Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Rudens radio TNS reitingi
 
http://www.tns.lv/?lang=lv&fullarticle=true&category=showuid&id=4006

Diskutējam!
Janka @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 15:14
Retro FM panākumi vienkārši iespaidīgi, Super FM slīd vēl zemāk (nu jau zem Latviešu Radio rādītāja - tātad, pirms gada būs pieļauta milzīga kļūda?), KHR kritums, Star FM un SWH neliels pieaugums.
Janka @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 15:16
Pārsteidzoši, ka pretēji kopējam noskaņojumam un atzinībai soc. tīklos Rīga Radio ir vispār pazudis no kopējā saraksta.
Taču ja godīgi, tad arī pašam šķiet, ka pēdējā laikā uz 94,5 sākusi skanēt pārāk samudrīta un vienveidīga mūzika...
zaga @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 15:24
zaga:Riga radio patiesi vairs nav baudāms un no saraksta izkritis pamatoti.Ja kas tur ir klausāms, tad tikai vakari.Kad nemuld pārgudri DJ un māmiņas speciālistes.
Muzikants @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 16:08
Janka, ko tu visu laiku čīksti par to Latviešu radio gandrīz katrā topikā?

Pofig reitingi, bet man ir prieks, ka vairs ēterā neskan Liene Candy un visi pārējie Lejasmeijera producētie murgi, kurus te viens otrs, acīmredzot, klausās.
Bonifācijs Paulāns @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 16:42
nu ko lai saka ir šādi tādi pārdomu brīži :)
Pirmais - jā RigaRadio ir nopietni jāpārdomā vai ir jēgas pie tik zemiem reitingiem vē ko turpināt
Otrais RetroFM - nu tas ir vienkārši vau, bomba
trešais Spins - krīt un krīt ... žēl protams bet nezinu cik vēl ilgi kritīs ...
Capitals kaut kur kūņojās pa apakšu ...
Skonto pazaudējis labu skaitu, vai tiešām cilvēkiem tās 200 pretīgās dziesmas IR apnikušas ...
SuperFM priecē, Uģi būs jāsāk atkal domāt par formāta maiņu, nevis dragāt skonto hītus un cerēt un ūberreitingiem ;) kaut kā tā
marss @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 16:42
bonifācijs ej klausies 101 un esi mierīgs ... ja nesaproti neko no tā lauciņa tad labāk nenīdi!
marss @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 16:44
Tāds purkšķis vien sanāca tam Rīga radio, Ausīs rīts māk gremdēt :)
Apalonijs @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 16:47
Man acīs iekritušie:
1. NABAI tik maz klausītāju, ka vienam respondentam neaizpildot anketu, stacija "pazūd" :);
2. SPINIEM gada jubileja un nostabilizējušies reitingi - vairāk/mazāk arī nebūs;
3. SUPER FM pierāda, ka radio vadītāju personīgajai patikai (dejinieki) un nepatikai (latviešu mūzika) nav vietas radio biznesā;
4. 101 pieaugums parāda, cik liela nozīme ir konsekventai formāta ievērošanai;
5. RETRO FM ieņēmuši savu nišu un ņem nost klausītājus (pieļauju, ka krievvalodīgos - bet vēl jāpapēta) SKONTO.
Naukšēnu diskors @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 16:50
Gandrīz visām krievu radiostacijām lieli kritumi, vislielākie Krievijas Hitiem un Autoradio, daļa ir aizgājusi pie Retro FM!
Capital FM, lai arī kopējos skaitļos maziņš, bet auditorijas kāpums par 34%!
Latviešu radio likvidācija, ir bijusi kļūda Super FM grupas darbībā, bet latviešu mūzikas radio durvis vēl ir vaļā! Ka nepasteidzas Skonto grupa un neuztaisa savu latviešu mūzikas radio tīklu! :)
taalais @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 17:24
Es šobrīd cenšos atrast TNS reitingus, bet, pirms visas vēlēšanu tuftas un reportāžām (kuras visu 2011 skanēja katru stundu, un tādējādi nogalināja LHR), man liekas pat 100 - 120k arī bija.

Kāpēc Stāram tāds pieaugums? No Skonto daļa arī beidzot aizbēgusi? Vai šīs varētu beidzot būt Skonto ēras beigas? :D Būtu jau skaisti, ja čaļi beidzot iespringtu pievienot vēl kādas 100 dziesmas playlistei. Bet ja nopietni, gan jau ziemā būs atpakaļ līmenī. Un redzēsim ko ar R Valmiera tīklu šie izdomās.
Janka @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 17:30
Ir aizdoma ka kaut kas briest ar skonto vidzeme tīklu, BET ... tas ir skonto ...
marss @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 17:30
Vai KHR kritums ir tādēļ, ka pazaudēja Jēkabpili, vai arī eksperimenti ar skaņas apstrādi arī ietekmēja reitingu perioda sākumā?

Retro FM - фигасебе! Īpaši klausīšanas laiks. Es vēl Just FM laikā zināju, ka no tā kaut kas sanāks. Tolaik jau bija ētera balsis un noformējums, bet pietrūka noteikta muzikāla formāta. Bija tāds "радио ни о чём". Tagad atrada savu formātu un aiziet. Neskatoties uz to, ka daži saka, ka tur spēlē visādu h..., kas ir vēl sliktāka, nekā Skonto, stacija ir atradusi savu auditoriju, kura varētu būt 40+. Daļā klusītāju no Skonto droši vien arī pārgāja uz Retro.
Sarp citu, arī visam "veterānu" trijniekam Pik/Mix/SWH+ arī ir kritums. Sķiet, ka Retro FM arī atņema viņiem pēdējo klausītāju. Var izdarīt secinājumu, ka radio "ne par ko" jau sen vairs nav aktuāls. Tagad ir jautājums, kad īpašniekiem apniks sildīt gaisu uz citu biznesu rēķina?

Kas ir interesanti, valsts radio it kā dzīvo savu dzīvi. Pārmaiņas komercstaciju pusē viņus vispār nekā neaizskar.

Mix FM, Naba, Super FM - ёёёёёёёё! Bez komentāriem.

Super FM un Valmiera, neskatoties uz to, ka ir dažāda līmeņa radiostacijas, es arī uzskatu par radio "ne par ko" formāta ziņā. Ja Super FM gadu atpakaļ vēl bija kādas cerības, tad pēc Retro FM ienākšanas, tiešām jādomā par formāta maiņu. Retro FM fiška ir tā, ka tur spēlētā mūzika, kā saka, "цепляет". Kas pārsteidz, šo efektu jūtu pat es, kas 70. un 80. gados nav dzīvojis. Super FM es neko tādu nejūtu. Var būt tāds efekts nedaudz bija pašā sākumā, kad diezgan bieži varēja sastapt tiešām 100% hitus, ko savā laikā klausījās visi.

TOP Radio - Абсолютная стабильность. Своего рода затишье перед бурей. Теперь ждём Д-пилс.
Vovanich @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 17:41
Komentariev net ! Ugis varbut kaud ko piebilst ?
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 20:37
TopRuslan, Tev nav komentāru? Tak ņe bivajet! Pirmkārt ir jāapsveic RetroFM. ( Es gan saprotu, ka Tev apsveikt Regīnu nebūs viegli...)Viņu panākums Rīgā ir galvenais notikums reitingos. Es gaidīju, ka viņi iesitīs spēcīgi pa Skonto, Mix un SWH+ bet negaidīju, ka tas sitiens tik ļoti skars arī KHR - mums ir pārāk atšķirīgs produkts. Malači! Tagad paskatīsimies kā veiksies ar reitingu pārvēršanu naudā. Vairāk gan reitingos nav nekā ievērības cienīga.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 28. novembrī 21:27
Uģis,par " apsveikt Regīnu " Apsveicu ! :) Bet kaud kas nav kartibā
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 00:27
Vovanich. Ti imejesh vvidu zatishje pered burej eto vklju4enija Top radio peredat4ika v D-pilse? Ja s taboj soglasen polnostju reitingi zimoj podsko4atj sushestvenno,interesno do kakova urovnja?) Ugis! Tas ka KHR pazaudeja klausitajus ir Jusu vaina,programmas pazuda,zinjas ari,viena un ta pati muzika iet bez apstajas,javeido vairak raidijumu,ja nav naudas tad retranslejiet no Krievijas Russkoje radio raidijumus vairak,2 tas ir maz,ja negribat tad vispar nesakiet ka Jus ar vinjiem sadarbojaties,vismaz zinjas no Krievijas varejat translet.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 09:17
Super FM ar saviem padsmit raidītājiem un uber kruto skaņu un formātu vienkārši spridzina.:) Izdevies bizness, ko lai saka.
zapte @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 09:50
Andris, tieši tā, jo D-pils ēterā pagaidām nekas līdzīgs neskan, deju mūzikas niša ir brīva.
Par KHR, jā, pēc programmu direktora maiņas ēters arī ir mainījies. Mūzikas pleiliste manuprāt tāda arī jābūt, lielākā daļa ir aktuālie hīti, un pa starpu hīti no pagājušiem gadiem. Vienkārši līdz 2011. gada ziemai ētera varēja dzirdēt pat tādus brīmumus, kas pēdējos gados ne nereizi nespēlēja nevienā Maskavas radiostacijā (avots - moskva.fm). Pateiksim godīgi: ēterā skanēja neformāts. Bet raidījumu tiešām nedaudz pietrūkst. Protams, es ceru, ka Стол заказов ir aizgājis uz visiem laikiem, jo mūsu laikā, kad jebkura mūzika ir brīvi pieejama internetā, šāda tipa raidījumi vairs nav aktuāli un pārveršas par kaut ko līdzīgu "klausāties visi to, kas man patīk". Vai arī dziesmu psūtīšana jābūt par maksu, kā to dara TOP Radio, lai cilvēks 100 reizēs padomā pirms pasūta kaut kādu tuc-tuc šansonu, kas nevienam nav vajadzīgs. Varētu nedaudz atdzīvināt ēteru, liekot pa starpu RJ balsi, kā to dara Retro FM. Galvenais lai tas nebūtu Soboļevs ar savu plakano humoru. Bet vismaz temātiskās rubrikas varētu atgriezt.
Ziņas, nu arī varētu atjaunot, galvenais lai to nebūtu par daudz, jo tā ir muzikālā radiostacija, labs piemērs arī ir TOP radio, daži izlaidumi dienā, un ne ilgāk par 2-3 minutēm.
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 11:06
Vovanich!Pinligi piekritu visam tevis teiktajam,musu domas sakrit,tikaj diemzhel ne visi to saprot vai ari negrib saprast,un velak brinas kapec reitingi krit.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 11:51
Andri - ziņas no Krievijas? :D Jo mums jau tā pietrūkst Kremļa ruporu, ne? Ziņas (un objektīvas) ir jāveido TIKAI un vienīgi Latvijā.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 13:23
Vovanich , "Protams, es ceru, ka Стол заказов ir aizgājis uz visiem laikiem, jo mūsu laikā, kad jebkura mūzika ir brīvi pieejama internetā, šāda tipa raidījumi..." Это как посмотреть. Дело в том что музыкальная индустрия сейчас возьмётся за интернет и нелегалов,распространяющих музыку. Будут закрывать порталы и прочий нелегальный сбыт музыки и выкладку в интернет. Без платно больше не скачаешь. Музыканты начинают задавать вопросы агенствам по защите прав музыки и авторов. По поводу рейтингов ... Очень странно всё там !
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 21:09
Ну по поводу Д-пилса , да ! там всё будет хорошо. Мы уже всё подготовили :)
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 21:15
Kaut ko loti ilgi nevar to raiditaju palaist D-pili,kaut kas laikam trauce tur raidit?
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 29. novembrī 22:23
Visiem tiem, kas te spriež par reitingiem, izdara secinājumus un dod padomus. Te jums būs vingrinājums. Dots: mērķa auditorija "Gimenes valoda - krievu". Teritorija - Latvija. Kopējais klausītāju skaits vasarā un rudenī identisks - atšķirība mazāka nekā 1%. Toties KHR, Autoradio, SWH+, JumorFM un MixFM klausītāju skaits šajā mērķauditorijā samazinājies par 17-23% (Vidēji 20%). Baltkom -25%. TopRadio-32%, Skonto-39%. Pieaudzis ir -LR4-3%, RetroFM-19%, Europa+ 8%, EHR -4%, StarFM-12%, Pik-6%, SWH-10%. Jāpierāda: Kā mainījušies šīs mērķauditorijas klausīšanās paradumi 3 mēnešu laikā. Argumentēti paskaidrojiet kā tas iespējams, ka, piemēram, 39% (!!!) konservatīvā un stabilā Skonto krievvalodīgie klausītāji NE REIZI 3 mēnešu laikā ( reitingu periods) nav ieslēguši šo staciju? Ko tad tagad klausās 32% no krievvalodīgajiem TopRadio un kāpēc viņi 3 mēnešus pilnībā ignorē šo staciju? ( kāds te sveica TopRadio ar stabilitāti :) RetroFM klausītāju pieaugums tūkstošos ir 4 reizes mazāks nekā KHR zaudējums. Ko tad tagad klausās šie KHR klausītāji? Ja TopRadio zaudē krievus, bet ne kopējo klausītāju skaitu, tad tas nozīmē, ka to vietā nāk latvieši, bet EHR zaudē latviešus un to vietā nāk krievi. Varat paskaidrot loģiku?
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 17:39
Statistiskā kļūda... +/-40%...
Vovanich @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 17:42
Starp citu, diezgan reāli, ņemot vērā aptaujāto skaitu (2029)
Vovanich @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 17:49
Super FM vajadzētu izdomāt ko spēlēt vai nu jaunos gabalus (kā Star FM) vai vecos. mēģinot spēlēt abus, nekas labs, kā redzam nesanāk.
Varētu paeksperimentēt ar Eurodance formātu, sliktāk diez vai būtu:D
aivis @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 20:06
a ko es teicu ;) protams arī skatoties no biznesa viedokļa eurodance ir vecs kā pasaule un ārpus jebkādām modes tendencēm :( bet skatoties kā Ruslans menedžē ar eurodance un mūsdienu dancu ... viss rullē
marss @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 20:17
Ugis :)))))))))))))) Varat paskaidrot loģiku? - Es neeee!
Andris ,s peredatcikom v Dpilse problema bila v tom,chto Litovci ne ocenj xoteli sosedej svoemu peredatciku 92,3 FM.
Potomu tjanulasj koordinacija.
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 20:50
Ruslan! Ja ob etom uzhe letom znal 4to Litovcam etot peredat4ik nenravitca iz za tavo 4to v Utena 92,3FM rabotajet i jevo dazhe v Zarasaje mozhno slishatj no 4to teperj budet tam ja nepredstovljaju 92,4 iz D-pilsa i 92,3FM iz Utena,neznaju neznaju kak Litovci razreshili,posmotrim 4to budet,a ja imel vvidu po4emu sei4as nezapuskajete,peredat4ik uzhe paru nedelj stojit a vklju4itj kto meshajet? VASES? Ili kto drugoj?
Andris @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 21:29
TopRuslan, nav te nekādas loģikas, tāpēc es regulāri atkārtoju, ka izdarīt secinājumus balstoties uz vieniem TNS reitingiem ir bezjēdzīgi. No tiem var saprast, labākajā gadījumā, kas ir līderi, bet tie lēcieni par 45-70k tie gan ir tufta. Lai saprastu who is who TNS reitingi ir jāanalizē 3-4 reitingu griezumā. Tāpēc pagaidām es neredzu pamatu satraukties par KHR vai berzēt rokas par Skonto kritumu. RetroFM noteikti pabojās nervus kā krievu stacijām kopumā tā arī Skonto. Iespējams, ka pat nostabilizēsies kā #1 Rīgā, jo savā laikā Radio Pik ar līdzīgu repertuāru arī bija #1. So what? Paskatīsimies 2013.gada beigās cik naudas viņi būs nopelnījuši. Taču Mix grupai ir pamats uztraukties, jo tagad galvenā alternatīva KHR Rīgā būs nevis Mix grupas 4 stacijas, bet RetroFM, kas cenas ziņā ir izdevīgāks par visu Mix grupu. TopRadio arī pridjotsa ņesladko. Tā kā gatavojies, Ruslan. Daugavpils tut tebe ņe pomožet.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 22:40
Uģis Polis - Jautājums,kā vari iazskaidrot Riga Radio neveiksmes?It kā cenšas,dara,bet tagad pat izkrituši no reitingiem.Kas nav pareizi?
Gena @ piektdien, 2012. gada 30. novembrī 23:10
Daugavpils loti palidzes Top radio vismaz 100000 klat naks,jo radio ne tikaj Daugavpili un rajona vares dzirdet Kraslava ari japieskaita,Ugim shis zinjas ka Ruslans vinu kautkada veida apsteidza neiet pie sirds,vienkarshi nevar samierinaties ar to ka ir zaudejis,jo ne vinjsh pirmais ir iegajis otraja pilseta ar EHR un Super FM velak vareja but ari KHR tagad vilciens ir prom.
Andris @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 00:25
Andri, nu par 100k - это ты загнул, Krāslavā protams varēs uztvert, bet ne ar katru uztvērēju, citiem vārdiem sakot, tur nebūs komerciāls signāls. Signāls, kas spēj pacelt reitingu, būs tikai pašā Daugavpilī. Es domāju, ka ap 40-50k varētu nākt klāt. Lai būtu skaidrs, kāda būs aptveršanas zona, pateikšu, ka LVRTC antena ir vērsta Preiļu pusē, bet Lietuves pusē izstarojums būs kaut kur 10 reizēs mazāks. Par visu pārējo piekrītu.
Vovanich @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 09:24
Riga Radio nākamajos reitingos būs atpakaļ un ar "pārsteidzošiem" rezultātiem.
Problēma ir demogrāfijā, Latvijā šobrīd vidējais vecums ir 50 gadi bet nevis 30 gadi, kā tas ir tagad musulmaņu valstīs.
Tāpēc, tādi produkti kā Retro FM un citi līdzīgie turpmāk gūs panākumus reitingos.
Egons @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 09:36
Vovanich, nu par 40-50k - это ты загнул. 20k jau būtu izcils rezultāts.
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 10:38
Egon - zelta atziņa! Manuprāt, problēma ir apstāklī, ka LV komercradio satura piedāvātāji ir jauni cilvēki (vai vismaz sirdī jauni), kam neinteresanti/nestilīgi šķiet piedāvāt ko saistošu vecākai auditorijai.
Tāpēc arī soc.tīklos valda 101, RR, Spini, NABA utt, bet reitingos - LR2 un SKONTO...
Naukšēnu diskors @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 12:15
Vovanich. No kurienes info ka antena ir uz Preiliem pagriezta? Un kapec tieshi tur nevis uz Kraslavu un Rezekni? Kada jega no Livamiem antenu uz Preiliem bija griezt un tagad no D-pils ari uz Preiliem???
Andris @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 14:22
Ugi. Uzraksti labak ka neviens neklausisies tad varbut miers bus)
Andris @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 15:29
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums