Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Радио в Даугавпилсе

Что можете сказать о радиостанциях в Даугавпилсе? Как вам? Что нравиться, что не нравиться?
D-pils @ trešdien, 2013. gada 27. martā 05:31
Какие радиостанции на ваш взгляд лучше, хуже? Что лучше всего слушать в этом городе? Авторадио, Алиса плюс, SWH Plus? Недавно ТОП Радио появилось!
D-pils @ trešdien, 2013. gada 27. martā 05:34
Protams jaklausas TOP-RADIO !
Zuzik @ trešdien, 2013. gada 27. martā 08:39
Man radinieki klausās Alise+
Ivo @ trešdien, 2013. gada 27. martā 12:05
Leiši tur no Ignalinas un Visagīnas neķerās?
Janka @ trešdien, 2013. gada 27. martā 13:53
Janka, jas tas domāts man, tad neesmu prasījis.
Būs jāpasaka, ka arī Topradio sācis skanēt D-Pilī. varbūt nemaz nezina:D
Ivo @ trešdien, 2013. gada 27. martā 14:17
Es ari uzskatu ka D-pili, jaklausas tikai Top radio, jo citi ir fufelisti kas neder ne vienam , agrak es atceros pie jums bija ari Europaplus ,bet jau sen vairs nav tapec Top radio tik tiešam jaklausas un jaizbauda visu kas tur ir !
Longin @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 10:54
TopRadio mūzika nav nekam derīga :(
Mani favorīti
1. Super FM
2.Radio Skonto Rīga
3.LR-2

Sorry Ruslan neesmu Dance fans :)
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 12:55
ricis tie radio ir domāti tikai cilvēkiem pēc 50-60 ...
normālam mūsdienu cilvēkam jebkurš no tevis pieminētiem izraisītu tikai sliktu dūšu ...
marss @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 13:37
:))
TOPruslan @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 13:53
Marss, ja tie radio domāti pēc 50-60, tad kāpēc skolā tik daudzi klausās Super FM un Skonto.
P.S. Mana draudzene klausas tikai LR-2 un pa tv LV šāgerkanālu :)
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 14:01
Ir krievu valoda tada poslovica " Na vkus i cvet ,tovarisha net "
TOPruslan @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 14:11
ricis negribu es ar tevīm strīdēties jo ... skolā klausās Super FM un Skonto... smells like big s*** ... skolā zin kā FM ieslēgt ???? :D iesmīdināji
marss @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 16:07
Marss tu jau nākotnē aizceļoji? Kojās daudziem ir radio CD atskaņotāji. Marss cik tev gadu ka tik labi zini ko skolā klausās?
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 28. martā 17:48
Ja kāds nezin, LR2, SFM un Skonto auditorija ir 25-55, nevis "pēc 50-60"

Par tēmu:
Nu ko, arī D-pils reģionā 5. kanāla frekvenču josla sāk aizpildīties.
92,4 - TOP Radio jau strādā. Un nākotnē, pēc NEPLP info, gaidāms arī:
92,9 - EHR,
96,7 - Super FM
Un arī tāds brīnums mūsu laikā, kā jauns vietējais radio "Augšdaugava" Krāslavā 97,0
Tā kā var būt arī Daugavpilī radio ēters vairs nebūs "kā citā planētā"
Vovanich @ piektdien, 2013. gada 29. martā 04:17
Vovanich, vai kas jauns ir gaidāms arī Vidzemes pusē?
ricis @ piektdien, 2013. gada 29. martā 04:26
EHR - Matīši 99,3
Super FM - Limbaži 95,3
Star FM - Cēsis 95,0
Radio Valmiera - Cēsis 95,5

http://www.neplpadome.lv/lv/sakums/komercialie-radio/registrs.html
:)
Vovanich @ piektdien, 2013. gada 29. martā 04:39
Paldies :) Būs kas jauns ko pētīt :)
ricis @ piektdien, 2013. gada 29. martā 07:38
Vovanich, man nelaba aizdoma, ka EHR Matīšu 99.3 signālā būs daudz kļūdu dēļ Cēsu EHR 99.2, jo 99.2 Mazsalacā pa lielam uz Stereo var sadabūt :)
ricis @ piektdien, 2013. gada 29. martā 09:50
Vovanich kura 5 kanala frekvencu josla? Cik man zinams 4 Vilnjas kanala atslegsanas rezultata pie mums paradijas jaunas brivas frekvences. Un Augsdaugava diez vai bus vietejais radio? Zinot ka Gushins pardeva visu ko vareja,tad iespejams ari shi stacija kaut ko retransles,jo turistu un klausitaju shaja regiona turistu stacijai bus loti maz.
Andris @ sestdien, 2013. gada 30. martā 03:11
Andris, nu 5. kanāls ir 92-100 MHz. Vēl aizmirsu pieminēt 98,6 - LR4 Dagdā. 4. kanāls - 84-92 MHz, tātad FM diapazona pašā lejā, kur pagaidām tikai 90,6 - LR3. Tā kā iespējams tur arī kaut kas paradīsies.

Par "Augšdaugavu" man arī tā liekas, ka vietējais radio ir tīra formālitāte un rezultātā tur būs kaut kāds SWH+ vai kaut kas tamlīdzīgs.
Vovanich @ sestdien, 2013. gada 30. martā 04:02
Tagad skaidrs. Bet es to pats neizdomaju man Vases to visu siki izstastija un ka tieshi 4 kanals bija trauceklis jaunam frekvencem,drizi uzzinasim vai ir frekvences vel brivas pie mums vai nav.
Andris @ sestdien, 2013. gada 30. martā 04:37
Vovanich no kurienes tev zinama EHR frekvence Daugavpili?? NEPLP majas lapa vel nav atjaunota raidisanas atlauja.
Andris @ sestdien, 2013. gada 30. martā 06:44
Andri, tur kur reģistrs, PDF failā iekšā ir frekvenču saraksts
http://www.neplpadome.lv/lv/assets/documents/Licences/Radio/Super%20FM.pdf

Starp citu NEPLP mājas lapā atradu interesantu pētījumu par mediju lietošanu Latgalē. Var uzzināt ko tauta skatās/klausās.
http://www.neplpadome.lv/lv/assets/documents/Petijumi/Ppt0000001.ppt

Un vēl, starp citu, palasot tur blakus esošās prezentācijas par mediju stratēģiju, atradu ļoti svarīgu secinājumu par radio nākotni Latvijā (tā jāsaprot līdz 2017. gadam). Citāts:
"Radio apraidē tiks izmantotas FM apraides tehnoloģijas, neparedzot pāreju uz DAB apraides standartu. Paralēli attīstīsies WEB radio"
Vovanich @ sestdien, 2013. gada 30. martā 07:24
Vovavich, Kas jauns gaidām Zemgales reģionā? Ja neskaita topošos EHR un Topradio, diez vai vēl ir kāda brīva frekvence?
Ivo @ sestdien, 2013. gada 30. martā 07:35
Ivo, ja tikai Lielvārdē, ja to var nosaukt par Zemgali.
87,7 - Star FM
88,3 - Radio Valmiera
(Re kur ir tas 4. kanāls)
Un 98,6 - Super FM ( :( )
Īsti nav skaidrs, kāpēc tieši Lielvārde. 6 666 iedzīvotāji (no WiKi, labs cipars), tuvumā vēl ir Ķegums (2,5k). Līdz Ogrei 15km. Viss ir atkarīgs no jaudas un antenas augstuma, bet vai izdosies nodrošināt komerciālo signālu Ogres dzelzbetona rajonos, tas ir liels jautājums.

Ir vēl info, ka 98,0 MHz Jelgavā pieder Capital FM'am, tikai kad viņi taisās uzsākt raidīt, nav zināms.
Vovanich @ sestdien, 2013. gada 30. martā 08:54
Hm, ja tiešām Kapitālam pieder 98.0FM un viņi sāktu raidīt, tad nosegtu Zemgales reģionu.
Ivo @ sestdien, 2013. gada 30. martā 09:17
Vovanich tiesham info tur ir! aizvakar nebija tapec ari prasiju. Vai Lielvarde ir tornis jauns uzbuvets ka tagad tur raidis 3 stacijas??? iespejams mekleja videjo starp Rigu un Jekabpili tapec ari Lielvarde.
Andris @ sestdien, 2013. gada 30. martā 10:53
Nezinu, bet drīzāk atradīs kādu mobīlo sakaru torni un tur uzliks antenu, kā jau šodien ir ierasts.
Vovanich @ sestdien, 2013. gada 30. martā 11:51
Interesantas lietas notiek Radio Valmiera tagad vini dabuja bez konkursa atlauju raidit Bauska 97,6FM,ka izradas paplashina regionalo tiklu,kopsh kura laika Bauska ir Vidzemes regions? Ventspili konkursa piedalijas Jekabpili ari. Nesaprotu neko!!!
Andris @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 07:49
Andri, reiz pa viņu radio stāstija ka nākotnē ir plāni visā Latvijā izbūvēt tīklu :)
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 11:38
Tiešām Valmieras rādio būs Bauskā? He, super. es šamējos nedzirdu uz 106.8, jo traucē vietājais Star FM raidītājs (106.6).
Bauska 100% skaitās Zemgale, ja kas:)

Starp citu, Capital FM taisās atgriezties Zemgalē. Runa iet par frekvenci FM 98.0, no drošiem avotiem zinu, ka viņi gaida atbildi no "VAS Elekroniskie sakari". raidītājs varētu atrasties vai nu Jelgavā, vai Bauskā. Viņu mērķis atgūt Bausku, kas tika "pazaudēta" aizejot no Dimzukalna.
misters @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 16:18
Mister, ko ta viņi tagad ir uzlabojuši ka pazuda no Dimzukalna? Mazsalacā šie stan tīri labi uz ielas, telpās gan nekā :( Vai ta viņi no Rīgas apraida vidzemi?
ricis @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 16:26
ricis, biju sakontaktējeis ar vienu no Capital FM cilvēkiem. viņi gaidot atbildi no "VAS ES" par to frekvenci. mēŗkis-atgūt Bausku.
P.s. šķiet, kad zemgalē parādijušās brīvas frekvences.
misters @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 16:35
Всё частоты раздали ?
Едик @ sestdien, 2013. gada 6. aprīlī 15:55
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums