Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Radio SWH Rock
 
Kā patīk Radio SWH Rock muzikālais ēters? Pirms gada papildinātā playliste ir laba, bet domāju, ka vēl pietrūkst iepludināt Latvijas rokmūziku.
ezis @ otrdien, 2016. gada 9. februārī 13:53
Ir OK. Pagaišo gadu, kad secināju, ka viss komercstaciju repertuārs ir piegriezies līdz vēmienam, un CD/mp3 bij slinkums meklēt, uzspiedu 89.2. Un ieliku favorītos, cik daudz sen nedzirdētu lietu :) Ar to LV mūziku ir tā, ka tikai neliela daļa varētu kvalificēties ROCK/alternative žanram, da i kaut kādus vietējos beztēmas rūcējus klausīties galīgi negribētos.
marss @ otrdien, 2016. gada 9. februārī 14:34
It kā jau SWH "Priekšnamā" nepārtraukti tiek atgādināts, ka favorīta titulu ieguvušie iegūst (bez labojumiem citēšu "Priekšnama" mājas lapu):
"... Dziesma, kura iegūs vairāk un augstākas vietas TOPĀ viena mēneša laikā, nokļūs kādas AS Radio SWH stacijas plejlistē..."

Tātad šādā veidā teorētiski iespējams papildināt arī SWH Rock pleilisti. Vai tā notiek, neesmu ievērojis un speciāli pētījis. Katrā ziņā man, kas braucot mašīnā (proti, situācijā, kad tāluztveres iespējamība ir tuva nullei) labprāt klausās SWH Rock, latviešu mūziku nav gadījies dzirdēt gadiem.

Ir pagājuši Radio SWH Rock līdz šim labākie laiki ar dzīvajiem autorraidījumiem, kas diemžēl vairs nav sastopami arī arhīvā. Labprāt šad tad paklausītos, teiksim, tagadējo Radio SWH "Dzīvo vakariņu" autora toreizējos "Metinātāju kursus". Tomēr var jau cerēt, ka SWH Rock labākie gadi vēl tikai priekšā, bet diez vai tie iespējami bez Latvijā radītas mūzikas klātbūtnes.

73!
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2016. gada 10. februārī 08:46
@Roland - manuprāt var teikt diezgan droši, ka SWH Rock labākie gadi ir jau aiz muguras.
Janka @ ceturtdien, 2016. gada 11. februārī 02:10
Dzivas vakarinjas ir ieks swh
Martins @ piektdien, 2016. gada 12. februārī 15:40
Martin, vai kāds teica, ka tās ir ārpus SWH?!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2016. gada 13. februārī 04:05
šodien pamanīju ka Rockam parādījies radiotexts ar dziesmu izpildītājiem un dziesmas nosaukumu ... Itkā sīkums, bet patīkami :)
marss @ otrdien, 2016. gada 23. februārī 13:07
Tā jau ir labi, ka SWH Rock caur RDS raida dziesmas izpildītāju/nosaukumu, bet... kārtējo reizi tiek neievērota RDS specifikācija, kā Super FM grupas gadījumā... RDS PS izmanto kā radiotekstu, bet RT ir stacijas identifikācija...
Artis @ trešdien, 2016. gada 24. februārī 14:36
Tiešām labi tas būtu, ja izpildītājs un dziesmas nosaukums tiktu norādīts radiotekstā (RT), kur tam ir īstā vieta, bet PS tomēr būtu jābūt tikai stacijas (programmas) identifikācijai, turklāt tai jāiekļaujas astoņās šai funkcijai atvēlētajās zīmēs.

73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2016. gada 26. februārī 03:23
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums