Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

RUS invāzija FM viļņos Rīgā turpinās
 
Tā nemanāmi Rīgā ir ieslīdējušas 2 stacijas (protams ka RUS, kāds pārsteigums)
97.3 Just FM un 99.0 Jurmala FM
Nesaprotu kā tas ir noticis, bet Rīga šos abus ķer uz urrā, pat labāk kā Dimžukalna programmas
Jautājiens - vai ir atļaujas celt jaudas vai kārtējo reizi tjipa UPS mums sanāca kaut kā tā ...
p.s. ruslan tava stacija grimst un ātri, cik paspaidīju auto, neko citu par rus vai bumbum (bezjēdzīga) es tur nedzirdu ... nu cmon, 1-2 dziesmas OK, bet kur ir palicis eurodance, kur dance-pops :)
Sanāca tā depresīvi pa svētkiem, bet nu biški jau piegriezies :)
marss @ sestdien, 2010. gada 20. novembrī 21:35
par JUSTfm nezinu dzivosim redzesim kada bus nakotne ta stacija. Bet kas atiecas uz to otro JURMALA fm tad man skiet ka vai nu vini ir pirati vai plikadidas jo tiem pat nav majaslapas un interneta tie nemaz nav dzirdami ka citas radio programmas man prat tagat visam ir interneta atskanjotais tapec nu tiesam plikadidas un nekas vairak.
zuzik @ otrdien, 2010. gada 23. novembrī 14:29
Marss,atkal saks ? izbeidz šo te.... Tu patc ziņi,par ko es runaju tagad. Ja turpinas ! Ta deļ ,kā šis radiostacijas ir ļoti popularaki. Bet par jurmala 99,0 - es ari domaju kā tas ir bardaks. Just FM ... Nu dod viņam bištiņ pasildet eteru :))))))))))) Laj viņi juties kak pilsetas radio. Nu nav cilvekam ,kur naudas teret un laiku :)))) Laj strada. pec gadu cits nopirks. var but radio 101.
TOPruslan @ trešdien, 2010. gada 24. novembrī 09:45
Vēl uz FM 97,8 var uztvert Mārasciema vetējo radio vakaros pēc plkst. 18.00
klausītāja @ piektdien, 2010. gada 26. novembrī 13:15
Jūrmalas radio šķiet bieži retranslē Krievijas staciju "Majak",pa vasaru pat es,66km no Rīgas uz mūzikas centra klausijos normālā kvalitātē.Cik atceros, ļoti daudzas tur krievu dziesmas,bet nevis mūsdienu,bet vecās(Kā mūsu Latvijas radio2).
Ruslan,Topradio it kā nebūtu ne vainas,bet kaut kā pietrūkst,bet kas nezinu....Uz doto brīdi personīgi dodu priekšroku Capital FM un Europa+(pēdējai gan vajadzētu pastiprināt apraidi,jo klausos apm.66km no Rīgas uz mūzikas centra,jo parastie radioaparāti neķer(runa iet pa Europe+)
p.s.Nu man personīgi nekas nav pret krievu mūziku,tiesa,es runāju pa popmūziku(Banderos,Viagra,reflex,utt.)
misters @ piektdien, 2010. gada 26. novembrī 18:19
misters ar to Jurmalu ir interesanti, jo liekas ka raidītājs ir kaut kur Jūrmalā, bet labi velk Rīgā
Europa+ klausīties ~70km tas jau ir mazohisms :D No Āģīša tik tālu nekas kvalitatīvs nevarētu aizvilkt ;)
TOPradio nelaime ir rus muzāra lielos kvantumos + tuctuc ne melodiskais ...
Capitals gan varētu dabliezt bez probzām ;)e
marss @ piektdien, 2010. gada 26. novembrī 19:49
marss,Bauska,3-šais stāvs,logs uz Rīgas pusi,mūzikas centrs."Eiropa+" skan pa pirmo zorti,neviena traucējuma,tiesa,pirms tam nācās ar anteni pačakarēties un atrast labāko vietu,jo negribas logam pa vidu antenas gabalu karināt:)
vasarā mierīgi skanēja "Jūrmalas radio",bet tagad traucējumi tomēr pa lielu,tā pat traucējumi ir "Krievijas Hitiem",nu varbūt varētu pieklājīgā kvalitātē klausīties,bet apnika to antenas vadus mocīt:)
Cik esmu testējies,vienīgi "Humor FM" nav izdevies normālā kvaitātē dzirdēt.a tā,vasarā pat "SWH Rock"klausijos.
misters @ sestdien, 2010. gada 27. novembrī 22:53
starp citu,braucot pa A-7 šoseju,virzienā no Rīgas,"Humor FM" līdz Iecavai velk diezgan labi.
misters @ sestdien, 2010. gada 27. novembrī 22:56
88.6 vairs nekur labi nevelk, jo jau tā vārgā antena ir pārvilkta arī uz laikam Āgenskalnu un darbojas vienā virzienā (Jūrmala?). Pārējie no turienes normāli uztverami 50-70 km.
pam-param @ sestdien, 2010. gada 27. novembrī 23:37
Nu,nu.... Marss,reitingos TOP-15 vispar nav Europa+ . Ziņj kāpec tā? Tapec,kā es stradaju pec vietejas programas. Europa+ nav vieteja programa. Un par muziku... nezinu cik tev gadi,bet varet but tu ne esi musu auditorijas cilveks.
Un vel... Krievu muzika,vaj Angļu,vaj kada cita... Tas nav nozime. Man liekas viņaj jabut kvalitate un professionalajs masterings. es pa nakti sežu un liku normalos gabalus PowerGOLDa. Un daru to katru dienu. Visa muzika manam radio ir tikaj hiti un kvalitativi skaņdarbi. Tema zakrita !
Nezinu,ko Tu klausas. (marss)
TOPruslan @ svētdien, 2010. gada 28. novembrī 07:24
Nezinu kapec europaplus te nepatik daudziem bet citur vini ir lideri bet neskatoties ne uz ko es domaju ka europaplus ir viena no vieteiem fm stacijam kuru vismaz ir iespejams klausities protams tu TOP-Ruslan esi malacis jo tava stacija ir superiga man personigi patik un manam draugiem no Liepajas tavs radio iet pie sirds tapec vini jau sen gaidijat kad Tu ar savu radio paradisies kada Liepajas fm frekvence jo Liepaja fm vel ir vietas . bet ja turpinasim temu tad manu pret Humor fm un Krievijas hiti tagad vispar nav iespejams klausoties tapec ka katru dienu tur skan viens un tas pats ipasi runa ir par Krievijas hitiem vakaros katru vakaru isklausas ka tur skan viens un tas pats CD un vairak diskus viniem nemaz nau un nevar but. Tapec turies ruslan un neatskanjo vienu un to pasu tad mes nazaudesim vismaz tavu radio jo savadak kad esam interneta tad klausamies gan HOTFM.LT gan SKY.EE un ari POWERHITRADIO.EE.
tema-otkrita @ pirmdien, 2010. gada 29. novembrī 13:31
топ-Руслан а что ты имееш против ЕВРОПЫ+ даже МАРСС который весьма скептически относитса к русскоезычному вещанию и то европу+ не обсерает так как это делаеш ты может ты просто сдесь держиш имидж а в глубине души боишся их как конкурентов которые отобъют у тебя всех слушателей и рекламодателей ведь европа+ бренд известный везде куда тебе до него ты мелкая сошка а извесные бренды особенно из России у нас пользуются большим спросом особенно у рекламодателей тому пример 1й балтийский ТВ-канал все рекламы отбил у местных компашек. Может стоит задуматса?
ВАСЯ @ trešdien, 2010. gada 1. decembrī 14:23
Europa+ stacija starp citu Krievijā(Maskavā) ir 1.vietā starp radiostacijām. Tulīt uz satelīta(tā paša,kur savus kanālus piedāvā operators HTB+) tiks palaists tv mūzikas kanāls "Europa Plus TV".
šīs radio ir populārs,jo tur atskaņo tādas dziesmas,kuras atrodas visos rietumu un austrumu tv mūzikas kanālos,tādēļ atpazīstamas.
P.S. ja jau Rīgā retranslē Maskvas radiostacijas(manis nosaukto,Jumor Fm,Hiti Rossia....) vēl tad vajag DFM un radio popsa:)
misters @ trešdien, 2010. gada 1. decembrī 23:37
Pach pach, kas mēs kāda guberņa, ka visus maskavas s*^us pēc kārtas te baros? Paši vairāk neko nemākam?
p.s. pēdējo nedēļu laikā Europa+ sāk smagi vilkt uz slāvisko pusi :(
marss @ ceturtdien, 2010. gada 2. decembrī 08:00
marss,skatīsimies patiesībai acīs,kādēļ pēdējā laikā,ja kāda stacija bankrotē,to pārpērk vai pārveido pa pēc austrumu(lasi-krievisko) staciju parauga? Visa pamatā ir bizness,un krievvalodīgās stacijas klausās ne tikai krievi.Tas ir fakts.
ta labi,tā jau var turpināt diskusiju bezgalīgi. Katram cilvēkam ir izvēles iespējas,klausīties vienu vai otru radiostaciju.
P.S. Es gan gribētu personīgi,lai Latvijā varētu Fm dzirdēt Ukrainas(Kijevas) Hit FM(riktīgi forši 90 gadu rietumu gabali).
misters @ ceturtdien, 2010. gada 2. decembrī 13:14
kas ir EUROPAPLUS-TV tas ir tv kanals vai vizualais radio tas pats video no studijas ka musu RADIO101. un2?. vai EUROPAPLUS-TV ir redzams ari interneta?.
bosex-misteram @ ceturtdien, 2010. gada 2. decembrī 14:53
Mister: Mums Latvijā, radiostaciju topā, ir cits izkārtojums. Šobrīd, pirmajā vietā atrodas - EHR. Aiz Radio Swh, Skonto, Star FM un radio ''Hiti Rosii''.
Radiofans @ ceturtdien, 2010. gada 2. decembrī 23:09
http://www.tns.lv/?lang=lv&fullarticle=true&category=showuid&id=3317
ja ticēt šim, tad 6 vietā ;)
p.s. 14 vieta 101 ;) ar tādiem līdzekļiem es teiktu fail ...
marss @ piektdien, 2010. gada 3. decembrī 10:56
Latvijā 1.vietā ir(un jau cik ilgi) Latvijas Radio2,nevis EHR.
Europa Plus Tv ir reāls mūzikas kanāls,kas atskaņo videoklipus dziesmām,kādas atskaņo radio europa Plus. šodien kanāls tika palaists(bez čata logiem,pārsvarā deju mūzika no rietumiem.
misters @ piektdien, 2010. gada 3. decembrī 17:10
Вася, не гони. Покажи где он её обсирал? Руслан просто констатировал факт - У Европы плюс низкий рейтинг. А низкий он потому что программный директор мудак. Вот нахрена на станции музыкально-развлекательного формата каждый час выдавать новостной блок по 8 минут? Наверно только ради того, чтобы в конце сказать, что выпуск подготовлен по материалам такой-то радиостанции, у которой кстати тоже рейтинг в ж*пе. Не говоря уже о куче неформата, который играет всё остальное время, когда не идёт трансляция Московского эфира. И это при том, что в России эта станция занимает лидирующие позиции в рейтингах.
Vovanich @ pirmdien, 2010. gada 6. decembrī 22:35
Radiofan, no kurienes info? marss iedeva pareizu linku. TNS publicē tikai reitingu pēc klausīšanas laika sadalījuma, pēc kuriem LR2 ir 1. vietā jo vecenēm tas skan visu diennakti. Interesanti būtu paskatīties un klausitāju skaitu.
http://ardomu.lv/post/1720132914/radio-101-reitingi
Šeit ir kaut kādi cipari, bet pats autors šaubās, ka tie ir īsti.
Vovanich @ pirmdien, 2010. gada 6. decembrī 22:43
Vovanich:
Ja Jūs runājat par EHR, tad to apstiprināja pats Uģis Polis, ka šī radiostacija, ir populārākā Latvijā.
Radiofans @ pirmdien, 2010. gada 6. decembrī 23:14
ВОВАНЫЧ что касается рейтингов то они давно в жопе и я не думал что ты наивней чем ребёнок вериш в таковые они все давным давно накручены перекручены и по таковым всегда лидируют стансии которые даже дебилы не станут слушать. Теперь второе = откуда ты взял что Европа+ каждый час передаёт новости ето ты про Московский оригинал говориш московская Европа новости передаёт а наша Рижская их вообще не транслирует именно поэтому она нравится мне и сдесь я с тобой полностью согласен что на музыкально-развлекательных каналах их вообще не должно быть а не только каждый час их гонять по эфиру но не все думают к сожалению так как мы потому что наши люди очень геморойные а с такими кашу не свариш не когда. И последнее что касаетсся програмного директора МУДАКА то таковые у нас повсюду а ТОП-РУСЛАН на разных форумах любил критиковать Европу с самого начала как только она появилась в Риге словно в глубине души боялся конкуренции только стараетса этого не доказывать и держится молодцом.
ВАСЯ @ otrdien, 2010. gada 7. decembrī 14:21
Вася, я ни кого не оскарблял и не называл как то плохо. Просто бренд Европа+ в Латвии не работает. В России тоже не везде. Только там,где програма Европа+ с точностью отображает продукт Москвы. Европа+ это московский продукт и зделан только для Москвы. У нас Европа+ вырезанна до не могу... У нас мы слышим только вырезки из того,что есть в Москве. Хиты России - Это не Русское Радио,а ХИТЫ РОССИИ ! Лишь только некоторые программы из Русского Радио вставленны. А Русское Радио - Это действительно бренд,но к сожалению угасающий. Ибо Звёзды покинули его давно по причине неадыкватного руководства медиа-холдинга. У нас же Радио,которое использует Бренд ЕВРОПА+ называется Радио 99 и 5 !
Чувствуете разницу ? В Даугавпилсе Европа+ программа передаётся на частоте 107,2 РАДИО МАКСИМУМС . И это тоже не Европа+ ! Хотя там программы Европы режутся в полном объёме + местный продукт интересный. К сожалению в последние годы тоже опустился.
TOPradio - это местный продукт земгальского (пока) региона. Год создания 1992. Используем только свой бренд в прибалтике. Но совместим практически с Бельгийским TOPradio.be
Они наши коллеги и друзья. Мы получаем от них музыку и поддержку. Но при этом адаптируем нашу программу под местную публику. И пока очень успешно.Впрочем так было и раньше. Но говорить ,что Европа+ -Это фуфло,не могу. Но и в Москве я не слышал чтобы особо слушали Европу+. В основном попадались DFM, LOVE RADIO, Эхо Москвы, Mayak, Русское Радио.... Эти станции я слушышал и в Такси и в общественных местах. Приём всех станций практически очень не стабилен. Проезжая по виадукам и в центре Москвы слушать радио практически не возможно на перенасном приёмнике. В метро тем более. В машине почти всё ловится не плохо. Но за городом всё становится лучше.
TOPruslan @ otrdien, 2010. gada 7. decembrī 15:12
Новости на Европе+ выходят на 30-й минуте (+/-), не знаю с какой регулярностью, но очень часто на них попадаю, когда кручу приёмник. Не правильно это и пока так есть, рейтингов не будет. Сам по себе Московский контент вполне качественный, но местный - его убивает.
Рейтинги по России я смотрю здесь:
http://tns-global.ru/rus/data/ratings/radio/
По последним данным в Москве Европа на 4 месте, по России в целом - 1, но время от времени уступает лидерство Русскому радио.
Насчёт приёма, видимо на Останкино диаграмма направленности узкая в вертикальной плоскости, всё в даль уходит. У нас в Риге похожая ситуация, тольно не так ярко выражена. В городе сигнал с Āgenskalns'а даже немного мощнее, чем с центральной башни. Причём, самый низкий уровень у станций с верхнего этажа (90,7 91,5 103,7 105,2 107,7). Зато за городом обратная ситуация. Āgenskalns - уровень резко падает, Zaķusala - падает незначительно.
P. S. Спасибо, Руслан, за лекцию о светодиодах сегодня в эфире TOPradio. У меня самого машины нету, но как электронщик посностью согласен. Делать как попало - это зло, причём во всём.
Vovanich @ otrdien, 2010. gada 7. decembrī 22:18
Вованыч , с Агена вещает 96.2..96.8,99.5,93.9,100.5,102.7,100.0,88.6, 1445 KHz .... Эти все с агена.
С LVRTC вещают 101.8 , 90.7,91.5,103.7,104.3,105.2,105.7,107.7,107.2
С LTV (Латвийский телецентр-там ,где LG reklama) 106.2,103.2,89.2
С Ulbraka - 93,1(Все остольные сбежали )
Dimzukalns (Ecavas Novads) 91.9 , 101.0 , 94.9
С Юрмалы - 99.0
--------------------------------------
Все ,кто от куда. Но согласен,наклон антенн из LVRTC слишком силён. Потому сигнал сильный ,но не далеко распространяется.
TOPruslan @ trešdien, 2010. gada 8. decembrī 00:36
TOPruslan, спасибо за разъяснение, а что 88,6 тоже с Улброки свалил?
Vovanich @ trešdien, 2010. gada 8. decembrī 10:28
hehe izskatās ka visi mūk no LVRTC ... laikam ieslēguši zvērīgo cenniku :D
marss @ ceturtdien, 2010. gada 9. decembrī 08:34
Man interesanti kur paliks visas tās stacijas, kad Āgenskalns nokritīs lejā.
Vovanich @ ceturtdien, 2010. gada 9. decembrī 10:33
совершенно согласен с Вованычем Европа+ давно в жопе только подумать испоганили такой бренд известный везде это совершенно правильно сказано к чему передовать новости каждые пол часа и при том каждый раз одно и тоже от такого формата вещания можно свихнутса окончательно. и Вообще когда сдесь местные мудаки такие как ПЕККА прекратят паганить нормальные брэнды всякой туфтой.
ЛЁХА @ otrdien, 2010. gada 14. decembrī 14:51
nja Europa + ar tām 10 min garām ziņām vnk besī ārā, pēdējā laikā arī slāvu hītus drillē nejēgā, vispār totāls FAIL un klausīties nav iespējams :(
+ reklaamas nejēgā ...
marss @ trešdien, 2010. gada 15. decembrī 11:15
Как деды ворчливые, не нравится, слушайте радио виенс или диви!
Alexey @ trešdien, 2010. gada 15. decembrī 21:37
Eiropu+ tagad rāda pa tv,es skatos pa tv.
jun @ trešdien, 2010. gada 15. decembrī 21:49
МЫ никакие ни деды и поэтому соответствующие радио каналы желаем слушать а если тебе нравится радио1 и 2 так слушай на здоровья не забудь и про радио БАЛТКОМ вот тебе будет весь джентельменский набор а что касается ЕВРОПЫ+ то всамом деле куда только смотрит руководитель программ давно пора убрать из эфира эти позорные новости это так смешно на такой программе они вообще ни подходят. ДА и что касаетса ЕВРОПЫ+ТВ надеюсь они не показывают хлам из помойки и поэтому наверное их посмотреть время от времени былобы интересно но я их по кабельному у себя не вижу кто подскажет где их найти.
БЕЙБУТ @ ceturtdien, 2010. gada 16. decembrī 13:56
Kabeļtelevīzijas šo kanālu nerāda, man rāda pa satelītu, krievu Tricolortv.
jun @ ceturtdien, 2010. gada 16. decembrī 14:10
Europa Plus Tv, ir pieejams ne tikai Trikolor abonamnetiem,bet pilnīgi visiem,kam ir satelītšķīvis,kas pavērsts 36* pozīcijā(tur, kur mēs skatamies Trikolor tv un HTB+),tas ir nekodēts kanāls,kas rāda nekodētā veidā(atšķirībā no manis nosauktajām paketēm).
uz doto brīdi rāda rietumu un krievu videoklipus.14.janvārī parādīsies ar''i raidījumi.
misters @ piektdien, 2010. gada 17. decembrī 18:36
Varat palsīt http://ru.wikipedia.org/wiki/Европа_Плюс_ТВ
p.s. Tiesa.tā Europa plus radio biežās reklāmas un ziņu pārraides sāk kaitināt.
misters @ piektdien, 2010. gada 17. decembrī 18:40
Šķiet radio Jūrmala piedzīvos pārmaiņas, (?)beigas. Netā var atrast, ka frekvencē 99.0 drīz raidīs autozinas.fm. Ja tā - beidzot tam kanālam būs kāda forma un jēga, citādāk pēdējos gadus tas kanāls bija tikai ētera sārņotājs.
b.bloc @ ceturtdien, 2010. gada 23. decembrī 15:39
nja tas laikam būtu pozitīvi, sagaidīt kādu LV mēlē runājošu FM staciju Rīgā :) nu ko gaidam :)
marss @ ceturtdien, 2010. gada 23. decembrī 16:46
Tas būtu labi, bet droši vien rādio varēs dzirdēt tikkai Rīgā(līdzīgi kā Jūrmalas radio),nu ok, Rīgā un Jūrmalā:)
ārpus Rīgas būs "noise".
misters @ svētdien, 2010. gada 26. decembrī 14:47
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums