Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Radio Valmiera tagad arī galvaspilsētā - Rīgā!? 106.8 FM

Kapec reģionala radiostacija atnaca uz Rīgu?!
Balodis @ pirmdien, 2012. gada 5. novembrī 16:11
Jau gandrīz pusgadu šajā frekvencītē, jap! Sen laikam nebiji skenējis FM diapazonu.
Kāpēc? Palasi iepriekšējos topikus šeit forumā, daudz un plaši runāts par R Valmiera un Skonto Vidzeme utt.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 5. novembrī 16:50
BTW, kādam ir info kas notiek ar Jēkabpili? Skonto skaidrs 94,7, bet Radio Valmiera pati novinnēja konkursu pavasarī.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 5. novembrī 16:51
kāds ir pamodies ... labi ka pēc pusgada :D
marss @ pirmdien, 2012. gada 5. novembrī 22:10
Janka! Ja tu prasi par radio Valmiera Jekabpili? Tam cik man ir zinams Neplp gatavojas uz KHR bijusho frekvenci rikot konkursu,pashi radio Valmiera teica ka terminji nav zinami par apraides sakshanu Jekabpili.
Andris @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 07:50
Daini, man nav informācijas, kas notiek ar Jēkabpili, bet ir kāds interesants novērojums. Naktī uz 29. oktobri, kādas minūtes 25 pēc pusnakts es dzirdēju Radio Skonto paralēli citām Radio Skonto Vidzeme frekvencēm ... 102,8 MHz. Stacija skanēja pārliecinoši, pilnīgi nekādu citu staciju pazīmju frekvencē tobrīd nebija.

29. oktobrī no rīta pēc pulksten 6, kad piecēlos, mani, protams interesēja tieši 102,8 MHz. Uztveršanas apstākļi un antenu virziens (ziemeļaustrumi) nebija mainījušies. Frekvencē teicami skanēja LKR ar pilnīgu RDS PS un radiotekstu.

Man nav nekādu pierādījumu, bet ir pārliecība, ka Skonto tajā naktī skanēja caur LKR raidītāju, līdz ar to pārliecība, ka Jēkabpilī "kaut kas notiek". Lieki piebilst, ka mana uztveršanas aparatūra pati šādus jokus neizdomā.

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 13:47
Tad jau iespējams raidīs no tām pašām LKR antenām, kuras laikam ir uz ūdenstorņa Zīlānos.
Janka @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 13:53
Rasskazhu vam po russkij. Mne legche budet objasnitj. 102,8 MHz LKR retransliruetsja cerez pereprijom. Toestj,prijomnik + peredatcik. Esli u prijomnika pomenjatj castotu prijoma na tu,gde Skonto... Vot i vsjo :)) RDS budet pokazivatj tot,chja programma prinjata prijomnikom. Ispoljzuetsja KSS signal. Drugim opredeleniem MPX vixod. Vidimo tam prijomnik perestroili na Skonto. U nas vobshe strana radio biznesa ,blin :(( Esho odna castota v Rige budet. koshmar :((( Kogda eto zakoncitsja ....???
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 15:27
kas ta būs pa frekvenci :D vai tiešām kāds Rīgā vēl cer ar radio biznesu nodarboties ?
marss @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 17:45
Rīgā daudzi gribētu raidīt.
gatis @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 18:14
Skoro uznaete :( Poxozhe vozdux prodovatj legche,cem zhopu podnjatj i rabotatj. Radio dlja professionalov !!! A zdesj kto xochet,tot i veshaet. U vsex odna celj - zarabotatj denjgi neponjatno na chom.
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 19:44
Kaut kur bija runa par 92,x, vai tamlīdzīgu frekvenci? Jā, raidīt vēlas daudzi, bet, es tiešām vairs nesaprotu - kas tad tādā radio varētu tikt spēlēts, lai "vismaz" atpelnītu visu pasākumu atpakaļ? Jā, ja mums būtu normāli sakārtots ēters, katrai radiostacijai noteikts žanrs un auditorija - viss būtu kārtībā, bet tas ko mēs redzam reālajā dzīvē ar jaunpienācējiem ir diezgan šķidri. Spin FM - 20k, Rīga Radio laikam vēl mazāk. Super FM ar praktiski "vislatvijas tīklu mīnus Latgale" pagaidām Latviešu Radio rādītājus nespēj pārspēt. Un tas pats gaida šo jauniņo, ja nu pēkšņi netiek atrasts kaut kas tik revolucionārs, bet tā saucamā visa "masu auditoriju" radiostaciju skala jau ir pilna - visi spēlē vienu un to pašu. Vienīgais variants ir nišas auditorija, bet - tur jau atkal nevar cerēt uz milzīgiem reitingiem. Šoreiz piekrītu TOPruslan, pietiek.
Janka @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 20:37
Vispār, NEPLP ir kaut kādi "ieroči", lai satīrītu Rīgas diapazonu un atstātu tikai, piemēram, programmas, kuras veido programmu šeit, nevis 100% Moskva? Kas toreiz deviņdesmitajos bija ar Biznesu & Baltija un Russkoje Radio? Kaut kādi reklāmas/valodas pārkāpumi, vai kāpēc tika atņemtas licences?
Janka @ otrdien, 2012. gada 6. novembrī 20:41
viņiem bija pārāk liels svešvalodu (krievu) apjoms ēterā, kas neatbilda likumam. vismaz tāda bija oficiālā versija.
gatis @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 06:47
Jankam - ir jau vēl brīvas radio nišas. Kaut vai tepat kādā topikā minētais kantrī mūzikas radio, arī latviešu popmūzikas/rokmūzikas niša ir brīva - tātad vismaz 2 stacijas!
Naukšēnu diskors @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 08:29
SFM varētu novinnēt frekvenci un renovēt Latviešu Radio vismaz Rīgā! :D
(tikai jokoju, tas nenotiks, lai gan būtu priecīgs)
Janka @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 13:27
Bišķi offtopiks, bet paskatieties ko man izdevās atrast interneta plašumos: http://tvertne.org/blogi/media/2/20030923-archivs3.gif

Izskatās vienkārši fenomenāli un priekš tā laika noteikti arī tas tā bija...
Janka @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 15:32
Fenomenāli tas būtu arī priekš šodienas. Bija radio ar savu programu,a tagad lielākā daļa palaiž uz kompja muzičku pa rinķi un krutais rāčiņš gatavs :)Ja televīzijā padome pieprasa orģinālraidījumus,tad tāpat vajag darīt ar radio. Krievuz uzreiz aizklapētu ciet,jo notiek tupa retranslācija un visādi nīkuļi, kuri nav spējīgi algu maksāt dīdžejiem un orģinālraidījumu autoriem,paši izslēgtu savus bezjēdzīgos raidītājus. Pilns ēters ar stacijām,a ko klausīties ta nav :)
Minivat @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 15:48
Kā vispār toreiz Uģis retranslēja BBC Radio 1? Caur satelītu? Vidējie viļņi kā zināms ir ļoti nestabili, ja arī tur britu salās bija kāds jaudīgs AM raidītājs (lai gan Radio 1 pārgāja uz FM jau tad).
Janka @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 15:52
man domāt ka satelīts viennozīmīgi ;)
Bet jā Latviešuradio derētu atdzīvināt, a to Latviešu mūzikā tā īsti nekas nenotiek ...
marss @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 16:09
Vai ne? Liekas tāda, kā pusmirusi + neko arī nezinu vairs kas ir populārs, jo SFM spēlē kaut ko reti no letiņiem, bet LR-2 90% ētera satura ir... jūs paši zināt kas. Es nevaru nosaukt nevienu letiņu šī gada dziesmu. Pēdējā, kuru atceros bija Dona "Signāls", Bermudu Divstūrim vēl "Disko". Un tas arī viss.
Janka @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 16:29
super fm paplašinās izlasiet paši nrtp mājas lapā ceru ka tie būs Limbaži
ašais @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 19:43
Iespejams ka ari Limbazi bet visticamak ta bus beidzot otra lielaka musu valsts pilseta,kur tieshi shis divas stacijas saks raidit.
Andris @ trešdien, 2012. gada 7. novembrī 22:06
Janka, paldies par Radiodeju programmu. Es jau biju piemirsis kas tolaik mums tur skanēja. Tiešām bija laba programma. Jā, BBC Radio 1 un 538 nāca caur satelītu. Skaidrs, ka Latviešu Radio koncepts būtu pelnījis vietu ēterā. Kopš to aizvērām latviešu mūzikā gada laikā ir bijušas vien pāris vērā ņemamas dziesmas. Taču bez valsts ieinteresētības tas (Latviešu radio kā koncepcijas atdzimšana) nevar notikt. Domāju, ka attieciibā uz SFM ašo un Andri gaida vilšanās.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 8. novembrī 09:17
Paldies Ugi! Loti iepriecinaji. Man gan ir cita informacija. Un ta ir loti pozitiva. Kur tad Jus taisijaties paplashinaties? Aluksne? Balvi? Vel var Rezekni pieskaitit,un tas ari viss.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 8. novembrī 14:23
Padome šodien apstiprināja: SuperFM - 96,5 MHz Tukumā; EHR 98,8 MHz Bauskā un 99,3 MHz Matīšos.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 8. novembrī 19:28
Kā ar Limbažiem nākošgad.
ašais @ ceturtdien, 2012. gada 8. novembrī 20:10
Uģi kas tad notiks ar 90.3 raidītāju?
Beigas būs 99.2 EHR no Cēsīm jo tā ir vienīgā frekvence kuru stabili var klausīties Mazsalacā.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 8. novembrī 20:48
rici, nezinu, jo es nerisinu tehniskos jautājumus.
ašais, par Limbažien nekādas informācijas nav pagaidām.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 8. novembrī 21:15
Kads stulbums kam matishos vajag EHR?tur paris klausitaju dzivo! Kapec tad Tukuma frekvenci nomajnija?
Kaspars @ ceturtdien, 2012. gada 8. novembrī 22:53
vaitad izdevīgāk nebūtu tos abus raidītājus uzstādīt Mazsalacā?
Matīšos jau labi var dzirdēt no Valmieras šīs abas stacijas.
ricis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 00:02
Uģi, tiešām taisaties Bauskā raidīt FM 98.8? Tak EHR lieliski var dzirdēt no Rīgas, 104.3 (kopš 104.3 pirmsākumiem). Pat uz virtuves tipa uztvērējiem. tad jau vajadzēja labāk KHR (tiesa, arī no Jelgavas raidītāja labi var uztvert).
gatis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 17:26
Tas varētu nozīmēt tikai to, ka EHR iespējams nopietni domā par izvākšanos no Zaķenes, par ko Uģis jau minēja vasarā? Man tikai bail vai līdz tam laikam Āgenskalna misene (atvainojos, tornis) vēl stāvēs vienā gabalā...
Janka @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 17:38
Ne, nav slikti. tikai cerēju, ka līdz manīm beidzot "atnāks" arī tādas stacijas kā Capital FM vai 101. Varbūt kopš LT izslēdza analogo tv apraidi, pierobežā varētu parādīties brīvas frekvences.
Sandis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 17:46
Gati, Janka - Jā,Zaķusalas torņa dārdzība ir viens no iemesliem. Otrs - ir dažāda informācija par uztveramību Bauskas novadā, attālums no Rīgas tomēr ir liels. Sandi, spriežot pēc tā, ka Liepājā CapitalFM ir pārtapis par RetroFM ir skaidrs, ka CapitalFM pastāv tikai tāpēc , lai kādā dienā pārtaptu par kaut ko citu, kā tas jau ir noticis ne reizi vien.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 18:00
Uģi, neesiet domājuši arī trešo raidītāju uzstādīt pilsētā priekš KHR? Nebūtu slikti, jo tad visas 3 SFM grupas stacijas skanētu ideālā kvalitātē uz jebkura aparāta.

p.s. ceru, ka vēl kāda brīva frekvence parādīsies Bauskā.
Sandis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 18:09
Atvainojos, bet aizmirsu uzjautāt, kad apmēram domājat sākt raidīt pilsētā? šajā gadā?
Sandis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 18:10
Ja būs konkurss uz Bausku un tajā nebūs 90% latviešu valodas, tad KHR piedalīsies. Par termiņiem šobrīd nevaru atbildēt.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 19:13
EHR iet pa TOPradio pēdām :) Tas ir par Bausku. Principā tas ir pareizi jo, it kā 104,3 var uztvert, bet 100% komerciāls signāls (pēc ITU-R BS.412 un LVS79:1996) nav.

Par konkursu Rīgā un vēsturē aizgājušo Latviešu Radio. Atceramies, ka vēl LR laikā SFM piedalījās konkursā ar projektu "Radio Briljanti". Es tā saprotu, ka ideja bija izveidot kaut ko līdzīgu tagadējam Super FM. (Parastie klausītāji, sadzirdot pazistatu nosaukumu, iedomājās katrs savu ideālo radio un daudzi ir "aplauzušies"). Bet ne par to tagad. Daudzi piekritīs, ka būtu labi atdzīvināt LR, kamēr ir iespēja, tas būtu labi arī latviešu mūzikas attistībai, bet nu ja bez valsts atbalsta tas nav iespējams... Skumīgi, bet fakts.

Pēdējā laikā dzirdu ēterā daudz pozitīvas izmaiņas. (Var būt tāpēc ka mans arsenāls papildinājies ar jaunu tjūneri, bet šķiet, ka ne tikai tāpēc :)). SFM grupa pilnā sastāvā ar jaunu ētera noformējumu, ļoti kvalitatīvi, kaut arī līdzīgā stilā, bet katrs atbilstoši savam formātam. KHR un EHR skaņa tagad kļuvusi tāda, kāda tā jābūt, skaļa, detalizēta, ar "piesaistošiem" elementiem, un bez dzirdamiem kropļojumiem. Super FM skaņa man šķita pārāk neitrāla, īpaši Radiodejām, kas skan šobrīd. Bet varbūt, neitrālā skaņa arī bija mērķis?
TOP arī priecē pēdējā laikā. Ar noformējumu arī līdz šim bija viss labi, bet tagad arī iepriecināja pleiliste, vairāk deju hītu, gan aktuālu, gan arī klasikas. RJ darbs ēterā arī tagad ir citā līmenī.
Izskatās, ka jau vismaz 5 Rīgas stacijas ar oriģinālo programmu izmanto ārzemju kolēģu pieredzi, un tas arī priecē, jo rezultātā ēterā ir kvalitatīvs produkts.
Vovanich @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 20:49
Vovanich, paldies par komentāriem. Par SFM skaņu piekrītu. Tur nav tik labs procesors kā KHR un EHR un tāpēc starpību jūt. Tagad galvenais pārlaist ziemas divus tukšos mēnešus un tad jau skatīsimies vai būs nauda kam labākam :)
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 9. novembrī 21:27
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums