Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

EHR un Superfm

Skatos, ka Valmierā jau divas dienas neskan ehr un superfm,kādam būtu info kas tur notika?
ixi @ trešdien, 2012. gada 26. decembrī 17:43
Vai tad vajag?
martins @ trešdien, 2012. gada 26. decembrī 17:49
pa reizei jau var paklausīties..
ixi @ trešdien, 2012. gada 26. decembrī 19:01
Vakar sakritības pēc 12:58 UTC izslēdzās arī LR 3 Klasika no Valmieras, un es jau nopriecājos, ka varbūt arī ļoti spēcīgie LR 2 un LR 1 raidītāji attiecīgi 101,5 un 104,0 MHz kādu laiku būs atslēgti, jo abās attiecīgajās frekvencēs ļoti reti izdodas uztvert ko citu. Pārbaudot frekvences manas cerības neattaisnojās, bet 87,6 darbība tika atjaunota pēc 18 minūtēm.

73!
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2012. gada 26. decembrī 19:42
Vakar Valmierā pazuda elektrība ik pa reizei tāpēc arī varbūt neskan ehr un sfm sakarā ar elektrības traucējumiem,iespējams Valmieras tv tornī arī bija kādi elektrības traucējumi,jo rādio valmiera,skonto,capitalfm neskanēja vienu brīdi, LR arī laikam tapēc pazuda.
marks @ trešdien, 2012. gada 26. decembrī 19:59
Nu tas jau ir sācis krist uz nerviem. Vakar it sevisķi jo valmieras tornis visu laiku raustijās un televīzija visu laiku pārtrūka ik pa brīdim blakus izstabā apklusa radio un tv pazuda signāls uz 5-6 sekunēm. Beigās mājās ar raustijās elektrība. Šitādus brīnumus saku novērot jau novembra sākumā kad Biju parsvarā Alūsknes pusē un tur Tv raidītājs raustijās bieži un Gulbene, Madona, Cesvaines radio raidītājos signāls ik pa brīdim pazuda. Elektrība jau austrumvidzemē gandrīz katru dienu tika traucēta Alūksne, gulbene, balvi, madona pa brīdim visās pilsētās uz neilgiem laika brīžiem pazuda elektrība.

Murgs laikam 21. decembris vainīgs :D :D :D
ricis @ trešdien, 2012. gada 26. decembrī 20:53
btw paldies Uģim par ziemassvētku dziesmām ;) tiešām tā bija viena vienīga reize kad meklēju Superu ... ikdienā tā Superfm grupa tikai nodarbojas ar gaisa sildīšanas funkciju (protams arī paldies par to, jo siltāks tachu :)
marss @ ceturtdien, 2012. gada 27. decembrī 10:54
Es gan izteikšu aizrādījumu Uģim, jo visa ziemassvētku noskaņa tika sabojāta ar drausmīgo ziemassvētku programmu Super FM ēterā. Visu šo laiku Super FM bija mana mīļākā stacija, bet laikam šo staciju neklausīšos vairs nekad.
SKONTO šogad bija vislabākā ziemassvētku playliste kas mani ļoti iepriecināja paldies SKONTO par jaukajām ziemassvēku dziesmām.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 27. decembrī 12:02
Tieši pretēji ! SFM Ziemassvētku programma bija izcila un visu gadu labākais, kas dzirdēts ! Super, visas brīvdienas skanēja visu dienu fonā :)
Katls @ ceturtdien, 2012. gada 27. decembrī 14:20
Tieši tā, man arī patika z-svētku proggramma. nācās slēgāties starp SFM, Skonto Vidzeme un LR2
ivo @ ceturtdien, 2012. gada 27. decembrī 18:30
Hmm Skonto Vidzeme nemaz neuzslēdzu jo klausijos 107.2 No Rīgas...... Nez ar ko viņiem Skonto Rīga un Skonto Vidzeme atšķīrās playliste... Gan jau tās pašas dziesmas tikai citā secībā vien tika atskaņotas.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 27. decembrī 18:40
Uģi vai nav jēgas likt ehr radītāju Limbažos nevis matīšos.
ašais @ piektdien, 2012. gada 28. decembrī 15:06
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums