Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Super FM grupas staciju jauns skanējums un KHR jauns ētera noformējums
 
Runājot par skaņas līmeņiem. Kādēļ joprojām nekas netiek darīt lai izlīdzinātu skaņas līmeņus starp Jelgavas un Rīgas raidītājiem? 95.5 skan vismaz 2x klusāk nekā Rīgas 96.2 .
Pirms pāris mēnešiem Uģim jau ieminējos par šo problēmu, atbilde, ja nemaldos,bija, ka noskaidros, kas par lietu,bet vismaz līdz vakardienai nekas nav mainijies.
misters @ otrdien, 2012. gada 24. jūlijā 17:48
Nekads brinums tas nav! Jo galvenajais Super FM gruppai pelnit naudu,jebkada veida!nevis domat par klausitaju velmem!diemzel klusitaji ir pedeja vieta,pirmaja nauda!
Andris @ otrdien, 2012. gada 24. jūlijā 20:08
mister, kas ir mūsu iespējās to darām, kas nav - par to nepārdzīvojam.
Paldies, Andri, man pat nav jāatbild, jo vienmēr kāds zina labāk par mani.
Uģis Polis @ otrdien, 2012. gada 24. jūlijā 21:25
Bez komentariem!
Andris @ otrdien, 2012. gada 24. jūlijā 21:51
Īsti nepiekrītu. Pēdējā laikā jau jo īpaši SFM grupa dīdās par labu klausītājiem, vismaz Super FM. Nu kaut vai tikko palaistā lapa draugos, kura tiek reklamēta, un kurā tiek veikti dziesmu testi un vēl šis tas interesants (piemēram Tavs TOP5 un vēl šis tas). EHR laikam joprojām notiek padomdevēju aptaujas (kurās es laikam arī piedalījos, kad vēl EHR klausījos no Višķiem un "hīti" bija mana mūzika). Par KHR nezinu, es nekad viņu neesmu klausījies un krievu mūzika mani nekad nav saistījusi.
Janka @ otrdien, 2012. gada 24. jūlijā 23:15
Janka! Runa iet par programmam,muziku,un skanju,ka ari attieksmi pret klausitajiem!
Andris @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 11:21
Nedaudz pakomentēšu jaunas izmaiņas. 96,8 skaņa kļuvusi mikstāka, kaut kur līdzīga Skonto skaņai. Manuprāt, šāda skaņa arī jābūt šāda formāta stacijai, ļoti piestāv fonam,tā piesaista un tajā pašā laikā nenogurdina un var palielināt klausīšanas laiku.
Ievēroju, ka 96,2 un 104,3 skan diezgan labi visādās "miļņicās", bet klausoties ar labu akustiku, vienkārši gribas izslēgt. Skaņa ir stipri pārstūrēta un kropļota.
Vovanich @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 12:30
Vovanich, paldies par viedokli. Tātad esam uz pareizā ceļa - lai labi skan masu patēriņa radiouztvērējos. Jā, skaņa ir pārstūrēt, bet ņem vērā, ka praktiski 100% materiāla, kas skan EHR jau sākotnēji ir pārstūrēts. Tāda mode un nav vērts par to pārdzīvot.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 16:45
Par modi, jā tas gan, diemžēl. Bet KHR formātā pagaidām nav tik daudz pārstūrētu dziesmu, es pat teiktu, ka to praktiski nav. Tāpēc es domāju, ka KHR skaņai jābūt kaut kur pa vidu starp EHR un SFM.
Vovanich @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 17:57
Taisnība. Meklēsim optimālo skaņu KHR. TopRuslans te vienu vakaru teica, ka viņam mašinā skan ok, lai mēs neko vairs neaiztiekam. Mums arī pagaidām liekas ok. SFM skaņa mūs satrauc vairāk.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 19:18
Es ta saprotu regionos nekas nemainisies ar skanju?joprojam bus klusi raiditaji?
Aivars @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 20:44
Vispirms tiksim galā ar Rīgu un tad domāsim par reģioniem.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 20:46
Uģi, nu protams, ka cik cilvēku, tik arī viedokļu, bet viens trūkums KHR skaņā, kuru, manuprāt, ir jāpielabo, ir augšas. Tās tiek pārstūrētas, pēc tam nonāk zem klipera un sanāk putra, pazūd "dzidrums". Šo laikam janodod pa tiešo Jurģim.
Vovanich @ trešdien, 2012. gada 25. jūlijā 22:04
Bišku stiprāku signālu super fm no Rīgas un Limbažos arī ķer man labāk patīk super fm nekā ehr bet ehr labi tagad ķer Limbāzos.
ašais @ ceturtdien, 2012. gada 26. jūlijā 09:43
Vovanich, 100% piekrītu par KHR.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 26. jūlijā 11:01
Uģi,par presetem.... katrais presets ebkuram processoram - demo variants.
Regulešana nepiecešama! Bet skaņa KHR ir tiešam laba!!!
Vovanich pareizi teica par kropliem. Bet tas varet bu tikaj atsķevischos apparatos. Kāpec? Nu skan skaļak nenozime kā kvalitati :) Ir daudz apparatus,kam te lila skaņa nu "nepatik" un viss. Dem žel tair. Tapec jaatrod variantu,kas palidzes saņemt skaņas kvalitati visam apparatam
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 26. jūlijā 19:18
Paldies, Ruslan. Bet ar tām augšām mēs lēnā garā paekspermentēsim.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 26. jūlijā 21:31
Uģi, super fm ir kļuvis galīgi neklausāms dēļ jaunajiem hītiem.
Kad super fm mazliet līdzinājās skonto tad bija bauda klausīties. Kapec ir jataisa divi EHR? Tos jaunos hitus gandriz visas stacijas griež pa riņķi 24/7.
Es nticu ka vairs nav cilveku kuriem patik vecie hīti. Man slikti paliek tos EHR mēslus klausoties.

P.S. Kur pazudusi dziesma Anmary - beautiful song no super fm etera?
ricis @ piektdien, 2012. gada 27. jūlijā 08:08
rici, tāpec Draugos tagad ir SFM VIP klubs, kura dalībnieki piedaloties dziesmu vērtēšanā palīdzēs šo jautājumu sakārtot. Piedalies arī Tu un palīdzi uzlabot SFM programmu.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 27. jūlijā 14:07
Itka gruti tadu SFM Vip klubu ari SFM majas lapa izveidot? Ne visi ir tajos draugos!
Aivars @ piektdien, 2012. gada 27. jūlijā 14:56
Aivar, ja tu neesi Draugos, tad tu neesi vispār:D
aivis @ piektdien, 2012. gada 27. jūlijā 16:52
Uģi, es taja vip klubā netieku iekšā jo tur visadus trakus jautajumus uzdod uz kuriem nezinu atbildi.
ricis @ piektdien, 2012. gada 27. jūlijā 17:54
Aivar, nav grūti, bet mūs interesē sadarbība ar Draugiem.
rici, tie jautājumi attiecas uz to muuziku ko spēlē SFM. Pamēgini vēl vai pajautā kādam kurš zina atbildes.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 27. jūlijā 19:18
Новый формат радио ХИТЫ-РОССИИ ,очень нравится не сравнить со старым форматом . Молодцы ! Так держать . Правельно что убрали новости ,они всё равно смотрелись далеко не профессионально ,и есчё каждый час до поздней ночи одно и тоже гоняли каждый час ,полная психушка была ,больше добавить тут нечего .
Бейбут @ ceturtdien, 2012. gada 2. augustā 17:01
Uģi kad sāks raidiīt Limbažos man intresē vai tas notiks Septembrī vai Oktobrī.
ašais @ svētdien, 2012. gada 5. augustā 17:58
А я думаю что на радио Хиты-России ,давно пора запустить трансляцию Русского радио ,по такому самому принципу как в Риге вещают Юмор-фм,Европа+ и Авто-радио. И все довольны будут ,а то в последнее время Радио Хиты-России ,попросту говоря превращается в чебурашку и больше ничего. Коль сами ничего путного придумать не умеете -запустите ретрансляцию Русского радио и дело с концом ! Рейтинги думаю подпрыгнут в один момент !
Виктор @ pirmdien, 2012. gada 6. augustā 13:32
Da davno uzhe mnogije tak govarjat i prosjat! Na4alstvu prosto uma nehvatajet! Oni neponimajut etova!
Aleksej @ pirmdien, 2012. gada 6. augustā 22:18
Ugi. Kad bus kadi jaunumi par Super fm grupas jauniem raiditajiem?
Ainars @ ceturtdien, 2012. gada 9. augustā 15:34
Tad, kad buus jaunumi.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 10. augustā 15:00
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums