Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Pieci.lv mainīsies
 
NEPLP pieņēmusi lēmumu ka 5.lv ēterā no 1.septembra jāskan vismaz 80% latviešu mūzikas, ja nē radio atņems finansējumu. Un rodas diezgan interesanta situācija
Radio SWH uzvarēja konkursā par latviešu mūzikas platformas izveidi un tai jāsāk strādāt līdz šī gada beigām. Visticamāk ka šī platforma fm formātā skanēs SWH GOLD vietā(pamatīgi izgāzies projekts).
Tātad iznāk ka būs divi radio kurosskanēs praktiski tikai latviešu mmūzika. Ja nemaldos savulaik Latviešu radio maksimālā auditorija bija 100,000 klausītāji. No vienas puses būs konkurence bet vai pietiks auditorijas lai ieinteresētu reklāmdevēju? Vai izdosies savākt pietiekami daudz satura lai būtu normāls volejbolists bez beigām atkārtošanās un lai abas stacijas atšķirtos? Vai abas stacijas skanēs tas pats.
Un kāpēc piecinieku pārvērš tieši tad kad ir sasniegta vislielākā auditorija radio pastāvēšanas vēsturē? Tas raisa aizdomas. Šaubos vai ar 80% lv mūzikas auditorija būs lielāka. Kāpēc nevar LR2 pārveidot tuvāku jauniešu auditorijai?
raitais @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 07:56
Atvainojos par kļūdām autokļūdu labošana vainīga. Volejbolists bija domāts pleilists
raitais @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 08:00
Nja ar šiem volejbolistiem būs interesanti. Pirmam volejbolistam ir dziļi pofig uz reklāmas tirgu, taču 80% ētera pārpludināt tikai ar LV mūziku, vai Gre&co tas nebūs beigu sākums, jo tā jau mazie reitingi vēl kritīs ...
Otram volejbolistam gan krietni vairāk interesē reklāmas tirgus, BET vai sasniegs kaut daļu no kādreizējās LatvRadio auditorijas, stingri šaubos, kaut vai mazās apraides teritorijas dēļ.
Un beigās, kāpēc bij jātērē kautkādi 170K EIRO par kaut kādu platformu??? Kas, valstij nav citur kur naudu likt??? Kaut vai ārstiem&co.
marss @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 10:29
Stulbi kaut ko tādu veidot ir, bet EHR grupa tak jāiepriecina. FM tas pasāciens šaubos ka būs, runa bija par interneta platformu. Pieci tas diemžēl būs sākums beigām, jo jauniešiem LV mūzika maz interesē.
Desa @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 10:50
īsti neticās, ka SWH Gold un LR5 kļūs par latviešu mūzikas spēlējošām stacijām. Goldam tad vispār būtu 100% latviešu mūzika jāspēlē (Latviešu Radio version 2.0)

5.lv vēl varēs mazliet ārzemju mūziku spēlēt. Bet nabaga Grēviņš un kompānija droši vien zemes no dusmām spēr gaisā:)
dens @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 13:35
Ienāca prātā jautājums... mēnešiem jau runā par latviešu mūzikas platformas izveidi. Un gāja runa ka tas būs pieci.lv. kautkā savādi ka pieci.lv tagad jāliek tikai lv mūzika un vēl izsludina konkursu kurā piedalās tikai swh un protams uzvar....
Raitais @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 15:02
Tak nav 5.lv jāliek tikai latviešu mūzika. Vai arī ir? 80% jābūt LV darbiem. no 10 dziesmām, 8 jābūt veidotām Latvijā, pārējās divas būs rietumu. Būs jāizvēlas kuru likt, Coldplay vai Arianu Grandi:D

Toties tam otrajam SWH produktam gan 100% lv mūzikas jāspēlē būtu. Es gan īsti neticu, ka SWH Gold varētu izmantot šim nolūkam, jo Goldam ir tikai 2-3 (?) frekvences, tur tak pat puslatviju nevar noklāt. Un vispār vai tad kaut kur tika pieminēts, ka šim SWH produktam jābūt FM viļnos pieejamam? prosta uztaisīt jaunu mājaslapu, kur online skanēs tā latviešu mūzika un viss.
SWH tagad to Rock staciju paplašina, nevis Golda.
dens @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 16:49
SWH Gold izmanto tikai vienu frekvenci. Jēkabpilī un Ventspilī pārslēgts uz SWH Rock.

73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 19:41
Pāreju apakaļ uz Tevu
Frikadels @ piektdien, 2017. gada 7. jūlijā 20:30
Rolands pareizi saka. SWH Gold paliek viena frekvence Rīgā. Un kāda jēga Gold frekvencē palaist latviešu mūzikas radio, ja lielākā daļā Latvijas teritorijas to nebūs iespējams uztvert FM`ā.
dens @ sestdien, 2017. gada 8. jūlijā 17:38
Bļāviens, šis pasāciens FM nebūs! Tā ir interneta platforma!
Desa @ sestdien, 2017. gada 8. jūlijā 18:44
Nu tad skaidrs. Jautājumu vairs nav.
dens @ svētdien, 2017. gada 9. jūlijā 11:46
Skumji, ka NEPLP padome tagad ir kļuvusi par politizētu iestādi un "Oligarhs" Lembergs cenšas ar tās palīdzību sagraut sabiedrisko mediju pieci.lv. Ceru, ka pieci.lv komanda nepadosies un vērsīsies Eiropas Raidorganizāciju asociācijā, jo šis lēmums ir absolūtu nepareizs.
Jānis @ svētdien, 2017. gada 9. jūlijā 15:32
Pieci.lv tiek finansēts no nodokļu maksātāju kabatas. Piecinieku klausās tikai Rīgā. Reģionu pilsētas reitingi nekādi. LR2 nav spējīgs aptvert LV muzikas stilus. Loģisks solis veidot LV mūzikas programmu, jautājums vai šī pieci.lv komanda ir spējīga to izdarīt ?
megavats @ trešdien, 2017. gada 12. jūlijā 19:07
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums