Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

radio pik notiekošais
 
šodien kautkā uzslēdzu uz šo brīnumu kurā skanēja vakara raidījums. Tajā notika ļoti jauka saruna ar sadaļski. Šajā raidījumā viņi runāja kas gadījās uz mēles bet īpaši palika atmiņā tāds izteikuums _kaut drīzāk krievija mūs okupētu. Diezgan atklāti tika stāstīts par to cik šeit ir slikti bet krievijā labi par to cik ļoti jāmīl krievija, pēc tam saruna gāja uz alkoholu krievu virtuvi, mūsu hokeja treneri nolanu nosauca par kanādiešu prostitūtu, ņirgājās par valsts prezidentu, valdību utt. Jā valstī ir demokrātija bet kā var atļaut kaut ko tādu. Atklāta ņirgāšanās par valstī, patriotiski izteikumi par krieviju, tas ir pilnīgs vājprāts. Raidījuma vadītāju vajadzētu sodīt par valsts nodevību un radio slēgt un atņemt licenci. Nam nav nekas pret krieviem, bet šādas lietas ir nepieļaujamas radio ēterā!
radio fans @ sestdien, 2015. gada 28. martā 14:50
Vispār jau izlases treneris tagad liekas, ka jau kādu gadu ir Beļavskis, baigi neseko krieveļi līdzi notiekošajam. :D Vai arī vecs atkārtojums.
Janka @ sestdien, 2015. gada 28. martā 14:54
Būtu labi,ja aizsūtītu uz radio un televīzijas padomi vēstuli ar radiostacijas nosaukumu,raidījuma nosaukumu un precīzu laiku ar datumu,kad tas skanēja. Simts punktu tad izdrāzīs to rāčiņu un riktīgu sodu uzliks.Padomē vienkārši neseko līdzi,kas notiek visos ēteros. Ja negribās zīmēties, tad ieliec šei laiku,kad raidījums skanēja. Es visu nokārtošu. Ar prieku palīdzēšu aizbāzt muti šitiem krievu radio!.
Minivat @ sestdien, 2015. gada 28. martā 15:16
Baigie " Lātvieši " te sanākuši :)))))))) Klausieties Rādio Mērkurs! Tur jums patīkamākas lietas stāsta!
Stūmeklis @ svētdien, 2015. gada 29. martā 03:39
Derētu to miskasti aiztaisīt ...
marss @ svētdien, 2015. gada 29. martā 03:59
No krievijas sputnik kompānijas šobrīd ķenmmē krievu stacijas FM Latvijā, kur pa lēto nogrūst propagandu. Tāpēc jau PIK leksiku ir pastiprinājis. Interesanti, ko tur dara Kaševskis no SWH + ???
DM @ svētdien, 2015. gada 29. martā 06:19
Nebrīnītos, ja pārdotos pavisam un rebrendotos par Sputnik, Krievija tur gāž miiilzum naudas iekšā šobrīd. LV redakciju arī it kā taisot.
Janka @ svētdien, 2015. gada 29. martā 06:20
Stūmeklim derētu īrsā lābi rēsnu koku iestūmt, moš ākcents pāzudīs :D :D :D
Es @ svētdien, 2015. gada 29. martā 06:52
Njā, televizors mūsu planktonam galīgi pie@irsa smadzenes, tostarp arī eradio administrācijai, kura tā cītīgi dzēš komentārus, kas ir pretrunā ar Melnā Pērtiķa ideoloģiju
Stūmeklis @ svētdien, 2015. gada 29. martā 07:05
Es nav jēgas ar garīgi atpalikušām personām diskutēt ... tāpat neaizies
marss @ svētdien, 2015. gada 29. martā 09:41
28. marts, laiks no 18.00 lidz 19.00
radio fans @ pirmdien, 2015. gada 30. martā 03:12
Tak PIK FM jau no n-tajiem laikiem cenšas visu pasniegt no Krievai izdevīgas pozīcijas. Bet visiem tak pofig. neviens nepievērš uzmanību. Tas pats golos rossia raidījums, kas viņiem ēterā iet, kad sākas tas Ukrainas konflikts, tur klausoties, ko runā ne tikai par UA, bet par LV, arī paši latvieši sāka ienīst sevi par to, ka viņi ir latvieši.
hipsters @ pirmdien, 2015. gada 30. martā 04:25
Bet kādēļ klausīties tikai vienas puses propagandu, vajag abas divas, tad patiesība būs kaut kur pa vidu ;)
Stūmeklis @ pirmdien, 2015. gada 30. martā 04:41
Radio fans, pasūdzējos par to raidījumu, bet,kā jau mūsu valstī pieņemts, vajag rakstisku iesniegumu. Es jau labprāt uzrakstītu, bet neesmu to raidījumu dzirdējis un nezinu par ko runa iet. Nu uzraksti lūdzu epastu uz padomi un garantēju,ka būs raidījuma ieraksta pieprasīšana no attiecīgā radio un visdrīzāk sankcijas. Tev par to točna nekas nebūs un par liecinieku arī nebūs jābūt. Padomē vajag tikai iemeslu, uz kura pamata sakt izmeklēšanu. Ja mēs tikai pa stūriem runāsim,tad nekas ēterā neuzlabosies. Nu vajag tiem krievu radio vienreiz aizbāzt muti. Man nekas nav pret krievu radio, bet lai skan savā Krievijā.
Minivat @ pirmdien, 2015. gada 30. martā 16:24
Pie vārda "sankcijas" jau smiekli nāk :)))))
Stūmeklis @ otrdien, 2015. gada 31. martā 03:47
TEV neviens te smirdēt nelika ja kas.
marss @ otrdien, 2015. gada 31. martā 04:15
Šī savā ziņā skumjā, bet savā ziņā amizantā radiostacija, kas cita starpā kā vienīgā Latvijā atļaujas raidīt ar Krievijai atbilstošu PI kodu, maija pirmajās dienās bija nedaudz ieviesusi izmaiņas tradicionālajā RDS PS informācijā. Valūtu kursi bija atmesti, palicis vien zelts, bet nezin kādēļ pat Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā PS informācijā gozējās sauklis "Mir. Trud. May"! Lūk, tā tas izskatījās vēl 4. maijā: https://youtu.be/KaixyJWQT64
5. maijā atkal "viss kārtībā" - "Marikas" valūtas kursi ir "savās vietās".

Lustīga publika! Atceros gan šķembu cenu RDS PS informācijā pirms dažiem gadiem, pēc kā nākamā teorētiski varētu būt sūdu cena, ko gan neesmu redzējis, gan Žuravļova kunga reiz publiski sniegto interviju latviešu valodā kādas priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros, kurā meklējot īstos vārdus, kāds no tiem pilnā nopietnībā sākās ar "dir..", un jautrība jau nav par rupjību, ko katrs no mums lieto pēc saviem ieskatiem attiecīgās situācijās (vai arī nelieto), bet gan par rupja vārda analoga nezināšanu...

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2015. gada 5. maijā 15:25
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums