Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Ziemas 2013 radio klausīšanās reitingi!
 
Bez būtiskām izmaiņām, salīdzinot ar rudeni!
http://www.tns.lv/?lang=lv&fullarticle=true&category=showuid&id=4121
taalais @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 06:58
Хиты России... мда... ой...
Топ Радио - Самая слушаемая русскоязычная коммерческая станция. 3,9% Вот так вот! Д-пилс в помощь!
Ретро - как и ожидалось. Сначала взлёт, потом начнёт опускаться

Skonto atkal līderos, Super FM neliels kāpums, bet ir uzkaitīts tikai viens mēnesis kopš formāta maiņas, redzēsim, kas būs tālāk.
Vovanich @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 07:01
pa lielam viss kā parasti :)
Derētu paskatīties kas notiek ar Superu pēc formāta maiņas ;)
Eiropa+ nobraukusi uz leju, retro arī ...
Spins ar Capitālu pa apakšām ...
Nebūtu laiks LR padomāt par Nabas maiņu/likvidāciju?
marss @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 07:11
Nedomāju, ka Nabu kāds izmetīs no ētera. Tiesa, vienreiz tas jau bija, 2009. gadā, krīzes laikā. Viss ir atkarīgs no LU, jo tieši viņi to visu finansē.
Vovanich @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 07:17
[flame on] :D
plunts @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 07:31
Кинув первый взгляд -> Можно поздравить TOPradio -потихоньку набирает свои позиции. И радио SKONTO-которое вернуло свои рейтинги- оно и понятно население Латвии стремительно стареет.
А вот формат РЕТРО-ФМ не всем пришелся по душе, как и SUPER FM. Такие сборные солянки потихоньку теряют слушателя. Ждем более детального анализа от Регины и Угиса.
M-1 @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 08:03
aizmirsu piebilst, kādas izmaiņas skars SWH pēc rīta programmas izmaiņām :)
marss @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 08:45
Kas tad ar Nabu bija tajā 2009. gadā? Var palūgt kādu linku vai plašāku info?
Bonifācijs Paulāns @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 08:46
Nabai 2009.gada vasarā uz dažiem mēnešiem atslēdza 93,1, jo nebija naudas ko maksāt par raidīšanu. Nabu nelikvidēs. Tā ir jauniešu nekomerc-stacija, kurai galvenais nav reitingi. Bez tam, frekvence tiek izmantota arī Saeimas plenārsēžu raidīšanai (pārējā Latvijā LR-3 frekvencēs). LSM (jaunā Latvijas sabiedriskā medija) koncepcijā gan ir oficiāls LR-5 nākotnē, kas varētu būt stacija tieši jauniešiem, iespējams būvēta uz Nabas bāzes, bet tur maz informācijas.
Janka @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 09:03
Vovanich Даугавпилс пока не учитывается !
В подробностях смотрели. Рано ещё... Это ситуация на данный момент. Но скажу честно , странно всё :(
TOPruslan @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 09:22
RETRO FM apsveic visus tirgus dalībniekus ar jauniem reitingiem, par kuriem īsumā varētu teikt,ka tiešām nekas īpaši nav mainījies. RETRO FM joprojām Rīgā ir līderos: SHARE 2. vietā pēc Skonto, REACH - starpība ar Krievu Hītiem un RETRO vairs ir palikusi tikai 1 tūkstotis. Mūsu ambīcijas kā Rīgas radiostacijai ar vienu raidītāju ir pilnīgi apmierinātas. SWH+ Rīgas auditorija sastāda tikai 46% no kopējā REACH, bet SHARE Rīgā viņiem ir DIVREIZ mazāks nekā RETRO. Autoradio auditorija izteikti "latgaliešu", jo Rīgas auditorija ir tikai 49 tūkstoši, jeb 47% no kopējā REACH. Latvijā RETRO FM pēc SHARE ir joprojām pirmajā desmitniekā, kas arī mūs priecina,tāpat kā arī TOP RADIO panākums šī radītāja ietvaros, kur viņi apsteidza Krievu hītus. Tomēr Rīgā TOP RADIO joprojām neveicās, jo SHARE viņiem 10 reizēs mazāks, nekā RETRO, bet REACH ir tikai 18 tūkstoši. Visvairāk, protams, iepriecina SKONTO radio atgriešanās līdera pozīcijās gan Latvijā, gan Rīgā.
Regīna @ trešdien, 2013. gada 27. februārī 10:45
Rādio Valmiera arī pacēlusies nedaudz
ixi @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 05:20
Nu ? Kur palika visi komentatori ?
TOPruslan @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 07:18
Pro Top radio.Ja ne verju v eto.smeshno prosto:-D i D-pils tut ne pri 4em a te kto opros delajut.pustj oni kto sostavljajut reiting v D-pilse vseh kto slushajet voobshe radio oprosjat a ne paru 4elovek i togda sostavljajut reiting.vot togda budut nastojashije pokazateli.
Andris @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 07:38
Reitingi dolzhni bitj jesho vishe. Posmotrim 4to za vesnu izmenitsja.
Andris @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 07:42
Nolēmu apkopot mūsu vietējo "reitingu" no foruma tēmas "Kura radiostacija ir Tavs favorīts šodien?"

Tātad...

1. Riga Radio (8 balsis)
2. Europa+ (6)
3-4-5. Spin FM, Radio 101, LR-1 (katram pa 4)
6-7-8. Capital FM, TOP Radio, EHR (pa 3)
9-10-11. NABA, Radio Valmiera, SWH (pa 2)
12-18. Star FM, LR-2, LR-3, Super FM, KHR, Retro FM, SWH Rock (pa 1)

Bez komentāriem :D
Vovanich @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 08:22
Vovanich pilnigi piekritu tev- nevis fufeļu reitingiem , tavs apkolpojums vismaz ir godigs ! Paldies par padaritu darbu !
Longin @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 10:06
Да ситуация не простая :) Здесь надо понимать всё иначе. Чем дальше в лес,тем больше дров.... Skonto - Лидер и это не сломать !!! Даже нельзя пытаться это делать. Но как то у нас всё смешно выходит. Лезут многие в нишу занятую и при этом думают что первопроходец будет сидеть спокойно и улыбаться. "Не пытайтесь повторять это дома" - Знаете такую фразу ? А знаете почему ? Плохо закончится !
TOPruslan @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 10:15
Tak Skonto Rīgā ir veseli 2, nav brīnums, ka viņi augšgalā:)
misters @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 12:00
Capitalfm vēl joprojām dzīvo pa leju,kautgan nav tā sliktākā rādiostacija.
ixi @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 15:19
Nu ? Kur palika visi komentatori ?
TOPruslan @ Šodien, 07:18
Какой смысл в этих коментариях, если ничего не изменится. ЛР2 пусть вообще отключатся, всёравно их будет слушать большинство. Хоть и смешно всё это. Топ в последнее время дольше 15 минут невозможно слушать, звук просто взрывает мозг искажениями, да и старьё начало выплывать. При чём не хиты как на Ретро а лажа полная. Супер слизал часть формата с ретро, да и они рядом находятся.
Только пожалуйста Руслан не неси очередную пургу насчёт того что я или мы ничего не понимаем в радио, уже просто смешно читать эту туфту. Ты для кого создаёшь для себя или для людей? Спустись на землю.
Zevs @ ceturtdien, 2013. gada 28. februārī 15:39
Zevs

Tu, laikam, neesi dzirdējis, ka profesionālas radio stacijas tiek veidotas noteiktām auditorijām?! Tās nav domātas visiem. Un noteikti tā nav domāta Grieķu dieviem, kā piemēram Zevs.

Un pārmest par kaut kādu kopēšanu, TOPRuslanam nevar pārmest, jo ēteru viņš veido pats, bet kur ēteru ņem Retro? Zevs, kā tu domā?
Man, piemēram, TOPs patīk tikai dēļ Traffika, pārējais...kas kuram patīk.

LR2 nekas vēl nemainīsies kādus 20 gadus noteikti, jo jaunā klausītāju paaudze, kuriem pie kājas ir latviešu šlāgerīši vēl tikai aug. Kā arī noteikti, ka LR2 kaut ko izdomās uz to brīdi, lai būtu nesasniedzami pēc reitingiem.
Interesanti būs arī ar SWH rīta reitingu, kura radio stacija to savāks nākamajā reitingā, jo pagaidām nav nevienas līdzvērtīgas stacijas, kas to varētu izdarīt, kas varētu savākt, tieši, to BB brokastu kontingentu, jo pārējās stacijās Rīta raidījuma formāts ļoti krasi atšķiras un tendēts uz citām auditorijām..vai nu kāds mainīs rīta raidījuma formātu, vai nu kādam tas tiešām jādara, jo pašreizējā AF Rīta Svīta, noteikti neapmierina bijušos SWH BB brokastu klausītājus, formāts ir pilnīgi savādāks un tendēts uz pilnīgi savādāku auditoriju!

Par Reitingiem. Nepiekritīšu, ka nav nekādu izmaiņu.

Kopējā skatā tiešām liekas, ka nekas tāds nav noticis izņemot Star FM lielo kritienu reach un TOPa pakāpšanos augstāk share, bet tā kopējais reitings un Rīgas reitings, tiešām, izskatās kā "parasta pirmdiena", ar ko varam aizbāzt ausis lokālajiem klientiem vai veidot rakstus avīzēs un sabiedriskajos tīklos, ko praktiski piekopj visi, izņemot tirgus līderus. Bet ar šīm tabulām ausis neaizbāzīsim galvenajiem naudas devējiem aģentūrām - Viņi tak neskatās pēc kopējās auditorijas, viņi skatās pēc noteiktas mērķu grupas - auditorija, ienākumi, reģions, dzimums u.t.t. un to viņi parasti met vienā katlā. Apskatot tādu kopēju ainu salīdzinot ar citām radiostacijām, mēs redzam, ka reitings ir būtiski pamainījies - daudzām stacijām (vārdus speciāli nesaucu) ir izmainījusies auditorija - izlīdzinājusies dzimums, daudzas stacijas ir paaugušās vecumā, un dažas ir to pāraugušas, daudzas ir ļoti zaudējušas auditorijās savas spēcīgās pozīcijas, bet kopējā aina rāda, ka viss ir super. Tāpēc nevar teikt, ka nav būtisku izmaiņu. Es domāju, ka daudzas stacijas jutīs izmaiņas!

Varētu arī piekrist Uģa Poļa kungam, ka reitingi jāskatās gada šķērsgriezumā, ka tas arī ir īstais reitings. Iespējams, ka Uģim Polim ir taisnība un arī viņa radio stacijas atgriezīsies tajā punktā, kur atradās pagājušajā pavasarī, bet vai viņš spēs ar šo vienu pavasara reitingu pēc tam atgūt peļņu, ko zaudējis pēdējos trijos kvartālos?

Bet viena tendence par Uģa Poļa vēstījumu, kuru spilgti atceros es un varbūt vēl kāds, mazlietiņ sāk piepildīties, viņš minēja konkrētu radiostaciju, kuru patieso reitingu mēs redzēsim tikai tad, kad būs pagājuši visu četru kvartālu reitingi un ka tagad vēl ir pāragri spriest.
Gaidām turpinājumu, redzēsim vai Uģis Polis tiešām spēj pareģot!Priekā
Egīls Rītiņš @ piektdien, 2013. gada 1. martā 05:15
Zevs да да :)))) Плохому танцору всё время тапки мешают !
TOPruslan @ piektdien, 2013. gada 1. martā 12:23
LR2 augstāks reitings ir arī tāpēc, ka viņiem RJ runā valsts valodā :)
Es arī ieteiktu TopRadio ieviest raidījumus latviešu valodā.
Ainārs @ svētdien, 2013. gada 3. martā 05:17
Ainars , to ko tu tiko kā uzrakstija pilnigs fufels. Nav liela jega kada valoda runa etēra. Progrāmas kvalitate un arī zona KM. Star FM runa LV valoda ,kāpec krit ? LR2 klausas laukos un auditorija tur 65-70 gadigi ir vis lielaka daļa.
TOPruslan @ svētdien, 2013. gada 3. martā 11:33
LR1 un LR2 ir jau vienīgās stacijas,kuras pārsvarā var uztvert kautkur laukos,viņiem jau uztveršanas zona ir iespaidīga.
ixi @ svētdien, 2013. gada 3. martā 11:43
NU ir gan nozime kada valoda runa ,vai saprotama vai nesaprotama.LR2 vienmer bus topaa.Tas ka TOPS Riga uztverams 2 frekvences tas ir stulbums,kur skatas tie kas izdod raidisans atlaujas .PIEDIRSTS ETERS IR ,uzskatu ka nevar atkaroties viena un ta pati radiostacija konkreti riga .
JA un sobrid man sak simpatizet Super FM ,masina labprat klausos ,ja neskan LR2 tad iegriezu super fm.
Ja kaut ka TOP radio ir paradijusies kroplojumi .tas ir noverots uz vairakiem radio aparatiem ,tada sajuta ka ,pa skalu iet raiditaja.
kaspic @ svētdien, 2013. gada 3. martā 15:28
Совершенно верно говорит Руслан не важно на каком языке говорит человек, главное что бы это он деле красиво, не долго и интересно! Как сейчас на Топе, Ретро, Стар и Сконто. Мне нравиться на любом языке, даже на французом, главное красиво и коротко! Что у сейчас смотрю стали делать многие Латвийские станции.
DA @ svētdien, 2013. gada 3. martā 17:30
Biku intereses pēc papētīju ne visai senas vēstures reitingus. 2011. gada ziema:80-tos spēlē tikai divas stacijas Skonto(Reach) 274 tūkst un JustFM 29 tūkst.Kopā abas savāc ap 300 tūkst. klausītāju.
Tad šoziem šo formātu piedāvā:Skonto,Retro, AvtoRadio,SuperFM. Kopējais reach-530 tūkst.
No kurienes samērā neilgā laika posmā gandrīz dubultojušies tie Latvijas iedzīvotāji kam tuvi 80-tie. Jaunie viņus neklausās, liela daļa vidējā vecuma pārstāvji Latviju pametuši un vecākā gadagājuma diemžēl atstājuši šo pasauli.
Katrā ziņā par TNS reitingu objektivitāti lai spriež reklāmdevēji.
artis @ pirmdien, 2013. gada 4. martā 07:50
Kaspik ,nu nau tur ne kadas kropļjo signala. Viss ir pec standarta. Un par divam frekvencem tev tikaj tava mašina var 91?9 dzirdet labi ne vis majas Rigā. Tapec nevajag braukt virsu.
TOPruslan @ pirmdien, 2013. gada 4. martā 07:58
Arti - Skonto pa šiem diviem gadiem attīstījuši labu tīklu + Supers (arī šeit Latvijas tīkls) vien dod +80k, kas pirmstam bija Latviešu Radio ar pilnīgi citu formātu. Atbilde - citur Latvijā pirmstam cilvēkiem vienkārši nebija iespējas dzirdēt šāda formāta radiostaciju.
Janka @ pirmdien, 2013. gada 4. martā 08:26
artis tu kļūties man ir 18 un mana mīļakā mūzika ir 70, 80, 90tie gabali bet ne jaunie smadzeņu bumsījamie gabali :)
ricis @ pirmdien, 2013. gada 4. martā 09:37
Arti, tu vienkārši sasummēji auditorijas, bet tā nedrīkst darīt, jo viens cilvēks var klausīties vairākas stacijas. Protams, tas vairāk attiecās uz Rīgu, kur izvēle ir plašāka.

Korekti būtu salīdzināt Share. Skonto, Retro, AvtoRadio, SuperFM share kopā ir 18,7%. Tiesa divus gadus atpakaļ Skonto bija 9% un Just FM 0,4%, tātad divreiz mazāk!

Skatīsimies plašāk. Divus gadus atpakaļ kāda izvēle bija klusītājiem ārpus Rīgas? LR1, LR2, un no komercstacijām StarFM un SWH, kas spēlē AC formatā. Visiem ir kritums kopumā par 4,6%.

Kur palika vēl tikpat klausīšanas laika? Atbilde ir vienkārša. Krievu auditorija. LR4 (-0,8%), SWH+ (-0,3%). Abiem ir kritums, neskatoties uz tīkla paplašināšanu. Vēl arī bijušais Novoe radio (~1%), un arī Rīgas bezformāta "tradīciju sargātāji" - MixFM (-~1%) un Pik (-~0,5%). KHR kopš tiem laikiem arī ir kritums, bet tolaik viņi vēl spēlēja diezgan dažādu mūziku no dažādiem formātiem.

Secinot, īsumā var pateikt, ka no LR1, LR2, StarFM klausītāji pārgāja pie Skonto un SuperFM, bet AvtoRadio un RetroFM savāca "veco krievu staciju" auditoriju.
Vovanich @ pirmdien, 2013. gada 4. martā 09:55
Nu labi, ja tā iedziļinās tad varbūt man arī nav taisnība. Paldies par izglītošanu:)
artis @ pirmdien, 2013. gada 4. martā 13:20
TO TOPruslan ,nu es uztveru Riga vienlidzlabi gan 91,9 ,gan 98,3FM
Pats precizak dzivoju Ulbrokas pusee,bet manam ausim nepatik tas signals.Kadreiz Top radijo labak patika kad raidija 103,2 fm :))
Kaspic @ pirmdien, 2013. gada 4. martā 14:00
vai tad Tops kādrezi ir raidījis 103.2FM? tur pirms n-tajiem gadiem raidīja kaut kas latviešu mūziku, vēlāk sāka skanēt Novoje radio, tagad-Avtoradio.
Ivo @ otrdien, 2013. gada 5. martā 04:51
kad tops bija pirats tad raidija 103,2,to atceros labi.
kaspic @ otrdien, 2013. gada 5. martā 06:29
pa vidu vēl bij sviestainais studentu KNZ, kurš vēlāk pārtapa pa nabu ,...
marss @ otrdien, 2013. gada 5. martā 06:45
TOPradio sak raidit pirmo reizi uz 100,5 FM frekvence Tiraine 1992 gāda ! Pic tam,kad paradas 5-kanals kabeltelevizija,es parnesu uz 103,5 MHz FM un raidam tur lidz tam,kad 1997 gada paradas jaunajs raiditajs 103,7 MHz. U tad nolemu partaisit raiditaju uz 103,2 kur TOpradio strada veselus 4 gadus.Pec tam NRTP atdeva šo frekvence Kanalizacijas Radio eb KNZ. Vesture TOPradio ir ļoti bagata un šeit nav tik daudz vietu par visu aprakstit.
TOPruslan @ otrdien, 2013. gada 5. martā 10:33
Vel tagat atceros ,ka YOTA pirku FM antenu, lai no Tīraines varetu uztvert 103,2 :))
Kaspic @ trešdien, 2013. gada 6. martā 03:22
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums