Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Kā pieteikties konkursam uz FM licenses saņemšanu?

Jautājums sekojošs. zinām, ka NEPLP dažādās pilsētās izsludina konkursus uz konkrētu frekvenci, uz kuru piesakās visi interesenti, kuri grib raidīt attiecīgajā vietā. Bet uz kāda pamata NEPLP izsludina tos konkursus?

Kāda radiostacija pēkšņi izdomā, ka grib raidīt konkrētā pilsētā un lūdz NEPLP izsludināt attiecīgu konkursu? Jebšu NEPLP aiz gara laika pēkšņi izdomā, ka "varbūt jāizsludina kāds jauns apraides konkurss"?:)

Kā tā sistēma darbojas? varbūt Ruslans, vai kāda cita zinoša persona var apgaismot šajā jautājumā?
Alex @ piektdien, 2014. gada 22. augustā 05:41
Nu tu jau savos jautājumos principā arī esi atbildējis. Notiek gan tā, gan arī tā! Ja gribi izveidot savos laukos radio, raksti pieteikumu VASES, lai sameklē brīvu frekvenci konkrētajā vietā un tad uz NEPLP. Proti būs konkurss un Tu būsi tikai viens no visiem.. tas ne kas, ka idejas aizsācējs! Un tieši tā pat paplašinot radiostacijas tīklu. Tikai laikam radiostacijām ar nacionālo statusu tur ir savādāk, tām ir privilēģijas tīkla paplašināšanā!
es @ piektdien, 2014. gada 22. augustā 05:54
http://www.neplpadome.lv/lv/sakums/komercialie-radio/konkursi/izsludinatie-konkursi.html
es @ piektdien, 2014. gada 22. augustā 06:08
Skaidrs, visiem paldies.
Alex @ piektdien, 2014. gada 22. augustā 09:55
Vases te nav "pri delah" !!! Napishi v sovet pisjmo. Toljko nafig tev to vajag ?
TOPruslan @ piektdien, 2014. gada 22. augustā 13:19
Gribu Topradio konkurenci sastādīt:D
Alex @ sestdien, 2014. gada 23. augustā 05:06
Patiešām, kāda mārrutka dēļ šodien vēl ir jādibina radiostacija. No biznesa viedokļa sen viss sadalīts, vinnētāji ir tie, kas 1993. gadā komerradiocstacijas ir palaiduši (pasi paspēdami pārdoties ārzemniekiem). Visi, kas pēc tam, tie ir tikai savas (vai ieguldītāju) naudas tērētāji. Vienīgi- ja caur radioviļņiem gribas savas kādas idejas klāstīt (un pašam, kā saka, "nauda pa plauktiem mētājas"). Bet arī te ir - citas iespējas (caur internetu) daudz lētāk darīt.
raitis_sametis @ trešdien, 2014. gada 27. augustā 04:34
Turpinot tēmu... runājot par ne-komerciālām idejām. Šodien IT tehnologijas man ļauj NELĪST (paši ziniet, kur) kādam uzpsēlētam programmas direktoram, lai iedabūtu savu ideju kādas provincialas (vai Rīgas) radiostacijas viļņos. Es šamējos tagad ar drošu roku sūtu mežā malku cirst. Man netraucē savu ideju izklārtīt tīklā- pavisam reāli te: http://truemetal.lv/forum/124047-forums-m%C5%ABzika-dzenskr%C5%ABves-2013-2014-gadu-sezona-3 (offtopic- warning: mūzika te nepavisam nav domāta sīkiem un bailīgiem cilveciņiem).
raitis_sametis @ trešdien, 2014. gada 27. augustā 06:04
3)reku vēl viena vēsts par tēmu - "Radio Skonto" ievērojami auguši zaudējumi - http://www.db.lv/tirdznieciba/radio-skonto-ieverojami-augusi-zaudejumi-419090
raitis_sametis @ trešdien, 2014. gada 27. augustā 06:07
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums