Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Viena un tā pati dziesma SFM/EHR 5:00

Okei. Šis ir diezgan interesanti.
Tie, kas nav lietas kursā:
http://www.spoki.lv/aktuali/Zem-Superfm-stav-Krisnas/529853
un
http://t.co/7ZllXZPO (TV3 Play, pēc 10:35 min) - nopublicēts arī eradio Twitter kontā

Uģis izvairījās Bez Tabu atbildēt, kāpēc tā. Varbūt šeit gūsim atbildi? Man personīgi nav nekādu iebildumu pret šo dziesmu, BET tad man jautājums - kura gada hīts tas ir un kāpēc tas tiek atskaņots? Varbūt šajā laikā EHR/SFM varētu kā LR-1 spēlēt arī Latvijas himnu (tas gan laikam 6 no rīta viņu ēterā), tam piedevām?
Didzejs @ trešdien, 2012. gada 20. jūnijā 00:13
Man liekas raidījumā viss tika skaidri un gaiši izstāstīts ;) Uģis ir aizrāvies ar krišna pasācienu, un tā kā viņš ir šo divu radio staciju viens no vadītājiem, šo dziesmu var likt jums klausīties hotj katru stundu radio galvas vietā :) bet raidījuma beigās bija viedi vārdi - nepatīk, nu takš FM skala ir pilna, meklē tik :) Atzīšos arī man neviens no SFM radio jau kādu laiku nav favorītos (pēc Latviešuradio pazušanas) ...
Ja nepamanījāt EHRs vispār tikai ~40 dziesmas krutjī uz riņķi, a tās publikai neapnīk ko :D
p.s. a ko ta KHR nevar ārī 5.00 uzlikt šo grāvēju? Droši vien tas būtu pārāk liels risks ka tā publika nesaprastu :D
marss @ trešdien, 2012. gada 20. jūnijā 07:41
es tieši redzēju šo sižetu, bet jāatdzīst, to dziesmu neesmu dzirdējis.
Pēc Uģa, atbildes, tāda sajūta, ka šamējam kāds no MGT uzkāpis uz
varžacīm :D

Marsam jāpiekrīt, mūzika ir viens, bet tās reklāmas pauzes ir neizturamas. No šīm trim stacijām visbiežāk pēdējā laikā fonā gāja KHR, bet dēļ tām pašām reklāmām nav nekāda kaifa klausīties.
vajag, tad kā pirms pāris gadiem, kad EHR reklāmas laida 2x stundā (40minūtē, laikam).
misters @ trešdien, 2012. gada 20. jūnijā 13:37
Tada sajuta ja ta viss turpinasies bedigi var beigties prieksh SUPER FM GRUPAS.Tada sajuta ka vinji ir strupcelja,nezina ko raidit,kadu muziku,Nu kam vajadzeja 3 stacijas,nu ar divam vareja vilkt,EHR UN KHR.Nu nav vajadzigs tads SuperFM.
Pretinieks @ trešdien, 2012. gada 20. jūnijā 13:46
Uģi, Super FM ir viena no labākajās stacijām latvijā. Pirmajā vietā man Skonto, otrajā Super FM, trešajā LR2.

Uģi būtu labi ja tik daudz jauno hītu nespēlētu jo tie jau ir EHR. Labāk vecos hītus un mazāk reklāmu. :)
ricis @ trešdien, 2012. gada 20. jūnijā 15:54
Vislabākie ir bija un būs Radio 101 !!!!!!!
edis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 10:24
edis tavos slapjajos sapņos ;)
marss @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 11:22
Nu tā jau gaumes lieta, man vislabākie ir bija un būs Skonto un Super FM.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 13:48
ricis tavi klausītie radio drīzāk ir gaumes trūkums, viens pa otru bezjēdzīgāki ...
marss @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 14:21
marss, ko Tu sevi ierobežo tikai ar e-radio apmeklētāju ārstēšanu. Es Tev te varētu apgādāt ar vērā ņemamām publisku vietu adresēm apgādāt kur Tev izvērst savu sludināšanu - piemēram Spices Lido, kur uz pilnu klapi spēlē nevis Jāņu vai latviešu dziesmas, bet tieši SuperFM.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 14:52
Marss tu esi daunis. Tik laba mūzika kas skan pa Skonto un Super FM neskan nekur citur. Super FM būtu vēl daudz labāks ja spēlētu vairāk 90to hītus.
Es nevaru paciest tos jaunos ārzemju hītus un tie nav klausāmi.
LR2 arī laba mūzika skan un tas labi ka tieši LV muzons nevis kautkāds EhR mikslis. No 70-95tiem gadiem tiešam māksinieki radija labu mūziku bet tagad tādus sūdus rada ka mati ceļas stāvus.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 15:45
Ja jau Super FM ir tik labs kapec tad kritikas ir aizvien vairak? Un kapec tad Super FM reitingi nav diez ko labi?
Dainis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 16:06
Tagad jau katrs kam piķis kabatā uziek uz sava laptopa 10 populāros arzemju hītus un zombē visu latviju ar to šļuru. Neviens nespēj novērtēt vecos labos gabalus. visi iezombējušies uz trakajiem jautajiem hītiem kuriem nekādas vērtības nav.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 16:20
Pasakiet kurā stacijā vēl var dzirdēt tādus fantastiskus izpildītājus kā ATB, Eiffel 65, Haiducii, ozone,roxette.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 16:23
rici - "vecie labi gabali" (un tiešām skaista mūzika) ir jau no piecdesmito beigām un sešdesmito sākuma. Tikai NEVIENA radiostacija tādus nespēlē. Skonto arī neiet gluži tālāk par septiņdesmito beigām. Pēc līdzīga formāta Lietuvā radio M-1 Plius (kuras ietilstošajā grupā M-1 spēlē hītus, Lietus - vietējo + pop mūziku, Raduga - rus (vienīgā vietējā RUS stacija LT, jo Russkoe Radio ir rentranslācija), M-1 Plius savukārt spēlē visu sākot no sešdesmitajiem un beidzot ar mūsdienām. Es ļoti bieži klausos gan FM, gan internetā tepat Rīgā, jo daudzveidība, kuru viņi piedāvā it īpaši vakara stundās ir nepārspējama. Forši izdzirdēt kādu smuku dziesmu, kuru "pa kluso" senči klausījās caur Radio Luxembourg, kad tas bija "TOP hīts". Skonto varētu spēlēt tik daudz skaistas mūzikas, bet viņi to nedara, jo cilvēkiem patīk dzirdēt vienu un to pašu. FR David, Modern Talking, Abba un tālāk viņi arī nesniedzas. Tā kā "vecie hīti" nav tikai 90.gads, līdz kuram tālākais iet SFM. 70-tie laikam ir mana mīļākā desmitgade, bet, nekā daudz no tā FM viļņos saklausīt nevar.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 16:29
Rici - Haiducii bija viena hīta brīnums (Dragostea Din Tea, kuru vēl nokaveroja O-Zone), tāpēc nav brīnums, ka viņu nespēlē. ATB Supers spēlē tikai 5dienās/6dienās ballītē, Eiffel tas pats. Roxette spēlē VISAS radiostacijas (SWH, SFM, Stārs, Skonto...)
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 16:33
Janka pasaki kādu neta radio kur varētu dzirdēt visus šos labos gabalus?
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 16:35
http://www.pliusas.fm 100,2 FM gar robežu un 100,5 Bauskas reģionā. Vēl ļoti labs ir Pūkas-2, kurš es vispār nesaprotu no kā dzīvo (laikam māsas stacija Pūkas dotē), bet spēlē lielisku un Jazz/funk mūziku. Arī FM skalā lielākajās pilsētās. Un reklāmu praktiski nav. http://www.pukas.lt

Daudzveidība. Atslēgas vārdiņš par ko mēs esam runājuši simts un vienā tēmā jau. Mums tādas nav.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 16:40
... un nebūs :) novirze sanāca no tēmas, tāpēc jāliek pts :)
marss @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 17:08
Janka, aizmirsi par ATB 9 PM šīdziesma skan super fm katru dienu reizēm pat divas reizes dienā. Eiffel 65 Blue daba dee arī katru dienu skan super FM.

P.S. Vai vēl kur skan dziesma Anmary Beautiful song vai tā ir exklusīvi Super FM?
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 17:29
Tiko M 1 plius palaidu FM viļņos 88.4

Kam interesē lai uzslēdz.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 17:30
Jā, tiktiešām arī es dzirdēju Spices Lido skanam Super FM, pārņēma tāda dīvaina sajūta, ka iepriekš foršais Latviešu radio nu ir kļuvis par StarFm tipa neitrālu staciju, kura var skanēt jebkur un pa lielam cilvēkiem iebildumu nebūs! Ja atcels radio publiskās atskaņošanas nodokli, Super FM varētu kļūt Top staciju veikalos/publiskās vietās, jo pa vidu nerunā, jāpiecieš tikai reklāma!
taalais @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 21:19
Rici. Ko tu un kur palaidi es nesapratu?
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 21. jūnijā 22:22
Rīgā,Olimpiskā sporta centra baseinā arī skan Super Fm :) Šķiet, ka cilvēkiem patīk.
es @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 07:48
taalais, kā tautā mēdz teikt šādos gadījumos - No Tavas mutes Dieva ausī. Mēs darīsim visu, lai SuperFM kļūtu par #1 sabiedriskajās vietās un tad jau varēs arī celt cenu par reklāmu un tās kļūs mazāk. Tiem, kas šeit strīdās par to kura stacija ir labāka es ietektu netērēt tam laiku šeit, jo šeit vajadžetu notikt apmaiņai ar lietišķu un pārbaudāmu informāciju nevis emocijām, kam domāti dažādi citi forumi. Jautājums nav par to kas kuram patīk, jautājums ir cik lielā mērā kāds spēj paredzēt notikumus tirgū. Tas, kas SFM reitingi ir nekādi nenozīmē, ka pats produkts ir nepareizs no biznesa puses. Visi, kas jelkad taisās piedalīties kādas radiostacijas veidošanā - atcerieties, ka Rīgā šobrīd jau ir 28 stacijas, bet cilvēks vidēji klausās 3-4. Neviens no jums nav pieskaitāms pie visusmēra klausītāja, jo jūs visi interesējaties par šo tēmu. Bet, lai līdz vidusmēra klausītājam novadītu info par jauns stacijas parādīšanos un turklāt vēl panāktu, ka viņš to sāk regulāri klausīties - tur ir nepieciešami ļoti lieli līdzekļi un laiks. Šobrīd nav 90-tie gadi, kad katras jaunas radiostacijas parādīšanās Rīgā bija notikums un tā ātri varēja savākt 100k+ klausītāju. Šodien realitāte ir tāda, ka klausītāji klausās to ko klausās un uz jaunu staciju parādīšanos praktiski nereaģē - ne uz SuperFM ne SpinFM ne Rīga Radio utt. Tāpēc galvenais jautājums ir - ko katra no jaunajām stacijām darīs ar'so problēmu un vai kādam to izdosies atrisināt. Tas ir interesanti - nevis kādas dziesmas kurš spēlē, jo dziesmas dabūt šodien nav problēma nevienam. Arī kausītājiem nē. Kā piesaistīt klausītājus, kurus neinteresē mainīt radiostacijas - lūk tas ir izaicinājums. Jaukus visiem svētkus!
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 09:45
ricis rakstā : " Pasakiet kurā stacijā vēl var dzirdēt tādus fantastiskus izpildītājus kā ATB, Eiffel 65, Haiducii, ozone,roxette."
Nū mes spelejam šis dziesmas visu lajku (TOPradio) Un tagad lielas izmaiņas mums.
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 12:28
Uģis,pedejo postu pilnigi piekritu !
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 12:32
Uģi -neklausies nevienu -ta turpini ,man ļoti patik SUPER-FM , laba muzika tur skan bez lieka muldoņa un stils ari ir superigs . Ta turpini !! TURIES .
bosik @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 13:33
Andri, kā to var nesaprast, es ar nelielu FM raidītāju raidiju M 1 plius FM viļņos 88.4.
ricis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 13:43
No sava laptopa.
ricis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 13:43
Rici. ??? Un kas klausijas tavu raidishanu? Kam tev tas vajadzigs? Ruslan! Kadas Top radio tagad lielas parmainjas?
Andris @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 14:13
Būtībā ir tā. Ņemot par pamatu šodienas mūzikas novirzi, jeb drīzāk "mūziku ar novirzēm", var secināt vienu. Vēl pirms jauno hītu iznākšanas, es jau viņas visas esmu dzirdējis. Jo visur viens un tas pats. "kviecošas, spiedzošas" skaņas, ritma pavadījumā un bez tā.
Pagrābts kāds BONEY-M dziesmas fragments 5 sekunžu garumā un izstaipīts uz 7 minūtēm. Izveidotas 10+PVN kaverversijas. Tas arī ir viss, kas šodien ir dzirdams.
Protams, ja neskaita klāt to tīņu stilu, kā viņu tur saca.... hopā-opā... jeb...hop-hop... Zinu, ka krievu valodā to sauc "речевой понос"...
Ritvars @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 15:54
Andri bija kas klausijās jo caur Draugiem.lv nosūtiju visiem Mazsalaciešiem ziņu ka tāda lieta notiek un lai uzslēdz 88.4 .
ricis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 16:43
rici, kāda jauda raidītājam, cik tālu dzird? :)
Vovanich @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 17:01
ricis, ielūgumu nosūtīji arī ESD?:D

Janka, M-1 Plius Bauskas apkārtnē skan gandrīz vienādi gan 100.2 ,gan 100.5(visu izšķir antenas novietojums).

Es nesaku, ka SFM būtu slikts, bet ja salīdzinām ar laiku, kad SFM tikko bija atdzimis, tad tagad viss ir gājis uz slikto pusi. Nu nafig vajag visu miksēt kopā? Kādēl nevar laist tos pašus vecos hitus(ATB, Eifel 65, Enigma, kur palikusi Vācijas mūzika(Scooter, Sarah Connor, DJ Bobo, utt.)
ja godīgi es neredzu atšķirību starp Skonto). Mūsdienu popsu tak spēlē 90% LV staciju.
misters @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 17:12
Raidītājs šis no ebay.

http://global.ebay.com/05W-500mW-CZH-05B-FM-Transmitter-Mini-Radio-Stereo-Station-PLL-LCD-Antenna/180847735737/item

Dzirdēja līdz Vecatei no Mazsalacas
ricis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 17:24
Jaudīgāku nevar jo būs sūdi no ESD par pirātismu.
ricis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 17:26
Rici, gan jau ka pieslēdzi pie kādas ārējās antenas, ne? Līdz tai Vecatei tak savi 10km
dipols @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 17:32
Jā pielēdzu pie FM dipola kurš pagrizts Rīgas virzienā. Ja pagrieztu uz Valmieras pusi ka to zin varbūt ar Matīšos dzirdetu.

To gan nedarīšu jo Valmierā Monitoringa sistēma ir.
ricis @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 17:36
Ricis laikam grib naudu maksat. Un dabut no Esd?
Andris @ piektdien, 2012. gada 22. jūnijā 18:12
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums