Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

TNS pavasara reitingi
 
TNS mājas lapā var redzēt jaunos reitingus arī pēc klausītāju skaita tūkstošos. Agrāk viņi rādīja tikai klausīšanās laika daļu. No interesantākajām lietām, kas redzamas pat no publiski pieejamajiem datiem, manuprāt, ir jāatzīmē SWH grupas acīmredzamais noriets. Viņu kopējā tirgus daļa ir tikai 9%. Salīdzinājumam - Skonto vienam pašam ir virs 8%. Jā Skonto izskatās ka ir atrāvies pēc tīkla paplašināšanas un pagaidām tam nav konkurentu. TopRadio pēc tirgus daļas ir apgājis SWH+ un ja tā turpinās tad jau šogas apsteigs šo kādreizējos Rīgas kingus. Europa+ arī neko īpašu nerāda. 101 gada laikā tā arī nav spējis ne ar ko pārsteigt. Vairāk nekā tāda interesanta neredz, jo LR 1/2, KHR, EHR, Star savās vietās, bet visādi Mix, Jumor, Pik, Baltkom, Just utt nav uzmanības vērti, jo vispār neko nedara.
Kādi ir jūsu viedokļi?
peetnieks @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 11:56
Nu principā viss galvēnais ir pateikts. Skonto aktīvi attīsta reģionālo tīklu, un laikam turpinās tuvoties LR2. Vēl gaidam KHR Jelgavas vietējo raidītāju šajā gadā. SWH+ turpinās zaudēt klusītājus, un domāju, ka reģionāla tīkla veidošana to neizglabs. Par visādiem Mix, Jumor, Pik, Baltkom, Just piekrītu, neprofessionāna pieeja ētera veidošanai viņus nogalina.
Just FM var nosaukt par gada izgāšanos, nekādu izklaidējošo programmu joprojam nav, mūzikas formāts - "viss vienā kaudzē", un neskatoties uz diezgan labu ētera noformējumu, rezultāts - tikai 22. vieta ar 33 000 kopējas auditorijas.
Vovanich @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 12:25
SWH nokavēja vilcienu. Bija iespēja jau daudzus gadus atpakaļ izveidot pirmo krievu valodā raidošo mediju, kas visaptver Latviju (SWH+). Nogulēja. KHR to šobrīd dara, izdarīs un nu jau vairs viņus nenoķert.
Janka @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 13:06
Tas Europa+ sevi nogremdēs ar tām savām n-tajām reklāmas pauzēm un ziņu blokiem, tas ir fakts.
misters @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 14:51
Jā, nu bet īstenība viņi to nokavēja jau sen. Vismaz pēdējos 8 gados SWH+ praktiski neattistījās raidījumu ziņā, jo viņi tolaik pārliecinoši apsteidza visus konkurentus, bet kad atnāca KHR, tad viņi jau neko nevarēja stādīt pretī. Un tagad viņi it kā uzvarējuši konkursā uz Rēzeknes frekvenci, bet kāda būs jēga no tā? Pieliks vēl pāris tukstošus klausītāju klāt. Tur jau sen klausās KHR, kas ir daudz kvalitatīvāks.
Vovanich @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 14:54
Ko var teikt - jāuzteic Liepiņš, kurš perfektā laikā pārdeva SWH. Tādu vērtību, kāda tam bija toreiz vairs nedabūtu nekad. It īpaši tagad, kad to klausās arvien mazāk.
Janka @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 15:05
Par Liepiņu - tas nu ir fakts, pārdeva īstajā brīdī, tieši pirms KHR parādīšanās un krīzes. Starp citu aģentūru vidū klīst runas, ka SWH Rokam tiek meklēts pircējs. Kas izklausās ticami, jo tam ir vēl lielākas problēmas nekā 101.
peetnieks @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 15:18
Kāpēc SWH vienkārši SWH Rock nevarētu "rebrandot", tādējādi veidojot jaunu radiostaciju, teiksim, balstot uz tās pašas rok-mūzikas bāzes vai arī veidojot pavisam citu formātu, bet paturot pašu SWH vārdu? Vienīgā problēma ir s*dīgā frekvence, kuru švaki ap Rīgu dzird, neļauj baigi attīstīties. Bet nu jā, SWH Rock formāts šobrīd ir "noguris", non-stop vienas un tās pašas dziesmas utt.
Lai gan, pēc tādas formulas jau liela daļa Rīgas radio strādā.
Janka @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 15:23
Nezinu cik tas ir reāli, bet tas pats 101 arī vārētu nopirkt Roku. Formāts ir kaut kur līdzīgs un arī būtu viņiem sava frekvence Rīgā
Vovanich @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 15:31
No kurienes Rocks raida? Jauda jau tur ir maksimāli iespējamā, vai ne?
Janka @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 15:33
Cik es zinu 89,2 MHz raida no LTV ēkas, kas ir Zaķusalā un oficiāli apraides zona ir 33-45km. To turienes raida arī StarFM, tikai Staram ir nedaudz lielāka jauda.
Vovanich @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 15:40
cik esmu paklausījies roku, drausmīgi pasliktinājusies kvalitāte raidītājam
laikam grimst tas kuģis, un nu jau gaida glābējus ...
par Europa+ - nja žēl, ka ēters tiek čakarēts ar reklāmām biežām un lieliem ziņu blokiem, tā Nr.1 poga auto pieder viņiem, jo biedzot kādam ir labs raidītājs un neskaitot slāvu auras tur skan perfekta draiva mūzika
101 - beigu sākums ? pārāk mazai auditorijai paredzēts tas viss, kas tur skan (laikam mūzika :D
LR1/2/Skonto bez comentiem nav mans laucinsh :)
marss @ sestdien, 2011. gada 4. jūnijā 21:23
Xaxaxaaaaa ! Skooooro ja esho vishe zalezu !!! :))))))))))))
Vi tut vse gonite na TOPradio ! A poka vsjo toljko uluchaetsja :))))))))
I eto ne ucitivaja Liepaju,kak gorod. K sozhaleniju ona idjot u nas otdeljno pocemu to :( Bilo bi esho kruce :D
TOPruslan @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 04:11
TOPruslan, ну вот это тот редкий топик, где мы ни на кого не гоним, а просто обсуждаем :))))))
marss, arī pamanīju, ka Rokam skaņa ir nekāda, laikam kaut kas ar sakaru kanālu starp studiju un raidītāju.
Vovanich @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 09:45
TopRuslan, nesteidzies lielīties. Paskaties uz lietām trezvo. Rīgā, kas dod visvairāk klausītāju Top ar 31 tūkstoti dala .....tikai 18/19.vietu ar 101. Nemot vērā , ka Top ir krievu stacija, tad Rīgā, kur krievu ir vairākums atrasties pat aiz Latviešu radio....
Teorētiski pat ar visiem reģioniem neko vairāk kā apdzīt SWH+ nav reāli. Ja viņi palaidīs Rēzekni, tad arī tad maz ticams, ka tas notiks. Bet Latviešu Radi Topam nespīd apdzīt - reģionos latviešu ir vairāk. Es ietektu domāt, kā uzlabot produktu, lai tas kļūst konkurētspējīgs Rīgā.
peetnieks @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 12:45
tas vispār ir mazliet smieklīgi, visi lielākoties kritizē lēto popsi, bet tām radiostacijām, kas to popsi atskaņo ir lielāki reitingi nekā tam pašam rokam vai 101 rādžiņam(visi atceramies, interneta komentārus, kā tika slavināts 101-ais). To pašu var teikt pa LR2, kas ta klausos tos lētos šlāgerus, bet reitingi tiem lētajiem šlāgeriem ir neticami, un diez vai tuvākais konkurents latviešu radio viņu apsteigs, jo tas vairāk orientēts un latviešu popmūziku.
p.s. zinu kā uzlabot reitingus, teiksim Pik, Jumor fm, Just Fm vai tamlīdzīgām stacijām, vienkārši jāsāk retranslēt teiksim, Maskavas DFM, Fresh Fm, reitingi uzrezi uzlabosies:D
misters @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 13:46
PIK auditorijai DFM, tas būtu skarbi..
Nu nebūs tik vienkārši ar to reitingu uzlabošanu - Europa + tam ir piemērs.
Bet Latviešu Radio - tas ir skaidrs, ka Lr2 auditorijas lielums viņiem nekad nespīd. Lai vispirms apsteidz kaut vai StarFM un SWH.
peetnieks @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 14:02
Vai TNS reitingiem tiek skaitīta klāt arī interneta auditorija + Lattelecom iTV auditorija (Radio 101 TV kanālam)?
Janka @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 16:33
radio skatīties TV :) tas jau izklausās jautri ;) bet pat tas diez vai glābs situāciju ;)
marss @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 17:55
Неужели вы верите в этот бред? LR2 на 1 месте, это же смешно, а сконто? Его может и слушают немало людей, но не 15%. Там уже 10 лет играет одна и та же кассета. Гнать в шею эти исследования. По их мнению 40% слушают LR1 и LR2. Что за бред? Или они проводили опрос у бабушек на лавочке?
Антон @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 18:24
Anton - un kas tad tavuprāt ir klausītākā radio stacija Latvijā? TOPRadio? :D
Viss ir pareizi. LR-2 laukos skan katrā sētā. Arī autobusos.
Janka @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 18:31
Tā arī ir, ka LR2 klausās daudzi, ļoti daudzi. protams, visvairāk viņu klausās ārpus Rīgas dzīvojošie, pat sabiedriskajā transportā šo staciju ļoti bieži var dzirdēt.
misters @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 19:53
Janka, tam nav nozīme kur un uz kā cilvēks klausās radio. Galvenais, lai viņš atzīmē to staciju aptaujas dienasgrāmatā.
Anton, pirms sprēgāt, painteresējies par iedzīvotāju dalījuma pēc vecuma Latvijā. No 1,8 miljoniem vecumā no 12-74, tikai 565 000 ir vecumā no 12-30.
No tiem radio programmas klausās tikai 429 000. TopRadio ar 55 000 dala 7-8 vietu ar Europas+. Pirmais trijnieks ir EHR-138; Star-93 un LR2-82.
peetnieks @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 21:10
Un pētniek, tavuprāt, šī Dienasgrāmata ir "objektīvs" veids nosakot radio reitingus? Ir dzirdētas dažādas lietas...
Janka @ svētdien, 2011. gada 5. jūnijā 23:36
Ir tikai divi varianti - vai nu visa mediju un reklāmas industrija, kas izmanto reitingus lēmuma pieņemšanā ir nejēgas, vai arī tie, no kuriem ir dzirdētas "dažādas lietas".
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 00:44
Bred ! Ja trezvo smotrju na situaciju. Moj produkt estj latvijskij,mestnij !
vsjo ostaljnoe,chto retransliruetsja - fuflo!!! Nash radio Tirgus budet v polnoj pakale,esli ne prekratjat retransljacii.
Ja 100% daju,chto mestnie programmi vijgrajut,esli prekratitj bezpredel.
latvieshu radio - otlichnij produkt Ivo Baumanisa. Ugis,vobshe papa radioefira !
Ktoto ne soglasen ? On lichno mne SMS napisal s pozdravlenijami. Vsjo chto kasaetsja Moskvi,dolzhno naxoditsja tam ,a ne zdesj. Anton , a nashot LR2 - Eto k sozhaleniju pravda. No nado smotretj s komerceskoj tochki zrenija. Boljshaja castj etoj auditorii starie pirduni u kotorix babok net davno. i tolku malo. Potomu ix finansirujut (LR1-2-3) s nashego karmana. Vi mozite sporitj dolgo,no v nacionaljnix setjax budet toljko programma mestnogo tipa. Hiti Rossii - eto ne Russkoe radio ! Eto mestnaja programma i potomu ona populjarna. Retransljacii eti obrezannie - vsjoravno chto na kitajskix batinkax nakleitj ADIDAS
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 01:36
Вся проблема в том, что из меснтых (русских) программ нормальных только две - KHR и TOPradio, которые постоянно растут и развиваются (LR не рассматриваем). Вот они и победят. Остальные просто отстали от жизни, либо вещают для себя и для рекламодателей, а не для слушателей, и ретрансляторов это тоже касается, потому что рестрансляторы - это в прошлом местные программы, которые захотели лёгких рейтингов. TOPruslan, в Лиепае какой у вас ретинг, если не секрет, может быть победа уже близко?
Vovanich @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 07:21
Кстати о ретрансляторах. Если кто помнит, когда проявился ЮморFM, весной 2008 он был сразу на 10 месте по времени прослушивания и почти обогнал SWH+, но потому пошёл вниз. Что это было? Убийство местным неформатом, или просто слушателю стал неинтересен московский продукт?
Vovanich @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 07:38
TopRuslan, mums visiem gribas, lai vietējie produktu būtu labāki. Bet atdali divas lietas - produkts un tīkls. Tas, ka Top radio ir vairāk raidītāju nekā citiem un tāpēc lielāki reitingi nenozīmē, ka arī produkts ir labāks, jeb populārāks. Es nesaku, ka TopRadio nevar būt #1 Latvijā, es saku, ka pēc reitingiem Rīgā, kur visiem ir puslīdz vienādas iespējas Top pagaidām neko īpašu neuzrāda. Tas ir fakts, tās nav emocijas. Bez labām pozīcijām Rīgā nevienai stacijai nav variantu ieņemt labas pozīcijas Latvijā, tāpēc, ka Rīga diktē arī klausīšanās modi sevišķi auditorijā līdz 40. Par KHR - tikai nesaki , ka krievi Latvijā to nesauc par Russkoje Radio. Ja rīt KHR būtu tikai KHR un tam būtu jākonkurē ar 100%Russkoje Radio - Uģim būtu jāpasvīst, lai noturētos. Skaidrs, ka uzvaŗēt var, bet vai mūsējie ir tik profesionāli - tāds ir jautājums.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 10:01
peetniek, nu TOPradio vēl ir tehniskais faktors, to normāli var klausīties tikau uz kvalitalīvu aparātu, jo signāls ir vajāks par citām stacijām. Centrā ar kādu mobilo vai plejeri gandrīz nav iespējams klausīties, un līdzīgi arī citiem lētiem uztvērējiem. Dažos citos rajonos gan ir labāk, bet tik un tā nav ideāli. Pagajušajā reizē, kad strādāja tikai viens raidītājs 91,9 bija 86 000, tas nozīmē, ka vismaz 50 000 viņiem ir citās pilsētās (Jelgava, Ogre, Bauska), kas ir diezgan labs radītājs va nē?
Vovanich @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 12:43
Vovanich tas ir Dimzukalna lāsts 3 progzām ;) tās visas (91,9;94,9;101,0)
normāli klausāmas Rīgā tikai auto, jo raidītājs pat nav Rīgas rajonā :D
marss @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 14:59
Jā, tā tas ir, starp citu biju nesen teikas rajonā, pārsteidza, ka tur 91,9 daudzmaz var klausīties pat uz mp3, pēc tam braucu uz centru ar autobusu, arī daudzmaz, un palika sliktāk kaut kur pie 101 studijas :)
Vovanich @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 15:18
С точки зрения простого слушателя, коим являюсь я, слушать ретрансляторы крайне странно. Да, иногда это интересно, но, постоянно слушать о том, что происходит "где-то" и не слышать от ведущего ничего актуального в твоём крае, городе - это бред. На кой мне инфа о дожде и двухчасовой пробке в Москве, если у меня в Вентспилсе солнце и две машины на переклёстке!? Если честно, то без адоптации под местность, даже происхолящее только в Риге, это уже не то. Поэтому в основном и слушаем Kurzemes Radio.
Ivars @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 21:47
Vovanich, nu man pie Vefa TOP radio skan ok, bet 101 nedzirdu.
Par Top reitingiem:
Ziema pret pavasari:
Rīga- 26 / 31
Pierīga - 21/16
Vidzeme - 0 /3
Kurzeme - 1/ 18 !!!
Zemgala - 36/36
Latgale - 2/1
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 21:52
peetnieks,beidz.... Kur tu atradi šos datus ? Man TNS cita dziesma par šim cikpariem !
Bet, Riga var klausities mums. Viss ok var dzirdet. Tikaj ir tada lieta,ka vajag Raiditaju Rigā.... Nu protams ! Nu pogodite,esho ne vecer.
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 22:21
Ivars, согласен, местная инфа должна присутствовать. Но у нас Хиты России, например, из Московского эфира вырезают всё лишнее, даже номер телефона в студии, не говоря уже о рекламе, которая бывает внутри самих прогамм. Но, к сожалению, не все так делают, и в эфир попадает то, чего как бы не должно быть.
peetnieks, paldies par cipariem, nu ja salikt visu kopā, tad it kā sakrīt, ar to, ko TNS publicē. Tā arī sanāk, ka vislielāka auditorija ir Zemgales pilsētās, kur ar uztveršanu nav nekādu problemu. Kurzemē arī ir lielisks radītājs, ja tas ir neskaitot Liepāju
Vovanich @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 23:24
и я тут :)
Latlucky @ pirmdien, 2011. gada 6. jūnijā 23:40
Hochu opechalitj TOPruslana - Liepaja u vas v reiting uzhe vkljuchena, pozvoni v TNS i ubedisj, durenj. Tak chto prirost u TOP RADIO chisto extensivnij (sorry, Kulabuhov, navernoe, i slov-to takih ne znaet)
Starik @ otrdien, 2011. gada 7. jūnijā 01:27
TOPruslan если не секрет, какая мощность передатчика на 91и9? Просто интерестно. А вообще не было мыслей увеличить её? Или ЕСД не разрешают?
Антон @ otrdien, 2011. gada 7. jūnijā 09:52
Проходила уже инфа, 2 кВт там, и судя по всему это раза в 4 больше чем у других передатчиков на 94,9 и 101 МГц. Тупо мощность увличивать нет смысла, хоть 10 кВт туда вдуй, энергию жрать будет, а толку мало, всё равно железобетонные конструкции будут задерживать сигнал. Тут или переносить передатчик ближе к городу, или антенну выше поднимать, что довольно не просто.
Vovanich @ otrdien, 2011. gada 7. jūnijā 11:00
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums