Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Viena un tā pati dziesma SFM/EHR 5:00

Andri, kapēc naudu maksāt un dabūt no Esd???

Tak daudzi te Mazsalacā ar pirātismu nodarbojas.Mazsalacā ir 3 pirātiskas stacijas un Esd neko nezina.
ricis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 18:29
Rici, ja tas, ko Tu te raksti ir nopietni, uzraksti, lūdzu, man e-pastu, ja tas Tevi ļoti neapgrūtina! Ja nav nopietni, neraksti! No manas puses sūdi nav iespējami! Mana adrese dxrolands@inbox.lv.

73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 20:10
man arī fm@freefm.lv
princ_fm @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 21:12
aaga un neaizmirsti vases@vases.lv
marss @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 08:31
Marss aizmirsti es tev nekad mūžā neko nerakstīšu.
ricis @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 08:41
Priekškam vajag Rīgā piemēram tādu rādio staciju kā BBC 100,5 tāpat man liekas,ka kautko tādu neviens neklausās,vnk aizņem frekvenci.
ixi @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 09:15
Par richa piratisko darbu,informacija tika nodota Vases. Apsolijas parbaudit. Un pastiprinati kontrolet to rajonu.
Maksis @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 11:50
He domājas ka es visu laiku kautko raidu.
Tas bija viena vakara joks ar M 1 plius.
ricis @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 12:04
Vo šito es nesaprotu... Ja tie mazie "pirāti" kādam rada problēmas, VASES tos atradīs arī bez tāda Makša "palīdzības". Ko tu ar to gribēji panākt? Ja redzi čali ar atvērtu alēnu uz ielas, uzreiz zvani mentiem?
dipols @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 12:19
Es izmantoju šo-

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350576409743

Nu nezinu gan kuram šitas varētu traucēt.
ricis @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 12:34
Biju dzirdējis šo dziesmu vēl vecajā Super FM pirms padsmit gadiem - viena no retajām dziesmām kas ir tīkama un nav apnikusi pat pēc tik daudziem gadiem!
Ivars @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 17:01
ixi, to Rīgas BBC klausās vairākas vēstniecības Rīgā (100% zinu, ka USA un UK), kā arī šamējos klausās Jūrmalas pusē
misters @ svētdien, 2012. gada 24. jūnijā 13:12
Šīs tēmas sākumā marss rakstīja: "... p.s. a ko ta KHR nevar ārī 5.00 uzlikt šo grāvēju? Droši vien tas būtu pārāk liels risks ka tā publika nesaprastu :D"

Paklausījos Jāņu dienas rītā - attiecīgais garadarbs skanēja visās trijās radiostacijās, publikai būs vien jāsaprot, kurš te pasūta mūziku!
Rolands Strautmalis @ svētdien, 2012. gada 24. jūnijā 16:30
Njā, diezgan dīvaini, ka pat KHR un Līgo rītā (nakts, kad radio reitingi naktī visticamāk varētu būt vieni no augstākajiem, jo skan fonā). Un tādā Līgo ballītē, ja 5 kaut kas tāds sāk skanēt... hmm...
SFM gan vakarnakt Ballītē bija daudz latviešu (pat vairāk nekā ārzemnieku), bet 100% latvisks ēters tomēr nebija.
Janka @ svētdien, 2012. gada 24. jūnijā 16:44
Sen jau radio nav tikai skaņa ēterā. Atsevišķi skaņdarbi ēterā izskan kā himna sektām un kopienām......,bet cik daudzi no klausītājiem ir analizājuši radio staciju signālu neviss tikai akustisko signālu kā skaņu , mūziku un balsi, bet gan kā dažādu frekveņču fāžu nobīdi, reizināšanu ,sumēšanu.... jā mīlīši radio izmanto līdzīgas tehnaloģijas lai noturētu savu auditoriju. Respektīvi zombētu klausītājus pasniedzot klausītājam pareizi apstrādātu signālu, kurš +/- vairāk iedarbojas uz cilvēka psihi. Šādas opcijas ir pat ieslādzamas skaņas procesoros pie apstrādespirms ētera. Zinu kad LV ir stacijas kuras savus reitingus papildus palielināšanai izmanto tā sauktās psihoakustiskās iekārtas.... tākā paanalizājam ko klausamies :)

73
princ_fm @ pirmdien, 2012. gada 25. jūnijā 00:16
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums