Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Krievijas Hiti sākuši raidīt Preiļos -91,6
 
Lūdzu foruma dalībniekus padalīties ar info par signāla uztveramību.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 16:16
Daugavpils pēc šī darinājuma droši vien jau raud ;-)
marss @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 18:48
marss, nesapratu, kam D-pilī ir jāraud? Tie taču ir tikai Preiļi. Līdz D-pilij tomēr ir nopietns gabals.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 19:05
Dpilij tas produkts man šķiet būtu ideāls kontingenta dēļ ;-)
marss @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 19:31
Piekrītu, taču tur vajadzīga normāla D-pils frekvence. Mēs tiešām nepiederam pie tiem, kas "no Jelgavas mēģina aptvert Rīgu" vai "no Preiļiem Daugavpili". Protams, ka "sporta pēc" mani interesē cik tālu D-pils virzienā var dzirdēt un iespējams, ka fani ar jumta antenām varēs arī uztvert pašā pilsētā, taču uz reitingiem tam nebūs nekāda ietekme.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 19:49
šodien biju sapulce Neplp Latvijas Radio telpā. Par frekvencijam bus ļoti gruti. Lietuva ne ko mums nedos vairak pisavas robežas. Rigā situacija vobshe zopa. Ne kas nenotiks.
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 20:05
I 4to teperj ti Ruslan skazesh pro Daugavpils? Ja ze prav bil!
Jura @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 20:44
Tātad iedarbināti Višķi vai tomēr tiek raidīts no Preiļiem?
Janka @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 20:49
Paldies Ugi par info! Super FM nedzirdu krievijas hiti gan ir dzirdami uz parasta muzikas centra Daugavpili. Skanja nav visai laba,zel ka raiditajs Preilos nevis vishkos! Kapec ieprieksh neteici neko par to krievijas hiti raidis frekvence 91,6FM?
Andris @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 20:54
Andri, mēs vairāk esam darītāji nevis runātāji. Izdarām - un tad pastāstam. Redz kā Ruslanam visu laiku neliek mieru tikai tāpēc, ka viņš pirms laika kaut ko pastāsta.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 21:23
Krievijas hītus derētu arī Valmierā..būtu ok
marks @ trešdien, 2012. gada 22. februārī 21:51
Marsam - mums tur Daugavpili jau divas stacijas ir tikai ar krievu dziesmas formatu un SWH+ kad atnaca shaja vasara ar lielu reklamas kampaniju jau pazuda interesu starp vietejem, liekas ka tikaj Aliska skan visiem un visus.Pec manam domam tur vajadziga normala eiropas gabalu stacija, Eiropa+ pirms izlegshanas bija jaunieshu favorits,tagad tadas stacijas mums nav. Ideali TOP RADIO bet ari EHR tur bus aktuala muzikas stacija!!
Позитив @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 09:25
Ja jau Ruslanam taisnība, tad Bauskā (pierobeža) arī vairs nekas nespīd, jo nebūs nevienas brīvas frekvences
misters @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 10:43
Uģi, tu Super Fm slejā pieminēji, ka šogad doma palaist 10 jaunus(SFM) raidītājus. Bet kā ir ar Krievijas Hitiem? Tādi paši plāni?
laikam es jau prasīju par Bausku, un atbilde bija noliedzoša.
misters @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 10:47
Ja, Lietuvai ir frekvences, tad iespēja pastāv raidīt no Lietuvas teritorijas uz Daugavpili.
Egons @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 10:58
vot tas būtu šovs pa rubuli :D
marss @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 12:20
Kā Visaginas raidītāji skan Daugavpilī vispār? Tornis jau tur milzīgs! Bet nu jā, tas ir vairāk tāds avantūrisks gājiens, leišu RTK neizlaistu to nemaz cauri! :D
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 15:26
Ja, Daugavpils patiešām ir naudas meka radio tirgum, kur ieguldījumus varētu atsist viena gada laikā, tad Lietuvas variants raidīšanai nemaz nav tik nereāls. Lietuviešiem arī patīk nauda.
Egons @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 15:39
Egon, naudas Daugavpilī nav, bet teorētiski varētu būt reitingi, kurus tad iespējams varētu konvertēt naudā lielajiem tīkla klientiem. Taču cik no tiem, kas sapņo par Daugavpili ir reāli konkurenti Alisei+?
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 16:51
Uģi, vai jūs raidat no pašiem Preiļiem, vai kaut kur blakus? Gadījumā ne no tā mobīlo sakaru torņa, kas ir pilsētas ziemeļrietumos?
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 18:52
Vovanich, godīgi saku - nezinu tieši no kurienes Preiļos mēs raidām. Vai tad elektrosakaru inspekcija datos info nav? Kāpēc tas ir svarīgi?
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 19:14
Es runaju par jaunaem frekvencem. Konkurs vairs nebus. Kam izdodas dabut no padomej papirus,tad tur ESD viss samekles. Bet jaunus stacijus nebus.
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 19:28
ESD ir vienkārši rakstīts "Preiļi", līdzīgi kā TOPradio 97,7 "Līvāni", bet reāli raidītājs atrodas 5 km no Līvāniem.
Es gribēju uzzīmēt aptveršanas zonu visiem KHR raidītājiem, līdzīgi kā es to darīju pirms SFM testa, bet tur vēl jaudas parametrus vajadzētu zināt, kurus ESD tagad diemžēl nepublicē.
Svarīgi tas būtu tāpēc ka tajā pusē ir samērā nelīdzens reljefs. No antenas augstuma virs jūras līmeņa apraides zona ir stipri atkarīga. Bet ņemot vērā, ka signālu var uztvert pat D-pilī, kā daži šeit raksta, man liekas, ka ridītāji nav pašos Preiļos, bet citur uz kādā pakalna.
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 19:51
Uģi, skumji ka nevar nopelnīt Latvijas otrajā lielākajā pilsētā.
Top Ruslan, Rīgā vēl ir pāris frekvences brīvas konkursi būs.
Egons @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 19:55
vovanich, uzraksti pa tiešo mūsu tehniskajam direktoram Ivo.
Ivo.Baumanis@latviesuradio.lv
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 20:47
Paldies, Uģi, uzrakstīšu.
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 20:59
Ugi! Vai Jus esat iesniegushi pieteikumu uz raidishanu Daugavpili? Vai ne? Es ta isti nesapratu!
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 21:04
Nepretendējot ietekmēt reitingus, vienkārši informēju: ļoti sliktos izplatības apstākļos, kādi tie ir šovakar, Nītaures pagastā, apmēram 128 km no Preiļiem, 91,6 dzirdu ļoti slikti, bet 93,4 brīžiem pat labi. Abos gadījumos dzirdu ar vertikālo antenu, kas pagriezta uz Preiļiem, respektīvi dienvidaustrumu virzienā. Arī ar austrumu virzienā pagrieztu antenu abas stacijas ir uztveramas, bet, šķiet, ka vajāk. 91,6 QRM no LR2 91,5 MHz, bet 93,4 horizontāli dzirdu Eesti Raadio 4 no Koeru (216 km).
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2012. gada 23. februārī 21:56
Egons,ļoti interesanti viss ... Bet ! No kuriens tadā informacija ? mans e-pasts: topruslan@inbox.lv
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 24. februārī 10:56
Ugi! Kapec tad Jus raiditaju parcelat uz Preiliem? Vai tad Vishkos bija slikti? Butu vismaz Daugavpili normali dzirdami! Vai tad Preiljos ir tik daudz krievu lai tur skanetu Krievijas Hiti? Es varu pateikt ka kopsh briza kad Jus sakat raidit es vairs Alise plus,tagad mana stacija ir Krievijas Hiti!
Andris @ otrdien, 2012. gada 6. martā 00:26
Ir informācija, ka Aglonā ar labu antenu uztver šo frekvenci.
Pēc mēneša pats būšu Dagdā un PReiļu pusē, noteikti notestēšu
Ainārs no Mārasciema @ svētdien, 2012. gada 11. martā 16:29
Ugi! Kapec majas lapa nav uzradita frekvence 91,6FM un sadalja pro nas frekvence ir sajaukta tur rakstits 96,1FM! Izlabojiet luudzu!
Andris @ otrdien, 2012. gada 13. martā 01:38
Laba diena laba kredīta meklētājs,

Vai jums ir nepieciešams steidzams finanšu kredīts *? * Ļoti ātra un tieša pārskaitīšana uz jūsu bankas kontu * Atmaksa sākas astoņus mēnešus pēc naudas konta saņemšanas * Zema procentu likme 1% * Ilgtermiņa atmaksa (1-30 gadi) Augstums * Elastīgs **, tad ikmēneša maksājums *. Cik ilgi tas tiks finansēts? Pēc pieteikuma iesniegšanas ** Jūs varat sagaidīt provizorisku atbildi, kas ir mazāka par 24 stundām, 72-96 stundās pēc tam, kad esat saņēmis nepieciešamo informāciju.

Kontaktpersonas e-pasts: mrsclaraloancompany@gmail.com

Kontaktpersonas e-pasts: johneliotcredithome@gmail.com

Kundze clara

Ja jūs interesē, sazinieties ar mums: johneliotcredithome@gmail.com un aizpildiet zemāk minēto aizdevuma pieteikuma veidlapu.

Aizdevuma pieteikuma veidlapa:

Pilnais vārds:....................

Valsts: .....................

Valsts:..............

Pilsēta: ..............

Dzimums: .........................

Telefona numurs:...........

Kredīta summa: ...........

Mēneša ienākumi:..........

Nodarbošanās: ................... ....

Aizdevuma periods: ....................... ................

Aizdevuma mērķis: ......................... ...........

Epasta adrese:...................... ................

Vai jūs pirms tam esat pieteicies? ....................

Mēs sagaidām, ka jūsu steidzamā pieteikuma veidlapa ir jāaizpilda labi. Sūtiet mums e-pastu: johneliotcredithome@gmail.com

Kontaktpersonas e-pasts: mrsclaraloancompany@gmail.com

Kontaktpersonas e-pasts: johneliotcredithome@gmail.com

Kundze CLARA kundze
mrs clara @ trešdien, 2017. gada 30. augustā 15:42
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums