Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

TOPradio Vidzeme

Стартанул тестовай передатчик в Vidzeme(Cesis) 100,9 MHz !
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 00:52
Пока что возможно плохо слышен в некоторых местах "Cesu rajons"
Скоро всё переделаем и будет лучше. Пока просто тест. RDS/Stereo есть,сигнал громкий и качественный. Но есть много,чего надо доработать.
Выбор за слушателем.(критика уместна)
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 00:55
Progressive FM ?
a tā gan jau būs jāietestē, ja sanāks braukt garām ;)
marss @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 07:40
Limbažos nedzirdu.
ašais @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 09:04
Varējāt piemest mazliet jaudas raidītājam,lai varētu labāk dzirdēt Valmierā:)
ixi @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 09:21
Limbaži ir ok. Kā tā ?
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 10:10
šņāc kaut kas fonā.
ašais @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 10:17
ašais,pagaidi bišķu....
marss,progressive vairs nebus šadas frekvence!
ixi,bus labak. Jamaiņa vietu antenaj.
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 10:47
Uzliec gan antenu kādā augstākā vietā, lai būtu labs pārklājums.
ixi @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 13:48
ixi tieši to mes domajam darit. :)
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 14:06
Ļoti gribētos topu dzirdēt arī Valmierā.
rācenis @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 19:07
Izsaku savu nožēlu par vietējo radiostaciju izzušanas procesu Latvijā. Tas ir ļoti skumji. Vienlaikus apsveicu TOP RADIO ar apraides zonas paplašināšanos! Atrodos tikai 30 km attālumā no 100,9 MHz raidītāja. Es to varu klausīties, ja antena ir pagriezta attiecīgā virzienā un novietota vertikālā polarizācijā. Patlaban antena ir dienvidaustrumu virzienā vertikālā polarizācijā - TOP RADIO 100,9 MHz varu uztvert sajaukumā ar LIETUVOS RADIJAS no Bubjiem. Protams, ka raidītājam jāatrodas citur. Es pilnīgi droši varu apgalvot, ka parastam klausītājam savās mājās vai mašīnā manā apkārtnē pašlaik nav ne mazākā iemesla uztvērēju noregulēt uz 100,9 MHz, jo 91,9 MHz (74 km no manis) un 95,4 MHz (56 km no manis) TOP RADIO ir dzirdams pārliecinoši, sevišķi labi no Dimzukalna.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2011. gada 12. septembrī 19:09
Kad tieši ir gaidāmas izmaiņas, es domāju antenas pārcelšana?
ixi @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 09:35
Es kā parasti tikai par biznesu.
Kaa teiktu krievi "deņgi na veter"...
Krievu produkts Cēsīs un rajonā? Kam?
TopRuslan - nu dabū kaut kur reitingus un papēti Cēsu rajona demogrāfiju - un salīdzini to ar Top radio klausītājiem. Tu pat vienu tūkstoti reitingos nedabūsi klāt. Bet nu... kā sacīt jāsaka - bagāts ( tobiš Ruslana šefs) dara kā grib.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 18:55
Peetniek varēji jau puisi paslavēt. Cēsu raidītāju liks pavisam citā vietā tuvāk Valmierai. Kā tu domā kas uzvarēs Krāslavā?
Egons @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 19:33
Varētu padomāt, ka Cēsu rādio vai Progressivefm bija baigie reitingi, ja ne raidījumi ne formāta normāla nebīja.Ja viņi gribēja izdzīvot, tad vajadzēja veidot kādus raidījumus kautko jaunu veidot ar vieniem kalbasņikiem neizdzīvosi.
Tādēļ Toprādio nav tas sliktākais variants.
ixi @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 19:55
peetnieks tu bištiņ sajauca... es pats mēkleju vietu,kur raidit un mans partniers to atbalstā. uzprasi Martiņam, cik ilgu laiku mes runajam par retranslaciju TOPa tur ! Man neviena nebija,kas palidzes ar naudu ,kad bija šis saruna. Tagad nopirakm pilnigi. Un tas nav viss! Biznes mums iet labi. Un redzesim rudeni reitingos,kas tur bus. davaj ? :)
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 19:58
Taagad par antenam un raiditaem.... TOPa tagad strada pieci raiditai Latvijas territorija. Pedejajs raiditajs 100,9 MHz tagad strada nenormala vieta un augstuma. Par to mes tagad stradajam. Negribu šeit ne ko rakstit,jo pieetniks atkal sak man "kabinitj" ar savu biznesu. Viņš tikaj neziņ ,kā esmu pirm kart radiomiļotajs.
Par terišanu naudas un tas talak.... Tas ir musu problemas ar manejo partnieri. Mums viss apmerinas.
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 20:07
Egons @ Šodien, 19:33
Par ko slavēt? Cilvēks padsmit gadus ņemās ar radio un elementāras lietas nesaprot. Turklāt kāds tur ir viņa nopelns? Tā frekvence tur gadiem kurina bez reitingiem, vai tad ne tā? Peļņas tur nav - nav. Top radio jaunais saimnieks no radio ko saprot? Nesaprot. Nauda ir? Ir. Ambīcijas arī? Arī. Ruslans tad nu uz viņa rēķina tipa "attīsta" Top radio. Nu kāda var būt krievu produkta attīstība uz izteikti latviska reģiona bāzes? Te it kā cilvēki, kas pretendē uz izpratni tēmā salasījušies. Tad nu diskutējam pēc būtības nevis sentimentāli elšam.
Krāslavu visdrīzāk paņems Skonto. Viņi regulāri apspēlē SuperFM ja satiekas vienā konkursā.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 20:14
pieetnieks Ti ne prav ! Nav šeit ambicijas !!! Mne zdajotsja,čto ti vperjod zabegaesh. Posmotrim.
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 20:18
TOPruslan @ Šodien, 19:58
Ja želaju štobi u tebja vsjo bilo horošo. No šansov u tebja v Cēsis kad u Grecii izbežatj bankrota. Nu kak ti dumaješ, počemu ni odna russkaja stancija nikogda ne lezla v Cēsis? Kto tam bil do tebja? Jesļi ņe ošibajusj Latviešu Radio. Počemu oņi uidja ot tuda ņe vzjaļi etu častotu pod KHR? Ti zhe sam pišes što Uģis opitnij čelovek. Tak kak objesņiš što on tuda ņe poļez? Skoreje vsevo on posmotrel dannije TNS. A ti ņet. Ok,udači tebe Ruslan. Ona tebe očenj prigaditsa.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 20:30
>>Mne zdajotsja,čto ti vperjod zabegaesh. .
TOPruslan @ Šodien, 20:18

Hodi nado proščitivatj a ņi na "avosj" pologatsa.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 20:36
Ugis očenj opitnij čelovek ! Ne smotrja ni na čto ego ja uvažaju i eto pervij čelovek v Latvii,kto zdelal professionaļnoe radio pod evropejskij stiļ. Eto bilo i Super FM i teperj EHR.
No! Davaj podoždjom TNS -Rudens media pietijumi ?! Ok?
"Hodi nado proščitivatj a ņi na "avosj" pologatsa." peetniek ? :)) Ja horošo podumal ! Nam mesjac porabotatj i otobjom pokupku. Esli rečh o rashodah.
Poka pervie dni uzhe estj rezuljtat. Ljudi zametili :) A eto na dannij momen mne i nuzhno.
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 20:52
TOPruslan @ Šodien, 20:52

Nu gaidīsim. Tev informācijai Top radio reitingi Cēsu rajonā:
Vasara+Rudens 2010 - 1520 klausītāju
Rudens/Ziema 2011 - 1040
Ziema / Pavasaris - 590
Pavasaris /vasara 2011 - 370 klausiitaaju.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 21:07
Es klausītos top radio, labāk par skonto un 101. kas Limažos būtu pieejami.
ašais @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 22:36
Nja izvēle jūsu krajā ir nekāda tur nu ašais tev jāpiekrīt ;)
marss @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 22:46
Limbažniekiem tā ir kā ir ar rādiostacijām,kāda rādiostacija jāķer gan no Rīgas, gan Valmieras, gan Cēsīm.
zix @ otrdien, 2011. gada 13. septembrī 23:01
Nu pedejas reitingos man bija 57% latvieši. Tad redzesim :)
TOPruslan @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 06:46
Ruslan - ja tik daudz latviešu klausās, vai nav plānots veidot programmas arī latviešu valodā? A savādāk vienīgais, ko es tur latviski esmu dzirdējis ir "Top Radio reklāma..."
Janka @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 11:26
Janka Topam koncepcijā 50% ir latviešu valoda.
Ja viņi Krāslavā vinnēs tad Super FM grupai būs liels sāncensis. Peetnieks jau to negrib atzīt bet divu mēneša laikā Vidzemē reitingos Tops būs līderis.
Egons @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 11:38
Muļķības! Vidzemē reitingu līderis būs LR-2 un to tur nepārspēs nekas! :D

Jā - koncepcijā ir latviešu valoda, bet kaut kā neesmu dzirdējis to latviešu valodu. Vēl viens pierādījums kāds sviests ir tā koncepcija - raidi kā gribi.
Janka @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 11:40
Janka es runāju par komercradio stacijām Vidzemē.
LR2 tiek uzturēta par valsts līdzekļiem kura iemanās peļņu gūta arī no reklāmām.
Latvijā radio stacijas var neievērot koncepciju ja ar neplp ir draudzīgas attiecības
Egons @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 12:06
Egons @ Šodien, 11:38
Tu veel vareetu Ruslanam kaadu naudu iedot , lai to izdodas panākt vēl ātrāk :)
peetnieks @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 12:16
Peetniek es piedāvātu Ruslanu nosaukt par radio gada cilvēku Latvijā.
Egons @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 12:33
"Latvijā radio stacijas var neievērot koncepciju ja ar neplp ir draudzīgas attiecības"

Nu un tavuprāt tas ir normāli?
Janka @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 12:43
:))))))))))
TOPruslan @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 12:44
Janka tas nav normāli, bet kā saka mūsu Peetnieks tas ir bizness. Cik zinu padomē neviens no radioklausītājiem nav vērsies ar pretenzijām par komercradio formātu un valodas sadalījumu.
Egons @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 13:44
Nu tad laikam būs jāpapēta un jāvēršās. TOPRadio ir uzskatāms piemērs. Domāju (nezinu, neklausos), ka 50% no Rīgas stacijām nepilda koncepciju.
Janka @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 13:53
Janka redzi padomei nav fiziski iespējams nokontrolēt visas radio stacijas pēc satura. Vidējās un mazās radio stacijas ir palikušas novārtā un dara ko grib.
Egons @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 14:45
Janka,koncepciju mes everojam ! Ar šo mums ir ok.
TOPruslan @ trešdien, 2011. gada 14. septembrī 14:47
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums