslan! Nevajag justies aBdirstam! Tas bojā auru!

Tā netika domāts.

Nedomāju arī, ka atšķirīgi viedokļi varētu būt liela problēma. Manējais tika balstīts uz sentimentālu ieskatu vietējo radiostaciju pastāvēšanas iespējamībā, paspilgtinot to ar divu konkrētu apraides frekvenču lietojuma izmaiņām Cēsīs, un gribot negribot pieskaroties apraidei 100,9 MHz 2017. gadā. Patiesi ceru, ka turpmāk šajā frekvencē viss būs kārtībā, un Jums to novēlu, bet diemžēl šogad tā nav bijis. Personīgi esmu Jūs informējis par apraides un RDS problēmām šajā frekvencē vairākas reizes (bet labi zinu, ka tādu ir bijis vēl vairāk). Jā, labi, Jūs vienmēr par tām jau zinat. Esiet tik laipns un pasakiet, lūdzu, cik dienas (nedēļas) kopskaitā šogad 100,9 Jūsu fans, teiksim, Lodē ir bijis sašutumā par klusumu ēterā? Tad, kad atbilde uz šādu jautājumu būs "0", manu piezīmju nebūs. Par reitingu, protams, mans viedoklis ir subjektīvs un objektīvi nesalīdzināms, bet ņemot vērā manu ilggadējo interesi par tēmu un sakritības pēc zināmu saistību ar Cēsīm un to apkārtni, varētu būt objektīvāks par Jūsējo, neskatoties uz to, ka mana interese nepavisam nav reitingi, bet gan OBJEKTĪVI novērojumi ēterā un SUBJEKTĪVI šad tad arī sabiedrībā, ieskaitot kultūru.

----

Plūstoši pārejot uz potenciālo tēmu "Beztēma 2", paldies Ojāram par svaigu informāciju par Radio TEV testu 90,4 MHz!

73!
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2017. gada 15. novembrī 00:34
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums