Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

eradioforums

cik es esmu lasījis gan foruma tēmas gan komentārus rodas iespaids ka šeit atrodas idioti. Spriež par kautkādām muļķībām stāsta vis kautko par radio lietām tā kā baigie eksperti kuri visu dzīvi būtu bijusi iekš radio. Esmu pārliecināts ka neviens cits izņemot tos kas šeit raksta arī nelasa to kas šeit rakstīts. Man patiesībā dziļi vienalga ko jūs te murgojat un stāstat. Tas viss atgādina mazus bērnus kas grib ieiet lielo pasaulē. Uztaisiet savu radio un būs visiem viss labi. Lielie filozofi. Vienkārši no šitāda absurda metās slikti. Kam vajadzīga jūsu muldēšana? Ko jūs gribat mainīt? Smiekli nāk par jums visiem .
tornis @ pirmdien, 2015. gada 11. maijā 09:12
Tev ir tā lieliskā iespēja nelīst te un nesmirdēt ... Es ļoti labi saprotu ka manas pārdomas par dzīvi un radio tiem, kam pieder radio, ir diezgan vienaldzīgas ... Bet paretam gribas kaut kur paraudāt, pakoriģēt, kaut mazliet mainīt to saturu, jo galu gala radio ir mana ikdiena, kurš skan no rīta līdz vakaram, visur, mājās, darbā, auto ...
marss @ pirmdien, 2015. gada 11. maijā 10:01
Tornis,ir jau Tev daudz taisnības, bet profiņi jau radio neklausās. Rāčiņu kā reiz klausas "idioti" ,kuri arī nosaka,kāds būs radio rētings, bet rētings atkal nosaka reklāmas daudzumu un radioienākumus. Tā kā profesionāliem radio veidotājiem nav nemaz par skādi ieklausīties neprofesionāļu viedolī :)
Minivat @ pirmdien, 2015. gada 11. maijā 10:37
Paldies, tornis, par viedokli! Šī tēma gan nosaukuma, gan tēmas autora uzrakstītā satura dēļ patiesi atbilst Jūsu pirmajā teikumā uzrakstītajam vērtējumam. Kāpēc tas bija vajadzīgs? Vai tas bija sveiciens no "lielo pasaules"? Taisnība gan, ka šādu tēmu un komentāru šeit nebūt netrūkst.

Pilnīgi cits jautājums ir par foruma uzlabošanu, kas tiek solīta, bet nenotiek.

Lai Jums, tornis, turpmāk vairāk labu dienu, kad tomēr ir skaidrs, vai "metās slikti", vai tomēr "smiekli nāk".

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2015. gada 11. maijā 15:38
Esmu spiests rīkoties šādi:
http://eradio.lv/forums/?disc=1741

73!
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2015. gada 13. maijā 12:42
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums