Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

pafantazēsim par pavasara reitingiem 2014
 
Tā kā te sākas beztēma pafantazēsim par pavasara reitingiem ;) ko dos pieci paràdīšanās, vai izsitīs no līdzsvara topa līderus? Cik es paklausījos informācijas pa daudz mūzikas pa maz ... nē nafig, ne priekš manis. Cik ilgi izvilks biznesa radio, kur nekāds bizness nespīd? Kā klāsies skontogold ... tb swhgold, tiks uz 30k vai aizies nebūtībā? Man liekas ka būs pisec, šipki īri uzkarinās ...
marss @ svētdien, 2014. gada 13. aprīlī 03:27
Top10 līderus, vismaz pagaidām, neviens neizsitīs.

Pieci ar savu tīklu varētu paņemt ap 25-30k un 0,5%, ne vairāk, jo tiks uzskaitīts tikai 1,5 mēnesis ar jaunu programmu.

SWH Gold arī var prognozēt tādus pašus ciparus. Tur būs cīņa starp Retro FM un SFM. Skonto šajā cīņā nepiedalās, tas bija skaidrs jau no paša sākuma. Un man liekas, ka pirmais, kam būs jādomā par programmas maiņu, ir SFM.
Vovanich @ svētdien, 2014. gada 13. aprīlī 04:43
SFM vienīgais "+", ka viņa raidītāji noklāj gandrīz visu Latviju, ko nevar teikt par RetroFM/SWH Gold.
imants @ pirmdien, 2014. gada 14. aprīlī 03:52
Pieci nekādi retingi nav prioritāte (lai ko viņi neteiktu). Kārtējā Grēviņa un co snobiskā pašizpausme ar (pagaidām) obliātām atkāpēm (lokāla mūzika,Naba un kas tur vēl). Tik šoreiz tas ir par valsts naudu, tapēc Forever! Btw: Sestdien piem. tur kaukādi frīki pusstundu ar sajūsmu un bez kautrēšanās reklamēja MaryJane. Kur skatās policija?? :D
Vinage_DJ @ pirmdien, 2014. gada 14. aprīlī 12:27
Ja radio darbojas uz pilna automāta, tad lielas jēgas no tīkla nav. Tas, starp citu, attiecas arī uz SWH Gold. Bez raidījumiem tas pasākums tālu netiks.
Vovanich @ pirmdien, 2014. gada 14. aprīlī 12:39
Grāviņam un Dagilim ir noteikta sasniedzamā auditorija (laikam nereālie 100 000). Cits jautājums, vai padome to arī kontrolēs. Tā kā piķis ir valsts, pieļauju, ka vieglāk būs neko nedarīt un ļaut, lai džeki rosās, nekā mainīt vadību un koncepciju utt.
Insaiders @ pirmdien, 2014. gada 14. aprīlī 15:46
Pieci un Gold pavasara reitingos nebūs, jo sāka skanet pēc reitingu mērīšanas uzsākšanas, tā ka pilnā bilde būs redzama tikai uz vasaras reitingiem. Uz pavasari nedomāju, ka būs kādas izmaiņas, radio tirgus tomēr ļoti konservatīvs.
par reitingiem @ otrdien, 2014. gada 15. aprīlī 05:47
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums