Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Ziemassvētku radio
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Topradio drīzumā Rīgā?

Ruslan, šis jautājums speciāli tev:) Vari apstiprināt,to, ka beidzot, pēc ilgiem pūliņiem, esi "izsitis" frekvenci Rīgā? :)
Es te runāju par FM 98,6.

Tāpat ESD priekš Capital FM meklējot kādu brīvu frekvenci Jelgavā.
misters @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 11:06
misters , par 98,6 MHz nezinu ne ko. Zinu,ka tuvaka laika beidzot tas notiks. Demžel visas koordinacijas un ari kadam bremzetajem .... Vis iet lenam. ESD jaamekle mums tur frekvence,kā ari Bauska ! Es domaju tas prasa ilgu laiku. Redzesim.... misters,bet nu kuriens tev tada doma... Intuicija ?
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 12:28
Sorry, veco zēn, es nevaru savu kontaktpersonu atklāt, bet varbūt arī cilvēciņš kļūdijās:D
Lai nu kā, dzīvosim, redzēsim.
Klau, kas ar Bausku? tak tu teici, kad Bauskā netaisies neko darīt, jo šeit var iztikt ar Dimzukalna raidītāju, esi pārdomājis?
turklāt stipri šaubos vai var atrast pilsētā kādu brīvu frekvenci, tad jau drīzāk jādomā par Jelgavu. No otras puses, Jelgavu tak mierīgi noklāj tas pats Dimzukalns.
misters @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 12:40
Valmieras radio priekšroka un tad pārejie.
Egons @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 13:35
a kam Bauskā ūn Jelgavā raidītājs, tak Dimzukalns nosedz +/- ...
A 98.6FM taču bij Supera Ogres frekvence?
Protams kaut kādu Rīgas daļu tak 91.9 piesedz, kam 2 raidītājus, pārklāsies taču ...
marss @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 14:20
Misters,par " bet varbūt arī cilvēciņš kļūdijās:D " Nē! Viss ir ok...Un Tu to pareizi doma. Par Dimzukalna raiditaju... Jā,raiditajs stiprs un velk 50-60 km. Bet tagad ja gribi but tirgu speletaem ,tavam signalam jabut tadam, kas var uztvert bez šnjakoņa ar "Kitajskuju miļnicu "
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 14:23
Egons,zinu kā tā bus pirmkart. bet ka tas notiks ?
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 14:25
98,6 nebūs stabili jau minētā SFM Ogres dēļ, kurā gan, laikam, šobrīd nekas neskan.
Janka @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 14:42
Egons,zinu kā tā bus pirmkart. bet ka tas notiks ?
Problēma jau nav frekvencēs bet dažu "labvēļu" centieni visu vilkt garumā.
Egons @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 15:19
Janka, nu un kas ka 98,6 domāts Ogrei? pārcels raidekli uz Rīgu un viss būs bumbās. tak 94,9 arī bija domāts zemgalei, bet tagad šamējais raida no Rīgas, kā rezultātā zemgalei čiks vien tiek.
misters @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 16:05
Neesmu frekvenču saskaņotājs, bet varu teikt, ka Latvijā diezgan maz tiek izmantota raidīšana no paralēliem raidītājiem vienā un tajā pašā frekvencē, lai gan ir bijušas pat dažas rokādes šajā sakarībā, piemēram Radio SWH Daugavpils raidītāja frekvences maiņa savulaik. Piemēram, Atēnu aglomerācijā (Grieķijā) vesela rinda radiostaciju raida no diviem raidītājiem vienā un tajā pašā frekvencē, tādā veidā otrais raidītājs noklāj pirmā raidītāja "baltos palnkumus".
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 16:34
tak 94,9 arī bija domāts zemgalei, bet tagad šamējais raida no Rīgas, kā rezultātā zemgalei čiks vien tiek

Mister, risinājums delikāta vēstule uz NEPLP.

Roland, sinhrono tīklu koordinācija un saskaņošana starptautiski ir daudz problemātiskāka, kur nu vēl dabūt to tehniski gatavu komercradiostacijai.
Egons @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 17:48
Par TOPradio un "Kitajskuju miļņicu". Ja Topam būs sava frekvence Rīgā, tad Dimzukalna antenu varēs pagriezt uz Bausku, no viņas jau nekas cits jau neraida. Tiesa tad varētu būt problēmas ar citiem raidītājiem, kuri uztver un retranslē signālu no 91,9.
Es te kadreiz mēģināju zīmēt kaut ko līdzīgu:
http://i83.photobucket.com/albums/j294/Vovanich/Radio/TOPradio-54dBuV-Komb.png
Šeit laikam Dimzukalna antena vēl skatās uz Rīgu, bet zīlais tas ir sliktākais variants - Ulbroka :)
Vovanich @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 18:45
Vovanich , teperj ni odin peredatcik ne berjot signal ot 91,9 FM !!! Vse rabotajut otdeljno cerez svoju sistemu poidaci.
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 19:36
Это радует :)
Vovanich @ piektdien, 2012. gada 20. aprīlī 20:28
Vovavich, runājot par Dimzukalnu, iespējams, drīzumā Tops tur vairs nebūs vienīgais "spēlētājs". vairāk gan neko nevaru teikt, informācija vēl nav 100% droša un viss vēl var mainīties.
misters @ sestdien, 2012. gada 21. aprīlī 12:45
Mister! Tu doma ka kada Riga raidosha stacija varetu pariet no Rigas uz Dimzukalnu? Citu versiju man nav!
Andris @ sestdien, 2012. gada 21. aprīlī 14:17
Nekas netaisās nekur pāriet, runa iet par papildus raidītāja uzlikšanu, lai nosegtu zemgales reģionu. Vairāk neko neteikšu:)
misters @ sestdien, 2012. gada 21. aprīlī 17:38
Mister, tas ka Capital plāno uz papildus frekvences raidīt no Dimzukalna torņa nav noslēpums.
Izbrīna, ka Dimzukalna īpašnieks liek šķēršļus Top Radio.
Egons @ sestdien, 2012. gada 21. aprīlī 17:55
Nu nav ta labaka vieta kur raidit ZEMGALEI. EGONS Kads sakars Daimzukalna ipashniekam ar Top radio raidishanu RIGA?
Andris @ sestdien, 2012. gada 21. aprīlī 18:36
Andri,pēc normatīvajiem aktiem visas Zemgales frekvences tiek saskaņotas ar Rīgas frekvencēm.
Egons @ sestdien, 2012. gada 21. aprīlī 18:47
Egons ??? Jaaa ? Tu dzirdej ? :o
Nu protams TOPradio ir speletajs reklamas tirgu. Andris , Dimzukalna torni ir viss labakajs objekts. Mums izdevas raidit tagad uz daudzam pilsetam un pusem. Kad bus Rigas frekvence ,tad viņš paliks kā viens no musu objektiem. Kad tiko sakas raidišana, Dimzuklans bij vienigajs musu raiditajs. Ar ko mes dabujam 120 000 auditoriju.
TOPruslan @ sestdien, 2012. gada 21. aprīlī 23:13
Ruslan - vai jūs kaut ko darīsiet ar Dimžukalnu, kad dabūsiet frekvenci/raidītāju Rīgā, piemēram, mainīsiet antenu novietojumu vairāk uz Zemgali, nevis Rīgu?
Janka @ svētdien, 2012. gada 22. aprīlī 01:18
Topruslan, šobrīd ir situācija, ka frekvences ap Rīgu var paņemt konkurenti un gaidīšanas režīms nav pats labākais!
Šajā situācija arī Top Radio klausītāji varētu palīdzēt (informējot viņus tiešraidēs), lai procesu ar Rīgas frekvenci paātrinātu, sūtot vēstules elektroniski vai pa pastu uz NEPLP.
Pēdejie notikumi ir pierādijuši, ka NEPLP uz klausītāju vēstulēm rīkojās zibenīgi.
Egons @ svētdien, 2012. gada 22. aprīlī 08:11
Egon, Capital FM ir ESD pieprasījis frekvenci Jelgavā, taču, liela iespēja, ka Jelgavas vietā tiks iedota Iecava (Dizmukalns).
Andri, Dimzukalns ir ļoti laba vieta, lai noklātu Zemgali.
misters @ svētdien, 2012. gada 22. aprīlī 13:03
Mister, par Jelgavu var strīdēties, bet ja Dimzukalns, tad laiks būtu pārskatīt bijušā Kleckina NEPLP rīkojumu, uz kāda pamata tika piešķirts Capital FM tīkls?
94,9 bija Jelgavas vietējās apraides radio Zaļais vilnis kuru vēlāk pārpirka Capital FM.
Egons @ svētdien, 2012. gada 22. aprīlī 14:18
Egons,paldies ! Tagad pienaks laiks rikoties. Un to mes daram ļoti aktivi.90-s gados man ne viens netica,kā es un mana komanda isturejam viss un tikam pie licenses radio saņemšanu. Vienigajs,ka visi doma,ka mes muļti un fanati un tas fanatizms mums driz beigsies. Ne viens nepiverts uzmanibu. Tikaj ESD čakareja man... Pec dažadiem laikiem sakam raidit oficiali un visi sak uztraucies... Kas tur notiek ?! Tulitas visas radiostacijas skatas uz TNS datiem un saka uztraucies " čortov Ruslans opjatj vilez i serjozno "
Citi doma " Aj fignjaa,prodadut ego i vsjo " Koroče ne viens neziņ kas notiks un ko es daru. Pienaks laiks paradit visiem,kas ir TOPradio un ko mes varam ! žel ,kā tas nebija kados 2000 gados :( Jautajums no Jankas par antenu Dimzukalna. Nuu pimkart mes ne ko nevaram mainit tur. Ja pagriezt uz kadu citu vietu antenu,tad parkapa starptautisko koordinaciju ESD. Ja ESD atļau mums to izdarit ,tad ok. Bet tagad uz katro uzstadišanas un parvietošānu vajag proekts. Tas ari prasa laiku
TOPruslan @ svētdien, 2012. gada 22. aprīlī 14:19
TOPruslan, TOP Radio ir tieši laikā! 2000. gadā SWH gurū būtu pielicis kāju priekšā (viņi tajā laikā kontrolēja reklāmas tirgu un TNS).
Tagad taisnībai jāuzvar, vēlu veiksmi!
Egons @ svētdien, 2012. gada 22. aprīlī 14:44
Jesli Topradio obmanuli s 4astatoi v Rige,pervimi svabodnuju 4astotu polu4ili drugije,hotja zajavku podali sovsem nedavno! Tak i v drugom gorode jejo mogut drugije zabratj bistreja 4em Topradio!
Negativ @ pirmdien, 2012. gada 23. aprīlī 18:12
Egon! Kapec radio Valmiera ir priekshroka pec tam parejie? Ar ko vinji ir labaki?
Andris @ pirmdien, 2012. gada 23. aprīlī 18:15
Andri, viņiem ir vairāk naudas un ietekme.
Egons @ pirmdien, 2012. gada 23. aprīlī 18:52
nu tad kartejo reizi pieradas, ka visur visi ir uzperkami
bu bu @ otrdien, 2012. gada 24. aprīlī 09:36
Kad lielie onkuļi bīda lietas, mazajiem ir jāpastāv maliņā:)
aivis @ otrdien, 2012. gada 24. aprīlī 11:51
Ta es ari domaju!
Andris @ otrdien, 2012. gada 24. aprīlī 14:29
Egons un visiem...Paldies Jums,bet bus vis kartiba !!! Starptautiska koordinacija prasa laiku.
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 24. aprīlī 16:17
Nezinu, man liekas ka tas frekvences man liekas ka sen atpakal jau tas frekvences ir sachakaretas, ka piemeram 101,8 un 104,3 ,ja butu 104,2 tad varetu vel vienu radiostaciju ielikt frekvence 104,7 bet tagat neka .Varbut es maldos.
Kaspic @ ceturtdien, 2012. gada 26. aprīlī 10:14
104,7 ielikt nevarētu neko, jo Cēsīs (?) šajā frekvencē raida 101, Viesītē, LR-2. Vismaz 0,1 atstarpei jābūt.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 26. aprīlī 10:55
NU ja tagat raida ,bet kad saka stradat kadreizejais Super FM tad bija savadak.
Kaspic @ ceturtdien, 2012. gada 26. aprīlī 11:11
šodien ar mobu ķer topu arī Alfas galā :)
marss @ svētdien, 2012. gada 6. maijā 15:25
Vai gadijuma nav pastiprinajushi kaut ko? Man ari 2 dienas labi dzirdas! Vai ari laika apstakli palidz?
Andris @ svētdien, 2012. gada 6. maijā 18:07
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums