Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Radio Boom FM maksātnespēja.

Radio Boom FM tiesā iesniedzis maksātnespējas pieteikumu. Būtu dabūjuši FM frekvenci, viss varēja būt citādāk.
imants @ piektdien, 2014. gada 27. jūnijā 10:16
varēja arī nebūt ... paskatoties kā mocās citi radio ;)
marss @ piektdien, 2014. gada 27. jūnijā 10:54
Ir tak jau cits SIA un jau diezgan laicīgi :) - https://www.lursoft.lv/exec?act=URCP&ref=LurTop&l=LV&cp=3&regcode=&task=search&node=&company_name=&name=boom+fm&tipas=&general=boom+fm&cid=LVA_NG_PROD
es @ piektdien, 2014. gada 27. jūnijā 11:47
marss, kurš ta tev mocās? neviens radio tak nemocās. Ok, ka reitingi kādai stacijai ir superzemi, bet vai tad tādēļ jāslēdz kāda stacija ciet? Nifiga, Rīgā FM frekvencei ir zelta vērtība:)
imants @ piektdien, 2014. gada 27. jūnijā 11:50
nu i kur tu vinju iebaaziisi ja nav reitingi/klausītāji ?
marss @ piektdien, 2014. gada 27. jūnijā 12:20
Pofig, ka nav reitingu, bet kaut kā jau noturas virs ūdens. Ja ir nauda, tad par reitingiem nav jāuztraucas.
Tas, ka kādai stacijai neesot klausītāju, ir diskutējams jautājums. Ja tu neklausies,piemēram, Pik FM, tas nenozīmē, ka to nedara neviens, un par to nav jēgas strīdēties.
imants @ piektdien, 2014. gada 27. jūnijā 15:35
https://www.facebook.com/boomfmlv/posts/871943046168314
Minivat @ sestdien, 2014. gada 28. jūnijā 03:24
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/swh-grupa-prasa-radio-boom-fm-maksatnespeju.d?id=44664026

Tākā nav dūmi bez uguns.
princ_fm @ sestdien, 2014. gada 28. jūnijā 18:39
Nu bet tas Boom ir pārvērties par magnetofonu. Tur diemžēl vairs nekas nenotiek.
Lauris @ sestdien, 2014. gada 28. jūnijā 23:37
Tas jau laiciņu ir skaidrs, ka radiostaciju "topa" laiks ir garām. Tās, kas sadibinajāš 1993. gadā - vēl turēsies, bet šodien no "0" šākt šo lietu- ir tas pats, kas dibināt zirgu pastu... jaunā publika tusojas dažos soc-tīklos, taču tādus no jauna arīdzan šodien nelon dibināt. Tas bija laiks ap 2005. gadu. Šodien pēc kļūdu un izmēģēinājuma metodes ir jāmeklē kas cits... ko darīt.
raitis_sametis @ svētdien, 2014. gada 29. jūnijā 05:41
Un turpinot- darīšanas tēmu: tagad pienacis laiks- kad caur soc-tīklu platformām vari realizēt savas spējas un talantus. Protams, nesot atbildību par padarīto. Ar pievienoto vērtību. Radiostaciju pievienotā vērtība (jeb sausais atlikums) ja līdzās ētera "magnetfonam" netaisam kādas autorprogrammas- tad r-stacijas vērtība ir zema. Es runāju par gadījumiem, kad uznāk vēlme r-staciju dibināt šodien.
raitis_sametis @ svētdien, 2014. gada 29. jūnijā 05:46
Nja paņemot kaut vai 101 vai SpinFM (jau praktiski beigušas pastāvēt), radioTev un 1BR, vēl cīnās ... saprotam ka jaunas radiostacijas dibināt ir bezjēdzīga naudas izmešana, pie tam vēl bez patstāvīgas FM frekvences (b00mFM gadījumā)
Vecā publika ir uzsēdusies uz SWH,Skonto,StarFM naglas, un nekur kustēt netaisas, jaunā netā tusē :)
marss @ svētdien, 2014. gada 29. jūnijā 12:23
Komentējot/ oponējot Raitim Sametim un Marssam: neko nejēdzu no radiobiznesa, taču tikai kā radioklausītājs tomēr atļaušos apgalvot, ka, maunprāt, pat pie Rīgā uztveramām gandrīz 30 FM radiostacijām, joprojām ir nišas, kuras varētu aizpildīt. Mans piemērs: man ir 45 g., bet mūzikas robežās esmu visai atvērts, piemēram, šovasar visai gaumīga šķiet deju mūzika, video klipi, ko redzu MTV Dance, kaut ko no tā atskaņo Radio Tev vai Capital FM. Tomēr to staciju saturu bojā LV repertuārs, it kā ir patriotiski atskaņot jaunus izpilditājus latviešu valodā, bet brīžiem vienkārši nesaprotu, no kurienes tādi rauti... (LR2 nekad neesmu klausījies, tad varbūt tādi jautājumi nerastos...). Tāpat Radio Pieci... Arī kaut kas līdzīgs... Cerēju, ka līdz ar stacijas veidotājiem kaut kas hipsterīgs tiks paņemts no Radio 101, diemžēl, pēc tās stacijas beigām tā niša ir pilnīgi novārtā... Rezumējot, ja sakrustotu Radio Tev ar bijušo Radio 101, sanāktu kaut kas ļoti labs...:) Tāpat, žēl, ka nav izdomas visiem tiem adult contemporary staciju klonētājiem... Sākumā, nedēļas 2-3 paklausījos SWH Gold,un kopumā saturs likās neslikts, sabalansēts, tomēr iespaids, ka repertuārs viņiem tikpat īss kā Radio Skonto, tas viss ļoti ātri sāk apnikt... Bet, būtu man iespējas, es arī šajā, it kā nodrāztajā nišā uztaisītu staciju kā konfekti- no pārējiem kloniem tā atšķirtos ar to, ka tajā būtu nobanoti visi tie Al Bano,Čelentano, rasputinu apdziedātāji utml., respektīvi Diskoteka 80ih nodrillētie varianti, to vietā ir daudz, dauz mūzikas no 70/80iem, kas visā pasaulē ir zelta klasika, bet nezin kāpēc LV nekad nav bijusi apritē, ir kur rakt...
andy @ svētdien, 2014. gada 29. jūnijā 15:37
andy man patika tavs vērtejums par radio biznesu .
Diemzēl neklausijos ne 101 ne Radio PIECI
Tagad klausos Biznesa radio , EHR kad atputinos no darba , Skonto parejos magnetafonus neklausos , apnikosi .
Amber @ pirmdien, 2014. gada 30. jūnijā 05:35
to: Amber: šodien tieši ar kolēģiem darbā izdomājām- paklausīsimies, kas notiek uz 101 skalas... Ar mūzikām pusstundas laikā bija pašvaki, tikai 1 senila dziesma no Londonbeat, visu pārējo laiku Āris Jansons (cepuri nost radio veidotājiem- kur viņu izrāvuši? Bija vēl padomju laikos LTV raidījuma "Globuss"vadītājs...:)) intervēja cilvēkus/ speciālistus par Āfrikas cūku mēriem un visu ko tādu...:) Tā stacija tāda nedaudz savdabīga palikusi:) Bet mājas lapa laba...:)
andy @ pirmdien, 2014. gada 30. jūnijā 14:53
Es kad esmu paalii,man pofig ko klausiities!!! kautvai bazniicas zvanos!!!
peeteriits @ otrdien, 2014. gada 1. jūlijā 04:08
Klausies kaut savus zvanus un nejaucies ...
marss @ otrdien, 2014. gada 1. jūlijā 06:15
to andy :) Jāciena legendas tacu vai ne ? , un kapec savdabiga ??
Amber @ otrdien, 2014. gada 1. jūlijā 09:16
Un Radii Merkurs? Varēja tak sākt raidít uz FM
Ainārs @ trešdien, 2014. gada 2. jūlijā 00:59
Amber, kāpēc savdabīga?... Nu, te jau citā topikā par 1BR viens atbildi uz šo pateicis: ofiss mēnešiem tukšs stāvot... Tad jau arī tā leģenda,Āris tur no veciem ierakstiem dzirdams, vai arī nav tik traki, un cilvēki, nenovīdīgi, lietas pārspīlē?...:) Jebkurā gadījumā, manuprāt, jāciena katra nišas stacija, un viņi tādi ir...
andy @ trešdien, 2014. gada 2. jūlijā 15:40
Andy ..
Vai tad javērte radio pēc ta , no kuras mājas gala vins dzivo un raida ,ofiss nav tukss,bet tā studija kur slikta aura no 101 , bija atrak japamet,Un Aris ir tomer labāks par kk ļurigu DJ , vina ir inteleksts.
Amber @ piektdien, 2014. gada 4. jūlijā 08:34
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums