Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Nostaļģija par 90tiem un raiodejām

Nja ir jau ir atmiņas :) savas
Kad parādījās radiodejas biju tīņu vecumā (tā arī pielipa eurodance) tikai ... dzīvoju Liepājā :((
Ar labu āra antenu varēja saklausīt (pat stereo) M-1 , kam bij nejēgā spēcīgs ukW raidītājs Klaipēdā ...
Gāja laiks, arī SuperFM parādīšanos (http://www.youtube.com/watch?v=Hqex4AApZ68) tika gaidīta arī Liepājā bet tas notika tikai ~2005-6 gadā :)
Nja arī no 90tiem viena no mūža aizraušanās eurodance ...
Exx sweet memories :)
Šodienas EHR un SuperFM kaut kā vairāk nerullē :) sorry Uģi ;) Bija labs Latviešuradio, ar ballītēm :) bet kā parasti viss labais ar laiku beidzās :(
marss @ otrdien, 2012. gada 20. novembrī 16:09
vexxx sajaucu - radiodejas !
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/lv/2/24/RadioDejas.jpg
marss @ otrdien, 2012. gada 20. novembrī 16:11
Sorry, marss, bet princips "viss labais reiz beidzas" ir universāls šajā pasaulē un nav atkarīgs no manis...:)
Uģis Polis @ otrdien, 2012. gada 20. novembrī 18:11
Toreiz vienkārši bija citi laiki. Radio bija kaut kas īpašs. Es tā vien gaidīju, lai izdzirdētu savu iemīļoto dziesmu un ierakstītu to kasetē utt. Tas bija progresīvi. Tagad, kad mūziku var klausīties 200 veidos, formātos, vidēs tas neliekās vairs tik īpaši.
Radiodejas es neatceros, es tikai tad piedzimu, bet es ļoti labi atceros Super FM jau netālu no deviņdesmito beigām. Jēkabpilī un manā reģionā Viesītē viņu dzirdēt nevarēja. Taču kādreiz no rītiem un vakaros (kad signāli labāk izplatās) es varēju uztvert arī Super FM no Rīgas 104,3, nu un džingli, tā mūzika toreiz... tas viss likās tik forši, ka man bija žēl, ka šī stacija neraida manā reģionā. Bet varbūt tieši tāpēc tas vēl bija vēl īpašāk! :D Pēc tam jau nāca EHR, kuru es laikam klausījos līdz kādam 2005.gadam (arī no Višķiem 91,6), tikai, jau atkal bija problēmas ar uztveršanu. Kasetēs man ir arī ieraksti no Lietuvas EHR, jo to dažreiz pat uztvēra labāk. Un tagad ir 2012.gads un manā pilsētā ideālā Stereo skan gan EHR, gan Super FM. Kā laiki mainās...
Janka @ otrdien, 2012. gada 20. novembrī 19:18
Laiki mainās,jā ! Bet tagad muzončiks kvalitate labak,ne kā bijā 90-os :) Skaņa labaka. Tikaj ar skaņu nepietek demžel... Muzikaj pietrukst dveselej un cilvieka enerģija. 2003 gādā tas viss apstajas,kad paradas PC un Windows programmas ,kas palidzes imeted muziku. Lielakie studijas telpas sak samazinaties lidz vienaj istabas kamorkas. Viens kompis un mikrofons... Muzikalie instrumenti ,kompressori,pulti,telpas ...Viss jau prom :((((
Tur dzivoja cilveka enerģija un darbs. Tagad kompis ar vienu DJu :((((
Vot šaja gādā es saku redzet dažadas trekus šis enerģiju,kas bija tos 90-2000. Man liekas,kā tas atgrežas.
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 00:46
Tehniskā kvalitāte ir augstāka, bet dziesmas labākas tomēr bija deviņdesmitajos/2tūkstošo sākumā. Tagad visas izklausās pilnīgi vienādi. Bet nu tāda mode, ko mūzikas bosi mums ēst dod, to arī ēdam.
Janka @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 01:25
Janka teikt ka šodien ir viss vienādi ... tā nu gan nav :) katru gadu cenšos izlobīt kādu albūmu kurš būtu lielisks, un patreiz tas sanāk, nerunājot par dziesmām (kaut vai tas pats PSY :)
marss @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 07:31
O ja!! Radio dejas ,bija kaut kas labs ,vel tagat atceros ,ka klases vakaros sad tad palaidam radio dejas .:)
°Uztversana nebija ipasi laba ,tapec nacas likt klat antenai vadinus lai uzlabotos skanejums .Bija labi :)
Kaspic @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 11:48
Sorry, bet tas PSY nav dēvējams par mūziku, tas ir troksnis, man riebjās tā "dziesma". Un tādā virzienā arī pops izskatās, ka stūrēs. Tātad es uz šī kuģa nekāpšu.
Janka @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 12:17
Nu, ja man jāizvēlas starp Lēdiju Gāgu, Bībera jaunskungu vai PSY, es izvēlos pēdējo....
gatis @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 17:33
Es tādā gadījumā vienkārši neizvēlētos neko! :D
Janka @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 17:54
Braucam jau offtopicā bet es izvēlos visus ;) kāpēc? a vot patīk un ir pofig ko apkārt citi runā
Janka takš ir 101 tur troksnis neskan viņu domās ;)
marss @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 19:36
Man patīk vecie gabali, tipa Skonto formāts, bet Skonto spēlē tikai 600 dziesmas (no tās miiilzu dziesmu krātuves ko viņi varētu spēlēt). Tāpēc bieži klausos to pašu M-1 Plius. Gan vecie, gan jaunie gabali, visi melodiski un vienu un tāda playlistes dažādība nav nevienai no LV tāda tipa stacijām.
Janka @ trešdien, 2012. gada 21. novembrī 21:37
man likās ka viņiem ir ~200-300 dziesmas kas iet pa riņķi :D tieši tāpat kā EHR & StarFmam ;)
marss @ ceturtdien, 2012. gada 22. novembrī 07:51
Eh kungi... Demžel jus nesaprot kā stradā mūsu Latvijas radiostacijas. :)))
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 22. novembrī 11:36
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums