Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

SWH Gold Jēkabpilī
 
Pēc eradio informācijas (sēdē ir ticis spriests par frekvenci Jēkabpilī, tiesa baigi klusi), Jēkabpilī 94,1 FM vietā (senāk Hiti Rossii pirms anulēšanas) skanēs SWH Gold. Visai dīvains lēmums zinot to, ka Jēkabpilī SWH noteikti būtu bijis izdevīgāk bīdīt SWH Plus? Džinglus nez arī pārdziedās? :))
"Deviņdesmit četri komats viens efeeeeeemmmm".
Janka @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 06:22
Izdevīgāk gan būtu, tajā skaitā arī pozīcijas ziņā attiecībā pret KHR, bet 90% paliek 90%. Daži neprofesionālisma elementi šajā padomē skaidri redzami, un lieta nav tajos procentos. Tie, kas ir tēmā, sapratīs.

Runājot par konkursa rezultātu, manuprāt, adekvatākais variants no visiem četriem bija tieši SWH Gold. "Finanšu resursi – 10 500 EUR". par šo teikšu tikai to, ka SWH+ pieteikumā Rēzeknē savulaik figurēja vismaz par kārtu lielāks cipars.

Pieteikumos redzam arī mēģinājumus izveidot vietējo radio (acīmredzot, Radio 1 brāli) - diezgan drosmīgi, bet cik reāli?
Vovanich @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 07:54
Njā kam Golds Jēkabpilī, ja pat Rīgā šiem iet čābīgi ...
marss @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 08:20
Vovanich - arī iepriekšējā konkursā bija Jēkabpilī pieteicies Radio 1 brālis - "Radio 1 Plus" ar MOR formātu. Ja pirms dažiem gadiem Jēkabpils reģionā bija Letiņu mūzikas radiostaciju overload (Latviešu Radio, Divu Krastu, LR-2), tad tagad izskatās, ka visi metušies uz Oldies - Super FM, Divu Krastu Radio Retro, kurš vairs nespēlē only Latvian music un arī SWH Gold.
Man gan liekas, ka SWH Gold tiešām neaizņem to nišu, ko vajag. Ja 15k (vai pat 30k) ir tiešām tas, ko viņi vēlas sasniegt, nu tad hell, SWH Country drīzāk tā vietā varēja palaist un rebrendot Spin FM. Ar tādu nišas formātu viņi paņemtu to pašu kas viņiem ir tagad, ja ne pat vairāk.
Janka @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 09:00
Kamdeļ tika annulēta frekvence krievijas hiitiem???
vaz @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 09:19
Kaut ko toreiz Radio TEV tur iebilda par konkursa nosacījumiem vai ko tamlīdzīgu. Ļoti dīvaina tā situācija bija, īsti pat nesapratu, kas tur notika, jo atļauju anulēja pēc, ja nemaldos, 2 gadiem (kādu brītiņu KHR tur skanēja).
Janka @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 09:28
Kam vajadzēja piešķīrt, tas ir biznesa radio , nevis kk goldiem .
Duda @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 09:54
Tādu SWH Cuntry vajadzētu tieši Bauskā, jo Bauska tak skaitās Latvijas Nešvila:)
Jūlijā atkal būs kantri festiņš ar vietējiem un ārzemju māksliniekiem.
Misters @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 10:41
duda no viena bezjēdzīga radio pie cita ... kam piešķirt pat īsti nezinu, Jēkabpilī visi lielie spēlētaji ir
marss @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 11:51
Un kas tad nav bezjedzigs ?
Un sodien dzirdeju, ka noticis tas konkurss par frekvenci ,murgs vispar .Brinijos ka vispar tur kads piedalas . laikam nauda lietas tur grozas .
Veterans @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 13:14
Janka, grūti iedomāties, bet 3 gadus atpakaļ Rīgā nebija nevienas Oldies stacijas, tagad veselas 3. 2012. pavasarī atnāca Retro FM ar pamatīgu sprādzienu, kādu ēters sen nav piedzīvojis. Viņiem pakaļ aizgāja SFM, tagad arī SWH Gold. Manuprāt, te vēl tehnika ienes savus korektīvus, bet bez tehnikas, ar tādu strauju programmas maiņu vajadzēja gaidīt kritumu. SpinFM auditorija uzreidz aizlaidās, bet paies laiks, kamēr SWH Gold savāks jaunu. Atceramies, kad bija Latviešu Radio > Super FM pāreja, arī bija krietums, bet ne tik liels, jo pāreja bija pakāpeniska.

Vispār man liekas, ka tā aizraušanās ar Oldies ir saistīta ar zināmu "radio karu", kuru SFM uzsāka tajā pašā 2012., un Oldies ir kā pēdējā iespēja izdzīvot, vismaz un izdevumu samazināšanas rēķina.
Vovanich @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 14:37
Vovanich aizmirsi Skonto & Skonto vidzeme, kas Rīgā turpina sildīt gaisu ar 102.3 ;) Rodas sajūta ka cilvēki izņemot oldies neko neklausās ...
marss @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 14:50
marss, Skonto ir Adult Contemporary, nevis Oldies :)

Tiešām izraisa smaidu, kad saka, ka Skonto ir Oldies vai TOPradio ir jauniešu radio.
Tāds iespaids, ka šo vārdu autori paši nav ieslēguši tās stacijas vismaz gadus piecus :)
Vovanich @ ceturtdien, 2014. gada 19. jūnijā 15:08
Ja tā padomā, tad vienīgā "klasiskā" AC stacija tiešām Rīgā ir Skonto, un hell, kā viņiem tas izdodas. Formātu noslīpējuši ir līdz perfektumam. Jā, var vemt par to, ka playliste (vai jau pat folklorizējušies džingli) atspēlēta, bet nu viņiem tas sanāk. Londonā ar tādu pašu formātu (tur gan bišķi mierīgāks tas, Soft AC) Magic 105.4 arī paņem pirmo vietu.
Janka @ piektdien, 2014. gada 20. jūnijā 03:38
Skonto ir gadiem ilgi buvēts produkts, tāpēc tur jau ir priekšstats par vietējas auditorijas vajadzībām, un arī pašas auditorijas uzticība. Tas principiāli atšķiras no daudziem haļavas meklētājiem, kur viens kopē no Rietumiem, cits no Austrumiem, rezultātā tie visi "jaunumi" vai nu nenostrādā, vai nu nostrādā tikai uz īsu brīdi. Viss būtu labi, ja ne viena svarīga detaļa. Cilvēku domāšana atšķiras dažādos reģionos.
Vovanich @ piektdien, 2014. gada 20. jūnijā 17:17
Skonto un tādu Retro Fm vairāk klausās taksometru un autobusu soferi. Bet jaunatne austiñās klaysås EHR
Ainārs @ svētdien, 2014. gada 22. jūnijā 01:28
Ainār, varbūt Tev arī ir taisnība, bet Skonto rētingi gan liecina ko pretēju. Cilvēki pārsvarā izvēlās ausij tīkamu mūziku. Ikgi tuc-tuc neviens izturēt nevar. Kā jaunība sdillums pāriet, tā Skonto klausītāju skaits papildinās.
Minivat @ svētdien, 2014. gada 22. jūnijā 02:35
Varbūt piekritīšu par Skontu,vienu dienu paklausīšos,bet cik var klausīties Modern Talking , gribas tacu arī kautko interesantu, un kurš radio piedāva tadu, iznemot mūziku, neviens,ja nu vienigi 1,Biznesa radio,man ļoti patik rīts ar Egilu Zariņu .
Amber @ trešdien, 2014. gada 25. jūnijā 04:46
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums