Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Rīga radio
 
Nu ko teiksiet? Es tā ievērtējot klausījos mašīnā 94,5 , tad arī virtuvē uzliku šo frekvenci un nemanot esmu kļuvis par tā pastāvīgu klausītāju. Skaņa sakārtota, raidījumi formējas, klausītāju pulks pieaug.Man patīk. Versijas bija dažādas.Daudzi šim projektam paredzēja "skuju taku". Kādas jūsu domas par šo staciju?
Martins @ otrdien, 2012. gada 26. jūnijā 12:40
Man tā stacija nevisai es palieku pie 101 tagad klausos:)
mārtiņš @ otrdien, 2012. gada 26. jūnijā 12:51
Gaumes lieta. Vakaros pēc 19 tiem ir ok. Pa dienu gribas tomēr kaut ko jestrāku. Šad tad paklausīšos, bet tā jāpievienojas Mārtiņam-pagaidām NR.1 man ir 101!
Uz lielu klausītāju pieplūdumu manuprāt šamie var necerēt.
artis @ otrdien, 2012. gada 26. jūnijā 14:13
Par rigaradio :) uzslēdzu, nu muzons tur ir tāds ... dīvains :D Apraides jauda ir tikai Rīgai, aiz Rīgas šīs mikrojaudas raidītāji jau sāk iečarkstēt ... kamēr Zīds vilks šo pasācienu, tamēr tur viss arī notiks :)
Par 101, nepatika viņš man nevienu dienu, lai paliek hipsteriem :D Jābrīnās kur šamie rok līdzekļus lai turpinātu darboties ...
Vispār Rīgā nesaprotu no kā turās puse no stacijām (kas nav TNS ~top10)
marss @ otrdien, 2012. gada 26. jūnijā 14:32
Es arī tomer atgriezos pie 101, kas starp citu arī ir diezgan pamainījies, man pat šķiet - ļoti līdzīgs swh labajiem gadiem, tikai par laimi šeit neskan tas šits, ar ko nezkādēļ swh apaug arvien vairāk, kopš Zigmārs šos izpārdeva. Bet Rīga Radio tomēr parādījusies kā laba alternatīva, uz ko pārslēgties pēc vajadzibas. Ir gan tur daudz dīvainu raidījumu. Švāns varēja kādu autorprogrammu uzmeistarot. Un skaņu viņi ir daudzmaz salāgojuši.
Andža @ otrdien, 2012. gada 26. jūnijā 15:48
Hmm.. Šis kanāls vispār varētu nogriezt tādai stacijai kā Baltkom krietnu devu latviešu klausītāju kuri tur piecieta Maskavas pārraides dēļ diezgan gaumīgas mūzikas. Bet fakts ir fakts - ja beigsies $ - beigsies drosmīgie soļi muzikālajā formātā. Nekas atpelnošs tur pagaidām neizskatās..
dipols @ otrdien, 2012. gada 26. jūnijā 23:07
Vai kads zina kas notika ar Divu Krastu Radio? Jau kadu laiku etera klusums un majas lapa ari pazudusi! Bankrots?
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 12:18
Viņi gan pēdējā laikā smagi bija fokusējušies uz šlāgeru spēlēšana, baigi maz pop mūzikas bija, kā senāk. Tagad jā, raidītājs ieslēgts, bet nekas neskan, varbūt tehniskas problēmas, jo viss, cik zinu, tika laists no Rēzeknes.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 12:44
Vinjiem bija kaut kas no rita ieplanots translet ta ari noklusa ar transleshanu. Varbut tiesham kam pardevushi bus?
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 18:08
Skan, šodien braucu un 96,9 FM rukā, tā kā gan jau atkal kādas tehniskas problēmas.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 19:03
Andri izlasi diskusijas tēmu! Tik grūti izveidot jaunu diskusiju?
taalais @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 19:18
Rīga Radio ir labs ofisa radio! Īpaši, ja vairāki darbinieki nespēj vienoties par radiostaciju ko klausīties, Rīga Radio varētu būt kompromisa variants starp vairākām gaumēm!
taalais @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 19:23
saucās ka nav ta nav kazai piena :]
marss @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 19:47
Piedodiet visi apvainotie. Janka paldies! Kam nevajadzigu temu taisit? Padoma no sakuma ko raksti! Luk ari jautajums ir slegts.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 20:04
Kapēc DKR neskan vairs internetā? Agrāk biju patstāvīgs šī radio klausītājs bet tagad vairs neskan netā.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 28. jūnijā 20:09
Rīga Radio - mūzika ir tieši tas, kas piesaista te. Domāju, ka latviešu auditoriju ir viņējā :)
Krišs @ sestdien, 2012. gada 30. jūnijā 00:15
Uzslēdzu šorīt tos divus pajoliņus ... nu ko lai saka, kā tajā reklāmā: ir cilvēki kuriem nesanāk :)
marss @ ceturtdien, 2012. gada 19. jūlijā 11:24
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums