Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Radio SWHGOLD Bus parmainas?
 
Klausoties šo radio dzirdēju tādas dziesmas kā Bruno marsa uptown funk, Major Lazer- lean on, ari MGMT un Future islands. Varbūt šie mainīs formātu? Vai arī tas ir vienkārši tāpat iemests pa vidu.
Klausitajs @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 11:41
Jā, vienu dienu iepriekš arī dzirdēju Mumford & Suns, kas pārsteidza. I'll Wait, ja pareizi atceros. Šeit duāla situācija:
1) SWH Gold man personīgi patīk, ir daudz forši oldschool gabali, kurus tas pats Skonto, piemēram nespēlē/
2) Neviens cits (spriežot pēc reitingiem) SWH Gold neklausās, kas būtu pamatots iemesls formāta atsvaidzināšanai. Es gan ceru, ka viņi neuztaisīs kārtējo Hot AC, pats SWH tāds ir.
Janka @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 11:52
varbūt skatās, kā veicas viņu lielākajam konkurentam SFM, kopš šamējie mainīja formātu, varbūt SWH Gold arī kaut kas padomā.
dens @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 12:08
Gaidam marsa komentāru, kurā viņš pateiks, ka SWH Gold sucks un jo ātrāk nosprāgs, jo labāk, "tāpat neklausos".
Janka @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 12:15
Pēdējā laikā SWH Gold izskatās ka vienkārši eksistē. No viņa jēgas nav. Vairs nav uz ko jaunināt formātu. Visam jau ir sava stacija.
Desa @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 12:33
Desa - nuu, ir jau mūzikas stili, kā piemēram SWH Jazz, SWH Soul vai kas tml., kuru vēl palaist varētu. Gan jau reitings sliktāks par tiem pašiem 20k nebūtu.
Janka @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 13:26
janka, tādas stacijas varēs brīvi laist DAB+ multipleksā. SWH GOLD formātu nemainīs.
Arnis @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 13:34
Janka, aizmirsi SWH Country vai SWH Classic. Tā, ka ir kur izvērsties.

Pats labprāt paklausos to Goldu. nekāda vaina.
Dens @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 13:44
SWH Classic jau tika eksistējis uz 89.2 radio amadeus formā. Tam nebija klausītāju, tāpēc pārveidojās par Rocku. Vienīgais kur varētu izvērsties ir Jazz, un tur jau arī ir Baltkom radio.
Desa @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 13:51
Baltkomā pārāk daudz ir "bla bla" krievu valodā, tāpēc parasti 93,9 passoju garām, lai gan ideja nav slikta.
Janka @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 14:14
Man domāt Janka jau spīdoši atbildēja manā vietā. Jā, šodien uzslēdzu un izdzirdēju ... Selenu gomez. Vot tas tik bij pārsteigums.
marss @ pirmdien, 2016. gada 26. septembrī 15:03
Man tiešām liekas, ka tur būs kkādas izmaiņas. Zelta Amuleta programma novākta, ļoti regulāri skan modernas dziesmas. Pašlaik One Direction. Facebook ir neaktīvs. SuperFM arī pirms pārtapšanas bija neaktīvi konti. Kkas briest!
Desa @ otrdien, 2016. gada 27. septembrī 21:16
Hehe izskatās ka naftalīna ēra iet uz beigām. Pirmā reaģēja EHR grupa, tagad SWH grupa tīra ēteru no naftalīna. Ar ko tas beigsies, nav ne mazākās nojausmas. Protams no troņa netika gāzti naftalīna karaļi radioSkonto, lai gan vistuvāk tika EHRs, un retro. Pārējie kaut ko centās, centās ...
Bet laikam cilvēki kuriem nesanāk (ko SWH grupa, nav kaut kas pazīstams ;).
marss @ otrdien, 2016. gada 27. septembrī 21:54
Cerams, ka nemēģinās SPIN FM v2.0, tas viņiem uzsprāga sejā toreiz.
Janka @ trešdien, 2016. gada 28. septembrī 12:05
Iejaukšos tēmā, no kā formāli neko nesaprotu. Paklausoties SWH Gold vakar un šodien vairāku stundu garumā, manuprāt, nosaukumam ļoti atbilstošs formāts. Ja izmaiņas ir, tad tās ir blūza virzienā. Nedzirdēju neko nepieklājīgi jaunu.

Vēl par to, ko it kā saprotu. Apsveicu SWH Gold sakarā ar to, ka šī stacija (vismaz Rīgā) ir otrā pēc SWH, kas PS un RT lieto tā, kā to vajadzētu darīt! No tā būs mācīties arī konkurentiem! Pirms vēl visi tiek samesti DABā.

Toties SWH Rock Rīgā diemžēl vakar parādījās ļoti dīvains RT ar liekām pauzēm divu zīmju garumā ik pēc divām zīmēm.

73!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2016. gada 29. septembrī 15:18
Liekie tukšumi SWH Rock radiotekstā pazuduši. Operatīvi.

73!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2016. gada 29. septembrī 18:55
Roland, tad jau mēs gadus 7-8 vēl varam nesaspringt. :)
EHRmedijugrupa.lv @ ceturtdien, 2016. gada 29. septembrī 19:23
Ja kāds no SWH tomēr te kaut ko lasa, tad pārbaudiet Valmieras 106.5 LVRTC raidītāja RDS. Tur jau labu laiku rādās aptuveni šāds teksts: āSWH
Es @ trešdien, 2016. gada 5. oktobrī 10:43
Lasa. Paldies par komentāru, pārbaudīsim.
to Es @ trešdien, 2016. gada 5. oktobrī 11:22
Ja varu iemest tehniskas dabas jautājumu - nezinu, kā ir tagad, bet kādu brītiņu atpakaļ (2-3 nedēļas, kad biju uz vietas) SWH Gold Jēkabpilī 94,1 šausmīgi vārgs bija, pie Jēkabpils robežas jau "noplīsa" un nebija sadzirdams itin nekas. Liekas, ka kāda raidītāja/jaudas problēma, senāk skanēja ļoti daudz tālāk. Varbūt var pačekot. Ja jau ir salabots, tad atvainojos par rakstīšanu.
Janka @ trešdien, 2016. gada 5. oktobrī 12:03
Es!
Vai joprojām rādās?
Man nerādās. Nupat ieslēdzu uztvērēju šeit, Rīgā. SWH no Valmieras 106,5 MHz varu uztvert perfekti. RDS viss savās vietās - gan PS, gan RT.

73!
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2016. gada 5. oktobrī 22:28
Šs formāts, pieklusināti, darbā fonā ir pat ļoti ok!:) Future Islands, pat ja tā tikai 1 dziesma, ļoti atsvaidzinoši!:) Arī "naftalīns", ja pamaina šādus tādus akcentus, var pat būt " stilīgs", paravējot ārā rasputinus, ottovanus, albano un tādā garā no Diskoteka 80ih:), to vietā aizvietojamo gabalu ir neizmērojami daudz. Žēl, ka tāpat kā mūsu žurnaļugām uz glancēto žurnālu vākiem nav citu variantu kā atkārtoti ekspluatēt Ķesteri, Buli, Kauperu utt., tā pat vienu un to pašu dziesmu atžļembāšana FM stacijās, vienalga, naftalīns vai top40. Līdz ar to, katrs centiens kaut ko pamainīt, pat ja tur nav apakšā loğika/ biznesa aprēķins, tik un tā jāvērtē ar plus zīmi:) Nav gan ilūziju, ka tā tiešām tikai agonija pirms kaut kādas kārtējās formāta nomaiņas...
andy @ pirmdien, 2016. gada 10. oktobrī 22:45
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums