Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Web kameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

XOFM
 
Piefiksēju,ka jau pāris dienas xofm skārušas tehniskas problēmas,vismaz Valmierā 103.4 neskan un izskatās,ka pārējie arī neskan,jo mēģināju uztvert gan 103.1,gan 104.7,bet bez panākumiem.Cerams,ka problēma būs atrisināta.
Carlos3 @ trešdien, 2019. gada 10. jūlijā 11:18
kā problēma izpaužas ?
Ixilo @ trešdien, 2019. gada 10. jūlijā 11:52
Izskatās,ka raidītājs ir atslēdzies.Vienkārši ierakstīju tēmu,jo izskatās,ka šeit lasa kāds šos rakstus par tehniskajām problēmām,nezinu vai tie ir tehniskie darbinieki,vai kāds cits.
Carlos3 @ trešdien, 2019. gada 10. jūlijā 12:04
bet Kurš raidītajs ir atsledzies ?
Ixilo @ trešdien, 2019. gada 10. jūlijā 12:17
Valmierā 103,4,vismaz no rīta tā izskatījās.
Carlos3 @ trešdien, 2019. gada 10. jūlijā 12:59
Carlos Tev gandriz bija taisniba bet problema bija Cesis
Ixilo @ trešdien, 2019. gada 10. jūlijā 17:29
sejas novados kadaga ari nedzird cesu frekvenci xo fm
MATISS @ ceturtdien, 2019. gada 11. jūlijā 12:16
Matiss tev jabut ir 101 MHz uztveramam !
Ixilo @ ceturtdien, 2019. gada 11. jūlijā 19:58
man 101 parledzas uz cesu frekvenci
MATISS @ ceturtdien, 2019. gada 11. jūlijā 20:27
Tās ir radio mocības ar šādiem signāla izstarotājiem. Pagājušonedēļ piefiksēju brīdi, kad nedarbojās neviens no Vidzemes tīkla raidītājiem (nezinu par Ulbroku).

Šobrīd situācija ir sekojoša, ka 103,4 Vlamierā neskan. 104,7 kaut kas nav kārtībā ar raidīšanas jaudu. Signāls ir diezgan vājš.

BET ir viena laba un mūsdienīga tehnoloģija un LVRTC, kuri varētu atrsināt šo nebeidzamo agoniju. Ja godīgi, tad pēc manām domām DAB un LVRTC klātbūtne vēl vairāk attīrītu puedrazoto ētera kiosku no liekajām stacijām un komercstaciju samocītajiem raidītājiem, kuri kura kā dažs labs arī saka "silda gaisu" Te protams atkal jāgaida histēriskie nelabvēļi, kas ar āmuriem metīsies man uzbrukumā un kādam, kam būs melns ar naga, centīsies pārnest akcentus no šīs radiotehnoloģijas tēmas uz ziņas nesēja diploma kabatā apspriešanu. Lai veicas sakārtot raidītājus. Slēdzu ciet ētera kiosku.

73!
Jānis @ ceturtdien, 2019. gada 11. jūlijā 21:16
zibens. sad
ALX @ ceturtdien, 2019. gada 11. jūlijā 22:44
Jā un vispār, kādreiz bija 1 vai 2 radioprogrammas un visi bij laimīgi ... nu gandrīz. Bija daži, kuriem kaut kas nepatika, tos izsauca uz pārrunām stūra mājā.
Bet nopietni runājot, Jānim sen nebij dota iespēja izkliegt savu sāpi, un šeit viņš atrada savu iespēju!
To ka tu esi cirvis, ceru pats saproti...
74!
marss @ piektdien, 2019. gada 12. jūlijā 08:47
Vēl viens histēriskais nelbavēlis, kas uzbrūk citu viedoklim. Neko savā viedoklī par DAB nemainīšu un neesmu atkāpies vai nožēlojis to, ko daru. Turpināšu tikmēr, kamēr Latvijā būs vārda brīvība. Vai sevi pamanīji šajā rakstā? Ja tā, tad žēl, ka viss tiek uztverts sakāpināti. https://www.tvnet.lv/6714157/ka-atskirt-stulbeni-no-parejiem

73!
Jānis @ piektdien, 2019. gada 12. jūlijā 15:22
Ir saprotams, ka Jums Jāni DAB ir fetišs, bet cilvēkus ar normālu orientāciju tas tracina, ka uzmācaties viņiem ar savu vājību.
John @ sestdien, 2019. gada 13. jūlijā 02:46
John tu man vārdus no mutes izcēli. Perfekti! Jāni, kad esi gultā ar sievieti, saki lai viņa kliedz dab! Uzvilksies ne pa jokam.
marss @ sestdien, 2019. gada 13. jūlijā 09:26
Paust savu viedokli arī nozīmē uzmākšanos? Kam? Tad kad Sandra Veinberga uzrakstīja savu viedokli par Porziņģi, tad "raganu mednieki" momentāli metās svilināt raksta autori interneta vidē. Te notiek tas pats, jo brēcēji un lamātāji nesaprot, kas ir personiskais viedoklis, jo histēriski zem tā cenšas ieraudzīt kaut kādu DAB lobiju. Smieklīgi.

73!
Jānis @ sestdien, 2019. gada 13. jūlijā 09:27
Jāni, visa pamatā ir tikai un vienīgi nauda. Komercradio neapkalpo un neseko līdzi saviem raidītājiem tikai tapēc, ka nav naudas lai maksātu speciālistiem, kas to darītu. Esmu ar to saskāries personīgi un zinu ko runāju. LVRTC uztur savus raidītājus kārtībā tikai tapēc, ka maksā naudu inženieriem, kuri visu laiku seko līdzi tehnikai. Labi, tur arī ir daudzas nekārtības, bet tomēr viss darbojas. Ja komercradio pārietu uz DAB+ un raidītu ar LVRTC raidītājiem, loģiski, ka izmaksas pieaugtu, jo par apkalpošanu Jāmaksā. Pie DAB apraides, izmaksas būtu mazākas, kā īrejot FM raidītāju no LVRTC, bet vienalga lielākas kā darbinot savu FM raidītāju un neliekoties par to ne ziņas.Komercradio saimniekam dziļi pofig, ka vairaķas dienas nedarbojas kādas mazpilsētas raidītājs. Klausītāju mazpilsētā ir tik maz, ka reklāmas tirgu tas nekādīgi neietekmē. Gan jau, kad sanāks, aizbrauks palūrēt, kas tam raideklim noticies, bet naudu nemaksās kādam vietējam spečukam. Var te fanot cik grib par DAB+, bet Latvijā klausītāju ir cik nu ir. Radiostaciju savukārt daudz un visas knapi velk dzīvību, jo naudas nav. Tā kā Tev Jāni nekāds DAB+ nespīd.
Minivat @ sestdien, 2019. gada 13. jūlijā 10:40
Ieslēdzu šodien 103.4 konstatēju,ka skan domāju paklausīšos,bet prieki ātri beidzās,jo atkal pazuda.Tā aizvien tad skan,tad neskan.
Carlos3 @ sestdien, 2019. gada 13. jūlijā 11:05
Sen jau atrisināju problēmu ar FM viļņiem, braucu mašīnā un klausos caur internetu.
Raitis @ sestdien, 2019. gada 13. jūlijā 16:03
Kā iebaroti uz to XO,nekāds XO ne VSOP, ne pat VS viņš nav, "barmatuha" tā ir!
Sanita @ svētdien, 2019. gada 14. jūlijā 17:51
Izskatās,ka Vidzemes tīkla problēma ir ieilgusi.Aizvien 103.4 neskan,bet 104.7 un 103.1 signāli ir kļuvuši manāmi vājāki,vienīgi nezinu par 103.0 kā tur ir.
Carlos3 @ piektdien, 2019. gada 19. jūlijā 22:32
103.0 man Ogrē pēdējās dienas nāk iekšā ļoti labi, nekādas problēmas nedzirdu.
Desa @ piektdien, 2019. gada 19. jūlijā 23:37
103.4 skan kautkāds XO un LR2 mikslis. Valmieras centrā knapi dveš.
Desa @ sestdien, 2019. gada 20. jūlijā 10:29
Jāpaciešas. Pamazām šķetina šo problēmu.

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2019. gada 20. jūlijā 13:10
Šodien 103.1 XOFM vietā skanēja igauņu Ringfm.
Carlos3 @ ceturtdien, 2019. gada 8. augustā 12:06
Gaužām palēnām, bet tiešām šķetina. Ir pamatotas cerības, ka jaunnedēļ Vidzemes tīkls darbosies kā nākas.
73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2019. gada 9. augustā 21:13
Vismaz pagaidām izskatās,ka viss darbojās.
Carlos3 @ otrdien, 2019. gada 13. augustā 20:32
nu tā vajadzētu būt :)
Ixilo @ otrdien, 2019. gada 13. augustā 20:35
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2025 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums