Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Adminam

Kaapeec shajaa lapaa peedeejaa laikaa tiek atjaunotas tikai reklaamas,bet radiostaciju saraksts vispaar netiek atjaunots,tur ir radiostacijas kas jau vairaakus meeneshus neskan...?
Me @ ceturtdien, 2006. gada 5. oktobrī 20:58
Radiostaciju statusam tiek pastāvīgi sekots līdzi. Ja neskanošo radiostaciju vietā ir tikpat stabils tās aizvietotājs, tad tā tiek izņemta no saraksta. Mēs esam piesardzīgi un neievietojam "vienas dienas radiostacijas"! Jau pašā tuvākajā laikā tiks uzlabotas Baltijas, Krievijas un Pasaules radio sadaļas!
taalais @ ceturtdien, 2006. gada 5. oktobrī 21:43
Starp citu, daudz
smaka @ sestdien, 2006. gada 7. oktobrī 17:18
Ja teici, kad Pasaules radio no 9 datuma, tad vecīt vajaga pildīt, tā tu savas lapeles reputāciju nepacelsi
Smaka @ piektdien, 2006. gada 13. oktobrī 10:12
4 valstu radiostacijas jau ir :)
taalais @ piektdien, 2006. gada 13. oktobrī 12:22
nu, un ku i tavs pasaules radio saraksts
smaka @ piektdien, 2006. gada 20. oktobrī 16:52
Nu nevajag tā uztraukties par Manu pasaules radio sarakstu, Mans saraksts ir pie manīm, aktīvi to lietoju un baudu labāko, ko piedāvā Eiropas radio stacijas.
Drīz arī eradio.lv apmeklētājiem, pēc tā savešanas kārtībā un nederīgo staciju izdzēšanas tas būs pieejams... agrāk vai vēlāk, bet pavisam drīz!
taalais @ sestdien, 2006. gada 21. oktobrī 18:22
ai, neklausi tak to kazu :D
Jacquii @ otrdien, 2006. gada 24. oktobrī 21:50
Kad liec radio stacijas, tad iesaku ielikt arī šo staciju mājas lapu URL, jo reizēm, skanot kādai informācijai tiešraidē, klausītājiem iesaka ieskatīties tur un tur. Tas būtu baigi labi:)

Un, daudzi sūdzas, kad neskan viena, vai otra stacija. Lielākoties, tas ir Winamp formāts. Tas i tāpēc, kad Raidstaciujai uzlabojot skanējuma plūsmu, tās raida caur Winamp pielikumu ACC+, kurš ir jālejuplādē un jāienstalē. Tākā varbut izliec sadaļu, kur tos var iegūt no tava saita:)
Arts @ ceturtdien, 2006. gada 26. oktobrī 21:22
Sveiki Vai ir tada iespeja pievienot Radiostaciju??? Jo man ir pasham sava radio stacija!!!
Edgars @ svētdien, 2007. gada 18. martā 17:08
Sveiks admin, redzu ka tava lapa ir jaw loti populara,vai tu ludzu palidzesi popularizet manu bittorent trackeri? Busu loti pateicigs... Ar laiku Vins atistiisies,bet ja tu man nepalidzesi,tad nekas nenotiks. Esi ludzu izpaliidzigs...

http://patriot.oo.lv
SaTaNs @ pirmdien, 2007. gada 19. martā 19:25
ko lai saka man vispar loti patik aac+ tas tik maz patere interneta resussus. ka man velkas bit torentaa 3.filmas bet radio pat negljuko vispar..
marks @ otrdien, 2009. gada 6. janvārī 21:23
Sveicinats admin!!!Ka var pievienot savu radio staciju e-radio sadalaa?
Janis @ svētdien, 2012. gada 5. februārī 18:45
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums