Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Radio TEV turpina paplašināties
 
Radio TEV ir pašlaik visstraujāk augošā Latvijas radiostacija. Drīzumā jauni raidītāji tiks uzstādīti Ādažos, Kuldīgā, Grobiņā, Aizputē un Skrundā (ceru, ka pilsētas neesmu sajaucis).

P.s. Tas atgādina Super FM, kurš pirms pāris gadiem uzsāka masveida raidītāju likšanu dažādās LV pilsētās.

Pašlaik gan Radio TEV ar saviem 14 radītājiem atpaliek no Super FM ,kuram ir veseli 19 raidekļi.
hipsters @ piektdien, 2015. gada 13. februārī 07:14
SFM gan ir nedaudz plašāk viņi izvietoti. Vēl Latgale viņiem un visa LV noklāta arī būs!
Janka @ piektdien, 2015. gada 13. februārī 07:19
Ādažos jau skan funny, va ta 106,8 nevelk? Kuldīgā, jā obligāti. Grobiņa??? A kur Liepāja? Aizpute, nu OK ... No Kuldīgas diez līdz Skrundai nevilks ? Hmmm ...
Bet jā katrā ciemā pa raideklim, Radiotev turpina tradīciju :) Nav padārgs prieks?
marss @ piektdien, 2015. gada 13. februārī 08:27
Bet marss, ja tev būtu radiostacija, tu negribētu lai viņu pēc iespējas vairāk klausītāju dzird? Jebkurš radio īpašnieks, ja finanses atļauj un ir brīvas frekvences, izmantos šo iespēju, lai noklātu pēc iespējas lielāku teritoriju. Tas, ja kāds šo staciju neklausās ir tikai gaumes jautājums.
hipsters @ piektdien, 2015. gada 13. februārī 10:00
nee nu viss jau OK tikai katrā miestā pa raidītājam nav taka perebors ... dārgi takš
marss @ piektdien, 2015. gada 13. februārī 12:41
Katrā miestā uzstāda sīkpirdeļus raidītājus ar mazu jaudu. Tā dara lai būtu pa lēto. Uzliktu kaut Kuldīgā vienu nopietnu jaudīgu raidītāju,kā tas ir LR un visa Kurzeme noklāta. Nu jā, nopietniem raidītājiem nav brīvu frekvenču, bet priekš sīkpirdeļiem frekvences atrodas, jo tie nekur tālu aizraidīt nevar. Neticu,ka tam visam ir ekonomisks pamats, bet ja sponsori naudu dod, tad jau vienalga.
Minivat @ sestdien, 2015. gada 14. februārī 02:57
Papildinājums. bez manis nosauktajām pilsētām Radio TEV raidītāji tiks uzstādīti arī Dobelē, Saldū, Brocēnos, Siguldā un Līgatnē.

P.s. Šķiet, šamējie tomēr būs vairāk raidītāju nekā Super FM.
hipsters @ sestdien, 2015. gada 14. februārī 04:01
Galvenais lai tos raidekļu izvietojums ir tāds, kas nepārklājas. Citādi sanāk kā piemēram, Bauskā (pieņemu, ka citās pilsētās ir līdzīgi), kur ir vietējie EHR un Topradio raidītāji, taču tā tiek aizpildītas frekvences, kuras varētu izmantot tādas stacijas, kuras tiešām nav iespējams uztvert attiecīgā apgabalā.
P.s. ar to es domāju to, ka pilsētā EHR/Topradio lieliski uztverami no Rīgas/Iecavas. Taču, piemēram, Capital FM vai 1BR vispār nevar uztvert.
misters @ sestdien, 2015. gada 14. februārī 04:08
Vai tiešām ir tā, kā te raksta hipsters? Ja Radio TEV kaļ šādus plānus par jaunu raidītāju uzstādīšanu minētajās pilsētās un Ādažos, padalieties, lūdzu, ar precīzāku informāciju - kas, kur un kad to ir deklarējis!

Uzmanīgi sekojot līdzi ētera situācijas izmaiņām mūsu reģionā, cita starpā esmu Radio TEV ēterā dzirdējis atsevišķus paziņojumus, kuros tiek nosauktas vairākas apdzīvotās vietas, kurās drīzumā skanēs šī stacija, piemēram, nosaucot Siguldu, Ādažus un Līgatni, tiek domāts raidītājs Siguldā nevis trīs dažādi raidītāji. Acīmredzot tāpat ir ar pārējām pilsētām, kas atrodas aptuveni tajās teritorijās, ko varētu aptvert plānotie raidītāji Aizputē, Dundagā un Blīdenē, kas jau labu laiku ir iekļauti VAS "Elektroniskie sakari" ierīkojamo staciju sarakstā. Visticamāk, ka būs vēl arī citi jauni raidītāji, bet tomēr ne tik biezā slānī kā šeit tiek apgalvots.

Par citām izmaiņām, kas jau notikušas pēdējā laikā.
Radio Skonto Kurzeme vismaz kopš 12. februāra ir sācis pastāvīgu apraidi Brocēnos 98,1 MHz frekvencē, pats vēl neesmu dzirdējis. Vakar konstatēju, ka Star FM Sēlpilī ir nomainījis frekvenci no 88,1 uz 89,1 MHz. Būšu pateicīgs tiem, kas varētu konkretizēt, kur tieši atrodas raidītāji Brocēnos un Sēlpilī. Vislabāk norādīt koordinātes. Jau iepriekš pateicos!

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2015. gada 14. februārī 04:22
Jā, nupat hipsters ir paklausījies arī citus paziņojumus Radio TEV ēterā...

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2015. gada 14. februārī 04:23
Roland, tieši tā. es šīs visas pilsētas iekš radio dzirdēju. pieņēmu, ka viņi taisās katrā no tām likt savu raidītāju. Varbūt tiešām ar to bija domāts, ka tuvu esošās pilsētas noklās ar vienu raidītāju. ja tā tiešām ir, tad es atvainojos, ceru, ka neņemsiet ļaunā. vienkārši nepētīju kartē cik tuvu atrodas šīs pilsētas viena no otras.
hipsters @ sestdien, 2015. gada 14. februārī 10:15
Talsos, Dundagā un Rojā arī būšot dzirdams.
hipsters @ otrdien, 2015. gada 17. februārī 04:18
Aizputes raidītājs 89,5 MHz ēterā fiksēts 19. februārī. Paldies par informāciju Igoram no Mažeiķiem! Tomēr izskatās, ka tas ir bijis tests, jo citi novērojumi no Kurzemes šajā frekvencē signāla klātbūtni neapstiprina.

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2015. gada 21. februārī 17:26
Radio TEV šodien, 24. februārī (varbūt kāds jau to pamanīja agrāk) varu uztvert no Siguldas 93,5 MHz.
Artis @ otrdien, 2015. gada 24. februārī 12:15
Radio TEV 93,5 MHz dažādās Rīgas daļās, ieskaitot Pārdaugavu, ir dzirdams labāk par Radio 7 89,8 MHz.

Šodien atkal ēterā fiksēts raidītājs 89,5 MHz no Aizputes. Šoreiz paldies par informāciju Ojāram no Saldus! Vai kāds var apstiprināt pastāvīgu translāciju šajā frekvencē? Paldies!

73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2015. gada 27. februārī 12:38
Arī Dundagas raidītājs 95,0 MHz ir sācis darbību. VAS "Elektroniskie sakari" darbojošos staciju sarakstā tas tika iekļauts jau pirms krietna laika, bet pirmā nepārprotamā informācija par šīs frekvences aktivizāciju vismaz man ir no 22. marta Jurija no Rīgas novērojumiem, kas veikti Rojā. Paldies Tev, Jurij! Vēl 17. martā stacija neraidīja, kad pats pārbaudīju šo frekvenci Vidzemē, kas gan ir patālu no raidītāja, bet nedomāju, ka stacija nebūtu dzirdama, jo visas Dundagas frekvences toreiz uztvēru labi.

No tuvākajā laikā plānotajiem raidītājiem pagaidām vēl ir sagaidāms 94,2 MHz Brocēnu novada Blīdenē.

73!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2015. gada 26. martā 12:48
"Paldies" foruma administrācijai, ka šo 2015. gada 13. maijā rakstīto ziņojumu attiecīgajā tēmā neviens nelasa, jo tā ir 30. (trīsdesmitā!) tēma, bet klasiskais foruma apmeklētājs tālāk par divām-trim neskatās!!! Dariet taču kaut ko, lai situācija uzlabotos, johaidī, lai vismaz jaunākie ieraksti paceltos uz augšu!

--------------------

Ar viltvārdi arī paši nevarējāt spēkoties, vajadzēja entuziasmu no malas.

--------------------

Un tagad attiecībā uz tēmu.

Šodien Radio TEV ir fiksēts ar testu 94,2 MHz no Blīdenes vertikālā polarizācijā. Paldies Ojāram no Saldus!

73!
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2015. gada 13. maijā 12:37
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums