Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Spin FM maina nosaukumu uz Radio SWH Spin
 
Skatos, ka Spin FM ir mainījis nosaukumu uz Radio SWH Spin. Bet stacijas džinglos vēl ir dzirdams nosaukums Spin Fm.
ezis @ pirmdien, 2019. gada 7. janvārī 20:32
Gan jau beidzās Communicorpa licence uz Spin logo pēc pārdošanas, tāpēc šitāda bezjēga jātaisa.
Desa @ pirmdien, 2019. gada 7. janvārī 22:03
Nebija loģiskāk SWH Hits, vai kā tā?
Janka @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 11:03
Es domāju, ka esošajiem 4 klausītājiem nosaukums ir vienaldzīgs, ir jau jāsaglabā kautkāda saikne ar esošo.
Desa @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 11:37
Da kāda šķirba kā sauc to kantori, tāpat neko daudz tas nemainīs reitingos :)
marss @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 11:52
Oficiāli jau vēl ir Spin FM. Tad, kad būs veiktas izmaiņas apraides atļaujā, līdzīgi kā tas nesen notika Radio Capital gadījumā, varēsim runāt par to, ka nosaukums ir mainīts.

Lai gan drusku jānonāk pretrunā ar sevi. Vai kāds ir dzirdējis, piemēram, Radio Preiļi? Apraides atļaujā ir tieši tāds programmas nosaukums 91,6 MHz raidītājam, bet es tur dzirdu vienīgi Radio 1.

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 12:42
Radio Preiļi? Pirmo reizi dzirdu dzirdu.
Ā, atradu vienu rakstu, datēts ar 2005.gadu:
https://preili.lv/149994/klausisimies-radio-preili-916-fm-frekvence/
Jēpis @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 13:01
Vai tik radio 1 nav pārpircis Preiļu radio... https://lv.wikipedia.org/wiki/Radio_1
marss @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 13:18
Kā man patīk atkāpes no tēmas šajā forumā! 91,6 kādreiz raidīja no Višķiem, bet ēterā skanēja EHR, kas vēlāk pārtapa par Radio 1. Toties vēl senāk Preiļos bija vai grasījās būt Radio Viktorija. Varbūt kāds atceras, ka ir dzirdējis to? Pats dzirdējis neesmu un frekvenci nezinu.

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 14:04
Kad braucu cauri Neretas pusei, to Radio 1 Jēkabpils uzslēdzu. Nav ne vainas priekš reģionālās stacijas.

Pag, mēs vispār runājam par kādu Radio 1? Jebšu es kaut ko esmu ne tā sapratis.
Tā jēkabpils stacija tak uz 107.0, bet te pieminēts 91.6.
VASES uz 96.1 pieminēts Radio 1 (tas tak tas pats Jēkabpilietis?), Savukārt uz 107.0 arī pieminēts Radio 1.
Pieņemu, kā jau te teica, jamais būs nopircis to 96.1 frekvenci un palaidis arī Radio 1. Tikai, vai tad Preiļos nevar uztvert to 107.0?
Jēpis @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 14:56
Starp citu, tiku pie ESP32 plates un uzmeistaroju iradio, lai nevajag datoru/telefonu. Tagad testēju reģionālās stacijas, Piem.Saldus radio:D
Būs jāpaklausās tas Spin FM vai kā viņš tagad saucas.
Jēpis @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 14:59
Radio 1 raida 2 frekvencēs - 107 FM no Jēkabpils un 91,6 FM no Preiļiem. Tā vienmēr ir bijusi Radio 1 frekvence, taču divitūkstošo gadu vidū pirms EHR vēl bija nacionālā apraide, frekvence tika izīrēta EHR un 91,6 FM raidītājs atradās Višķos.
Pusnaktī vienmēr ēterā skanēja atkāpe "Jēkabils Radio 1 piedāvā programmu Eiropas Hītu Radio". Pēc dažiem gadiem frekvenci pārņēma atkal Radio 1 - vai beidzās draudzība ar SFM grupu, vai nacionālā apraide ieviesa korekcijas, ko tolaik jau ieguva EHR un ļāva dabūt savu frekvenci, kas to vairs zin. :)
Janka @ otrdien, 2019. gada 8. janvārī 15:47
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums