Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Radio 101tiek pārdots.

TOPruslan, tie ir mani vārdi, tik nez kapēc edmuts savā postā iekopēšo šo rakstu.
ricis @ svētdien, 2013. gada 5. maijā 00:55
pisec podkralsa nezametno ?
http://www.apollo.lv/zinas/izsole-radio-101-iegadajas-krievijas-pilsonis/567031
marss @ piektdien, 2013. gada 10. maijā 15:28
Vēl viens urlu radio ar pārraidem no Maskavijas.
Tālvaldis @ sestdien, 2013. gada 11. maijā 02:44
es gaidu kaut ko līdzīgu DFM, Metro FM vai Pioner FM:D
Gatis @ sestdien, 2013. gada 11. maijā 05:02
ar ko tieši šie 3 īpaši lai visp. ever būtu pelnošs pasākums :D ?
perfekta diena @ sestdien, 2013. gada 11. maijā 05:11
Visas trīs ir deju mūzikas stacijas. Būs konkurenti Europa+ un Topradio:)
Gatis @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 04:41
Nu jā, vēl viena tucinieka stacija ar krievu komentāriem pa vidu ir tieši tas, kas mums ir vajadzīgs. ;)

Es naivi ceru, ka pārmaiņas pēc NEPLP darīs to, kas viņiem ir jādara un atņems licenci, ja netiks ievērota esošā koncepcija un nepieļaus kārtējās krievu stacijas rašanos.
Bonifācijs Paulāns @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 06:12
Ņemot vērā viņu šauro formātu, nebūs :)
Vovanich @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 06:14
Es tikai vienu nevaru saprast. Kāpēc jūs visi neuztraucāties, ka, piemāram, SWH nopirka īri, bet LNT/TV5 nopirka zviedri? :D
Vovanich @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 06:19
Vovanich, es tad uztraucos :)) Un tam bija pamats, piem. SWH priekš manīm pēctam palika neklausāmāks, garlaicīgs. It sevišķi SWHRock. Es pieļauju, ka krievu īpašnieks momentā asociējas ar vārdu retranslators. Tāpēc arī lielāks šums par RU klātbūtni. Bet vispār jau kamēr tas nekropļo tirgu un neiznīcina vietējo industriju - pa lielam jau vienalga kāda ir īpašnieka izcelsmes valsts.

Gati, tāds dance radio būtu vēl šaurākai auditorijai nekā 101. Man vienalga kādā virzienā jaunie saimnieki ies, bet ja sāks kārtējo retranslatoru biznesu, nevis radīs produktu uz vietas, šīs frekvences šiem darboņiem viennozīmīgi - nost!
perfekta diena @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 06:35
ko ta hipsteri nesaziedoja sava superraadzinja glaabshanai ;) bet taa privaatais bizness, buutu man nauda uztaisiitu radio kur grieztu eurodancu ;)
Kas raud par valodaam, ir taksh superiigie LR-1;2;3;5 ... luudzu
marss @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 12:04
kaads hipsteru radio ? radio101 formaata bija plass mūzikas piedāvājums no visdažādākajiem žanriem ar labi un ne tik labi atpazīstamām, kvalitatīvām grupām, kas skan arī citu valstu labākajās radio stacijās vienīgi Latvijā auditorija ir kāda tā ir - pīļu dīķis, tāpēc arī zemie reitingi, par gaumi nestrīdās, ja tev patīk eurodance un viss pārējais tev skaitās hipster stuff tad tā ir tava problēma.
P.s vienīgais radio lv, ko varētu dēvēt par hipsteru ir naba.
Hipsters @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 12:32
Diezgan nožēlojami, ka nevienā frekvencē latviešiem ne arī krieviem nav nevienas labas roka stacijas (Swh Rock nosaukums un darbība ir parodija) tā jau pārāk daudz pop & dance vienveidīgās skaņas
rock @ svētdien, 2013. gada 12. maijā 12:40
Tak es tās savas nosauktās stacijas joka pēc iemetu. vienīgais, ko varētu retranslēt ir DFM.
Rokmūzikas stacjai ir pārāk maza auditorija, tas ir fakts. Latvijā noiets ir tikai krievu mūzikai un popmūzikai. izņēmums ir LR2.
Gatis @ pirmdien, 2013. gada 13. maijā 04:55
mājaslapa down ... laikam kaut ko čiņī ;)
marss @ pirmdien, 2013. gada 13. maijā 05:06
plusā šorīt ēterā klusums ...
marss @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 01:35
Toma Viedoklis ;)
http://www.apollo.lv/zinas/sodien-partraucis-raidit-radio-101/567444?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=newsbox
marss @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 02:11
nu ko, gaidām jaunas radiostacijas parādīšanos.
Gatis @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 04:11
Interesanti, uz kurām radio stacijām pārbēgs 101 dīdžeji, sola jau, ka pavisam drīz būs dzirdami, tikai citās frekvencēs
101 @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 06:24
Iz tvnet komentāriem. Vismaz kāda kaut baltiem diegi šuta versija::
Avots ziņo ka aiz krievijas pilsoņa kas ir iegādājies 101 radio sēž MIX FM grupa kura arī ir iegādājusies šogad Āgenskalna veco TV torni. Gaidāms drīzumā, ka jaunais torņa īpšnieks izmetīs visus raidošos radio konkurentus, lai turpmāk sāktu biznesu ciparu TV jomā. Nesen NEPLP jau piešķīra viņiem apraides atļauju TV programmas ciparu APRAIDEI"
dipols @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 06:30
būšu es neko nesaprotošs bet kāds šeit sakars ar radio ?
marss @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 07:12
nu tā pagaidām ir vienīgā ever kaut kur lasītā versija, par to kas varētu būt tas Krievijas Pilsonis (;
dipols @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 07:31
Tad jau laikam jāgaida jaunais 101 formāts..
ixi @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 07:34
Tālāk jau var ļaut vaļu katrs pats savai fantāzijai "pričom " bija 101 jānopērk ;D
dipols @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 07:35
nu nez nez...Mix grupai jau esošo 4 radio ir par daudz .Ir pat dzirdēts par domu kādu sist gaisā - kam viņiem tas 101? Nē nē - domāju, ka Mencis,izmantojot "ļauno
ārzemnieku" vnk ar vienu rāvienu tika vaļā no visiem frīkiem, saglabājot radio tehnisko bāzi un frekvences. Tagad bez parādiem, bet ar labu starta pozīciju varēs mēģināt ko citu "revolūcijas" vietā :). Nu ...muzikālās apgaismības nesējiem var izteikt tik līdzjūtību: pusotru gadu bez algas un beigās ar K pa D .Smaga mācība.
vintage_dj @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 07:37
Ja godīgi, LoL bija viena no 3jām manām FAV stacijām un uz pirmās pozīcijas autiņā. Reiz sen man jau vienu atņēma - FitFM. Mja.. vajadzēja viņiem sākt ar mazumiņu un tad lēnām "big up" nevis ar tādu finansiālu burbuli ); Formāts bija savā nišā veiksmīgs un ļoti kvalitatīvs. Tagat klausos BBC6Music un totāli gan studijas skaņa, noformējums un playliste 101 bija vienlīdzīga.
dipols @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 08:19
Neliela piebilde par komentāru iz tvnet :)
Kāds sakars ir Agenskalna vecajam TV tornim ar TV apraidi? :D
Vovanich @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 11:25
A kads sakars ir dvb monopolijas beigsana 2014 gada? ;)
viktors tults @ otrdien, 2013. gada 14. maijā 15:52
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums