Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Avtoradio (103.2) ir "pacēlis" raidītāja jaudu?
 
vakar nejauši uzslēdzu FM 103.2 (Avtoradio) un signāls jūtami uzlabojies. man antena nomesta un nav aiztikta. līdz šim šī stacija bija dzirdama ar nelielu šņākoņu, bet tagad skan "tīri".
varat kāds pārbaudīt vai tiešām šamējie pacēluši raidītāja jaudu, jebšu tas ir atkarīgs no laikapstākļiem? šodien arī skan bez nekādas šņākuļošanas.

P.s. Radio Naba (FM 93.1) arī tagad dzirdama ievērojami labāk, nekā agrāk, bet par to ir skaidrs, ka viņi pacēluši jaudu.
imants @ sestdien, 2014. gada 4. janvārī 04:44
Man nekas nav mainījies. Tjūneris rada 14-16 dB līmeni.
Nabai gan kļuva par 6 dB vairāk :)
Vovanich @ sestdien, 2014. gada 4. janvārī 04:57
nez, decembrī vēl bija dzirdama šņākoņa neliela, tagad skan "tīri", antena nav aiztikta. redzēs kā būs pēc pāris dienām.
imants @ sestdien, 2014. gada 4. janvārī 05:19
man domāt nekas nav mainījies, tikai anteni būsi izbīdījis ... vai laba diena uztveršanai
marss @ sestdien, 2014. gada 4. janvārī 10:05
Var but Mirskij sakas taisit politisko reklamu. Tapec pacel jaudu :)
TOPruslan @ sestdien, 2014. gada 4. janvārī 12:13
Tur jau tā lieta, antenu neesmu kustinājis, bet nu jau pāris dienas 103.2 skan ļoti labi. Vismaz pārmaiņas pēc var paklausīties kaut ko nepopsīgu:D
imants @ svētdien, 2014. gada 5. janvārī 05:39
Es piekritu Top-Ruslanam . Par politisko reklamu ir 100 % taisniba, citadak kas vel varetu but ?
Zuzik @ pirmdien, 2014. gada 6. janvārī 07:33
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums