Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Radio 101tiek pārdots.
 
http://www.apollo.lv/zinas/izsolis-radio-101/563290
Gatis @ trešdien, 2013. gada 17. aprīlī 04:01
Interesanti vai pārdos ? Vai radio saimnieki sakasīs un nopirks paši savus parādus ;) Izklausās protams komiski bet tāda iespējamība pastāv :)
marss @ trešdien, 2013. gada 17. aprīlī 04:51
Varētu nopirkt Ruslans un pārtaisīt par Topradio+:D
Gatis @ trešdien, 2013. gada 17. aprīlī 05:30
Sviests ar Gati.
martins @ trešdien, 2013. gada 17. aprīlī 09:46
Diezgan, kuram vajag pa tādu kāpostu...
eves @ trešdien, 2013. gada 17. aprīlī 15:37
Varētu nopirkt Ruslans un pārtaisīt par Topradio+:D
Gatis @ trešdien, 2013. gada 17. aprīlī 05:30 - Man pietiek kas man ir
TOPruslan @ piektdien, 2013. gada 19. aprīlī 14:28
šodien izsole ? ir kādas ziņas ?
marss @ otrdien, 2013. gada 30. aprīlī 08:29
hmm a kurš ta ir tā fiziskā persona :)
http://nra.lv/latvija/93866-izsole-pardots-radio-101.htm
marss @ otrdien, 2013. gada 30. aprīlī 08:34
http://financenet.tvnet.lv/zinas/462693-radio_101_izsludinajis_lokautu_un_skandina_vienu_dziesmu :DD
Gatis @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 05:54
Principā jau skumji, bet no otras puses jau arī loģiski. Radio sākumā klausījos, bet tad tas vienkārši apnika. Bieži vien ieslēdzot ēteru tas likās tāds vienāds, nu tās indie dziesmas tādas vienkārši ir. Un tā sajūsmināšanās par Positivus un visu pārējo, bla bla. Protams, labāk jau čaļi būtu turpinājuši darbu, jo savai auditorijai tas patika un lai jau, es varu paklausīties kaut ko citu. Bet nu redzēsim ko jaunais īpašnieks domā darīt ar vienu frekvenci Rīgā, Liepājā un dažām Vidzemē. Es vienkārši šobrīd nevaru iedomāties, ka uz 101,0 varētu skanēt, piemēram, kaut kas krievisks, bet tā ir ļoti liela varbūtība, kuru nevaram izslēgt.
RR šis solis varētu palīdzēt piepulcināt no 101 pārbēdzējus un tādējādi vismaz palielināt savu nožēlojamo 20k (vai cik viņiem tur ir) reitingu. Interesantas dienas mūs gaida.
Janka @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 07:38
Nja laikam beigu sākums ... ko lai saka kā jau bija minēts šajā pašā saita forumā pāris gadus atpakaļ nu nevar ar tādu stilu un tādu vērsienu to visu pacelt ... gaidam turpinājmu
marss @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 08:38
Tad nu tā - vismaz pa vadiem atkal skan!
Cerams arī no torņa, citādi man autiņā bija pamatīgi jāpaslēgājās pa skalu, ne vella neviena cita stacija mani personīgi pēdējā laikā nepavelk.
dipols @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 10:28
No Ulbrokas arī skan. Raidītājs gan nevienā brīdī izslēgts nebija, tikai ēterā klusums skanēja. Nezinu kas ar Liepāju/Cēsīm.
Janka @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 10:39
Klusums!
princ_fm @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 12:10
Cēsīs kluums! :)
princ_fm @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 12:10
Jāsaka - tas, kas notiek ap "R101", ir nožēlojami. Ja bijuši darbinieki, kas gaisā sūta trauksmes twiterus "par algas nesamaksāšanu un atslēgšanu no mājas lapas", runā taisnību... Kā jau kapitālismā: ar mūziku atnācām, ar mūziku aiziesim. Darbiniekus izspiež kā citronus un pēc tam kā nevajadzīgas mizas izsviež aizdurvē. Kopumā- šodien dibināt radiostaciju (kā peļņas objektu), tā ir naudas izsviešana kā vējā. Tam vilciens ir aizgājis, īstais brīdis bija '90-'93, kad šī tirgus niša bija tukša. Tagad šādā veidā tikai tērējam savu (vai investoru) naudu. Radiostacijas šeit var atļauties uzturēt ārzemju (atklātās vai slēptās) kompānijas. Drīzāk bija jātaisa mūzikas straumēšanas www vietne, kas līdzīga kā "spotify" (vai kā tur sauca), kur publika pati var izvēlēties savu mūziku. Kaut ko bez maksas, bet plašākās iespējās par maksu. *Jā, droši vien arī UFO BoomFM radiostacija speciāli aizkavējusi (lai gan vēstīja- būšot gaisā aprīlī) savu ētera palaišanu, jo turienes cilvēki vēro- kā beigsies šī sāga ap "101". Un varbūt varēs uz rāvienu ieņemt atbrīvojošos tirgus vietu. Lai gan... Latviju "par tirgus zemi" var nosaukt ļoti nosacīti: ja uztaisam savu anštalti, izejam cauri uzspīlētai birokrātijai, nomaksājam visus nodokļus un neesam kāda meitfiliāle ārzemniekiem- tad bizness šeit nav. Tirdziņš Latvijā ir 1/4 no Londonas, turklāt ar 5x mazākām caurmēra algām kā tai pašā Lielbritānijas galvaspilsētā. *Bez tam - maz ticams, ka "101", kad tur būs "atfiltrēti" jauniem īpašniekiem nelojālie darbinieki, ņemsies ar oriģinālo programmu, taisīs autor-stundas un izplatīs kādu informāciju. Ticamāk: retranslēs kādu pro-amerikānisku vai pro-krieviski "light" dziesmu rotāciju. Nezinu...manīsim.
raitis_sametis @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 15:05
Radio101 is good high standard local product, in this particular situation no winners,
Losers are DJ, losers are old owners, losers also new buyer, losers is media agency and must important that losers is listeners and Latvia as country. Why its happened - rhetorical question, same story as always in Latvia not possible build brand, never in Latvia will be Richard Brenson, Steve Jobs, Michael Bloomberg - Latvia is cowboy country.
Michael @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 16:05
Nezinu, ar radiostacijām tāpat kā ar restorāniem: ir ēstuves, kuras turas gadiem ilgi, bet ir arī tādas, kurām laikam aura ne tā... Tad salmonelloze, tad vēl kaut kas, restorāns no angļu paba kļūst par picēriju, bet, vienalga, jūtams, ir tur feiks, nav kaut kas kā vajag... Izskatās, radio biznesā kaut kā līdzīgi... Ir pārbaudītas vērtības kā Radio Skonto, Radio SWH, TOP FM, Star FM, PIK FM, citiem ar to auru pašvakāk... Vai kāds vēl atceras, piemēram, Fit FM? Bija visai cerīga radiostacija, ar viesiem rīta studijā, advancētu mājas lapu, galu galā, labu mūziku. Pēc tam mainījās formāts uz adult contemporary, mājas lapa palika primitīvāka... Tad pasākums nobruka, radio pārtapa par mistisku Just FM, tagad Retro FM... Vispār, mani vērojumi, pirmā pazīme, ka kaut kas nav labi, ir tizlošanās ar mājas lapu:) Ja tur stāv veci, neaktualizēti raksti utt., skaidrs, radio stagnē... Par Radio 101 runājot... Nu, ko, radio bizness nekur pasaulē nav mūžīgi garantēts pasākums, viss plūst, viss mainās... Tā, ka, ja pat šis revolucionāru bizness saknē nobrūk, nu ko, ne ko...:) Dzīve turpinās, kāds viņu nišu kaut kādā ziņā aizņems, un kā jau te citi izteicās, no tā sākotnējā revolucionārisma pēdējā laikā tāpat maz kas bija palicis... Aptuveni pirms gada, nu jā, kad bija tās Krājbankas problēmas, viņi sāka kļūt tādi dīvaināki- diendienā U2, Prāta Vētra, nonstopā tiek dragāta Emelī Sandē, Fun ar We Are Young un tad vēl Reiniku kopējošie Train...:) Toreiz uzrakstīju Grēviņam e-pastam, un viņš atzina, nu, jā, šis viss mums kā zobu sāpes, bet līdz Reinikam nenolaidīsimies, un, vispār, mums vakaros skan progresīvs muzons un būs labi. Un Grēviņš nepievīla: Reiniks, izņemot pagājušā gada 1.aprīli, tā arī nav skanējis, un kopumā jau stacija daudz maz tur formātu... Cik nu tas ir iespējams, jo U2 un Prāta Vētru pēdējos mēnešos papildināja arī Bon Jovi, kur vēl tālāk?... Nu ko, pieņemot sliktāko scenāriju, ka staciju iegādājies kāds kārtējais Rafiks no Kazahstānas vai Marks no plašās kaimiņzemes, un vietā taps kārtējais Maskavas retranslējošais radio, par šo skalu aizmirsīsim, jo, par laimi, ir kaut vai Rīga Radio. Bet varbūt nebūs tik ļauni, un Rafiks/ Marks būs progresīvi domājoši investori, dos Grēviņam, Volfam ustanovku - mazāk beztolka bazāru, vairāk krutu mūziku, un viss turpināsies, gribētos cerēt:) Bet pagaidām baudām 101 pleilisti bez bazāra un reklāma, ekskluzīva iespēja!:)
Andy @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 17:01
Andy - bišķi pielabošu Tavu sacīto - Fit FM par Just un Retro nepārtapa. Fits pārtapa par Europa+ (99,5 FM), kas tur raida joprojām. Par to komercializēšanos 101 gadījumā piekrītu, šodien ēterā dzirdēju Bruno Mars un Justin Timberlake (!!!)
Janka @ trešdien, 2013. gada 1. maijā 17:33
Liriska atkāpe : par Justu pārtapa 97,3 Radio QBS jeb radio Mārupe ;) un tas tagad ir krievu skonto, vismaz pēc reitingiem ...
A par 101 manīs kas šodien un tuvākās dienas skanēs ;) Labi saprotams ka nerentablu radio diez vai kāds (nu ja nu vienīgi ļoti bagāts hipsters) vēlēsies uzturēt ;)
marss @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 00:12
Turpinot lirisko atkāpi, marss, nedaudz pielabošu. Retro FM ir krievu Super FM un domāju, ka reitingos viņi būs kaut kur blakus, var būt SFM nedaudz priekšā pateicoties savam tīklam. Skonto ir nedaudz cittādāka pieeja. :)

PIK - pārbaudīta vērība - pasmējos :D
Vovanich @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 02:34
Paldies Dievam, šitas murgs būs beidzies :) Stubākā stacija kāda vien var būt.. Tāpat kā EHR, Riga radio un Top Radio.

LR2, Super FM un Skonto Vislabākie :)
Igauņu Star FM arī ļoti patīk :) No kuriene viņi raida 100.3 Mhz?
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 04:39
ķip tas kas ricim nepatīk nav vajadzīgs, ja ;D lai ricim varētu visur atvērt vairāk Lr2, skonto un superfm :))

Man gan kā 101 klausītājiam nav itnekādu iebilžu piemēram pret TOPradio, jo vietējais produkts un priecājos ka tas savā virzienā iet kvalitatīvi.

Sliktākajā gadījumā normāli vajadzētu būt vienalga par lietām kas nepatīk, ja tās netraucē dzīvot ( ;
dipols @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 05:01
Atvainojos par savu stulbumu, vienkārši reizēm kaitina ka runā tikai par moderno un kruto muziku. Bet vecās labās parbaudītās lietas no 80, 90 tiem gadiem vairs pat nepiemin. Vai tiešām šo gadu dziesmām ir zudusi vērtība?

Nez kas tajā ''krutajā'' mūzikā tik labs? Pēdējā laikā dzirdami daudz necenzētu vārdu maskēti kas ir lielākais kas man nepatīk šajā mūzikā.
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 05:10
Paturpinot lirisko atkāpi ...
ricis tev gadījumā nav pusmūža krīze sākusies?
70-80-90 dzīvojās pa skonto&retro&sfm, un man liekas arī tagad Kurzemes radio ... man neviena no tām stacijām nav favorītos, jo uzskatu to visu par vecu s*du ... par LR2 nerunāsim, nopērc elektronisko klavieri, uzliec upapa ritmu un vīllē ...
marss @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 05:23
bet rici, tad tu esi nošāvis greizi, jo 101 spēlē arī krietni daudz vecos un pie tam tādus kurus citi radio diemžēl aizmirst - piemēram daudz vairāk veco Līvu, Jumpravas, Pērkona gabalu ir airplay'ā, tāpat arī OMD, SimpleMinds, Sparks, Jean Michel Jare, Jojo Moroder un tā vēl var kaudzēm turpināt.
dipols @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 05:29
Nekad neesmu klausijies tos EHR un Top veidigos muzonus. Kopš iemācijos ar radio uzgriezt staciju (tas bij ap 7 8 gadu vecuma) no tā laika ar klausos skonto un LR2. Skonto tad gan tik no Rīgas skanēja. Tagad ar normalu FM dipolu klausos stereo no Rīgas. Vidzemes skonto nav mans favorīts dēļ ētera dīdžējiem. Kate ar savu balsi un Elita Marga vienmēr nomierina grūtos brīžos :)

Skumji ka nav Latviešu radio tas man bija liels favorīts un Top 20 ko klausijos jebkur atrasdamies kau vai ar mobilo caur šņakonuja nekas nebija pa rokai . Un Apsveikumu koncerts ar Lauru Stūriti bija liels favorits tāba Ballīte un LV klubu muzikas stunda. Tadad tik labu raidijumu nav nevienā stacijā :(
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 05:34
Nu jā, par to Europa+ un Retro FM saputroju...:) Bet jebkurā gadījumā doma tāda, ka pats par sevi, ka stacijas vai nu pašas transformējas, maina formātu (kā Super FM) vai arī tās visu laiku kāds pārpērk, nav pasaulē nekas neparasts, tā mēdz notikt. Protams, uz šādu juku fona ieguvējas ir piesauktās Radio Skonto, SWH un vēl daži ilgdzīvotāji. Par Riča repliku: kruta/ nekruta mūzika, tāpēc jau ir labi,ka vismaz Rīgā uz skalas kādas 28 vai nedaudz vairāk stacijas var salasīt, būs katram pa gaumei:) Vēl nedaudz atgriežoties pie (aizgājēja?!...)101, reizē ar komercializēšanos bija viņiem arī dažas labas pārvērtības. Piemēram, ja pirmsākumos latviešu 80-90to gadu mūzika tur faktiski neskanēja, pēdējā pusgadā vai gadā katru stundu bija gan vecā labā Jumprava, gan Pērkons, Igo, Dzeltenie pastnieki utt. Tāpat viņi sāka laist 60-70to gadu pasaules hītus, līdz tam kaut ko tādu Rīga Radio darīja. Tā ka, bija taustīšanās, iespējams arī pareizā virzienā. Pagaidām uz tās skalas muzikāli un džinglu ziņā viss pa vecam, prieks klausīties:)
Andy to Janka/ ricis @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 05:50
"never in Latvia will be Richard Brenson, Steve Jobs, Michael Bloomberg - Latvia is cowboy country." - i'm not agree with this, Latvia is greatc country, we have some great brands. Our hockey team ir in elite group, "Kārums siers", Raimonds Pauls, ...to continue?
raitis_sametis @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 07:04
:)) http://www.leta.lv/home/press_release/235E9EF8-AE0E-401A-9492-7E221E04A5AA/
dipols @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 07:24
"Radio 101" - pozitīvas pārmaiņas

2013.gada 2.maijs.

Informāciju sagatavoja Ilgvars Rukers, "Radio 101" zīmola vadītājs.

Dārgie esošie un topošie Radio 101 klausītāji,

Ar šo paziņojam, ka Radio 101 turpina savu darbību, un tuvākajā laikā ēterā izskanēs jaunā kvalitātē. Varam droši apgalvot, ka Radio 101 turpinās iesākto virzienu - būt par tirgus vadošo radio kvalitatīvas mūzikas atskaņošanā, daudzpusīgas un objektīvas informācijas atspoguļošanā, un radošu izklaides jomā.

Nenoliedzami ir sagaidāmas arī pārmaiņas ētera plānojumā, lai maksimāli apmierinātu mūsu klausītāju audio vizuālās vēlmes attiecībā gan uz saturu, gan mūziku. Par gaidāmajām izmaiņām paziņosim 14.maijā.

Paldies par pacietību un atbalstu,

Jūsu Radio 101
dipols @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 07:30
Tā arī nevar saprast, vai stacija paliks līdzšinējā formātā. starp citu, pirms pāris mēnešiem te viens teica, ka ESD taisos aizliegt izmantot 101 frekvenci, jo traucējot igauņiem. laikam kādd pajokoja.
Gatis @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 08:39
Kā tad pēkšņi tā igauņiem sāktu traucēt? Jau n-tos gadus tur (un vēl no spēcīgāka - Iecavas raidītāja) pirmstam vēl skanēja Capital.
Janka @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 10:13
Par igauņiem - figņa tas viss. Izstarojums Igaunijas pusē nepārsniedz 17 dBW.
Vovanich @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 11:04
Tallinā tagad visi klausoties r101...
marss @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 11:07
Paldies Dievam, šitas murgs būs beidzies :) Stubākā stacija kāda vien var būt.. Tāpat kā EHR, Riga radio un Top Radio.

LR2, Super FM un Skonto Vislabākie :)
Igauņu Star FM arī ļoti patīk :) No kuriene viņi raida 100.3 Mhz?
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 2. maijā 04:39..........

nožēlojami, ka tik tupa gaume tev skonto, lr 1 lr2, tās visas ir sēnalas!! tad jau labāk klausos NABA vai Kristīgo radio! 100.3 starfm raida no Pernavas!
edmunds @ piektdien, 2013. gada 3. maijā 00:44
Viss izdziedās, izkliegts, izsāpēts līdz neatgriezeniskam trulumam vai dzirnakmenim sirds vietā, kas samaļ pēdējās cilvēcības mieles. Kāpēc ar mums tā noticis un notiek, secinājums vienkāršs: varas sadisti 22 gadus valda pār mazohistiem. Neviena cilvēka ciešanas, izpostītās dzīves, ģimeņu traģēdijas nevienu sen neuzrunā. Mums visiem ir vienalga, kas notiek ar cilvēkiem mums līdzās. Mēs tik ļoti domājam tikai par sevi, ka esam paguvuši varas sadistiem upurēt jau arī savus bērnus un mazbērnus. Mēs taču šos varas necilvēkus regulāri esam ievēlējuši paši. Kāpēc? Tāpēc, ka mēs necienām paši sevi un neciešam savus līdzcilvēkus. Mēs esam mazohisti, kas ik Dziesmu svētkos varas sadistu priekšā gavilēdami, pašiznīcināmies, bez mazākās pretošanās pazīmēm esam ļāvuši iznīcināta savu valsti, savu Tēvzemi. Šis sižets pasaka visu pēdējo par mums visiem – bendes esam iecēluši sev par kungiem un vienaldzīgi viņu noziegumos noraugāmies, kļūdami tajos visos līdzvainīgi. Visas necilvēcības robežas ir pārkāptas. Uz neredzēšanos nākotnē, mana izzūdošā tauta.
101mūžīgi @ piektdien, 2013. gada 3. maijā 00:46
un protams kur nu bez politikas ...
marss @ piektdien, 2013. gada 3. maijā 06:13
"...as always in Latvia not possible build brand, never in Latvia will be Richard Brenson, Steve Jobs, Michael Bloomberg - Latvia is cowboy country." Atis Slakteris,is that you? Please,don't foul up this conversation with such chippy you wrote above.Check your english,then express yourself,dude:)
oidare @ sestdien, 2013. gada 4. maijā 04:39
Kam stulbaka situacija ? edmuts raksta : Paldies Dievam, šitas murgs būs beidzies :) Stubākā stacija kāda vien var būt.. Tāpat kā EHR, Riga radio un Top Radio.
TOPruslan @ sestdien, 2013. gada 4. maijā 15:52
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums