Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Latvijā trūkst radiostaciju kas strādātu profesionāli un kas atšķirtos ar savu individualitāti.
 
ko es ar to gribu pateikt? To pašu kas ir dzirdams fm viļņos. Latvijā visas radiostacijas darbojas pēc principa vieni kļūst par līderiem nu tad mēs liksim to pašu ko viņi un savāksim reitingu. Trūkst uzņēmīgu cilvēku kas spētu izveidot kautko orģinālu atšķirīgu no tā kas skan visur. Galvenais ir pareizi pasniegt savu projektu un ieinteresēt auditoriju ar kaut ko jaunu. Mums te uz visam radiostacijām kāds 1000 dziesmu uz riņķī skan. Piemēram radio tev brīnums kur vispār kādas 100 iet uz riņķi. Murgs. Pat spēcīgu autorraidījumu nav. Tiešām nav! Nrj uz kuru bija cerības visticamāk tā arī paliks ehr kopija, swh kļūs par kārtējo old mūzikas radio pārējie kopēš viens otru. Es piemēram pēdējā laikā mūziku tikai pa youtube klausos kā arī krievijas radiostacijas europaplus, dfm, maksimum, igauņu power hit radio. Tāpēc ka latvijā vienkārši nav ko. Izrādās arī ka lielākā daļa radiostaciju nemaz nav vietējās, tās pieder dažādām ārzemju kompānijām. Arī internetā nav neviena kvalitatīva radio. Kopumā nav labi. Un neizskatās ka kautkas mainīsies.
tornis @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 11:02
Reku te izkratīju savu sāpi ...
http://www.eradio.lv/forums/?disc=1757
marss @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 11:56
Ar radioTev ir tā, ka rakstīju šamiem, jo pleiliste bij nu 200 dziesmas max. Nu OK, tagad tiešām ir labāk, arī dīdžeji cenšas, atšķirībā no NRJ, kur īstu jēgu no dīdžejiem nesaskatu.
Bet ir diezgan bāli, tur nu es tev piekritīšu...
marss @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 12:00
dīdžeji radio tev nu laikam jau ka cenšas bet ar centību nepietiek. Visa tā pielīšana ēterā apnik ļoti ātri un pārāk atkārtojas. Bet viņiem tāpat nav satura ne raidījumu ne mūzikas ziņā. Šīs radio kopē citus. Topradio kādreiz izcēlās ar savu oriģinālo pieeju klausītājam un mūziku bet tagad tā vairs nav. Topruslana izteikumi un attieksme robežojas ar rupjību. Zoopasta ir tukša muldēšana, rīta svīta tāpat. Pieci lv arī nav tas ko no viņiem gaidīja. Ejot tālāk pagātnē piemēram 101radio... Varbūt radio gala iemesls bija pārāk liela eksperimentēšana un būtiska atšķirībā tajā ko darīja dj. Spin fm vajadzēja palikt fm tajā tomēr bija kautkāds saturs nevis robots kurš atskaņo mūziku. Vajadzēja tikai kaut ko pamainīt ēterā. Ir daži neslikti iradio kā one fm, boom fm nepietiek satura lai skanētu fm. super fm, swh gold, swh rok, arī ehr savā ziņā ir mūzikas kanāli konkrētai auditorijai. Latvijā vajag spēcīgu radio ar savu zinu dienestu profesionāļiem dj, dažādu virzienu mūziku aktuālu topu jaunas mūzikas plašu piedāvājumu. Mums ir tikai 2 sakarīgi radio topi swh top20 kurš gan varētu nomirt ja swh ies tādā virzienā kā tagad, un pieci.lv top40. Starp citu kur var apskatīt pieci topa sarakstu? Es kaut kā nevaru atrast. Es protams nezinu droši cik daudzas stacijas pelna normāli un kuras ir pa nullēm vai turas uz entuziasma bet situācija kad var noķert ka trīs vai četras radio skan viena un tā pati dziesma vienā laikā gan ir nejēdziba
tornis @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 12:21
Vēl ir Capitals, kas arī cenšas, pat ar dīdžejiem, bet tā dziesmu pleiliste ir tik zvērīgi nodrillēta, ka īsti zūd velme slēgt, nu OK pa retam uzslēdzu.
marss @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 13:29
tornis , "Topruslana izteikumi un attieksme robežojas ar rupjību." Kadu rupibu ? Kur ?
TOPruslan @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 13:59
topruslan kā lai to pasaka. Nav pārmetums jo tev ir savs individuāls stils kas atšķiras no jebkurā cita dj lv bet... Tagad protams tavs radio ir mainījies ne man spriest labi vai slikti kaut gan ja godīgi man tavs radio vairs nepatīk. Daudzi izteikumi attiecībā uz latviešiem un nesen vēl lasīju kā tu esi kādu klausītāju kurš runāja latviski nolicis pie vietas teiksim tā neliecina par neko labu. Arī tepat forumā lasot tavu teikto tas ir diezgan agresīvs
tornis @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 14:10
@ TOPruslan Palasi savus postus šeit. :D
@ tornis - piekrītu. LR-5 bija foršs "Dod Pieci" laikā - tas bija kaut kas tik ļoti svaigs ēterā. Tu nezināji, kas skanēs nākamais. Tas varēja būt jebkas no klasikas beidzot ar Gruzniņu. Bija pārsteiguma moments, kurš tik ļoti radio ir vajadzīgs un ir izzudis no ikdienas ētera. Tas arī ir mans pagājušā gada Latvijas radio vides highlight. Kas attiecas uz topiem - nedomāju, ka kāds dod s*du par LR-5 Latvijas Top 40. EHR Top 40 tad jau ir spēcīgāks.
Kas attiecas uz 101 - ne jau reitingi un dīdžeji/mūzika nogalināja to radio. Reitingi bija labi priekš nišas stacijas. (papētiet SWH Rock etc. reitingus). Taču ambīcijas (atvērtā studija), kredīti, Krājbankas krahs un īpašnieku maiņa to lietu piebeidza.
Janka @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 14:16
varbūt tev janka taisnība. Jo tāda komanda kā volfs, grēviņš, reiters ir iespējams visspējīgākā radīt kautko jaunu latvijā. Tas ka viņu ambīcijas aprāvās pašu vaina. Nu bet tomēr pieci lv tops ir pieņemamāks nekā topradio top20 kur dziesmas mainās pāris reizes gadā tāpat kā to vietas topā vai mixfm tops kuru neviens nezin kā sastāda. Un pieci topu sastāda kā viņi saka pēc rotācijām lv radiostacijās tad tam ir vērtība. Es vispār nesaprotu kāpēc vispār kaut ko tādu kā pieci lv atbalsta valsts. Tiesa gan dīdžeji tur ir labi. Kaut gan tieši no viņiem es gaidīju kautko kas atsvaidzinas radio ēteru lv bet nekā. Pasaulē ir kaudzēm labas mūzikas bet mums jāklausās mainstream. Un ne visas radio uzreiz piedāvā jaunāko. Bet tieši ar to radio jānodarbojas. Jābūt pirmajiem ar jauno mūziku. Nevis interneta jāklausās 2mēnesi un tad kad tev noriebjas sāk pēkšņi skanēt pa radio. Es protams netaisos te kaut ko teikt jo kā dažs labs domā es jau nesaprotu kā strādā radio. Pietiek ar to kā es zinu kā es gribu lai strādā radio.
tornis @ trešdien, 2015. gada 15. aprīlī 14:44
Ar tiem topiem ir tā, ka kādreiz viņiem tiešām sekoju, bet tagad vienīgais ko paklausos ir EHR Top100 31.12 , lai atcerētos kas ir skanējis gada laikā :)
Nav vairāk tās intereses, nezinu, laikam viss ir tik zvērīgi nodrillēts ...
marss @ ceturtdien, 2015. gada 16. aprīlī 03:19
aktuālie hiti tiešām ir pārāk bieži bāzti ēterā. Šodien nrj saklausījos stundas piecas sešas. Apmēram 40dziesmas uz apli iet tā kā ehr tikai viņiem atskaņošanas saraksts krietni sliktāks. Pilnīgi depresija rodas ka visur viens un tas pats... Pasaulē vispār jaunās mūzikas kvalitāte paliek arvien sliktāka paliekošas mūzikas skaits krītas nu kurš atcerēsies tādus pitbul, jabsen vēlāk? Tāpēc manuprāt ideāls salikums radio ēterā ir puse uz pusi. Jaunais ar veco.
tornis @ ceturtdien, 2015. gada 16. aprīlī 12:29
NRJ mēģina pašķaidīt ēteru ar kaut ko vecāku, piem. šodien ar īsu laiku nobīdi gāja Gnarls Barkley - Crazy un Rihannas - love the way you lie , tikai ... atkal tiek uzgāzti 10 aktuālie pārgrieztie hīti pa virsu, un neviļus stacija tiek pārslēgta... bet tā laikam ir visur aktuālo hītu močītavās. Tagad klausos Topu ar 90tiem :) IR savādāk!
marss @ ceturtdien, 2015. gada 16. aprīlī 13:37
nu it kā jau jā bet... Kur ir tādi dīdžeji kas uzrunātu un aizķertu klausītāju? Šitas būs vēl ļaunāk par spin... 90gadi? Jā ir savādāk bet 90gadu euro dance ir apnicīgs un ļoti līdzīgas dziesmas viena otrai. Ēteru vajag atšķaidīt ar kaut ko jaunu nebijušu, es domāju kā pat popmūzikai pa vidū var iemest ko alternatīvu un būs labi pat interesanti. Nevis ka pilnīgi var uzminēt visas dziesmas kas būs ēterā.
tornis @ ceturtdien, 2015. gada 16. aprīlī 14:04
un vēl kas ne par tēmu bet... Eradio lapai būs kādas izmaiņas vai ne? Forumā pat laiku nepareizi rāda. Piemēram krievu moskva fm kāda tur ir lapa. Info par katru radio komentāri atskaņošanas saraksti... Te ir pilnīgi nolaista mājaslapa. Tādas mājaslapas bija 10-15g atpakaļ. Radio ziņas nez cik gadus vecas... Kauna lieta
tornis @ ceturtdien, 2015. gada 16. aprīlī 14:08
Radio, kas patiktu visiem ir utopija
LR-5, tev pārāk mainstream, Naba gan jau pārāk alternatīva. Tā īsti labi nav nekad

Priekš mūsdienu radio lomas cilvēku dzīvē un Latvijas pīļu dīķa apstākļiem nekas cits arī nav gaidāms

Starp citu LR-5 nav nekādas vainas, principā kopē BBC radio 1 stilu, priekš LV līmeņa diezgan normāli, pa dienu pops vakaros vairāk uz tematisko un alternatīvo pusi
Tengo @ ceturtdien, 2015. gada 16. aprīlī 16:28
šeit nav runa par radio kas patiktu visiem... vairāk par izdomas trūkumu lv radiostacijās kuras par visam dzīvo uz kādu 300 dziesmu rēķina... Pietam no viena formāta. Pat psiholoģiski pierādīts ka dažādas mūzikas klausīšanās veicina domāšanu. Te domāt nav par ko
tornist @ ceturtdien, 2015. gada 16. aprīlī 23:34
Čau ,vai kāds zina kas noticis ar Biznesa radio? Iet runas kā komanda kas strādāja esot aizgājuši jo nav bijis iespējams strdat ar īpašniekiem ....
radio @ svētdien, 2015. gada 19. aprīlī 03:45
Es vispār nesaprotu uz ko tas biznesa radio turas ...
marss @ svētdien, 2015. gada 19. aprīlī 04:52
Uz to ka tur daudz interesantu raidījumu. Reizēm kad gribas ko jaunu uzzināt, šitas labs alternatīvs LR-1 .
ricis @ svētdien, 2015. gada 19. aprīlī 13:15
Ilgāku laiku nebiju šeit komentējis, bet šī diskusija interesanta. Kaut gan radio staciju gadījumā droši vien darbojas princips: "suņi rej" (tas ir, klausītāji, kuriem apnikusi vienveidība), bet "karavāna iet tālāk" (tas ir, jā, pietiek ar tām 300 dziesmām pleilistē, un variet iepūst, tāpat jums nebūs kur likties...:)). Domāju par tēmu "300 dziesmas" jau pirms nepilniem 5 g. kādā intervijā TVNET portālam visu perfekti pastāstīja Grēviņš, un šajā ziņā nekas nav mainījies: "ASV radio biznesa teorija, kas plaši tiek lietota arī Eiropas radio koncernos, kuri daļēji kontrolē un ietekmē arī Latvijas ēterā dzirdamo, paredz, ka radio pamatrepertuārā ir nepieciešami apmēram 700 hitu, kas ir aptuveni noteikti mērķa auditorijai, ko radio vēlas sasniegt! Aizvien biežāk repertuārā netiek iekļauta mūzika, kas tapusi pirms 1980.gada, pamatojoties uz it kā maksātspējīgāko klausītāju interesēm un muzikālo pieredzi. Arī Latvijā ir radiostacijas, kas atskaņo tikai aktuālo mūziku "Top 40" formātā - der atcerēties, ka šādām stacijām liela datu bāze nav nepieciešama, jo pastāvīgi tiek nomainīti ap 150 skaņdarbiem, kas rotē uz riņķi. Taču sajūta, ka komercradio visu laiku atskaņo vienas un tās pašas dziesmas, rodas, stājoties spēkā sistēmai, kas paredz ap 60 aktuālākajiem skaņdarbiem atkārtojumu līdz pat astoņām reizēm diennaktī, pie tam lielākajiem "Eiropā pārbaudītajiem grāvējiem" pieprasot līdz pat 300 atskaņojumiem visaktīvākajā režīmā. Attiecīgi no atlikušās datu bāzes 640 hitiem diennaktī noskan ap 110."
andy @ pirmdien, 2015. gada 20. aprīlī 15:22
Tikai ironiskā kārtā, šo interviju Grēviņš sniedza īsi pirms radiostacijas ar pagaidu nosaukumu "Radio Revolūcija" palaišanas gaisā. Tas bija "Radio 101", ar ļoti cerīgiem dažiem gadiem, bet tad zināmu apstākļu dēļ kādu sākās regress, eksperimentēšana ar formātu, komercializēšanās, bet arī tas nepalīdzēja un visu to Krājbankas peripetiju dēļ pasākums, diemžēl, pamazām agonēja un nosprāga... Šo dažu gadu laikā radiostaciju spektrs tiešām ir kļuvis nožēlojami vienmuļš, bezpersoniski, kad cits cenšas nokopēt citu. Kaut kādu subjektīvu iemeslu pēc darbā man fonā pamatā Radio Tev, bet pieņemu, ka viņi neatšķiras no Star FM, kaut kas līdzīgs SWH. Man neinteresē TOP 40 hītu tiražētāji, tas nav oriģināli. Bet tikpat neoriģinālas ir tās retro stacijas, bāžoties viena otras lauciņā... Man manos 45 g. droši vien būtu omulīgi diendienā klausīties Radio Skonto, jo patīk ABBA, DM vai Erasure, diemžēl, šo staciju neklausīšos tikai tāpēc, ka tur diendienā neiztikt arī bez Putnu Balles, Reinika, Tumsas, "Piedod man, ka mīlu Tevi", "Meitene Zeltene" (Līvi) vai Kelly Family...:)
andy @ pirmdien, 2015. gada 20. aprīlī 15:43
Risinājumi?!... Ir 21.gs., un patiesībā problēmu nav! Nedaudz problēmas ir darbā, jo neesmu telpā viens, tad kompromiss ir kaut kāds tur Radio Tev...:) Bet citādi, dažādos telefonos stāv pa dažiem tūkstošiem mp3 failu, savukārt mājās telefonā ieslēdzu wi-fi, savienoju ar bluetooth tumbām un, virtuvē rosoties, fonā ieslēdzu kaut ko līdzīgu Skonto, tikai no Vācijas vai Austrijas. Savos saukļos manas iecienītās stacijas nav pārāk oriģinālās: visu laiku labākā mūzika, pēdējo 4 desmitgadu lielākie hīti utt. utt. Interesanti, ka tikai retā vāciski raidošā stacija laiž tikai tīri oldies un tomēr, lielākā vai mazākā koncentrācijā pārbaudītie zelta hīti tiek atjaukti arī ar 2014-2015 pašu labāko, un tas laikam ir sakarīgi. Šādā ziņā tas pats Skonto ir nedaudz komisks, ka ABBAi var sekot kaut kas banāls/ bezgaumīgs no 90to gadu eurodisko... jau vairākas reizes esmu rakstījis: līdzīgi kā ar Reiniku vai Tumsu, zosādu uzdzen arī tie 80to gadu disko brīnumi, kas cieņā pamatā post-padomju telpā- visādi čingishani, mamma marias utt. Jā, tas katru gadu jaungada naktī krievu TV kanālos vērojams Diskoteka Avtoradio ietvaros, bet vai nevar bez tā iztikt vai minimizēt?...
andy @ pirmdien, 2015. gada 20. aprīlī 15:56
Rezumējot: pārsteidzošā kārtā ir viena stacija, kas ir tuvu ideālam, saucas: Radio 7, Reitera projekts, no Siguldas. Rīgā, protams, viņus FM skalā nevar uztvert, bet internetā var klausīties. Tur ir labs dziesmu salikums, diezgan atsit Radio 101, vārda labajā nozīmē. Tikai nesaprotu, no kā viņi eksistē. Jo visa reklāma ir pamatā ar kaut kādiem Siguldas kultūras notikumiem saistībā. Nesekoju vakaros vai brīvdienās, bet darbadienās tur DJ kā tādu nav, tas, protams, mīnuss...
andy @ pirmdien, 2015. gada 20. aprīlī 16:06
Atvainojiet, varbūt kādam noder: savas radiostacijas meklējumos var noderēt šis: http://www.kasskanradio.lv/. Manuprāt, ļoti labs rīks!
andy @ pirmdien, 2015. gada 20. aprīlī 16:24
Piekrītu tev Andy, vienīgā radiostacija, kuru negribās uz reiz pārslēgt ir Radio 7,jo var just, ka kāds domā par to kas tiek atskaņots, nevis automātiski tiek laist viens un tas pats uz riņķi!
Darbā kā kompromisa stacija Radio Tev labi iederās, ja vien nelaistu dažus popshitus un rotācijā paplašinātu ar dziesmām, būtu ideāli!
Nakts mieram labi iederās Radio Naba atšķirīgais formāts!
Tā pārsvarā izlīdz flash player, kur pats var dažādot mūziku kā vien vēlies!
Zennos @ pirmdien, 2015. gada 20. aprīlī 19:10
iznāk tāds kā aplis radiostacijas atskaņo vienu un to pašu, cilvēki to klausās jo izvēles tāpat nav un radiostacijas to zinot turpina atskaņot to ko atskaņo. Bet te ir runa ne tikai par mūzikas formātu bet arī par pašu dziesmu sarakstu kas skan. Daudzi pop un dance hiti ir praktiski aizmirsti piemēram love the way you lie, jay z, stroume, laurent wolf, timberg-bromance. Man šajā sarakstā ir vēl 300dziesmu... Kaut ko no tā visa es domāju ka spēles nrj, bet nekā... Kautkā viss ir iestidzis pat vecās dziesmas iet uz apli pie tam ne tās labākās. Andy, bez apvainošanās pats klausos 80-90 gadu mūziku, bet šaubos par tāda formāta nākotni jo tagadējā jaunā paaudze šādu mūziku neklausās. Pēc kādiem 20gadiem tāda mūzika nevienam nebūs vajadzīga... Es pats arī klausos ārzemju radio pa internetu bet tur tāpat jāsaskaras ar lietu ka šo radio saturs ir pietuvināts tām valstīm no kurām stacija nāk. Radio7? Ir klausīts, nedaudz atgādina swh gadus 10 atpakaļ ir labs.. Vēl ir tāds radio1 jēkabpils radio, kuram ir ļoti interesants formāts no rokmūzikas līdz klubu mūzikai, arī tur šo to labu var dzirdēt. Un vēl jāatceras ka lielākā daļa radiostaciju mūsu valstī pieder ārzemju firmām kuras protams uzliek ierobežojumus formātā un playlista.
tornis @ pirmdien, 2015. gada 20. aprīlī 23:41
Diez kāpēc visi šie radio biznesa Guru, kuri izplūduši izglītojošos komentāros nestrādā radiostacijās par programmu direktoriem? :-) Neesiet uzdevuši sev tādu jautājumu?
Guru @ otrdien, 2015. gada 21. aprīlī 03:33
forums ir domāts lai katrs izteiktu savu viedokli par aktuālām tēmām vai problēmām savādāk nav jēgas no forumā kā tāda.
tornis @ otrdien, 2015. gada 21. aprīlī 03:42
torni - Jēkabpils R1 90tajos un 2000šo sākumā bija vispār mans iecienītākais radio. Kas par tematiskām programmām tur tik neskanēja. Letiņu vakari, Radio 1 Top 31 (aha, tieši tik neloģiski), 107tās debesis (principā remiksi visām tā brīža populārākajām dziesmām) un vēl šis tas. Bet toreiz jau visiem reģionālajiem radio naudiņas bija vairāk. Lai gan redz, Kurzemes Radio nesūdzās.
Janka @ otrdien, 2015. gada 21. aprīlī 12:41
Viens guru te kādreiz bija aktīvs- Uģis Polis, bet tad par kaut ko, neatceros, apvainojās un minēja, ka te vairs neko nekomentēs... Otrs guru- TopRuslan. Es viņa staciju neklausos, tāpēc nav viedokļa par viņa diskusijām ar dažiem te "nacionāļiem". Bet, jebkurā gadījumā, cepuri nost jebkurai stacijai un tās šefiem, kas visu bīda pašu spēkiem, tirgū, kur apkārt visādi tie retranslētāji un citi mūdži...:) Un vēl guru, kā jau vakar piesaucu, piemēram, Grēviņš vai arī Šipkēvicu (SWH) ir interesanti kādreiz palasīties. Tomēr, ja seko tiem guru atklāsmēm, mums būtu jāklausās tās 300 dziesmas, pie tam, pasarg dies', garākām par 3 min., reklamodatelji nesapratīs vai kas tur...:) Šis forums tomēr pierāda, ka klausītāji nav ieprogrammējami/ zombējami roboti, ir kaut kādas vēlmes/ intereses arī ārpus vispārējie reklamodatelju rāmjiem...:)
andy: to Guru @ otrdien, 2015. gada 21. aprīlī 16:33
Laba diena

Finanšu aizdevumu tagad pieteikties.

Vai jums nepieciešama steidzama kredītu? Mēs dodam no aizdevuma ieinteresētajām personām, kas vēlas kredītu ar labu ticību. Vai jūs nopietni nepieciešama steidzama kredīta? tad jūs esat īstajā vietā. Mēs dodam out uzņēmējdarbības aizdevums, personas aizdevums, pie minimālo summu € 2,000.00 uz maksimālo summu € 40,000.000.00, sazinieties ar mums par savu aizdevumu pieprasījumu pēc 2% zemu procentu likmi, lai apmierinātu savu pieprasījumu un noteikti no finanšu problem.contact mums šodien pa e-pastu: jsemkffloaninvestment@gmail.com

Aizpildiet šo informāciju zem

Pilna nosaukumi:
Valsts:
Telefona numurs:
Kredīta summa nepieciešams:
Aizdevuma ilgums:
Mēneša ienākumi:
Mājas adrese:

Thanks kā mēs gaidām jūsu atbildi

Jeff Michael aizdevumu uzņēmumam.

Aizdevumu / Finanšu pakalpojumu sniedzēji.
Jeff Michael @ sestdien, 2017. gada 4. februārī 09:00
Fast Loan Piedāvājums, Piesakies tagad !!

Vai jūs meklējat atdzist veids, kā veicināt Your Business? Vai jūs mirst nepieciešama aizdevuma, lai uzsāktu savu biznesu, samaksāt parādu, rēķinus vai jums ir nepieciešams kredīts, lai paaugstinātu savu self no finanšu ierobežošanu? sazinieties ar mums tagad (lukasmatovickreditoffer@gmail.com) ir īstā vieta un labākus pakalpojumus par jums !!!
Mr Lukas @ trešdien, 2017. gada 15. februārī 13:10
Sveiki, es esmu Dr Harijs Carlos, privāts aizdevumu aizdevējs i dodam no aizdevuma tiem, kas ir nepieciešama aizdevuma, un tiem, kas vēlas sākt jaunu business.I dot personas aizdevumiem, Business Kredīti, Student Kredīti, Company Aizdevumi un visi aizdevumu veidiem, kas interesējas likmi 2% saskares šodien: harryloanfirm56@gmail.com


LEGIMATE aizdevumu aizdevējs
Harry Carlos Loans @ sestdien, 2017. gada 11. martā 22:33
Dear Sir / Madam

AIZDEVUMA cik ātri vien iespējams noteiktajā 2days. Jose Micro finanšu fonds Plc Tirdzniecības un Personal,, House Loan 2% procentu rate.Interested personām ir sazināties ar kredītspeciālistu pa e-pastu ar zemāk informāciju:
VĀRDS: ..... Uzvārds: ...... VALSTS: ....... Tālruņa numurs: ..... Nodarbošanās: ...... AGE: ...... ....... SEX: ...... Ģimenes stāvoklis: ...... Kredīta summa nepieciešami: ...... Ikmēneša ienākumi ...... AIZDEVUMA ILGUMS: ..... .Officer Name: Loan Investment piedāvājums E-pasts: josedennisonloans007@googlemail.com un sīkāku informāciju par mums, apmeklējiet mūsu mājas addresss www.dennisonloanscompany.com
Paldies un Dievs svētī
Sveicieni,

Jose mr
jose dennison @ otrdien, 2017. gada 14. martā 17:22
Piesakies ātri un pieejamu aizdevumu ar ANITA aizdevumi Company. anitaloanfirm1@live.com
Vai jums nepieciešama aizdevuma, vai esat bijis savukārt nosaka jūsu banka pirms, šī ir iespēja, jūs meklējat. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu veidus, piemēram, biznesa aizdevums, auto aizdevums, uzņēmuma aizdevums, riska kapitāls, mājas aizdevumu, studentu aizdevumu vai jebkādu aizdevumu pēc jūsu izvēles pie 2% procentu likmi. Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mums pie Šī e-pasta adrese: anitaloanfirm1@live.com
Mrs Isa Anita @ ceturtdien, 2017. gada 16. martā 08:21
Mēs esam kristiešu organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finanšu help.So ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, Vai tu meklē finansiālu palīdzību jebkāda veida? Mēs esam privāta aizdevumu uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumu / finansējums visiem tiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, jo Bībele saka: "" Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem; tas, kas meklē, atrod; un tam, kas klauvē, durvis būs atvērtas ", tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums ar, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi more.Please tie ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki, kas ir šeit, lai palīdzētu tiem, kas ir nepieciešama palīdzība. E-pasts;. adamsjohnloanfirm@hotmail.com
adams john aizdevums @ ceturtdien, 2017. gada 16. martā 22:53
Hello everybody, Es esmu Wilona Walker šobrīd dzīvo Texas U.S.A. Esmu atraitne brīdī ar trim bērniem, un es biju iestrēdzis tādā finansiālā situācijā, ko 2016. gada septembrī, un man vajadzēja refinansēt un samaksāt savu rēķinu un sākt uzņēmējdarbību. Es mēģināju meklē aizdevumu no dažādām aizdevumu uzņēmumiem, gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, bet nekad ar panākumiem, un lielākā daļa banku samazinājās manu kredītu. Bet kā Dievs būtu tā, man bija ieviesti, lai cilvēks Dieva draugu nosaukts Morgan Steev un es saņēmu aizdevuma summa 600,000.00 $ un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni dara labi brīdī. Tātad mans draugs, ja jums ir jāsazinās jebkuru firma ar atsauci uz nodrošinātu aizdevumu ar 3% zemu procentu likmi un labākus atmaksas plānu un grafiku, lūdzu, sazinieties ar Frank Donald kgs (marypaulloan01@gmail.com) Viņš nezina, ka daru tas taču esmu tik laimīgs tagad, un es nolēmu ļaut cilvēkiem uzzināt vairāk par viņu, viņš piedāvā visa veida aizdevumi, lai gan privātpersonām, gan uzņēmumu un arī es gribu, lai Dievs svētī viņu vairāk. Jūs varat sazināties ar viņu caur viņa e-pastu, izmantojot: [marypaulloan01@gmail.com]

aizdevuma piedāvājums
Wilona Walker @ sestdien, 2017. gada 18. martā 23:37
LAIPNI LŪGTI MAGRET JAMES FINANCE aizdevumu pakalpojumus .......... Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums nekādu finansiālu haoss vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jauku mazajām un vidējo biznesu? Vai jums ir zems kredīta score, un jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm ?. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte, mūsu vadošais mērķis ir palīdzēt jums pakalpojumu jūs pelnījuši, mūsu programma ir ātrākais veids, kā iegūt to, kas jums ir nepieciešams vienā mirklī. Samaziniet savus maksājumus, lai atvieglotu spriedzi jūsu ikmēneša izdevumus. Iegūt elastīgumu, ar kuru jūs varat izmantot jebkādiem mērķiem - no brīvdienas, izglītībai, lai unikāliem pirkumiem Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Biznesa plānošana, tirdzniecības un attīstības finanses, Properties un nekustamajiem īpašumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, uzņēmuma aizņēmumiem, Privātie aizdevumi, mājas refinansēšanas aizdevumi ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt attiecībā uz privātpersonām, uzņēmumiem. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus, PIETEIKTIES šodien pieejamiem aizdevumiem. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
magret james @ piektdien, 2017. gada 24. martā 08:12
Vai jums ir nepieciešams aizņemties naudu, lai nomaksātu rēķinus vai citām lietām, sazinieties pa: mrsladykimberlyloanlender.usa@gmail.com Lai iegūtu papildinformāciju
Kimberly @ piektdien, 2017. gada 24. martā 23:55
Am naudas aizdevējs, es piedāvāt aizdevumu visu dienu, es piedāvāt gan personas aizdevumu un biznesa aizdevums, un es piedāvātu īstermiņa un Lond termiņa aizdevumu, tādēļ, ja jūs interesē, nekādu problēmu, es gribu, lai jūs vienkārši sazinieties ar mani tagad, izmantojot manu e-pasta adresi : (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Aizdevuma piedāvājums.
Mr. George Anderson @ sestdien, 2017. gada 25. martā 22:06
Lapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums