Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Fm Pastiprinatajs
 
Kak dumaete stoit li stavitj fm usilitelj v mashinu? Ili naprimer smogu li ja prinimatj chtoto novoe v Rige blagodatja emu?
Eshe hotel bi posovetovatsja po povodu etih usilitelej, kakoj luchshe?
http://www.mzx.lv/product_info.php?products_id=216977

ili

http://www.aircomnet.lv/index.php?productID=12061
Alex @ ceturtdien, 2012. gada 20. decembrī 20:15
Если в Риге, то особо смысла нету. Местные мощные радиостанции всё равно задавят более слабые сигналы. Если за Ригой, то да, прирост, возможно, будет.
Вообще всё зависит от того, какой приёмник и какая антенна используется.
Я как-то у друга крутил радейку Sony XR-4880, антенна полноразмерная - 75см. В Иманте было слышно довольно неплохо 106,6 StarFM Bauska и 95,5 Хиты России - Елгава. И это без усилителя.
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 20. decembrī 20:47
По поводу этих усилителей, сложно судить, т. к. нету нормального описания. У первого усиление 10дБ, у второго на фотке видно, что 15дБ. Если верить этим цифрам, то второй как бы лучше.
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 20. decembrī 21:02
Смотря для чего ! В чём проблема ? Какая антена и аппарат ? Сдесь куча вещей надо учитывать. Если ксенон левый мешает,то с уселком ещё хуже будет. Этот уселок широкополосный. Сейчас объясню что будет...
Поскольку как только Ты подрубишь ему питание,он сразу начнёт собирать помехи. если в магнитоле усилители стоят с режектерными фильтрами и фильтрами настройки. То это гребёт всё что в воздухе. В итоге перегружен вход приёмника помехами, АРУ закрывается и П-контуры не справляются с помехами или лишними напряжениями. Лучше не надо !!!
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 20. decembrī 23:41
Manuprāt nav jēga automašīnā likt FM pastiprinātāju. Labāk ielikt kvalitatīvu magnetolu, kabeli un antenu. Pastiprinātāju var likt, ja kabelis starp antenu un radio ir ļoti garš (vairāki desmiti metru). Pastiprinātājs vienlaicīgi pastiprina visu FM diapazonu, un pie stipriem signāliem frekvences sāks sajaukties savā starpā, un parādīsies signāls pat brīvajās vietās. Savukārt uztvērējam ieejā ir pārskaņojams filtrs, un tas galvenokārt pastiprina tikai uzskaņoto frekvenci. Un visbeidzot, pastiprinātājā nav nekāda brīnumtranzistora, vai mikroshēmas, kas būtu labāks par to, kas stāv normāla radiouztvērēja ieejā.
ek4a @ ceturtdien, 2012. gada 20. decembrī 23:44
Radioviļņus uztver tikai un vienīgi antena, Ja antena nav neko uztvērusi, tad ko pastiprinātājs pastiprinās? Vārdu sakot, pastiprinātājs autiņā ir pilnīgi bezjēdzīgs. Daudz prātīgāk ir padarboties ar antenu un tās izvietojumu uz autiņa
Minivat @ piektdien, 2012. gada 21. decembrī 09:04
Kvalitatīvs pastiprinātājs uzlabos uztveršanu vietās kur uztveršana uz robežas.Arī no auto ražotājiem orģināli mašīnā ir iebūvēts pastiprinātājs ,bet bieži mainot "maģi" cilvēki aizmirst pievienot vadiņu kurš ieslēdz pastiprinātāju ja uz to padod 12V vadības spriegumu. ja šis vads nav pievienots pastiprinātājs un antene nestrādā un radio uztver tikai pašas stiprākās stacijas un arī zem torņa.
princ_fm @ sestdien, 2012. gada 22. decembrī 19:40
http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=430262

Te var redzēt orģinālo BMW (E39 būra) pastiprinātāju ,dabā BMW stipreklis atrodas labajā pusē aizmugurējajā stoikā.
princ_fm @ sestdien, 2012. gada 22. decembrī 19:47
A chto vi mozhete skazatj po povodu etih antenn? http://www.lvshop.lv/products.php?31692

http://telesputnik.lv/lv/FM-Antena-Dipol-1RUZ-A/145/159/712
Alex @ svētdien, 2012. gada 30. decembrī 20:13
Antene nav slikta, tikai ir viens kāsis !!! Šī antene strādā HORIZONTĀLĀ polarizācijā ,bet LV 95% no FM raidošajām stacijām strādā VERTIKĀLAJĀ polarizācijā.

Protams kad tāds dzelzis uz jumta strādās labāk kā izvelkamais stienītis muzikālajam centram , bet tas īsti nebūs tas!!!
princ_fm @ otrdien, 2013. gada 1. janvārī 13:11
princ_fm, par 95 % Tu pārspīlē, tas īpatsvars ir zemāks, bet skaidrs ir viens - ja kāds grib kaut cik nopietni kaut ko tālāku dzirdēt, ir nepieciešama vairāku elementu antena. Alex, uzlieciet uz jumta piecu, nu, labi, kaut vai trīs elementu antenu, un pievienojieties šaurajam FM DX-istu pulciņam. Cilvēku, kas praktiski nodarbojas ar reālu tāluztveri Latvijā katastrofāli trūkst, lai gan kā Ziemeļvalstīs, tā arī Krievijā šis ļoti aizraujošais vaļasprieks ir krietni vien izplatīts.

Es esmu sajutis, ka man ar divām 9 elementu antenām uz jumta ir par maz, tāpēc centīšos līdz pavasarim tikt pie vēl nopietnākas antenas, ko plānoju uzstādīt tieši horizontālā polarizācijā.

73!
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2013. gada 2. janvārī 20:39
ka varpievienot spura pie radio man ir gan gps-radio-tv
aldis @ svētdien, 2017. gada 9. jūlijā 11:34
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums