Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

EHR & ko subjektiva viedoklja paushana
 
tiiko 18:10 27.10.2015 superefemaa dzirdeju kartejo Polja "uzrunu"... kas notiek??!!! pa ko ir cepiens?!! domaju ka polis ir latvietis.... cik vinjam par shada antilatviska viedoklja paushanu maksaa!!! mosh vinjam uzsaukt mauku!
es isteniba @ otrdien, 2015. gada 27. oktobrī 11:55
Kā Poļa kungs atrunājās? Skonto, Tev un SWH jau pamatīgi bombī, lai nepieļautu nepatriotiskas intereses.
Foma @ otrdien, 2015. gada 27. oktobrī 13:52
šodien, slēgājoties pa stacijām, arī uzrāvu kaut kādu daļu no Poļa runas ... bet par ko cepiens neuztvēru, un kā tajā visa ir iemaisīts SWH ... Ko apvainojies par Ventspils frekvenci?
marss @ otrdien, 2015. gada 27. oktobrī 14:16
Polim stress, ka no pirmā janvāra KHR būs jāpāriet uz latviešu valodu! Bet sen jau bija laiks - cik ilgi var likt mīksto apraides atļaujas pamatnosacījumiem?
!!! @ trešdien, 2015. gada 28. oktobrī 02:41
Vispār jau tēma nav viennozīmīga!

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/ugis-polis-cik-saeimas-deputatu-bus-gatavi-dancot-pec-radio-swh-jauno-ipasnieku-stabules.d?id=46643247
Audi TT @ trešdien, 2015. gada 28. oktobrī 05:09
Viss sitas tikai krievu del... Latvija puse reklamas auditorijas ir krievvalodigi, likt radio reklamu tikai lv valoda butu parakstit sev naves spriedumu. Radio merkis ir pelnit naudu. Un galu gala radiostacijam krievu valoda ir gandriz tikpat klausitaju ka lv. Atkal krievu tracinasana.
radiuss @ trešdien, 2015. gada 28. oktobrī 05:25
Iekš Hiti Rossia arī skan šī reklāma latviski. Tak tie krievi, kas klausās šo staciju nesaprot, ka pēkšņi kaut kādā iezemiešu valodā kaut kas runā:D
ivo @ trešdien, 2015. gada 28. oktobrī 05:55
SWH laiž reklāmas savās stacijās pret Super FM un ZZS (Zaļo Zemnieku Savienību), kuras sponsori ir Super FM īpašnieki un kuri vienmēr ir ziedojuši ZZS prāvas summas. SWH apgalvo, ka ierosinātās izmaiņas, likumam, kurš tika pieņemt pagājušā gada novembrī un kuram bija jāstājas spēkā no 2016. gada, tiek veiktas tikai konkrētas radiostacijas Krievijas Hītu Radio interesēs.

Super FM nepaliek atbildi parādā un mēģina uzbraukt SWH. Protams, ka Uģis Polis ir apvainojies uz SWH, kuri mēģina izstumt krievu valodā raidošos konkurentus, jo viņu SWH+ apraides atļauja ļaus turpinār raidīt krievu valodā.

Bet vispār tas likums ir dīvains. Jebkurā gadījumā vai būs iespēja stacijām izvēlēties turpmāko raidīšanas valodu, ja 50% apraides atļaujā ir latviešu, 50% svešvalodā, vai nebūs, tagad būs tā, ka 100% krievu valodā raidošajās radiostacijās pat džinglu pieteikumus visdrīzāk nedzirdēsim latviešu valodā kā tas bija līdz šim.

Vienīgā nelaime tajā visā, ka drīz Uģi Poli vispār neviens neņems nopietni, jo pārāk bieži Super FM grupas radiostacijas tiek piesārņotas ar citu radiostaciju apmelnošanas kampaņām, iepriekš Pieci, tagad SWH, parastam radio klausītājam tas ir apnicis un viņš jau laiž gar ausīm Uģa teikto, pārslēdzot staciju, kur skan mūzika, nevis žēlošanās un vaimanāšana vismaz 2x gadā.
exii @ trešdien, 2015. gada 28. oktobrī 06:58
Razborkas turpinās...
Bet Polis ir malacis, sanāk viņam tas smalkais trollings par tiem baigajiem "patriotiem" )). Ceru, ka pēc 3 gadiem kopš zināmajiem notikumiem SFM'ā par radio kā sekundāro mediju vēl kāds atceras...
Vovanich @ trešdien, 2015. gada 28. oktobrī 08:20
Man personīgi besī ārā šitā visa politika.. Ko var krāmēt sūdus viens otram virsū. Būtu labāk spieduši nevis uz striktu valodas kontroli, bet vairāk kontrolējuši no kurienes nāk autorraidījumi un kāds ir to saturs. Ja radio atrodas LV teritorijā tad, lai arī skan LV produkts, nevis kārtējā retranslācija. Vajadzētu vairāk kontrolēt, lai radio pieturas savai koncepcijai kā tas ir norādīts sākotnēji.Cik % ir jābūt LV valodā un cik RU vai kādā citā valodā. Lai nav tā, ka pērk un pārdod radiostaciju licences ar visiem SIA un mauc gaisā ko grib! Un tad nevienam nebūs jautājumi. Ja radio ir nostartējis konkursā ar konkrētu % piemēram Krievu valodā, tad tā, lai arī paliek. Savādāk veidojas bardaks.
Es @ trešdien, 2015. gada 28. oktobrī 15:01
Vakar taču viss beidzās un Saeima pieņēma likumprojektu pēc Krauzes ieteikumiem.
Polis ne velti cīnījās!
DJ @ piektdien, 2015. gada 30. oktobrī 05:49
Varbūt kādam ir ierakstītas savstarpējās laipnības jeb reklāmas, kas apmēram pirms nedēļas skanēja EHR un SWH? Nedzirdēju un tagad nav skaidrs, līdz kādiem apvainojumiem abi "draugi" aizgāja.
Ls @ ceturtdien, 2015. gada 5. novembrī 12:35
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums