Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Latvijā trūkst radiostaciju kas strādātu profesionāli un kas atšķirtos ar savu individualitāti.

Xmas LOAN PIEDĀVĀJUMS; Xmas LOAN PIEDĀVĀJUMS; XMAS LOAN PIEDĀVĀJUMS {upstoxfunding@yahoo.com}
Vai jūs meklējat finansiālu brīvību? Vai jūs meklējat Ziemassvētku kredītu? Vai jums ir parāds, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jaunu uzņēmējdarbību? Vai arī jūs sabrukāt finansiāli, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos automašīnu vai māju? Vai jūsu banka kādreiz ir noraidījusi finansējumu? Jūs vēlaties uzlabot savu finansiālo stāvokli? Jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus? Neviens nav meklējams, mēs priecājamies par iespēju saņemt visu veidu aizdevumus ar ļoti pieņemamu 2% procentu likmi citiem. Lai saņemtu informāciju, sazinieties ar mums pa e-pastu pa tālruni: {upstoxfunding@yahoo.com}

Vai jums ir slikta kredīta? Vai jums ir nepieciešama nauda rēķinu apmaksai? Vai ir nepieciešams sākt jaunu biznesu? Vai jums ir nepabeigts projekts nepietiekamā finansējuma dēļ? Vai jums ir vajadzīga nauda, ​​lai ieguldītu jebkurā īpašumā, kas jums iegūs? Un jūs nezināt, ko darīt. Mēs piedāvājam šādus aizdevumus: gan individuālos aizdevumus [drošus un nenodrošinātus], uzņēmējdarbības kredītus [drošus un nenodrošinātus], kombinētos aizdevumus, studentu aizdevumus, konsolidācijas aizdevumus un daudzus citus.

Uzņēmuma nosaukums: UPSTOX FINANSĒŠANA
Uzņēmuma e-pasts: upstoxfunding@yahoo.com
Teksts / zvans: (302) 273-5794.
Via / WhatsApp: +1 {785} 337-5044
George Mason @ pirmdien, 2018. gada 5. novembrī 10:33
nodrošina indivīdus un uzņēmumus
Es esmu labas dabas cilvēks, kas palīdz cilvēkiem ar finansiālu grūtību ar mani
finanšu pakalpojumi. Tātad, ja jums ir nepieciešams, varat sazināties ar mani, lai uzzinātu vairāk par to
mani finansiālie nosacījumi
E-pasts: grimaldidomen72@gmail.com
grimaldi @ ceturtdien, 2018. gada 15. novembrī 02:58
Daniel Lucas namens. Heeft u problemen met verlies Verliest u bankaanbiedingen en andere financiële instellingen? Als u debiteur van een lener bent, bent u het beu om openstaande vorderingen te selecteren, neemt u de stappen met ons. Ons bedrijf biedt hulp die geschikt is voor uw individuele behoeften. Vereenvoudigde procedures, formaliteiten tot een minimum. Snel geld voor het document en hetzelfde certificaat met een goede kredietgeschiedenis. Wij zijn klant sinds het begin van de samenwerking tot een bevredigend eindcontact: daniellucas634@hotmail.com
Daniel Lucas @ svētdien, 2018. gada 2. decembrī 21:43
Vai jums ir kāda finanšu krīze? Vai jums ir nepieciešama atlaišana, lai pārbūvētu savu māju vai paplašinātu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu steidzamos parādus un paliktu bez maksas par labu, Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus utt. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus: "Individuālie aizdevumi, parāda konsolidācijas aizdevums, riska kapitāls, biznesa aizdevums, izglītības aizdevums, Home Loan un Aizdevums jebkāda iemesla dēļ un steidzamas vajadzības! ar 2% procentu likmi, kas ir piemērota jebkuram klientam, un jums patiks mūsu pakalpojumi. Sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu: ====> tiffanyperioloancompany@gmail.com vai WhatsApp: +1 (518) 721-7032
Tiffany Perio @ sestdien, 2018. gada 15. decembrī 07:47
Okeāna aizdevēji un hipotēkas ir ierobežotas maziem un lieliem kredītu apjomiem 2% procentu likme.

Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai apmaksātu rēķinus ?, Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, privātos aizdevumus,
  komerciālais un personīgais aizdevums ar ļoti zemām procentu likmēm līdz pat 2% viena gada laikā līdz 30 gadu atmaksas periodam visā pasaulē. Mēs piedāvājam aizdevumus no 1000 līdz jebkurai pieprasītajai summai, sazinieties ar mums šodien E-pasts;

oceanfmortgages@gmail.com
imalejohnny@gmail.com
oceanfmortgages@gmail.com
+1 518 502 5732
MAX BENT @ piektdien, 2019. gada 4. janvārī 01:02
Uzmanību!

Tā ir tiešsaistes reklāma no reģistrētas valdības apstiprināta un licencēta aizdevēja, kas izsniedz dažāda veida aizdevumus, piemēram, hipotekāro kredītu, uzņēmējdarbības aizdevumu, auto aizdevumus tikai nopietnām un ieinteresētajām pusēm pret ļoti zemu pieejamu procentu likmi 3%. Pieteikties jūsu aizdevumam tagad. Ja jūs interesē, sazinieties ar e-pastu: Thomasfrankfirms@gmail.com
Paldies,
Toms
Thomas @ sestdien, 2019. gada 12. janvārī 13:27
Uzmanību!

Tā ir tiešsaistes reklāma no reģistrētas valdības apstiprināta un licencēta aizdevēja, kas izsniedz dažāda veida aizdevumus, piemēram, hipotekāro kredītu, uzņēmējdarbības aizdevumu, auto aizdevumus tikai nopietnām un ieinteresētajām pusēm pret ļoti zemu pieejamu procentu likmi 3%. Pieteikties jūsu aizdevumam tagad. Ja jūs interesē, sazinieties ar e-pastu: Thomasfrankfirms@gmail.com
Paldies,
Toms
Thomas @ sestdien, 2019. gada 12. janvārī 13:28
Pievienojieties Illuminati par naudu un nomainiet savu dzīvi uz visiem laikiem. Esi drošs, būt slavens un būt spēcīgam. Naudas atlīdzības un pabalsti tiek piešķirti visiem jaunajiem dalībniekiem. Naudas atlīdzība 6 800 000 ASV dolāru apmērā un ikmēneša maksājums 8,500 ASV dolāru apmērā. Jauna automašīna pēc Jūsu izvēles un mājas jebkurā pasaules daļā. WhatsApp par dalību +18063059914 vai e-pastu: illuminatistar6666@gmail.com.
New World Order @ svētdien, 2019. gada 20. janvārī 23:10
We are major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
We are major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4 1%
6. Sale Price: 32 2%
7. Delivery by SWIFT .
8. Payment: MT103-23
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days

We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct.

Name:May Gary
Email:algecoglobalfinanceplc@gmail.com
May Gary @ otrdien, 2019. gada 29. janvārī 08:32
LABI JAUNUMI LABIE JAUNUMI

Es esmu mana kundze Mirabel Daniels ir uzticams un likumīgs aizdevuma aizdevējs.
Mēs piedāvājam reālus un vienkāršus apstākļus ar 2% procentu likmi. no
$ 1000 - $ 100,000. Eiro un mārciņas. Es sniedzu aizdevumus uzņēmējiem arī par:

Personīgais kredīts,
Studentu kredīts,
Transporta kredīts
Uzņēmumu aizdevumi.
uzņēmumu aizdevumi

sazinieties ar mani tieši, lai iegūtu vairāk informācijas.
E-pasts: mirabeldanielloanfirm@gmail.com
Mirable Daniels @ piektdien, 2019. gada 15. februārī 21:35
KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU

Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija ķirurģijā, kur bija liela nauda, un man vajadzēja arī naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīnas rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).
mr mark @ pirmdien, 2019. gada 25. martā 14:10
KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU
Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).
mr mark @ pirmdien, 2019. gada 24. jūnijā 11:31
Edward Williams Loan Company is a well established finance company
who are committed to providing our customers and suppliers with simple and
competitive forms of finance solutions for all business users. An
independent finance house and brokerage specializing in vendor finance
schemes. As a company we have a wealth of experience in the market, predominantly offering leasing solutions to businesses looking to finance all types of equipment. . Our dynamic approach in the market has led us to significantly develop our range of products and services in order to help commercial customers with all finance requirements

Thank you for your interest in obtaining a loan through Mr Edward Williams
Loan Co. Ltd. We hope that we can set up a loan that will be just what you
are looking for.

Qualifications:
1)The Borrower must be at least 18 years old
2)Even with Bad credit, we still Guarantee the Borrower the Loan
3)The Loan Can Be Granted Even With low credit
4)There is no prepayment penalty.
5)The Borrower loan funds is been approved once you are in agreement to
the loan terms and repayment schedule.
6)We have flexible and adjustable loan terms guaranteed for the
borrower to meet up to repayment duration at the stated time.

BORROWER DATA.

Full Name:.........
Loan Amount Needed:.
Purpose of loan:....
Loan Duration:..
Relationship Status.............
Date Of Birth:.............
Home Address:....
Postal Code.........
City:............
Country:......
Cell Phone Number:...
Occupation:......
Monthly Income:.....

Once we are in receipt of this information, You will be sent the company
loan terms and condition immediately. Be assured that your loan application
will be handled with privacy and in a professional manner and you will
receive a prompt answer to your request.

contact us at ( edwardwilliamsloanfirm8@gmail.com )

Best Regards,
Mr. Edward Williams
edward @ piektdien, 2019. gada 19. jūlijā 16:32
Rychlé a spolehlivé finanční úvěry snízkou úrokovou sazbou od 40 000 Kč do 4 900 000 Kč. Jasná asrozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Během několika minut popodání žádosti víte, zda vám mohu poskytnout tento úvěr a zajakýchkoli podmínek. Tato skvělá nabídka platí pro celou Českourepubliku. Ke každé aplikaci přistupuji individuálně. Pro víceinformací kontaktujte: sopuchmichal2@gmail.com or Whatsapp +420723453979
Michal @ trešdien, 2019. gada 28. augustā 18:18
Sveiki, visi, kas tur, es ceru, ka jums, puiši, viss ir kārtībā ??? Mani vārdi ir Melissa Nicholas kundze, es nāku no Kanzasas, pirms dažiem mēnešiem es biju iesūcināta sliktā finansiālā situācijā, un man bija nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus un finansiāli atgrieztos pie kājām, jo ​​mana pašreizējā finansiālā stāvokļa dēļ mana banka atteicās lai piešķirtu man aizdevumu, tāpēc man neatlika citas iespējas kā meklēt nenodrošinātu aizdevumu tiešsaistē. Pētījuma laikā es biju krāpšanas upuris un pazaudēju gandrīz USD 750, un es biju vairāk nepatikšanas, un es gandrīz devu cerības saņemt aizdevumu līdz brīdim, kad atradu tiešsaistes ziņu, bija amats no Kārlstonas štata Franka kunga kopīgi sniegtām liecībām, kas liecina par to, kā viņš no Kathy Finance Inc. ieguva 50 000 ASV dolāru no Kathy Finance Inc. Izlasot ziņojumu, es nolēmu sazināties ar Kathy Finance Inc. e-pasts: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontaktpersona, kas tika kopīgota ziņojumā, mans nenodrošinātais aizdevuma pieprasījums 350 000 USD apmērā tika apstiprināts 72 stundu laikā pēc mana pieprasījuma un mans aizdevums tika samaksāts uz manu bankas kontu bez izlaiduma.

Es gribu izteikt dziļu pateicību un arī ieteikt tur esošajiem aizdevumu meklētājiem būt ļoti modriem, jo ​​tur ir daudz krāpnieku, kuru vienīgais mērķis ir izkrāpt nevainīgus aizdevuma meklētājus, tāpēc jums, puišiem, jābūt uzmanīgiem un modriem .. tiem kam nepieciešams aizdevums Es iesaku Kathy Finance Inc, jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

Paldies, ka lasījāt manu liecību, es vēlu veiksmi.

Jūsu,
Melisa Nikolaja.
Melissa Nicholas @ pirmdien, 2019. gada 16. septembrī 13:05
Mēs piedāvājam kredītus 2% apjomā, mēs piedāvājam parādu konsolidācijas aizdevumus, biznesa aizdevumus, personiskos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos kredītus mājas refinansēšanas aizdevumiem, uzziniet vairāk E-pasts: (dakany.endre@gmail.com)

Steidzams aizdevuma piedāvājums.
Mr. Dékány Endre @ sestdien, 2019. gada 5. oktobrī 20:06
Sveiki, dāmas un kungi, vai jums steidzami nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums vai hipotēkas aizdevums? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot šo e-pasta adresi (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), lai saņemtu savu aizdevumu.

Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, vairs neuztraucieties, jo mēs esam palīdzējuši daudziem cilvēkiem un organizācijām, kas ir saskārušies ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS;
- Lietot jebkurā laikā un vietā.
- saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundās
- Aizņemieties no 2000 līdz 20 miljoniem euro
- Nav slēptu maksu.
- Subsidētā procentu likme 3%
- Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
- Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus

Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998
Mēs ceram dzirdēt no jums
SUSAN BENSON @ piektdien, 2019. gada 15. novembrī 02:07
Lapa: 1 2 3 4 5 6
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums