Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

TOPradio Vidzeme

Vai tiešām Ruslan? TOPRadio ētera 50% nesastāv latviešu valodā kā rakstīts konepcijā. Ne raidījumu, ne dziesmu latviešu valodā NAV! To vienu "reklāmas" pieteikumu varbūt mēs varētu rēķināt kā vienu procentu. Mazāk.
Janka @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 17:44
Uz mūziku valodas normas neattiecas
Vovanich @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 19:04
Nja jums laikam joprojām nav pielecis ka TOPs NAV latviešu mēlē raidošs un nebūs ;) tāpēc FMā pastāv izvēle ;)
marss @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 19:08
Vovanich - tad uz ko attiecas? Uz dīdžeja runāšanu? Latviski tur 50% nav arī tādas.

marss - FMā nav izvēles. Visi jau spēlē vienu un to pašu.
Janka @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 19:16
Janka, uz RJ, džingliem, reklāmu utt.
Un cik es zinu, piemēram, mūzika pēc džingla latviešu valodā arī skaitās kā raidījums latviešu valodā. Labojiet, ja rakstu muļķības.
Ja kāds nezin, tad Krievijas Hitiem arī 50% raidlaika ir latviešu valodā.
Vovanich @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 19:27
Secinājums:
Lai TOP radio pazaudētu jau tā ne visai augsto reitingu, viņiem jāsāk raidīt latviešu valodā.
Viksons @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 20:23
Viksons @ Šodien, 20:23
"viņiem jāsāk raidīt latviešu valodā."
+1
:DDDDDDDD
Vovanich @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 22:07
TopRuslan, если ты перейдёшь на другой язык в эфире ты потеряешь большую часть аудитории,это будет провал!!! НЕ ВЗДУМАЙ!!!! Слышишь?
Peteris @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 22:45
Ни кто ничего менять не собирался. Но скоро ещё сюрприззз будет. Латыши или Русские - какая разница?! Для меня все люди. Есть тут некоторые с национальным уклоном... Это издержки и агитация политических игр. Жаль,что люди не понимают. Менталитет разный,что делать?!
TOPruslan @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 23:33
A kur ir veestule jaaraksta - nu lai TopRuslanu par gada cilveeku izvirziitu un ieceltu Kleckina vietá?
peetnieks @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 01:35
"...piemēram, mūzika pēc džingla latviešu valodā arī skaitās kā raidījums latviešu valodā."

Nu un tas ir vēl viens lielisks piemērs tam kāpēc Latvijā radio nozare ir tādā d**sā = tiek pārdotas vēl neraidošas frekvences (no koncepcijas tātad nav nekādas jēgas un tai nav nozīmes), Rīgā FM skalā vispār ir pilnīgs haoss.

Jā, es varu te runāt par TOPa koncepciju un tādām lietām, taču, vismaz programma tiek veidota tepat Latvijā, nevis, kā 90% gadījumu (arī Krievijas Hītu) Maskavas retranslācija + vietējās ziņas. Nu nevaru es tos slāvus izturēt un ja viņu radio aizņem vairāk kā pusskalu Rīgā (a man vienalga, ka Rīga skaitās "krievu pilsēta", mēs atrodamies Latvijā). NEPLP vajadzētu bezprecendenta gadījumu uztaisīt - noteikt - vsjo, Rīgā var raidīt tikai 5 krievu radiostacijas. Nu un šīs 5 "vietas" izsolīt. :D Naudiņa gan valstij, gan FM diapazons kļūtu tīrāks. Un tiktu vaļā no tādiem, atvainojos, s*diem, kā Avtoradio, Jumor FM un citām Maskavas samazgām utt.
Paskatieties uz Lietuvu - tur ir dažādība un tur ir viss. Viena krievu radiostacija Russkoe Radio Baltija (kura gan savāc 18% no share :D ) un viss. Igaunijā krieviski arī neraida pusskala Tallinā. Kļockins šo gadu laikā Rīgas FM frekvences iz izsaimniekojis pilnībā, ko pierādīja arī Daugavpils uzņēmēju uzvara pavasarī.
Janka @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 01:41
Un vēl - uzskatu, ka, ja frekvence "maina rokas", vai tiek mainīta koncepcija - jātaisa jauns konkurss. Nu nav tas normāli, kas šobrīd notiek.
Janka @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 01:43
A kur ir veestule jaaraksta - nu lai TopRuslanu par gada cilveeku izvirziitu un ieceltu Kleckina vietá?
Peetniek ja viņu iecels Kleckina vietā tad Super FM grupa tiks izsūtīta uz sibīriju lopu vagonos tā tēlaini sakot.

Janka tu esi nacionālists ja aizstāvi latviešu valodu Latvijā! Redzi latvietis pārdod visu arī frekvences spilgts piemērs 103,2 Līdaka (šķuka) pārdeva Guščinam tas tālāk Mirskim. Enterprise piederēja Mellēnam tālāk tika pārdots krievu uzņēmējam un tā var turpināt.
Vienīgi 101 bet arī tur apakšā stāv Antonava nauda.
Tā kā Tu vari rakt apakšā Topam par koncepciju bet neko neatradīsi nelikumīga, jo visu nosaka nauda ietekme un bizness.
Lietuvā lietuvieši ir vairākumā tāpēc viņiem radio lietās ir kārtība. Igauņi ir lieli nacionālisti tāpēc arī tikuši uz priekšu un aizstāv savu nāciju.
Egons @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 08:48
Janka, Krievijas Hiti ir vietējā programma, retranslācija tur aizņem kādus 25% laika. Bet ētera tīrīšanu un frekvenču pārdošanu pilnīgi piekrītu. No vietējām stacijām var atstāt tikai 3 KHR - vispārējs formats, TOPradio - deju mūzika, un LR4 - pensionāriem. Visādi pik, mixfm utt. ir pagājuša gadsimta stacijas un nafig nav vajadzīgas
Vovanich @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 08:57
Vova a ko vietā likt nebiji padomājis ;)
Jā man arī gribētos pop/dance radio LV mēlē runājošu, bet tā kā visa auditorija ir jau sen sadalīta, jaunie projekti ir lemti sakāvei jau no gala (LT un EE tomēr ir cits nacionālais sadalījums līdz ar to pamatmēlē runājošie projekti aiziet labāk) ....
marss @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 11:03
Ir ļoti daudz neattīstītas sfēras un mūzikas žanri, kuri ir pelnījuši radiostaciju. Relax FM, Jazz FM, Pukas 2 - visas šīs radiostacijas Lietuvā raida jau vairākus gadus, tātad pelna naudu. Jā, tām nebūs super auditorija, bet, kaut kad es lasīju pētījumu, ka šādu radiostaciju auditorija parasti ir cilvēki krietni virs vidējā ekonomiskā līmeņa, viņi interesējas par šādu mūziku, iet uz koncertiem utt. Arī tā ir nauda.
Man, personīgi, ļoti patīk mūzika un stils kuru raida Baltkom 93,9, bet tā krievu valoda, Eho Moskvi retranslācijas un Ždanokas un citu PCTVL politiķu "Ja Tatjana Ždanoka, ja slušaju raģio baļtkom" ziņas mani vienkārši liedz ieslēgt šo radiostaciju. Tas pierāda, ka ir iespējams tāda formāta radiostaciju palaist ēterā.

Par nacionālismu - nu neesmu es nacionālists, vēlēšanās par VL! es nebalsošu (par SC arī nē :D ). Ja par nacionālismu var uzskatīt to, ka būtu jāstiprina latviešu valodas pozīcijas mūsu valstī, kaut vai izmantojot radio resursus - lai tā būtu, uzskatiet.
Janka @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 12:21
Janka retorisks jautājums, ko vajag darīt lai samazinātu krievu valodas kundzību radiostacijās Latvijā?
Egons @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 13:22
Jūs vēl tikai neiazmirstiet izkauties :) Bardaks ir visur, visā pasaulē - ko jūs pārdzīvojat - ejiet un dariet kaut ko kā Līdaka, Mēllēns, Ruslans - katrs pats savas laimes/nelaimes kalējs, vai tad ne?
peetnieks @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 13:34
Peetniek pareizi pateici ka bardaks pasaulē. Tev kā peetniekam jautājums kas būs tālāk?
Egons @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 13:55
Egon - es tak jau teicu, izsludināt izsoli uz kādām 5 licencēm, kas ļautu raidīt saturu krievu valodā.
Janka @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 16:12
Egon - tālāk būs vēl lielāks bardaks un bezpredjels un tad vēl lielāks utt. Tāpēc pārdzīvot par to visu nav jēgas. Tā ir un viss.
peetnieks @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 16:30
Janka bet izsolēs piedalīsies tikai naudas maisi entuziasti vienkārši paliks aiz borta.
Egons @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 17:10
Kādi tev entuziasti, kuri retranslē Maskavu Rīgas FM diapazonā? :D Visur apakšā nauda.
Janka @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 17:33
Izklausās nevis pēc radio bet kreiso partiju foruma :))
peetnieks @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 17:37
Janka ja gribi izsoli tad ir jāmaina elektronisko mediju likumu, jo pašlaik likums nosaka ka brīvās frekvence tiek piešķirta konkursa kārtībā.
Egons @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 18:32
Es šeit nerunāju par brīvām frekvencēm, bet jau par aizņemtām frekvencēm. Pieņemsim, kaut kāds noteikts likums neļauj raidīt krievu valodā vairāk, kā 5 radiostacijām. Tātad, šobrīd visas krieviski raidošās stacijas piedalās izsolē, lai varētu turpināt raidīt krievu valodā. Ja neiegūsti licenci - raidi latviski (vai spāniski, lietuviski, angliski viena stacija jau ir). Jā, Sci-fi scenārijs, bet tāda interesanta ideja ienāca prātā :D
Janka @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 21:53
Aizņemtās frekvences ir likumīgi iegūtas, kā tu grasies tās atņemt radio kompānijām?
Egons @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 21:56
Likumīgi iegūtas ZEM citas koncepcijas. Koncepcija nav ievērota - anulējam frekvenci. 103,2 cik daudz radiostacijas šo gadu laikā ir bijušas? Kādas 5? Tas ir normāli?
Janka @ ceturtdien, 2011. gada 15. septembrī 22:29
Janka, beidz vienreiz pīpēt zāli:D. Te jau sāk izklausīties pēc zinātniskās fantastikas. Domājiet, kad pēc jaunās padomes pārvēlēšanas kaut kas mainīsies? Pēkšņi anulēs, teiksim, Humor FM licensi? Nu ne taču, viss ies savu gaitu. Tas, ka kādam kaut kas nepatīk, ir pie vienas vietas. Ja jau tās krievvalodīgās stacijas spēj noturēties virs ūdens, tad viss ir kārtībā. Nav jau problēma uztaisīt kādu speciālu radiostaciju, kas atskaņotu, teiksim, šūpuļdziesmas, bet vai viņu klausīsies pietiekams cilvēku daudzums, tāds ir jautājums. Protams, tas nav normāli, ka lielākā daļa FM ir piebāzta ar krievu valodā raidošām stacijām.
misters @ piektdien, 2011. gada 16. septembrī 17:44
Es nepīpēju zāli, bet lietoju medikamentus pret saaukstēšanos :D
Janka @ piektdien, 2011. gada 16. septembrī 20:26
Trindec ..... :DDDDDD
TOPruslan @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 01:33
Janka anulēt 103,2 frekvenci nav iespējams, jo kompānija pavasarī padomē iesniedza koncepcijas maiņu un tā vienbalsīgi akceptēja. Iesaku pastudēt jauno elektronisko mediju likumu un ja būsi vērīgs tad atradīsi daudzus caurumus kā apiet likumu.

Domājiet, kad pēc jaunās padomes pārvēlēšanas kaut kas mainīsies?
Mister mainīsies ja nāks nacionāli domājoši cilvēki. Pašreizējā ievēlētā padomē nepārstāv jau vairākus gadus nacionāļi. Circene Vienotība jau vairākas reizes saeimā cēla jautājumu par Kleckina nomaiņu bet ZZS tam pretojās.

Nav jau problēma uztaisīt kādu speciālu radiostaciju, kas atskaņotu, teiksim, šūpuļdziesmas, bet vai viņu klausīsies pietiekams cilvēku daudzums.
LR2 ir piemērs ka klausīsies mūsu tautai patīk sentimentālas dziesmas. Tikai no biznesa viedokļa tam nav jēgas jo tas nav produkts un reklāmu aģentūras tikai par to smīkņās. Peetnieks to jau iepriekšējās sarakstēs no biznesa viedokļa ir labi pateicis.
Egons @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 08:06
to=>TOPruslan.
Es tev nopietni pateikšu, kā pacelt reitingu tavam radio.
Ļoti vienkārši. Piemēram ir tāds "GuestMix". Lūk. Ja jūs tur pārstāsiet pļāpāt un ļausiet paklausīties mūziku, pacelsies reitings.
Ja jūs pārstāsiet "наябривать" klausītājus, ka piemēram, šis sets ir lejuplādējams bez jūsu "tarkšķēšanas" seta laikā, pacelsies reitings.
Vienkārši, vai ne?

Jeb pārdēvējiet savu radio par MRR - Maskavas Rokas Radio. :))))))))))))))))
Viksons @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 13:00
Bet priekš kam Ruslanam reitings, ja viņš sevi uzskata par "radiomīlētāju",jeb pareizi latvikski tulkojot "radioļubiteļ" - radioamatieri? Viņš un viņa komanda to dara sev un saviem domubiedriem par prieku. Protams nav gan tad saprotams, kāpēc Ruslans refgulāri pārdzīvo par reitingiem un sola to pieaugumu. Amatieri par to nepārdzīvo. Tad kā ir Ruslan - tu esi "ļubiteļ" vai "profesional"? Es to nejautāju, lai aizvainotu, bet lai saprastu kā ar tevi diskutēt, jo pagaidām jauc galvu cilvēkiem - te tu esi amatieris, te profs ar milzīgiem plāniem ...
peetnieks @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 13:22
Peetniek sācis petīt Ruslanā personību lai nominētu par gada radio cilvēku?

Viņš mums ir superprofesionālis zina radio no A-Z kāp torņos,remonte uzstāda antenas raidītājus, studijas iekārtas un runā pie mikrofona. Diskutējot ar Ruslanu ieturi subordināciju.
Egons @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 18:35
Bet padomājiet, ja mums tādu Ruslanu būtu vairāk, tad Latvijā būtu vai kur daudz kvalitatīvas radiostacijas, nevis kā tagad visādi šansoni vien:D
Turklāt cilvēks pats montē saviem raidītājiem antenas, kas pēc viņa iejaukšanās spēj noraidīt 3x tālāk nekā kaut kāds Fm 103,2, teiksim:D.
misters @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 20:51
Ruslan, tak sāc attīstīt savu paša tīklu, Topradio jau ir, tagad vajag vēl kādas 2 stacijas, teiksim, Topcountry, Toprock vai tamlīdzīgas, uzreiz konkurenti sāks tevi cienīt:D
misters @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 20:55
Misteram un Egonam.
Latvieši nevar objektīvi vērtēt Ruslanu Kulabuhovu kā ētera personību. Jebkurš krievs jums pateiks, ka Ruslan krieviski runāt NEPROT. Ēterā viņam nav ne stila, ne gaumes. Latviski viņš arī neprot, jo nezin gramatiku. Kāds viņš esot tehniķis, lai spriež profesionāļi, bet Latvijā ar jebkuras nozares inženieriem vienmēr bija problēmas. TOPam MILZĪGAS problēmas ar programmu, sākot ar ziņām un beidzot ar vispārējo programmas struktūru un programmu vadītājiem. Mūziku viņš atlasa to pašu, ko spēlē klubos, tāpēc nekādu citu formātu, izņemot deju mūzikas radiostaciju, Kulabuhovs izveidot NAV spējīgs. DDDDDDD...
Grāmatvedis @ sestdien, 2011. gada 17. septembrī 22:21
Laikam Ruslans Grámatvedim meiteni savá laiká ir atsitis - uz lídzenas vietas táds uzbrauciens... Pa to laiku Saskanas Centrs vinnéjis véléshanas - tá ká Jankam nespíd krievu staciju aizvérshana :)
peetnieks @ svētdien, 2011. gada 18. septembrī 02:24
es tieši par to pašu padomāju, Janka, tulīt TRīgā parādīsies vēl pāris Ru stacijas:)
p.s. Personīgi gaidu DFM.
misters @ svētdien, 2011. gada 18. septembrī 11:24
Pētniekam***
Interneta priekšrocība: pat manu dzimumu tu nevarētu atšifrēt! Vienkārši profesionāli nodarbojos ar reklāmu un tāpēc klausos ik pa laikam visas radiostacijas, pētu to publiskotas programmas, lai ieteikt klientiem labākus reklamēšanas variantus. Tāpēc - "nekā personīga, tikai bizness".
P.S. Un SC, neskatoties uz uzvaru, valdībā tomēr nebūs...Te arī tikai bizness, tikai pasaules mēroga.
Grāmatvedis @ svētdien, 2011. gada 18. septembrī 14:31
Grāmatvedis @ Šodien, 14:31
Kāds bizness tev ar Ruslanu, lai džekam tā brauktu augumā? Lai tak viņš ņemās ar savu radio kā māk. Vismaz kāda rosiiba notiek. Skaidrs, ka ar šo piegājienu viņam nekas dižs nespīd, bet tik un tā klausītāju viņam 3x vairāk nekā Šleseram atbalstītāju. Nu un cik cilvēku fano par tavu darbu? Padomā par to pirms nolikt kādu.
peetnieks @ svētdien, 2011. gada 18. septembrī 17:17
Vai šajā forumā ir aizliegts izteikt savu viedokli? Tad priekš kam tas eksistē? Lai te dominētu tikai piecu pastāvīgo apmeklētāju viedokļi? Manam darbam "fanu" ir pietiekami, lai pilnīgi droši kritizēt cilvēkus, kuri manā izpratnē to ir pelnījuši.
grāmatvedis @ svētdien, 2011. gada 18. septembrī 21:26
grāmatvedis @ svētdien, 2011. gada 18. septembrī 21:26

A ko tu sheit meklē? Iespēju uzbraukt kādam augumā?
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 19. septembrī 01:45
Te vsp. gāja runa par to ka TOP radio tagad raida arī Cēsīs. Un man Mazsalacā TOP radio 100,9 skan ideāli.
Kas noticis ar PROGRESSIVE FM??? Jau miris????
ricis @ pirmdien, 2011. gada 19. septembrī 09:24
peetnieks , taas,kas rakstā nikā "Grāmatvedis" ... prsona doma,ka es nezinu,kas raksta. Gramotejka nashlasj ! Ne obrashajte vnimanija. Po latishki ja ne gramotno pishu i ne otrecaju etogo. Latisham ponjatno,oni ne v obide. Po povodu biznesa... Nu ne vsjo srazu zhee :) Poka vsjo idjot kā vajag.
ricis @ Šodien, 09:24
Nu,Progressive bus internetā. Saules Iela viņš pardots mums.
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 19. septembrī 11:18
Voobshe spasibo Vam vsem za vashi misli. Ja eto prinimaju k svedenju. Kritika i obsuzhdenija dajut boljshuju pishu dlja razmishlenija nad oshibkami. U TOPa poka mnogo raznix kosjakov v programme,no vsjo popravljaem. Pokrainej mere narod slushaet i vsjo idjot toljko v luchuju storonu. Nashot Vidzeme... Rezuljtat uzhe estj. Narod pottjagivaetsja i mnogo xoroshox otzivov uzhe otovsjudu. Poka eto xoroshij pokazatelj,na biznes otrazitsja xorosho. No poka celj nasha vsjo na nogi postavitj,a tam razvivatj. Kak minimum let 15 esho ja planiruju eto vsjo prodvigatj. Nas s partnjorom vsjo ustraivaet na etom urovne. Esho raz govorju - ETO NE PREDEL ,chto zdelanno ! Esho budet sjurpriz ocerednoj :)
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 19. septembrī 11:54
TOPruslan rakstija:
"Esho raz govorju - ETO NE PREDEL "

Nu vienīgais, kas ienāk prātā - "TOP radio" v cvetnom radio.
Viksons @ pirmdien, 2011. gada 19. septembrī 19:52
Kad tieši tiks pārcelta antena uz Valmieras pusi?
ixi @ pirmdien, 2011. gada 19. septembrī 21:03
Veksons,a tu doma,ka es uz reiz savas nosliepumos visiem šeit razbazarju ?
Xexe :)))

ixi @ Šodien, 21:03

Pagaidi bištiņ ! Driz bus. ļoti driz !
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 19. septembrī 23:41
Tad jau Mazsalacā vēl labā dzirdēs ja raiditājs būs valmierā.
ricis @ otrdien, 2011. gada 20. septembrī 15:27
Ruslan. A v DAUGAVPILSE v etom godu vas mozno budet uslishatj,ili vi vsjo ostavite na sledujushuju vesnu?
Jurij @ piektdien, 2011. gada 23. septembrī 17:59
Jurij,davajte ne toropitj sobitija. najdut castotu i vsjo budet. Eto ne ot nas zavisit.
TOPruslan @ piektdien, 2011. gada 23. septembrī 23:07
Ja odnavo neponimaju.kak Top Radio v DAUGAVPILSE soberajetsja veshatj i uze zdet svabodnuju 4astotu,jesli daze EHR nemozet popastj v Daugavpils tak kak tam net svabodnih 4astot,otkuda vdrug Top Radio jejo naidjot? Eto obman Top radio v Daugavpilse nebudet slishno,jesli ja oshibajusj to pustj Ruslan eto dakazet.
Andrei @ svētdien, 2011. gada 25. septembrī 18:58
Andrej,chto mne tebe dokazivatj ? estj reshenie soveta najti castotu dlja nas i vsjo. Estj bumaga s otvetom ot sootvetstvujushix organov. Chto esho nuzhno? Davajte ne budem naezhatj,esli ne znaete. Vivodi delatj mozhno toljko togda,kogda estj na eto osnovanija. EHR delatj necego v Daugavpilse po boljshomu schotu. Pocemu ja znaju,chto castoti tam estj,ja ne skazhu.
TOPruslan @ trešdien, 2011. gada 28. septembrī 19:57
Kogda EHR veshalo 2 goda podrjad iz Vishek 91,6FM to jevo vsja molodjoz slushala i shas vsje prosjat EHR V DAUGAVPILSE! A tebe Ruslan ja skazu zdelai na Top Radio tak 4tobi pestni nepririvalisj v konce.pustj pestnji zvu4at ot na4ala do konca, Togda i TOP RADIO BUDET POPULJARNIM.
Andrej @ trešdien, 2011. gada 28. septembrī 23:16
TOPRUSLANAM
Nu vismaz par latviešu valodu piekrīti...
К сожалению, русский тоже не твой конёк, малыш... Не мучай слушателей, не учи детей плохому, троечник ты горемычный. Сиди на вышке - там тебе самое место,ближайший рейтинг это тебе докажет, увидишь...
Grāmatvedis @ ceturtdien, 2011. gada 29. septembrī 00:09
Pētniekam
Tu esi interesants cilvēks, prieks ar tādu parunāt. Žēl, ka tu slepj savu īsto seju aiz nika.
Ar Ruslanu mums ir savs dialogs, neiejaucies. Es zinu, par ko es runāju.
grāmatvedis @ ceturtdien, 2011. gada 29. septembrī 00:24
Es esmu vairākas reizes ticies ar VISU LATVIJAI partiju, un tagad ir VISU LATVIJAI tikusi ievēlēta valdībā, man R. Dzintars apsolīja mainīt mēdiju likumu, lai mēdiji būtu tikai Valsts (latviešu) valodā. Esmu arī ziņojis Nacionālajai apvienībai - Visu Latvijai par to, ka TOP Radio ir krievu radio stacija, diemžēl netiek ievērotas latviešu intereses un katrā ziņā partija VISU LATVIJAI ir informēta ari par pašu Ruslanu.
Jebkuram latvietim Latvijā ir tiesības pieporasīt avīzes, arī FM radio stacijas latviešu valodā.
Ainārs from Mārasciems. @ svētdien, 2011. gada 2. oktobrī 14:15
Kadas mulkibas saka rakstit foruma!Latvijas ir pilns radio staciju kas raida krievu valoda.un turpinas raidit.jo neviens nespes tas aizvert!Pat slimi cilveki!
Andris @ svētdien, 2011. gada 2. oktobrī 17:21
Слушай Регина,завязывай свою демагогию. Не твоё дело мне указывать здесь,что и как. Рейтинги мои выше твоих,поверь. Спряталась под "grāmatvedis"
и дураков ищешь ? Обиды свои не в том месте высказываешь! Может пугать меня начни ещё кем то ... Диалог у неё свой со мной... Чо мне с тобой обсуждать ?!
Кому ты здесь чего доказываешь ? Мне ? Позвони и докажи,телефон знаешь .....
А публичности хочешь ? Получай ! Я тебя здесь давно вижу уже и с первых дней,как ты гадишь не по теме. Может народу ссылок покидать про тебя. Почитают и послушают много чего интересного. Прекращай этот "детский сад" Я тебя не трогаю и не пишу ничего и ты не лезь. Народная мстительница нашлась.
TOPruslan @ trešdien, 2011. gada 5. oktobrī 22:33
Повёлся...DDD
Grāmatvedis @ piektdien, 2011. gada 7. oktobrī 00:25
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2020 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums