Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

talustversana tropo signali vasara

tropo signali ka maija tropo signaliem kaukas jauns ir tropo signala ustversana fm vilnos
matiss @ ceturtdien, 2020. gada 7. maijā 22:31
https://www.globaltuners.com/receiver/list.php?free=1
pamēģini šo te, troposignāli nobāl aiz skaudības
Sanita @ ceturtdien, 2020. gada 14. maijā 17:53
Nekas tur nenobāl, un kur nu vēl aiz skaudības. Katrā vietā savi, atšķirīgi troposfēriskās izplatības apstākļi, savas nianses gada un diennakts griezumā, reljefa īpatnību, lielāku ūdenstilpju ietekmes un ētera tīrības ziņā. Mums Latvijā ir diezgan daudz priekšrocību, lai troposfēriskajā izplatībā varētu sasniegt vai (un) baudīt to, ko LIELĀKĀ daļa attālinātās uztveršanas piedāvājumu nevar. Ja runājam tieši par tropo, tad manā kolekcijā ir 1420 unikālās tropo frekvences (tas tāds jēdziens) CCIR FM diapazonā, tiesa, šā gada maijā man ir tikai viens jaunums, un tas pats iegūts mērķtiecīgas darbības rezultātā uz Cesvaines RTS profilakses rēķina naktī uz 7. maiju.

Vispār maijā par tropo nav vērts skaļi runāt, toties par sporādiskās izplatības sezonu gan. Šogad Latvijā tā startēja necerēti agri - jau 14. aprīlī, tomēr turpinājums ir iekavējies, lai gan maijs bez sporādiķiem Latvijai nepiestāv, un tas tukšums noteikti tiks aizpildīts.

73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2020. gada 15. maijā 01:20
Domāts - darīts. Šodien rīta sporādiķis no Urāliem.
73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2020. gada 16. maijā 09:55
Seksa piedāvājums laba rakstura personām
Labdien, lai palīdzētu jums pārvarēt dažādas seksuālās problēmas un bez grūtībām sasniegt jūsu nākotnes pisīgumu, es iesniedzu diršanas-seksa piedāvājumu (privātpersonām, uzņēmumiem, kā asociācijām) Gada atpišanas likme 3% procenti. Ņemot to vērā, lūdzu, rakstiet man vai sazinieties ar mani pa e-pastu, ja jūs interesē mans seksa piedāvājums.
Sazinieties ar: bienczykdaniel1@gmail.com

vietne: https://dalvoskredit.com/
Daniel Bienczyk @ otrdien, 2020. gada 2. jūnijā 14:00
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2020 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums