Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Super FM PREILI
 
Kad tieshi Super FM plano uzstadit savu pirmo raiditaju Latgale? Esd majas lapa jau 2 meneshus ir info ka tiek gatavots raiditajs Preiljos 93,4FM.
Ivars @ ceturtdien, 2012. gada 12. janvārī 11:52
Varbut Ugis sho forumu izlasis un vismaz menesi pateiks kura plano uzsakt apraidi?
Ivars @ ceturtdien, 2012. gada 12. janvārī 11:56
Ja mani ari interese,jau ilgaku laiku nav nekadu zinju! Varbut raiditajs bus specigs un lidz Daugavpilij vares dzirdet,Ugi cik liela bus aptvershanas zona?
Juris D @ ceturtdien, 2012. gada 12. janvārī 11:59
Ugi! Ir ko pateikt klausitajiem Preiljos? Tas jau nav noslepums!
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 12. janvārī 14:19
Opjatj dostjut Ugisa :)
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 13. janvārī 03:16
Tebja dostali uze teperj na o4erede Ugis!:-)
Andris @ piektdien, 2012. gada 13. janvārī 17:03
Ugi! Ir ko teikt shaja sakara vai nav?
Andris @ piektdien, 2012. gada 13. janvārī 17:20
Es neticu ka ir kadi noslepumi saistiba ar raidishanu Preiljos.tas ka raidis jau zinams frekvence ari.Bet nav zinams cik mums vel gaidit vai drizuma uzstadisiet vai gaidi pavasari?
Ivars @ piektdien, 2012. gada 13. janvārī 17:29
Pavasaris tak drīzumā būs, tātad drīz...
Aivis @ sestdien, 2012. gada 14. janvārī 13:50
Ko tu Aivi stasti! Tu jau neko nezini!
Ivars @ sestdien, 2012. gada 14. janvārī 15:25
Itka tagad ara nav pavasaris?
Andris @ sestdien, 2012. gada 14. janvārī 15:45
Loti cienijamais Ugi Poli! Liels Jums lugums vizmaz dazus vardus par Preiliem pasakiet luudzu! Vai gaidit Janvari vai febrauri vai tomer pavasaris jagaida???
Andris @ sestdien, 2012. gada 14. janvārī 15:48
Cik man zinams tad Preiljos ir vairakas brivas frekvences,varbut ari EHR shogda paradisies.
Ivars @ sestdien, 2012. gada 14. janvārī 15:49
Godātais, Andri! Jūtos patiesi pārsteigts, ka manis vadītas radiostacijas parādīšanās Preiļos spēj kļūt par tik svarīgu notikumu kāda cilvēka dzīvē. Mēs bijām gatavi to palaist jau decembrī, diemžēl, ne visus procesus veicam mēs paši, tāpēc nākas vien gaidīt rindā, kad runa ir par darbiem, kurus noteiktās vietās (un vieta no kuras mēs plānojam raidīt Preiļos ir viena no tādām) drīkst veikt tikai noteiktu firmu pārstāvji. Mēs sagaidām, ka startēsim šomēnes.
Uģis Polis @ pirmdien, 2012. gada 16. janvārī 15:02
Milzigs paldies Ugi par izsmeljosho atbildi, ja mes ar nepacietibu gaidam Super FM Preiljos! Tagad man viss ir skaidrs,tikai neaizmirstiet pateikt kad bus palaists raiditajs!Gaidam ar nepacietibu!
Andris @ pirmdien, 2012. gada 16. janvārī 17:39
Konteineris Preiļos ir uzstādīts. Turpinājums varētu sekot pēc nedēļas.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 18. janvārī 18:35
Paldies par info! Gaidam ar nepacietibu!
Ivars @ trešdien, 2012. gada 18. janvārī 20:03
Liels Paldies Ugi! ka informem mus par raiditaja uzstadishanas gaitu,es ta saprotu ka pec nedelas jau varetu uzsakt raidishanu? cik specigs apmeram bus raiditajs un kada aptveshanas zona? Lidz Daugavpilij diez vai aizsniegs?
Andris @ trešdien, 2012. gada 18. janvārī 20:07
Ugi! Ir kadi jaunumi?
Ivars @ otrdien, 2012. gada 24. janvārī 17:07
jaa ugi pasaki ja ir kas jauns.
ricis @ otrdien, 2012. gada 24. janvārī 21:33
Nē, nekā jauna nav.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 25. janvārī 01:15
Es ta saprotu ka uz maniem jautajumiem ari pagaidam nevari atbildet?
Andris @ trešdien, 2012. gada 25. janvārī 12:47
Kaut ka neveicas Super FM ar raiditaju uzstadishanu Preiljos! Tapat ari Tukuma.
JurisD @ ceturtdien, 2012. gada 26. janvārī 21:03
Ugi! Vai EHR ari plano shogad uzsakt apraidi Preilos?
Ivars @ ceturtdien, 2012. gada 26. janvārī 21:08
Juri, veiksme ir kad kāds izkrīt pa 9 stāva logu un paliek dzīvs. Raidīšana Preiļos ir tikai viens no jautājumiem. Tāpat arī raidīšana Tukumā. Ne viens ne otrs šobrīd (janvārī) nav būtiski biznesam kopumā, tāpēc gaida savu kārtu aiz jautājumiem, kas mums ir svarīgāki. Bet svarīgāki vienmēr ir jautājumi kuru atrisināšana nes vai ekonomē naudu uzreiz. Kā saprotat raidīšanas uzsākšana Preiļos janvārī nav šajā kategorijā, lai gan, jā mūsu plānos ir uzsākt cik ātri vien iespējams. Pagaidām Preiļos mūsu iespējas atpaliek no mūsu vēlmēm. Ivar, jā EHR plāno uzsākt apraidi Preiļos pavasarī. Andri, tehniskie parametri nav mana stiprā puse (atšķirībā no vairuma šajā forumā) tāpēc par tiem es pat neinteresējos. Kad būs gaisā, tad pajautāšu saviem speciālistiem un uzrakstīšu.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 13:27
Zel! Loti zel ka Janvari Super FM vel nevares dzirdet,tad sanak ka ari februari nebus! Liels prieks ka pavasari EHR saks beidzot raidit ari Preilos! Paldies. p.s ja kas jauns paradas informe luudzu!
Ivars @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 14:04
Uģi lūdzu pasaki vai šajā gadā raidīsiet Limbažos vai nu superfm, vai nu ehr priekš manis būtu liels notikums.
ašais @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 15:13
Ugi! kas tas par konteineri kuru uzstadija Preiljos? Kas taja atrodas,vai kam vinsh ir domats? Paskaidro luudzu!
Ivars @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 16:46
Tā kā raidītājs ir par smagu, lai to dabūtu augšā tornī, tad torņa pakājē novieto konteineru, kurā atrodas raidītājs, kas tad ir savienots ar antenu.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 17:02
Ašais, Limbaži bija un ir mūsu plānos, bet mēs vēl spriežam par vietu no kuras raidīt. No cilvēku aptveramības viedokļa Limbaži nav pārāk perspektīva vieta, tāpēc sobrīd, kad vēl nav zināms cik daudz naudas varētu būt 2012.gada reklāmas tirgū, mēs nesteidzamies ar ieguldījumiem. Lai paiet ziema, tad skatīsimies.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 17:10
Es ta saprotu viss ir gatavs raidishanai! Problema ir finanses!
Ivars @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 18:02
Ugi! Es nesaprotu vienu lietu, ka katrs raiditajs parraida to frekvenci no kuras raida?Piemeram Jekabpili klausoties EHR es dzirdu stundas sakuma Jekabpils frekvences nosaukumu,Madona,madonas frekvences nosaukumu,u.t.t Kada veida tas notiek?Jums katra pilseta ir sava studija?
Ivars @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 18:07
Kapec nevar raidit no Rigas uz visiem raiditajiem vienu programmu,lai tas pats kas skan Riga,skanetu visa Latvija,nevis no katra raiditaja atsevishki?
Ivars @ piektdien, 2012. gada 27. janvārī 18:10
Cik es zinu, studija nav, bet kompītis, kuram ir interneta pieslēgums un kurš saņem no Rīgas informāciju par to, kam jāskan, kādā laikā utt. Tādējādi iespējams lokalizēt ēteru, ar vietējām reklāmām, džingliem (kā tas ir EHR gadījumā, senāk arī Latviešu Radio teica frekvenču numurus, Super FM tas vairs nenotiek), ziņām utt. Uģis gan jau spēs pateikt precīzāk, bet cik zinu, Datuvē baigi sen atpakaļ bija izcēlusies diskusija un tur Roberts Lejasmeijers apstāstīja kā tas aptuveni notiek, viens no lētākajiem apraides veidiem sanākot (nu signāla padošanas ziņā). Nevajag relejus vai satelītu (Stārs, 101).
Janka @ sestdien, 2012. gada 28. janvārī 00:44
Uģi un tomēr nēesmu sapratis vienu lietu - kas komandē šodienas SuperFMu un vai tiešām vinš domā ka ar tādu programmu riktīgi pacels reitingus (dienas) ? Kas tur skan ? EasyFM ? jā bija tāds projekts ... pirms atdeva galus. Vēlreiz mēģinam ... OK, wish you well ;) Kāpēc nevarētu ballītes hītprogramma griezties visu dienu (ak es naivais va ne) :) Btw, grūti noturēties uz viļņa kas no rīta stingri velk uz gultu :) Tev kā radio guru droši vien labāk saprast :)
Fanāts no 68.93 laikiem :)
marss @ sestdien, 2012. gada 28. janvārī 01:21
Jā, Ballītes programma ir vienkārši super! Tik daudz sen nedzirdētu meldiņu.
Janka @ sestdien, 2012. gada 28. janvārī 01:54
Jankam taisnība par to kā notiek signāla pārraidīšana. Frekvences tiks teiktas arī SuperFM ēterā.
Marss,paldies par viedokli. Tikai tas, kurš pats ir pamēģinājis izveidot konkurētspējīgu mūzikas plūsmu zina cik tas ir sarežģīti. Īpaši, kad ēterā (par Internetu nerunājot) ir pieejamas tik daudzas alternatīvas. SuperFM ir konkrēts mērķis - apsteigt StarFM, pēc tam SWH un tad Skonto auditorijā "latvieši vecumā 20-50". Tāpēc, ja kāds nosauc SuperFM par SuperSkonto, mēs to uztveram nevis kā uzbraucienu, bet kā komplimentu. Internetā SuperFM klausītāju skaits ir vairāk kā 2 reizes lielāks nekā Latviešu radio. Es pagaidām no tā neizdaru nekādus secinājumus izņemot to, ka SuperFM IR populārāks produkts par Latviešu radio, kas nozīmē, ka biznesa ziņā kopumā mēs esam uz pareizā ceļa. Kas attiecas uz norādi par to, ka dziesmas "velk uz gultu" - pievērsīsim šim aspektam uzmanību veicot klausītāju aptaujas. Taču kopumā ši tendence ka par lielajiem hitiem kļust melodiskas un salīdzinoši lēnas dziesmas - tā ir bijusi kopš 60.-tajiem gadiem, tāpēc ir grūti apvienot "100% hiti"ar "ballīti". Piemēram Skonto ēterā es nedzirdu nekādu draivu, taču neraugoties uz to Skonto reitingos stabili apsteidz šķietami enerģiskāko SWH, kas cīnās par to pašu auditoriju. Pat BB Brokastis savās stundās knapi spēj konkurēt ar Melderi un co. Taču cik daudzi jūsu draugu, paziņu vidū fano par Skonto? Manējo - neviens taču tam nav nekāda sakara ar radio reālo popularitāti. Ok, sekosim notikumu attīstībai. Ja būs kas jauns - noteikti pastāstīšu.
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 28. janvārī 18:40
Nja manējo paziņu lokā tikai sencis pagraiza Skonto, un viņam jau ir pēc 65 :)
Plāni jau kā cēzaram, bet neko lai izdodas :D Es gan laikam fanu bāzē nebūšu bet kā tika minēts netā ir pilns ar alternatīvām (jā auto diemžēl FMs cik nu ir tik ir, un LatvRadio ir laba skaņa raidītājiem ;)
Skaic paldies par atbildi :)
marss @ sestdien, 2012. gada 28. janvārī 19:09
Janka un Ugi! Ja es pareizi saprotu kompjuters kas sanjem info no Rigas atrodas turpat pie tornja!Ka tad Jus spejat panakt tik labu skanju? Nekas nedun,nav trokshnju!Ja ta padoma tas ir loti liels darbs,katram datoram aizsutit informaciju! Ugi! mainit neko neplanojat? Es domaju lai raiditu no Rigas uz visam pilsetam vienu informaciju?
Ivars @ sestdien, 2012. gada 28. janvārī 21:09
Ugi! Nakoshnedelj laikam nekas jauns nav gaidams-saistiba ar Preilju raiditaja palaishanu?
Ivars @ sestdien, 2012. gada 28. janvārī 21:11
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums