Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Divi krasti Daugavpilī
 
Vai priekš Daugavpils Divu krastu radio veido atsevišķu programmu? Vai arī Jēkabpilī viņi ir atteikušies no latviešu mūzikas? Moš zin kāds....
Andris @ ceturtdien, 2013. gada 22. augustā 04:02
Veido atsevishku programmu un nav atteikushies.
Endy @ ceturtdien, 2013. gada 22. augustā 05:43
Varu papildināt, ka šī atsevišķā programma izpaužas kā retro mūzika no iepriekšējām dekādēm, ieskaitot dziesmas krievu valodā. Arī džinglos skan "Divu Krastu Radio retro mūzika".

Starp citu 20. augustā DKR 96,9 MHz bija izslēgts, tāpat kā TOPradio 95,4 MHz. TOPradio raidītājs tika ieslēgts 15:42, bet sākotnēji tika pārraidīts tikai klusums. Man ir jautājums, vai ir kāda sakarība starp DKR 96,9 un TOPradio 95,4? Paldies par atbildi tiem, kas atbildēs!

73!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2013. gada 22. augustā 08:56
Raidītāji cik zinu atrodās pilnīgi 2 atšķirīgās vietās - 106,3 iespējams stāv turpat kur 96,9?
Janka @ ceturtdien, 2013. gada 22. augustā 10:18
Starp citu, vismaz J-Pils DKR RDS nestrādā jau kādu laiku, tas pats ar Ošānu 92,1 SuperFM.
Janka @ ceturtdien, 2013. gada 22. augustā 10:20
Rolands Strautmalis paprasi mani tad ,es zinu. Abi raiditai atrodas viena telpa un tornja,ka ari antena ! Demzhel Lattelekoma torni nebija elektribu un tapec vis kluseja. Daugavpili divu krastu raiditajs stav viena skapi ar musejo rajditaju. Demzhel elektriba raustas daudz kur. I nicego s etim ne sdelatj :(
TOPruslan @ piektdien, 2013. gada 23. augustā 11:21
Jā. Bik vilšanās sanāca. Domaju beidzot ģerevņā varēs DKR normāli klausīties bet tur tik RU dziesmas skanēja. :(
sesks @ pirmdien, 2013. gada 26. augustā 05:09
Kāpēc okupantu dziesmu teksti nav tulkoti?
Arnis @ piektdien, 2013. gada 20. septembrī 05:32
Huļi bļoda netīra?
Rihards @ trešdien, 2013. gada 9. oktobrī 15:13
норьмальная такая радейка
Жека @ sestdien, 2014. gada 25. janvārī 06:52
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums