Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Radio caur satelītu!
 
Man ir pašam uz jumta uzstādīta satelītantena ar 3 galviņām uz Astra, Hotbird, Sirius pavadoņiem.
Star FM radio ir uztverams caur satelīta pavadoni Sīrius.
Nesaprotu,kāpēc pārējās LR raidstacijas nav ieinteresētas raidīt arī caur satelītu?
Ainārs @ sestdien, 2014. gada 14. jūnijā 04:10
tāpēc ka dzīvojam 21.gs un internetā visi ir klausāmi
Plusā ir vēl FMs pieejams btw ...
marss @ sestdien, 2014. gada 14. jūnijā 04:23
Uz Taviem jautājumiem atbilde pavisam vienkārša:
1) Jo tas ir nežēlīgi dārgi, salīdzinot ar tiem dažiem iegūtajiem cilvēkiem no tiešās mērķauditorijas (sievietes Latvijā, nevis satelīta geeka Rumānijā);
2) Star FM to izmanto kā feedu saviem reģionu raidītājiem, kas nedaudz atsver tās izmaksas.
Janka @ sestdien, 2014. gada 14. jūnijā 04:26
Tur, kur uzliku satelītantentu, tie ir lauki un tur nav pieejams ātrs internets.
Var dabūt tikai GSM tīkla mobilo internetu, bet tur ātrums knapi iet uz 128 kb/s ,jo 3G tīkls tur nav pieejams.
Tad ar tādu ātrumu 128kb/s interneta radio raustīsies.
Tāpēc laukos vienīgā iespēja ir uzlikt satelītblļodu un klausīties čupu ārzemju radiostaciju caur satelītu.
Ainārs @ sestdien, 2014. gada 14. jūnijā 04:27
Nu tad dari to. Es Tev atbildēju uz jautājumu kāpēc LV radiostacijas neraida un arī nekad neraidīs. Un dziļos laukos LR-1/LR-2 skan tāpat un turieniešiem dziļi pofig vai skan EHR/Radio Tev vai kas tur.
Janka @ sestdien, 2014. gada 14. jūnijā 06:58
Uzliec kaut pašu elementārāko FM antenu uz mājas jumta un dzirdēsi visas Latvijas stacijas un vēl kaimiņvalstu.
Minivat @ svētdien, 2014. gada 15. jūnijā 01:38
Ainārs 128kb/s = 1024 kbit/s, ar tadu atrumu var klausities pat 320 kbit, vel ir tadas tehnologijas ka aac, aac+ u t.t. Luchshe rasskazhite chto vchera s Topom 91,9 bilo posle grozi, prinimal na etoj chastote litovskuju klassiku, signal bil ochenj siljnij.
Alex @ svētdien, 2014. gada 15. jūnijā 08:39
alex es arī uztvēru !http://www.freefm.lv/forum/viewthread.php?thread_id=220&pid=3756#post_3756
marss @ svētdien, 2014. gada 15. jūnijā 11:21
Es uztveru to signalu Baldones novada. Netali no Dimzukalna, ka ta var but? tur tacu Topa raditajs loti tuvi.
Alex @ svētdien, 2014. gada 15. jūnijā 11:49
gadījienā 91.9 nebij sestdien izslēgts ?
marss @ pirmdien, 2014. gada 16. jūnijā 01:45
1O1 savulaik arī raidīja caur satelītu.

Reāli tas nav vajadzīgs nevienam. Tie daži klausītāji, kas dzīvo purva vidū pirmkārt skaita ziņā necik, otrkārt, viņiem tāpat nav naudas, lai tie būtu kaut cik interesanti reklāmdevējiem.
Bonifācijs Paulāns @ piektdien, 2014. gada 4. jūlijā 12:26
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums