Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

pieci radio
 
valmieras frekvence labi skan radio 5 saulkrastos labi var ustverst
eriks @ svētdien, 2015. gada 14. jūnijā 09:32
Ej nu ko tu neteiksi ... Pareizi rakstīt, tik tālu vēl nēesi attīstījies?
marss @ svētdien, 2015. gada 14. jūnijā 12:02
Foruma trollis ;)
Zoe @ svētdien, 2015. gada 14. jūnijā 16:01
Labi netaisīšu jaunu tēmu, jo runa iet jau par to pašu pieci.
Šorīt uzslēdzot EHRu, dzirdēju tādu mīļu reklāmu, kur tiek pieminēts jau par klasiku kļuvušais raidījums, kur daži tirliņi diskutē par visa veida seksuālām darbībām. Zinu ka nekas nemainīsies, bet kādu vēstuli LR vadībai tāka derētu aizsūtīt, varbūt vismaz to Grē miskasti izkratīs. Labi saprotu, kādas naudas un shēmas aiz tā visa stāv, un , visticamāk, nekas nemainīsies.
marss @ pirmdien, 2015. gada 15. jūnijā 03:32
Izskatās, ka Uģis Polis grib panākt, lai radio Pieci sāk dot mazāk naudas no valsts budžeta kā rezultātā radiostacija būs spiesta ieiet reklāmas tirgū kā rezultātā SuperFM grupas reklāmas ieņēmumi mazināsies! Nu diezgan mazohistiski patiesībā! :)
Savukārt Kaimiņam pilnīgi vienalga uz visu, viņš mēģina Pieci iznīcināt tikai sava personīgā aizvainojuma dēļ uz kā balstās praktiski visa viņa darbība Saeimā.
Ulle @ otrdien, 2015. gada 16. jūnijā 07:01
Tā nav Grē mistkaste, tas ir valsts radio. Ja tev Marss šķiet, ka, būvējot Pieci, ir shēmots, tad man tevi būs smagi jāapbēdina.
130db @ otrdien, 2015. gada 16. jūnijā 07:03
Ulle ir vēl "jautrāk".
Nezinu par Poļa pēkšņo draudzību ar Artusu, bet viņiem ir superloģiska iecere:
Atņemsim Pieci finansējumu un izstumsim sabiedriskos medijus no tirgus.

Jeb citiem vārdiem.
Atņemsim Pieci nodokļu maksātāju naudu un piešķirsim vēl lielāku nodokļu maksātāju naudu visiem sabiedriskajiem medijiem t.sk. Pieci

Klauni!
130db @ otrdien, 2015. gada 16. jūnijā 07:07
130db, nesapratu ko tur otrajā postā uzrakstiji, bet nu man domāt ,ka ja par privātu naudu taisa mēslu, tad iznāk 1BR un tauta pasmīkņā. Bet, ja par nodokļu naudu taisa mēslu, tad nodokļu maksātājiem ir tiesības ar sūdainu koku bakstīt "taisītājus", ko arī tautas pārstāvji Polis un co veiksmīgi dara. BTW: Grēviņš socialajos mēdijos smilkst kā sunīc par šo :) Kur palicis 101 coolais džeks? Tā paiet pasaules godība...
Vintage_DJ @ ceturtdien, 2015. gada 18. jūnijā 14:37
un vēl: Polis nevis vēlas izstumt pieci no tirgus (kura tur vnk nav - kurš ta liks tajā reklāmu, ja pat viens un divi ar superreitingiem ir patukši šai ziņā),bet gan vēlas savākt valsts finasējumu visāda jauniešu stafa producēšanai. Manuprāt, tā ir ļoti pareiza iecere - EHR "treknajos gados" bija pat ļoti ok tematiskie raidijumi, kuri visi beidzās līdz ar krīzi 2009-jā laikam.
Vintage_DJ @ ceturtdien, 2015. gada 18. jūnijā 14:45
Cik piemēram tāds vintāž_dj vispār ir paklausījies pieci.lv programu dienas garumā ka vari spriest par raidījumu kvalitāti?
Andzh @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 03:48
ehr.lv europeanhitradio.lv radioreklama.lv - uzņēmumam ar tik paviršu un novecojušu attieksmi pret online resursiem es noteikti nevēlētos uzticēt valsts (tātad arī savu ) pasūtījumu.
Andzh @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 03:57
Andž, ir ir paklausijies...darbs tāds, bet no laba prāta to prasto vāvuļošanu neklausītos gan.
Vintage_DJ @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 06:05
Iesaki labu un kvalitatīvu saturu, kuru likt pretīm tevis apzīmētajai prastajai vāvuļošanai. Citādi šobrīd tu pats ar to nodarbojies vināž_dj. Un kuru raidījumu tu varētu minēt kā klasisku prastās vāvuļošanas piemēru no pieci?
Andzh @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 06:13
Kaut vai to, kur ap pusdienas laiku divas vai trīs meitenes runā reizē tā, ka neko saprast nevar un tajos brīžos, kad var saprast ko tur saka, tad tiešam nevar saprast, kapēc nodokļu nauda tiek tērēta dzirdamajam :)))). Viss pārejais īpaši neatpaliek...sk reitingus.Jūs tur paši vismaz klausaties savu radio?:)))
Vintage_DJ @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 06:34
Un par labu kvalitatīvu saturu : tam pašam Polim ir ļoti laba izpratne par raidijumu kvalitāti. Mix grupai ir (viņiem gan latviski nekas nesnāk, jo viņi nerubij latviski).Swh,eee... bija Zigmāra laikos.Jums nav .Pliks hipsterisms noveda līdz galam '101" ,bet "pieci" tas ir pārvēries par katastrofu (kura diemžēl bankrotēt nevar )
Vintage_DJ @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 06:43
Konkrētu piemēru ar linkiem nav? Es tev nabags palīdzēšu - var taču atvērt laikmetam un tehnoloģijām cītīgi sekojošā ehr mājaslapu un paņet pāris piemēru. Rekur ir EHR programa: Tātad - kurš no šiem raidījumiem http://europeanhitradio.lv/programma ? Pāris vārdos par kādu izvēlētu raidījumu arī - kāpēc?

Pagaidām skaidrs ir viens - ja tu veidotu radioraidījumu tas būtu perfekts piemērs šim apzīmējumam - "prasta vāvuļošana".
Andzh @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 07:07
Vai arī - aizmirsti, šī diskusija vairs nekur nevedīs, jo tu noteikti nekādus piemērus nespēsi atspēkot un arī pateikt ka SWH šodienu programa šķiet nekvalitatīva - jocīgi tev tie kritēriji.
Andzh @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 07:13
Viens prātīgs vārds - šī diskusija jau toč nevedīs:) Priecīgu līgo!
Vintage_DJ @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 07:28
Nu re tu pats sev esi atbilde (:
Priecīgu Līgo visupirms tiem kuri mēģina kaut ko attīstīt mūsu zemē nevis stagnātiem kuri cīnās par iespēju sēdēt uz saviem lauriem. Novēlu tev tādam nebūt, līgo tev ar', vēl novēlu kļūt par hipsteri, jo vintage tu jau esi :D
Andzh @ piektdien, 2015. gada 19. jūnijā 07:53
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums