Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

опрос: Радио как медиа носитель в будущем (Латвии)
 
1. Как Вы думаете, при таком мощном давлении интернета и связанных с ним платформ, что ждет в будущем ФМ (в Латвии)
2. Рано или поздно придет эпоха дигитального радио, как будут себя вести нынешние игроки радио рынка?
radio @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 16:26
Ja dumaju shto ostanitsa Fm
bu bu @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 16:28
toest on nekuda nedenitsa slishkam doroga obhoditsa i peredachiki i prejomniki dab
bu bu @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 16:29
На сегодняшний день FM - это идеальный стандарт для коммерческого радиовещания, и таким он будет ещё лет 5 как минимум. Качество звука на высоте, энергоэффективность передатчиков тоже, приёмники есть практически везде. С переходом на цифру не будет такого выигрыша эффективности, как это было с ТВ. Да, некоторые страны собираются отказываться от FM, но мы к этому совсем не готовы, и переход на цифру у нас начнётся ещё не скоро.

Интернет, я думаю, никакой угрозы FM не представляет, пока не будет простого и законченого решения (нажал кнопку и слушаешь)
Vovanich @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 16:55
Ещё мы знаем, что радио - это единственный вид СМИ, который не отвлекает от основной работы. Поэтому в машине, на рабочем месте радио в том или ином виде будет существовать долго. Единственная проблема - надо поставить на место AKKA/LAA с их кучей дерьма.
Vovanich @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 17:05
Vovanich, es nebūtu tik pārliecināts par UĪV FM nākotni. Sabiedriskā Radio un TV mediju saplūšana ir jau sākusies un kad projektam tiks piesaistīts EU līdzfinansējums tad DAB+ būs automātiski jāievieš visā Latvijā.
Ciparu radio tīklu būs finansiāli vieglāk uzturēt, jo lielākājās pilsētās varēs iztikt tikai ar vienu raidītāju.
Ciparu radio uztvērēji DAB jau tagad nopērkami pat par 20 EUR gabalā.
Savukārt UĪV FM diapozons paliks to noteikti izmantos vietējas radiostacijas un varbūt pat ar pašvaldības finansējumu. UĪV FM dzīvotspēja ir atkarīga tikai no reklāmas radio tirgus daļas, ja tā samazināsies, tad var teikt ka "vakars ir uz ezera".
Egons @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 17:33
Egons tu doma ka katrs tagad skries un pirks uztvereju pa 20 eur ? nedomaju !
bu bu @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 17:47
FM būs un dzīvos. Nu nav tauta gatava vēl tērēt naudu DAB/DAB+ uztvērējiem un klausīties pārkompresētu skaņu. Un diezvai tuvākajos gados būs gatava. Vienkārši radio neklausīsies, jo tas nav tik akūti, kā digitālā televīzija (kuru arī nu jau daudzi, piemēram jaunieši neskatās). Egon - ja arī finansējumu piesaistīs, tad tas attieksies tikai uz sabiedrisko mediju. Nu lai LR raida visā valstī vienu DAB+ MUXi, kurā iekļautas visas 4 radiostacijas. Ja par to maksā EU - tak okei.
Mani vairāk baida nevis tehniskais, bet saturiskais radio nākotnē, no kura pamazām... pamazām viss radošais un cilvēciskais - tik ļoti foršais, kas radio bija - izgaist. Paliek tikai dators ar 300 - 600 dziesmām.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 17:53
Janka, pastāvēs kas mainīsies.
Radio ir jābūt ciparos, ja ne tad tā pazudīs ar visu radošo buķeti. Vai kāds ir painteresējies, kāda ir tīrā peļna šobrīd radiostacijām?
Egons @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 18:12
Egon, pirms virszemes TV ieviešanas arī tika teikts, ka ciparu apraide esot lētāka, bet realitātē, vismaz Latvijā, šķiet sanāca otrādi?
skatītājs @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 18:34
Un reitingi visām nacionālajām televīzijām pateicoties digitālajai apraidei arī ir zemāki. Kurš īsti ieguva no digitālās televīzijas ieviešanas? Atbilde nav ilgi jādomā.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 18:44
Reitingi nokritās dēļ lielā piedāvātā TV programmu skaita un ārzemju TV kanāli sāka līst vietējā reklāmas tirgū.
Egons @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 20:00
Un, Egon, tavuprāt tas nenotiks arī digitālajā radio? Teorētiski, būs iespējams raidīt daudz vairāk radiostaciju - veidot dažādus minoritāšu kanālus (kas, protams, būtu lieliski), bet ir viens bet... visi šie mazie kanāli ēdīs pa maziņam nost auditoriju "lielajiem". Paskaties uz situāciju Rīgā šobrīd. Katrs cīnās par savu kumosu. Latvijai pilnībā pietiek ar FM diapazonu un efektīvi to izmantojot vietas pietiktu visiem (Es savā reģionā TopRadio dzirdu no 95,4; 106,3 un 97,7 visus lieliskā stereo un bez nekādas āra antenas - tā nav efektīva FM diapazona izmantošana). Bet nu jā, ja jau Star FM/SWH/Super FM spēlē vienu un to pašu (un visām ir nacionālie tīkli), tad jau lai gribētu kaut ko savādāku un varētu piedāvāt alternatīvu, nākas turpināt "tērēt" frekvences. Es nenoliedzu, ka cipari ir nākotne un tas kaut kad, protams, ka notiks, bet domāju, ka daudz savādākā - progresīvākā veidā, kāds ir DAB+ (vai pasarg Dievs, novecojušais DAB ar atbaidošo MPEG audio).
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 20:31
DAB "ienaidnieks" ir internets. Ir tak stulbam jābūt lai pirktu mājā DAB uztvērēju kaut par 20Ls, ja visu to pašu un vēl visas pasaules radiostacijas var internetā klausīties.Vēl pat skaņas kvalitāti izvēlēties.Neticu,ka būs DAB uzvaras gājiens. Ja par tagadējām FM stacijam, tad tur gan jau drīz ēters atbrīvosies.Nu nevar pastāvēt tik daudz radiostaciju ar tik zemiem rētingiem.Ja radio nestrāda cilvēki, bet gtiežas kompis ar dažiem simtiem dziesmu, tas ir izsmiekls kuram jānomirst dabīgā nāvē un jāatbrīvo ēters.
Minivat @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 20:35
Janka, mazās radio stacijas varēs turpināt izmantot UĪV FM diapozonu līdz tam brīdim kamēr EK neuzliks kvotas analogai raidīšanai. Nākotni redzu tikai valsts radio, ja tā pāries ciparu DAB+ standartā izplatot piecas esošās programmas un piecas papildus tematiskās programmas. Pārējos brīvos ciparu kanālus atvēlot lielajām komercradio grupām, bet tas būs atkarīgs kāds būs tajā brīdi radio reklāmas tirgus apjoms. Latvijā tas noteikti saruks un tirgus piespiedīs lielajiem apvienoties. Radio grupas kas nevarēs apvienoties, paliks analogajā apraidē un naudas trūkuma dēļ nīkuļos vai izbeigs savu komercdarbību.

Minivat,internets nav DAB ienaidnieks drīzāk sabiedrotais. Interneta radio ir viens liels mīnus resursi un pie ļoti liela klausītāju pieslēguma skaita radio vairs nav klausāms. DAB+ šādas problēmas nepastāv un jaunākajos uztvērēju modeļos ir pat interneta pieslēguma iespējas sociālajiem tīkliem.
Daudzi te sapņo, ka drīzumā UĪV FM ēters atbrīvosies no zemām reitinga radiostacijām. Diemžēl realitāte ir skarbāka radio stacijas vairs neiztiek vien no reklāmas bet to saimnieki dāsni finansē no blakus biznesiem.
Egons @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 22:46
tas ir mans sapnis kau LV būtu kaut viena DAB stacija. Gaidu DAB Latvijā ar nepacietību. DAB uztvērēji divi mājās ir.
ricis @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 23:02
Rici. Aizmirsti sho sapni. Latvija nekas tamlidzigs nebus.:-)
Andris @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 23:49
Vai tik nebūs tā, ka jebkurš ciparu signāls autiņā, vai citā kustības veidā būs neklausāms? Ja analogais traucējumu, noēnojuma gadījumā uzmet pa sprakšķim, un nedaudz šņākuļo tad ciparu signāls izklausīsies, kā sabojāts fails, jeb arī kā draņķīgi mobilie sakari. Par mazjaudas raidītājiem un lētu ekspluatāciju šajā gadījumā vispār var aizmirst. Man domāt - pagaidām priekš radio tā digitālā apraide vēl tāda zaļa tehnoloģija. TV tas der - tur viss = stacionārs.
dipols @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 00:46
Оооо,опяяять блин старая песня с дигитализацией... :((( Не будет этого здесь как минимум лет 10 ! Все эти DAB+ , DRM и хрен его знает ещё что...Фуфло это всё. Вы слышили эти станции ? Как это звучит ? Какие ресурсы на это всё вы знаете ? Поинтересуйтесь у финов или литовцев. Они давно этот фуфел вырубили. Вам как слушателям может и хорошо пощёлкать по станцииям. FM это гениальное решение для радиовещания. Не надо ничего больше. Я как один из радиоорганизаций скажу вам что уже не согласен никуда слезать. Весь мир работал,работает и будет работать на УКВ. Вы иногда здесь такие вещи не разумные пишите.... Ну угамонитесь уже ! Интернет тоже не выход и не давление на УКВ/FM. Ну только помехи издаю роутеры и кабельные сети зашумляют эфир. Всего и делов :) Господа Уважаемые ,прежде чем что либо поменяется... Должно чтото произойти с экономикой и рынком радио. Я постоянно изучаю разные теории вещания и совершенствуюсь.И хочу Вам Господа сказать что сторона радиоорганизации совершенно по другому мыслит. Потому если кому то приснится,как он слушает DAB+ в Латвии.... Расскажите про впечатления. Кстати в Англии FM и не собиралось закрываться :)
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 01:10
Ja arī Lielbritānijā FM izrubītu - tur lielajās pilsētās ir tik daudz pirātu un tie to visu dara tik augstā līmenī, ka diapazons tukšs nepaliktu.
Janka @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 01:22
Janka,nē ! BBC vel strada vissur :)
97-99 FM (BBC 1) Pirati ir un ļoti daudz.
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 08:15
Egon ir kāda informācija par radio digitalizāciju, cik zinu frekvences šai lietai ir atbrīvotas. Varbūt ir kādas EU direktīvas par pāreju, ja tā kad tas varētu notikt? FM pats sen vairs neklausos iztieku ar to klāstu kuru piedāvā wifi radio - proti visa pasaule izvēlies valsti ,tad staciju un klausies. Paklausoties lielāku valstu radio stacijas var saprast, kas īsti ir radio ar saviem ētera šoviem utt...A te LV viss ir liels sviests. Varētu salīdzināt ar mazu bērnu kurš skatās pakāpies uz ķeblīša un domā kad redz tālas zemes un ir viss varens.
princ_fm @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 09:00
100% piekrītu Ruslanam. 10 gadus droši par to var nedomāt. ES tuvākajos gados pilnīgi noteikti būs svarīgāki jautājumi ko risināt. Interneta radio nav problēma FM stacijām. Tāpat kā Amazon.com nav problēma grāmatu veikaliem.
Uģis Polis @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 10:14
princ - diezgan loģiski, jo tur ir pavisam citas naudas un budžeti. Tas pats BBC Radio 1, kuram jebkurā diennakts laikā ēterā ir kāds cilvēks, nakts laikā specialist DJ šovi un katru šo šovu kordinē atsevišķš producents un citi tehniskie cilvēki. Latvijā to visu cenšās darīt viens/divi cilvēki un kvalitāte, protams, nav tik augsta. Bet ir bijuši (diemžēl, uzsveru vārdu - bijuši) labi un forši projekti arī Latvijā, vairāk jau SWH ēterā senāk (jo to arī vairāk klausījos), SFM vēl tā 104,3 laikos man uztvēra tikai agri no rītiem, kad man bija tā ekskluzīvā iespēja dzirdēt Uģa pieteikto Latvijas TOP40 un dziesmas, kuras nespēlēja pat SWH.
Janka @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 10:55
Nevajag jau baigo piķi, lai izveidotu foršu un klausāmu raidījumu. Tas pats 24 stundu maratons, kuru man bija tas gods vadīt un par kuru arī daļa no jums pozitīvi izteicās bija tikai maza daļiņa, taču tomēr... nepieciešami ir cilvēki, kuri grib to darīt. Un Latvijā tādu ir domāju, ka ne mazums. Tikai, neviens viņus negrib nekur pieņemt. Radio šeit strādā tikai sejas un sabiedrībā populāri cilvēki nevis patiesi tie, kuri izjūt radio. Lielisks piemērs tam ir šī brīža SWH - Goldbergs un pārējie frukti.
Janka @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 10:59
Tajā pašā laikā es paskatos uz vakancēm Lietuvas radiostacijās un opā... katra trešā gandrīz vai kaut ko meklē. :(
Janka @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 11:01
princ_fm @ Šodien, 09:00
Latvijai ir jau izdalītas ciparu radio frekvences, varu pateikt ka tur resursi pietiks visiem. Ja ir velme sākt testus, tad šodien jau var rakstīt iesniegumu VASES un NEPLP. ES direktīvas šobrīd neko nespiež bet rekomendē par ciparu pāreju.Iepējamais izslēgšanas gads lielākajās Eiropas valstīs figurē cipars 2017. Angļi plāno daļēji slēgt BBC UĪV FM tīklu 2015 gadā bet Norvēģi visu NRK UĪV FM tīklu 2017 gadā.
Lielākie DAB+ ienaidnieki Eiropā ir komercradiostacijas( ne visas) kuras savā laikā izsolē ir iegādājušās vai pārpirkušas UĪV FM resursus un galvenais iemesls lai nesabojātu joprojām ienesīgo radio reklāmas tirgu.
Sabiedriskajam radio galvenais uzdevums ir samazināt savas izmaksas uz raidīšanu(analogajā UĪV FM piecas radio stacijas 5 raidītāji, ciparu DAB+ piecas programmas 1 raidītājs un vēl brīvie resursi). Pie mums tikai Rīgas apraidei, visām esošām raidstacijām ieskaitot ar valsts programmām pietiktu ar vienu 5 kw DAB+ raidītāju.
dipols @ Šodien, 00:46
DAB+ labi var klausīties pārvietojoties pat ar 600km/st ātrumu. DAB+ signāla uztveršanai(bez izkritumiem) pietiek ar pāris mikrovoltiem uztvērēja ieejā.

Janka,pie sabiedriskā medija apvienošanas modeļa tiks ieviests arī DAB+ tur būs iespēja izveidot vēl papildus radio tematiskas programmas, laba iespēja nākotnē realizēt savu ieceri.
Egons @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 12:47
šajā forumā visi vienmēr piebilst, ka tulīt, tulīt kāda stacija nobankrotēs/aizvērsies. bet jūs man pasakiet, t.i. nosauciet kādu frekvenci, kas būtu atbrīvojuises pēdējā gada laikā? OK, ir dažas nobankrotējušas, bet tā vietā parādijušās jaunas. kā saka, tukša vieta nepaliek. a jūs tikai muldat un muldat, un muldat, kāda stacija tulīt nobankrotēs, kādu aizklapēs ciet, zemi reitingi, utt. tas pats PIKs, Rigaradio, nu velk dzīvību, velk.

runājot par DAB+, un kā ar automašīnām? nav noslēpums, ka tieši auto cilvēki visbiežāk klausās radio.

Runājot par digitālo tv, tur viens no faktoriem bija, ka cilvēki gribēja ar vien vairāk tv kanālu, ko analogā tv nespēja nodrošināt. ar radio ir mazliet savādāk, FM viļnos ir pietiekami daudz radiostaciju, tas, ja kādam nepatīk saturs, ir cita lieta.
gatis @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 18:20
DAB - autobraucējiem domāju nav nekāda lielā problēma , pats uztvērājs ir maziņš un caur "zilzobi", vai lokālu FM raidītāju savienojas ar kādu no jau esošajiem uztvērējiem...kautkā tā...
princ_fm @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 19:12
Nu, ok Egon, varbūt tam DAB + ir kautkāds labāks erroru kods, Hmm.. pieminot pārvietošanos es ātrumu par faktoru neņēmu. Tur viss skaidrs (: Biju domājis jebkādu pārvietošanos kā lokācijas maiņu, kas tad arī ietekmē signāla līmeni un - ja gaisā tikpat traucējumu cik šobrīd, un visi neraida no Zaķusalas masta, var nākties, ka viens vienīgs error patch jāklausās - nesējs tak tam digitālajam signālam ir tas pats UĪV / VHF un mijiedarbojas ar vidi attiecīgi. Baigā kārtošana būtu vajadzīga, lai šo lietotu, jo cilvēks, kas pārvietojās ir ja ne pati svarīgākā radio auditorijas daļa.
dipols @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 20:57
Tieši tā! Tur jau arī ir tas FM trumpis, jo mājās klausīties tikpat labi var datorā - internetā.
Janka @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 21:22
Jaunie BMW un Ford Eiropai tiek izlaisti ar iebūvetu DAB/DAB+

Dipols, DAB+ būs no zaķu salas torņa. Pārējas raidīšanas vietas Rīgā UĪV FM 10 gadu laikā pakāpeniski tiks slēgtas.
Egons @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 21:28
Egon, ir kāda nojausma - ar kādām jaudām DAB raidītājs apkalpotu tādu pašu teritoriju kā, piemēram, Rīgas LR2 signāls noklāj šobrīd (t.i. -būtu klausāms braucošā autiņā bez vērā ņemamiem "kukaiņiem" šādā teritorijā)?
dipols @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 23:39
Jeb vienkāršāk - kādi minimālie dBW nepieciešami uztvērējam, lai tas rubī signālu?
dipols @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 23:57
Dipol, DAB+ uztveršana jau ir stabila pie signāla lauka intensitāti ar 4 mikrovoltiem uztvērēja ieejā un signāla attiecība troksnis S/N no 2 līdz 3dB.
Lai noklātu Latvijas teritoriju ar DAB+ signālu pietiktu ar 15 raidītājiem. Rīga 5kw perifērija no 2 līdz 3 kw. Protams ir jāņem vērā IIIdiapozona īpatnības, jo augstāka frekvence signāla lauka intensitāte līdz ar attālumu samazinās straujāk nekā UĪV FM diapozonā. Savukārt III diapozonā industriālie traucējumi ir mazāki nekā UIV FM diapozonā. Savukārt III diapozona raidošo antenu var veidot daudz komplicētāku( ar lielāku pastiprinājumu) jo pēc izmēriem tā būs mazāka un signālu izstaros pareizajā lenķī un virzienā.
Egons @ trešdien, 2012. gada 5. septembrī 11:19
Būtībā, ja tas neveicinās tehnoloģijas koncentrēšanos valsts un / vai ārzemju koncernu rokās, es nebūt neesmu pret. Diapazoniem ir jabūt publiski pieejamiem caur konkursiem. Lai nav kā ar TV šobrīd. Bet neko zem 128kbps es par skaņas apraidi neuzskatīšu..
dipols @ trešdien, 2012. gada 5. septembrī 12:46
dipols @ Šodien, 12:46
Labākais risinājums, ja radio ciparizāciju pārņem valsts, bet te pretinieks būs LVRTC, tāpēc ka viņu peļņa saruks (100 UĪV FM raidītāju vietā būs tikai 15 DAB+ raidītāju).
Lai katrs interesents izplatītu savu radio programmu DAB+ multipleksā konkursi pēc likums nebū jārīko (nebūs vajadzīgs frekvenču resurs) NEPLP pēc pieteikuma izsniegs attiecīgu apraidi(vietējā, reģionālā,nacionālā). Lielākie izdevumi radiostacijai lai raidītu DAB+ būs progamma, multipleksa īre un autortiesības.
Egons @ trešdien, 2012. gada 5. septembrī 14:14
Egomsjau mums te tik saldu reklāmu dod par DAB,tāpat kā Lattelekoms par digitālo TV. Dzīvē gan vienmēr sanāk savādāk. DAB frekvence ir divreiz aigstāka,attiecīgi signās sliktāk izplatās un par pārklājumu braucošā autiņā, laukos es atļaušos pasmaidīt. Jā,pilsētā ar signālu būs viss kartībā, bet ne ārpus pilsētas meža vidū. Radioviļņu uzplatīšanās likumus neviens nav vēl atcēlis. Ja DAB raidtājus izvietotu tāpat kā mobilā telefona bāzes stacijas, tad gan problēmu ar signālu nebūtu. Vispār pie digitalizācijas lielāka problēma ir ar bildes un skaņas kvalitāti. Digitālā TV jau pierādija,ka attēla kvalitāte ir daudz sliktāka par analogo. Nav jau pie tās plastalīna bildes ar miglņiu uz ātrām kustībam vainīga digitālā televīzija, bet operātora alkatība vienā kanālā sabāzt desmit programas. Ja kāds domā, ka ar DAB būs savādāk, tad maldās. Nu baigi mazs tur bitraits un skaņa digitāla. Protams, tagad jau vairākām komercstacijam ar skaņas kvalitāti ir ļoti švaki, bet digitalizācija sačakarēs arī valsts programas, kur inženieri visu pateizi saregulējuši. Latvijas TV vairs nav kur kvalitatīvi skatīties un visdrīzak tāpat būs ar Latvijas radio iekš DAB. Pats esmu Eiropā uz labas stacionāras aparatūras dzirdējis vienu un to pašu staciju uz FM un DAB. Nepateikšu gan vai tas bija DAB ar +, bet nu tā digitālā skaņa bija vienkārši apsolūts sū**. Nē, nu ziņas mobilā telefona skaņas līmeni saprast jau varēja.
Tad vēl, nu kam mums Latvijā vajag vēl radio programas. Tāpat nav ko klausīties no tām entajām stacijām,kuras atrodas rētingu pakaļgalā. Krievu stacijas un krievu muzičku es vispār ar likumu aizliegtu lai nepiesārņo eteru. Ja radiostacija nevar uztaisīt orģinālraidījumus un tajā praktiski nestrādā cilvēki, bet griežas kompis, tad tas nav radio.
Minivat @ trešdien, 2012. gada 5. septembrī 16:41
Egons un kad tas varētu notikt, varbūt ir info par plānotiem testiem?
princ_fm @ trešdien, 2012. gada 5. septembrī 16:42
Minivat : Ciemojoties buržuju zemā (UK) bija iespēja patestēt kā strādā DAB, nu nekas no tā ko aukšā minēji netika novērots . Kvalitāte laba , arī zonas pārklājums bija lielisks.
princ_fm @ trešdien, 2012. gada 5. septembrī 16:47
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums