Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

LIR (Latvijas Internet Radio)
 
Latvijas Interneta radio (turpmāk tekstā minēts kā "RadiO LIR") Tika izveidots kā jauniešu radīts projekts Internetā, piedaloties entuziastiem , kas izmantojot savas zināšanas palīdzēja šī projekta radītājam un idejas autoram sasniegt vēlamo mērķi.
Atšķirībā no šī paša radio vēstures, kad tas bija sastopams ar citu nosaukumu, RadiO LIR ir neatkarīga substance tā darbības sfērā, lai sasniegtu iespējami lielu darbības rādiusu un dažādotību neietekmējoties no atsevišķiem faktoriem ,ko radija kopējs nosaukums ar cita veida interneta resursu.

Projekta mērķis:

RadiO LIR radīts ,kā dažādotas mūzikas atskaņojošs radio, kas cenšās ietvert sevī iespējami dažādus stilus katra klausītāja gaumei un mūzikas izpratnei, kas savukārt neatstāj vienaldzīgu interesi par jebkuru no klausītājiem.

*)Vispārējs radio mērķis ir nodrošināt ar izklaidi un pozitīvu mūziku faktisko un potenciālo klausītāju vidū ,kas regulāri lieto internetu ņemot vērā ,ka liela daļa interneta lietotāju nemēdz klausīties FM viļņos esošās radio stacijas,turklāt Radio LIR atšķirās no profesionālajām radio stacijām ar savu darbību un pricipiem.

*)Radio LIR pie mērķiem var pieskaitīt arī reklāmas struktūru, kam ir iespēja ar nelielu reklāmiņu ēterā sasniegt tieši interneta lietotāju ausis , tas tikai nozīmē , ka informācija par kādu projektu, mājaslapu ,vai produktu internetā nonāks tieši pie interneta lietotājiem, kas tieši šādai reklāmai būtu vispiemērotākā auditorija.

*)Šāda tipa radio stacija nevar pie mērķiem nepieskaitīt dažādu mūzikas stilu mīļotāju apvienošanu vienā klausītaju pulkā, jo Radio LIR apvieno visus iespējamos stilus pēc klausītāju vēlmēm, tas savukārt padara šāda tipa radio staciju par dažāda gadu gājuma, izpratnes un dzīves uztveres apvienojošu elementu.

*)Informēt RadiO LIR klausītājus par internetā aktuālo, jauno un zināmo ko nodrošina projekti kas sadarbojas tieši ar Radio LIR to atbalstot ,vai par šādu resursu informējot potenciālo klausītāju

Kā radio LIR dažādo savu programmu?

Programmas dažādošana un atjaunināšana radio jau izstrādāta no paša sākuma. Šādu efektu Radio LIR panāk pieņemot darbībai dažāda vecuma diskžokejus ar dažādu izpratni par mūziku, protams dodot priekšroku iemaņām atskaņot mūziku ,kas patīk ne tikai pašam diskžokejam (turpmāk tekstā minēts kā "DJ") ,bet arī profesionālo radio staciju atzītu topos esošu un zināmu mūziku par kuru klausītāji jau acīmredzami izteikuši savas simpātijas un protams jaunākos mūzikas šedevrus un iznākošos gan pasaules, gan Latvijas hītus kas vēl tikai tiek iepazīti un novērtēti.
Vēl var pieminēt , ka Radio LIR Dj atskaņo ēterā klausītāju pieprasījumus un sveicienus, kas tiešāk un precīzāk ļauj ,gan pašam ēterā esošajam Dj noteikt kādu mūziku klausītāji klausās un vēlas dzirdēt tieši konkrētajā ētera laikā, gan arī šo informāciju apzināt pašai radio administrācijai. Šo informāciju tālāk izmantojot turpmākai dziesmu izvēlei ēterā.
Lielisks informācijas iegūšanas veids par atskaņojamajām dziesmām ēterā ir topu veidošana tieši Radio LIR darbībā. Klausītaju balsojumi topos vislabāk un uzskatāmāk parāda kāds mūzikas stils, izpildītājs un valoda visvairāk klausītajiem intresē , šādi radio tiek nodota informācija ,kas izmantojama klausītāju vēlmju apmierināšanai, tapēc faktiski Radio LIR klausītāji paši izlemj kādu mūziku klausīties , un Topus veidojošie DJ ir vieni no reālajiem radio informatoriem, kas savukārt Radio kolektīvā ieņem augstu vērtējumu tieši dēļ klausītāju vēlmju uzklausīšanas.

Radio tehniskās lietas , atjaunošana un uzlabošana...
Tehniski gan radio darbība, gan ar to saistītie resursi tiek periodiski atjaunināti, lai radio pakalpojumi nenovecotu kā tādi un varētu darboties ar pilnu atdevi neradot neertības radio pakalpojumu izmantotāju vidū.
Lai gan šis radio nedarbojas gadiem un neieņem vecāko radio staciju vidū augstākās vietas, savu iespēju robežās šīs stacijas tehniskie parametri un ar radio saistītie resursi pastavīgi tiek uzlaboti.Diemžēl iespējas robežojas ar līdzekļiem kas nenāk no gaisa un nākas par radio līdzekļus izdot, nevis ar to pelnīt ņemot vērā, ka radio ir jauns un nekomerciāls (vismaz pagaidām) Tomēr neteiktu ka tas īpaši iespaido pakalpojumu sniegšanu , jo par radio uzlabošanu tiek domāts nepārtraukti un ideju netrūkst, trūkst tikai iespējas tās īstenot.
Radio Administrācija priecāsies par katru Jūsu ieteikumu un piedāvāto risinājumu.
Laipni lūgti jaunajā Latvijas Interneta Radio mājas lapā: http://haloo.mobi
http://haloo.mobi

Paldies par sadarbiibu;)
Miky @ svētdien, 2009. gada 8. februārī 12:27
Ļoti labs Radio
mareks @ pirmdien, 2009. gada 16. martā 17:33
Ja, Dj Roberts nebūtu Nozadzis šo interneta radio no Dj L@tvian
Tad šis radio vel jo projām pastāvētu, bet pateicoties TAM **** Robertam Vis LIR ir nobrucis.. !
!! @ sestdien, 2011. gada 5. novembrī 23:14
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums