Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

LR-5 ir gaisā, lielais starts - 31.marts
 
"pieci.lv" - tieši tā raksta RDS.
Līdz 31.martam būs dzirdams tikai Toma Grēviņa breakfast šovs + mūzika + ziņas.
No 31.marta - visa pilnā programma.
Raidītāji palaisti visā Latvijā, sabiedriskajā pasūtījumā bija arī kartes apraides atrodamas, bet tās man slinkums tagad meklēt.

Pateikšu atklāti - brokastu šovs ir naiss, ar humoru, un pavisam savādāku, kāds tas pierasts mūsu radiostacijās.
Mūzika - spēlē gan hipsteru dziesmas, gan arī ko popsīgāku (piem. Donu, utt.), tā kā beigās varētu būt labs mikslis. Gaidam īsto startu.
Janka @ pirmdien, 2014. gada 3. martā 02:44
Paklausijos. Nav ne vainas, redzēs kā būs turpmāk.
misters @ pirmdien, 2014. gada 3. martā 03:43
Liepāja vakar vel skaneja veca NABA ar visiem džingliem un raidijumiem ! Kur tad ir radio -5 ? pagaidam nav ne mazakas jausmas !
zuzik @ pirmdien, 2014. gada 3. martā 06:28
Skan no šī rīta. Naba pa naktīm.
Janka @ pirmdien, 2014. gada 3. martā 06:48
Valmierā 89,5 vēl nav RDS tikai skan jaunais rādio Pieci.Mūzikas formāts ir ok un ziņas utt.Apraides zona arī laba,braucot no Valmieras uz Rīgas pusi labi skan līdz pat Raganai,tālāk jau pazūd.
carlos3 @ pirmdien, 2014. gada 3. martā 07:16
Mūzikas formāta ziņā izklausās, ka kopē BBC radio 1, kas ir patīkami, redzēs, kas būs pēc 31. marta, kādus dīdžejus atradīs
Būtu ideāli, ja E. Reiters pievienotos, bet, tas gan maz ticams, jo viņam kā nekā savs radio.
Lai nu kā, pagaidām, pieci ir iekarojis manu No1 statusu starp radio stacijām LV
ExPerts @ otrdien, 2014. gada 4. martā 07:29
Nafig Reiteru? Nevajag viņu. Un arī Volfu nevajag. Lai aug un mācās jaunie dīdžeji, nevis SWH/101 atmirēji. Jā, Grē ir labs rītos un ar viņu pietiek. Nevienu citu vairs no tās blices.
Janka @ otrdien, 2014. gada 4. martā 07:41
Vienīgais, ēteru man liekas bišķi dinamiskāku vajadzētu padarīt ar džingliem utt. (nu ne EHR stilā, bet līdzīgi). Un 93,1 nedaudz skaļāk "pagriezt". Jauniešu stacijai jāskan skaļāk nekā 90,7 vai 91,5. Nezinu kā citur LV.
Janka @ otrdien, 2014. gada 4. martā 07:46
Pagaidām nožēlojams EHR pakaļdarinājums ar hipsteru un latviešu gabaliem. Grēviņam noteikti ausis asiņo un uz locekļiem parādījušās stigmatas no tā reperuāra :) Interesanti, kurš viņu piespiedis uz šādu kompromisu?
Katls @ otrdien, 2014. gada 4. martā 09:28
Bet atšķirībā no EHR nav nekādu reklāmu! :))
Janka @ otrdien, 2014. gada 4. martā 09:49
@ Katls Par gaumi nestrīdās, radio, kas patīk visiem nav iespējams, piespieduši noteikt reitingi, kas ir svarīgi ambiciozai jaunai fm stacijai.
EHR biežāk atkārtojas kā arī entās reklāmas + pati stacija ir stagnējoša un bez dzirksteles, bet, ko nu, kurš saklausa un domā.
Daudz, kas būs atkarīgs no ētera personām, bet to jau dzirdēsim pēc 31. marta.
Kā arī daudzi šeit, ieskaitot @Katls pilnībā nesaprot hipstera un hipstermūzikas jēdzienu, jaunajā #Pieci nekas tamlīdzīgs vismaz pagaidām neskan
@Janka - Par Reiteru, patīk viņa balss un vadīšanas stils, par Volfu gan piekrītu, ka nevajag, bet ne viens ne otrs nebūs tāpat.
ExPerts @ otrdien, 2014. gada 4. martā 10:17
Katls, atslēgvārds ir "pagaidām", tas tev tiešām ir iemesls uztraukumam, jo LR5 ir dzīvs radio, ko nevar teikt par EHR.
Spainis @ otrdien, 2014. gada 4. martā 11:22
nu šodien bij labi, es pat teiktu enerģiski! Tā turpināt ! Katls ej hipstero :P
marss @ otrdien, 2014. gada 4. martā 12:25
Хм,формат музыки крайне не уникален и прост, смысл поддерживать такое гос деньгами если такое может работать и на коммерческой основе,разбавить EHR всякими The Killers и Hurts,чуть поп-дабстепа (оттяпать у топрадио кусочек) и вот вам сегодняшнее ЛР5,ХМ я конечно понимаю что naba слишком не для всех,но тот формат был уникален и достоин гос. поддержки, впрочем если разбавить это ещё пропагандой тогда возможно идея мне понятна)))
trent @ trešdien, 2014. gada 5. martā 10:37
Manuprāt daudz reklāmu ir tikai pluss, jo tas liecina, ka radio veiksmīgi pelna. Ja ir iedoti 500 kEUR Valsts naudas, tad protams par reklāmām un peļņu var nesatraukties, kamēr nauda beidzas. Daudzi te kliedz, ka "tas ir dzīvs" radio :) To jau vairāk var uzskatīt par trūkumu ar TĀDĀM ētera personībām :) Latvijā pat nav normālu sū..a Eirovīzijas pasākumu vadītāju un ar profesionāliem radio DJ situācija ir vēl katastrofālāka. Jābūt diezgan lielam muļķim, lai fanotu par cita muļķa nezjēdzīgajiem tektiem ēterā, lai vai kas tā būtu par raidstaciju :( Tad es tomēr izvēlos EHR, kur man nervu sistēmu negrauj Upmanes šļupsti un lauku moderatori, bet skan Eirpas un Amerikas topos esoās dziesmas, kas izturējušas sīvu konkurenci un ir līmenī pašas par sevi :) Nevienam neuzspiežu savu viedokli, vienkārši diskutēju par plusiem un minusiem! Lai jauka dieniņa visiem! :)
Katls @ ceturtdien, 2014. gada 6. martā 06:42
@Katls "...un ar profesionāliem radio DJ situācija ir vēl katastrofālāka."

Un kur lai tie jaunie iet un mācās? LR-5 būs lielisks training un playing ground viņiem. Arī tāda ir sabiedriskā medija jēga un lieliski, ka viņi ko tādu dara.
Par formātu nestrīdēšos, EHR ir bijuši 15+ gadi lai to noslīpētu līdz perfektumam, savukārt Pieci kā projekts darbojās nedaudz vairāk kā pusgadu, un kā FM radiostacija 5 dienas.

Tas ir skaidrs kā diena, ka EHR paliks līderis CHR staciju vidū - viņiem jau tagad ir vairāk klausītāju, vairāk raidītāju visā Latvijā (izņemot Rēzekni, kur Pieci šobrīd būs "monopols", jo tur EHR pārtapa par KHR dažus gadus atpakaļ). Bet tas ir labi, ka ir alternatīva (hell, mums ir veselas 3-4 AC stacijas), turklāt - pavisam savādākā formātā un veidolā. Lai izdodas.
Janka @ ceturtdien, 2014. gada 6. martā 07:25
Tas kā Grēviņš un Co strādā no rīta noteikti ir Eiropas līmenim tuvāk par to ko dara SWH, StarFm vai jebkura cita latviešu "dzīvā" stacija. Es nerunāju par mūziku, bet par draivu studijā. Bet vai ar to pietiks, lai līdz gada beigām savāktu 100 000 auditoriju? ( šo skaitli man mineeja NEPLP atbildot uz jautaajumu, kaadi meerki par pieshkirto naudu LR5 ir jaasasniedz.)
Uģis Polis @ ceturtdien, 2014. gada 6. martā 11:32
Janka, nee, sabiedriskaa medija uzdevums NAV buut par trenninu / eksperimentu laukumu. Tam domaatas augstskolu stacijas. Kuru diemzheel Latvijaa nav. Taapeec arii kopumaa radio liimenis Latvijaa ir tik zems , jo paarsvaraa eeteraa notiek, labaakajaa gadiijumaa, energisku pashdarbnieku eksperimenti. Rezultaataa arii "vecie" kaa Sfm un Swh grupas un Skonto nesaspringst, jo vinu poziicijas neviens cits nav speejiigs apdraudeet.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2014. gada 6. martā 11:49
šodien paklasījos, tas Grē rīta laidiens ne visai, bet dienas/vakara grabēja labi, dziesmas gāja normālās (necenzētās) versijas, bērnudārza radio EHR var iet atpūsties, 2kW raideklis smuki sedz mežciemu,juglu ar mobu pat iet stereo ;)
marss @ pirmdien, 2014. gada 10. martā 13:37
@marss, vai tad publiski etera ir atlauts atskanot necenzetu saturu?
ricijs @ otrdien, 2014. gada 11. martā 00:55
Ricijs - vai tad kādu uztrauc tas "bitch", "shit", "fuck" ēterā? Tad jau labāk tas, nekā pīkstuļi vai klusumi to vārdu vietā dziesmām pa vidu (kā tas ir clean, jeb cenzētajām versijām).
Janka @ otrdien, 2014. gada 11. martā 03:10
nez mani tas neuztrauc, drīzāk dziesma izklausās tik pretīgi ar tukšumiem pa vidu. Un varu salīgt ka jaunatne pilnās versijas sen jau ir atklausījusies netā. Teiksiet morālais pagrimums? Mani krietni vairāk uztrauc visādi spaisi& sht, kas brīvi ir pieejami visur
marss @ otrdien, 2014. gada 11. martā 04:04
Nu man ar brokastu šovs tā tīri neko!
Pārējā dienas daļā gan nav ko klausīties..
es @ otrdien, 2014. gada 11. martā 11:22
Lai nu ka, bet PIECI.LV pagaidam nav klausams. Personigi nepatik muzikas formats. Topradio daudz forsaks, ja runa par moderaku muziku un dance. Tapat ikdiena fonam skan skonto, LR-2. Topruslanam pluss no manis par muziku it seviski ceturtdienu vakaros ar 90's dance :)
ricijs @ otrdien, 2014. gada 11. martā 14:03
Man gan patīk jaunais rādio pieci,labāks ir nekā piemēram EHR un vēl dažām citiem rādio.Gan rīta šovi gan muzīka ir laba un interesanti.
carlos3 @ otrdien, 2014. gada 11. martā 14:27
Janka rakstīja: ""pieci.lv" - tieši tā raksta RDS"
Tā raksta Rīgā (Ulbrokā), bet Valmierā raksta: "PIECI.LV".

Šorīt uztvēru ceturto no sešiem PIECI.LV raidītājiem - 96,5 MHz no Ventspils.

73!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2014. gada 13. martā 04:44
Roland, vakar vakara dzirdeju "PIECI.LV" 88.7 no daugavpils. Ja kas, vakar noveroju FM TROPO.

73!
ricis @ ceturtdien, 2014. gada 13. martā 06:09
neforši tas gan, ka tik klusu. citreiz braucot mašīnā pat nemaz nevar noķert 93,1 Rīgā :(
bet tā, nevaru sagaidīt, ko vēl dzirdēsim 31. martā!
smart @ piektdien, 2014. gada 28. martā 04:58
Nez,Valmierā gan 89,5 skan diezgan labi,uztvert nav problēmu.
carlos3 @ piektdien, 2014. gada 28. martā 10:02
Nu jā mazliet basiņu 93.1 pietrūkst laikam derētu pārregulēt ;) bet tā viss skan labi, smart tev s*diigs radiouztvērējs ;)
marss @ pirmdien, 2014. gada 31. martā 02:35
Tiešām? Atkal kārtējais talk show radio? Es ļoti šaubos vai jaunatnei tas būs vajadzīgs ... Izskatās ka tomēr komercstacijās ir cits spēks ...
marss @ pirmdien, 2014. gada 31. martā 11:19
Radio NABA piemiņai
https://soundcloud.com/vovanich/naba
Vovanich @ pirmdien, 2014. gada 31. martā 12:37
Nu dikti atgādina Radio 101 :)

Informatīvā daļa SUPER! Mūzikas formāts man personīgi galīgi garām.

Būs vismaz kas informatīvi klausāms vēl bez LR-1 un 1 Biznesa radio :)
ricis @ pirmdien, 2014. gada 31. martā 12:48
Pagājušajā naktī pirmo reizi uztvēru Rēzeknes raidītāju 103,8 MHz.

Savukārt Valmieras raidītāja RDS PS informācija jau labu laiku ir identiska tai, kas redzama 93,1 MHz.

73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2014. gada 9. maijā 09:10
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums