Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

TNS vasaras reitingi

http://www.tns.lv/?lang=lv&fullarticle=true&category=showuid&id=3601

Kādi komentāri?
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 10:33
Joprojām nespēju nebrīnīties par Capital FM zemajiem reitingiem! Un kas noticis ar Star FM, ka tik salīdzinoši liels kritums?
taalais @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:11
Nuu normali ! Mes (TOPradio) bištiņ nokritam, bet nu ta ir Vasarā. 9 vieta esam.
Krievijas Hiti vzdrjucili Skonto :))
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:16
taalais , Staram zibens daudz raiditaju sabojā. Es visu vasaru braukšu un tikaj remonteju viņus.
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:18
TNS acīmredzami ir pērkams kantoris kas maksā tam ceļās. Kā Marks Tvens sacīja IR MELI IR LIELI MELI UN STATISTIKA
Bet TOPS ir malacis viņu reitingi aug.
Varu tikai apbrīnot mediju aģentūras kas akli tic šim farsam un pētījumiem bet kā nekā uz to tās pelna.
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:24
Egons@ Nezinu par pirkumem šada kontorā.... Man gruti pateikt. Man liekas tas nevar but. Un tas ir mans viedoklis.
Bet jaaa.... Ar šadiem datiem mums vajag "scitatsja" Reklamas tirgus un agenturas skatas pec šadas datus. :(
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:36
Egon, tu kaut 1 dienu esi strādājis mediju biznesā? Tu vispār zini kā TNS iegūst datus? Tu esi mēģinājis pirkt vietu TNS datos? Tu pazīsti kādu kurš to ir darījis un izdarījis? Tu statistiku esi studējis?

TNS dati nav ideāli, bet tas, ka tu runāt par TNS pērkamību... neliecina par labu tavai kompetencei. Visa industrija ir lohi un tu vienīgais, kas zina patiesību.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:43
Cipari mainās, galvenais redzēt tendences. Un šie cipari apstiprina to, ko par tirgus pārdali rakstīju agrāk. Kamēr SWH kaujas ar Skonto un ir nospieduši StarFM, tikmēr SuperFM grupa kā tanks palielina savu tirgus daļu un atraujas arvien tālāk. Papētiet share - tirgus daļas: SFM 3 stacijām 15,5%, SWH 3 stacijām -9%, Skonto 7,4%, Mix 4 stacijām 5%.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:52
Kunģi,ir kadam damts par to,kā krievu stacijas vasarā aug ne ka Latvijas radio stacijas. Uzmanigi paskateties uz grafikam !
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:54
Pēetniek es neteicu ka TNS ir lohi tur ir daudzi pat godīgi cilvēki ar labu izglītību, bet 10 gadus atpalaļ recidīvs ir bijis bet par to neizteikšos publiski.
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 12:12
Kunģi,ir kadam damts par to,kā krievu stacijas vasarā aug ne ka Latvijas radio stacijas. Uzmanigi paskateties uz grafikam !
TOPruslan @ Šodien, 11:54
Vienā no komentāriem Peetnieks jau izteicās ka zem krievus stacijām Latvijā ir krievijas politika nav brīnums ka reitingi ceļās.
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 12:24
Egon, bērnībā tu biksēs čurāji - vai tāpēc ir jāuzskata, ka šodien arī?
Es nekad neesmu teicis, ka zem krievu stacijām ir Krievijas politika - ir viens Mirskis ar Radio Rossija, kam tas ir ar Krievijas politiku saistīts projekts. KHR,SWH+,MIX grupa,PIK, TOP, JUSTFM - kāda tur Krievija politka?
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 12:32
Egon, es neteicu, ka TNS ir lohi, es tecu, ka sekojot tavai loģikai visa radio un reklāmas industrija ir lohi un nesaprot, ka TNS reitingi ir pērkami.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 12:33
Peetniek nu nav man ticības TNS datiem nu nav. Ja Tu vari mani pārliecināt ka tava industrija ir svēta un godīga tad uz priekšu.
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 12:49
Egon, kāds statistikai ir sakars ar kādas industrijas svētumu? Nu kāds?
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:11
Vechi,beidzet stridaties :))))) Smiekligi lasit jusu perebranku :)))))))
Neesam berniba un ne taisam bikses vairak. Ir tualets :)
Katram komentam ir savs viedoklis. Vaj nē?
Bet ja mes šeit spriezam temu par biksem bernībā , tad katsrajs sak "tjanutj odejalo na sebja":DDDD
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:14
Eu nu esam taču nopietns (vismaz tā man likās) radio forums, kur varam parunāt par notiekošo sfērā. Savas bērnības atmiņas atstājiet foto albūmiem, kurus paskatīties ar radiem ģimeņu vakaros.

Par reitingiem.
101 share krīt. Skonto arī. Kaut kā neiet kopā ar lielo raidītāju "kravu". Star FM milzīgs kritums, bet tas ir likumsakarīgi - izskatās, ka viņi vispār uz visu liek mīksto. 88,1 neskanēja pusvasaru un viņu mājaslapā nav atrodamas frekvences. Kā pie joda lai es zinu, kur viņus klausīties, piemēram, Madonā? Jā, jā, es zinu, ka tas ir 87,9, bet es gribu kaut kur to arī redzēt, jo esmu parasts radio klausītājs, kuram no vārda raidītājs un RDS metas spazmas. Viņu rīta programma ar Anitenu ir nožēlojama, dienas programmas Rozīte arī.
Tagad par SWH norakstīšanu. Pētniek - pēc tavas procentāžas SWH ir 9% un Skonto 7%. Nu to nevar nosaukt par SWH tirgus pārdali. Tendence ir, jā...
LR-4 aug pēdējā laikā, kāds būtu iemesls tam? Krievu staciju ir palicis tikai vairāk.
Par 101 kritienu pat negribās runāt. Sāp. Iespējams arī sekas no Iecavas raidītāja pārnešanas, lai gan tas notika tikai Augusta vidū.
Janka @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:33
Es biju domājis,ka Capitalfm arī būs augstāki reitingi,jo tik norakstāma rādiostacija viņi nav.
101 vajadzēja tikt galā Vidzemē ar raidīšanu,jo cik zinu Smiltenē viņu 103,1 frekvencē ir klusums,kā arī laikam Limbažos 103,0 bija klusums.
Ja viņi tiktu galā ar šiem raidītājiem un skanētu visā Vidzemē reitingos iespējams tas viņiem palīdzētu pacelties.
ixi @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:46
Es joprojām nesaprotu viņu idiotisko lēmumu pārcelt Iecavas raidītāju. Vai tas būs kāds ieguvums? To praktiski varēs redzēt tikai rudens reitingos, bet domāju, ka gaida vēlviens kritums.
Janka @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:50
Kad viņi skanēja no Iecavas, braucot uz Rīgu uzslēdzu 101,signālam nebīja ne vainas, varbūt tad šur tur drusku nošņāca, bet uztveršana viņiem bija laba arī no Iecavas,iespējams šī pārcelšana nebīja nepieciešama.
Tieši tā rudens reitingos tad redzēs vai tā bija kļūda vai nē.
ixi @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:56
Es tev piekrītu. Man mašīnā skanēja ar visu RDS un Stereo. Uz mobiļņikiem bišķi ieraustījās, bet vai tā dēļ ir vērts pakāst visu Zemgali? Laikam jau jā, ja tāds lēmums tika pieņemts.
Janka @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:58
Janka @ Šodien, 13:33

Es runāju par reklāmas naudas tirgu, kas nav proporcionāls klausīšanās laika daļai.
Vēl 2008.gadā SWH bija 13% tirgus un 33% naudas.
2011. ir 9% tirgus un ap 15% naudas.
Skonto ir 7,4%, bet ap 20%.
SFM grupai 15% un ap 30%.

SWH daļa tiek pārdalīta acīmredzami.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:59
Jā, bet šādos tempos SWH vēl dažus gadus rullēs... Un nav jau teikts, ka pazaudēs arī visu savu atlikušo auditoriju (Ja SFM nestaigās pa mājām un mašīnām un pašrocīgi neuzliks 96,2 vai 107,2) :D . BB brokastis ir nezūdoša vērtība. Pārējais gan ir s*ds.
Janka @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 14:02
Tas, ka SWH būs reitingos - par to šaubu nav. EHR gan viņiem nervus vēl pabojās tājās pilsētās, kur līdz šim EHR neskanēja (Valmiera, Jēkabpils), bet ap 200 tūkstošiem paliks.
SWH+ ar Rēzekni un D-pili savu situāciju uzlabos. Taču SWH problēma ir tāda, ka tie max 10% ko viņi sasniegs ar visu grupu Skonto nākamgad sasniegs viens pats + SFM pretendē uz 18-20%. Tā kā naudu reklāmdevēji liek vidēji 3 latviešu un 2 krievu stacijās, tad SWH būs arvien grūtāk tikt šajā sadalījumā pat neraugoties uz korektiem reitingiem.
Es analizēju vienīgi naudas tirgu - biznesu, kur viss ir konkrēti, nevis diskutēju par mākslu, kur katram sava gaume.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 14:23
peernieks@ rakstā: SWH+ ar Rēzekni un D-pili savu situāciju uzlabos"

Redzesim :)))) Man liekas,kā ne.
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 14:41
Nedaudz reitingi kāps, to nevar apstrīdēt, taču vai Šipkis to uzskatīs par korektu un atmāksājušos kāpumu, attiecībā uz izlietotajām izmaksām dēļ frekvencēm un raidītājiem, tas jau ir cits jautājums.
Janka @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 14:46
TopRuslan- ko tur redzēt, E+ D-pilī ir 40+ tūkstoši, kas automātiski pienāks klāt SWH+.
Es Top radio gadījumā vērstos Padomē, lai nepieļautu nosaukuma maiņu uz SWH+.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 16:13
Peetniek vai vēršoties padomē par nelikumībām kāda no radiostacijām ir guvusi panākumus? Atceros Liepiņš sprēgāja līdz pārdeva swh. Kāpēc tad SFM Grupa nevēršas padomē ar sūdzību?
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 16:26
peetniek - un tavuprāt tā automātiski var pieskaitīt 40 tūkstošus SWH+? Tavuprāt cilvēki nemāk pārslēgt radiostaciju, ja esošā viņiem nepatīk? Viņi klausījās E+ un tās mūziku (ņemsim vērā to, ka E+ spēlē arī Eiropas deju mūziku, nevis tikai krievus kā SWH+). Nu nevaram pieļaut, ka visi 40 tūkstoši paliks. Daudzi pievērsīsies citai radiostacijai.
Janka @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 16:44
nja ir tendences ... 101 krīt, tas jau bij gaidāms (nu nav tik daudz kas fanotu par to visu)
SWH jau piemirsts (dēļ utuļa un usuļa)
SFM grupa rullē un rullēs
marss @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 16:45
Janka @ Šodien, 16:44

Protams, ka var pārslēgties. Bet lielākā daļa paliks, jo nav jau uz ko pārslēgties. Daugavpilī vesturiski visām vietējām stacijām ir apmēram vienāds klausītāju skaits. Alisei vienmēr 10-15% vairāk.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 17:11
marss @ Šodien, 16:45

Patiesībā tas 101 nekur nekrīt un nākamjos reitingos būs atpakaļ poe saviem 70 000.
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 17:12
Alise ir Daugavpils klausītākā stacija? Varbūt tev ir dati par Jēkabpils reģionu un tās populārākajām stacijām? Mani interesē Divu Krastu Radio un Radio 1 pozīcijas.
Janka @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 17:25
Kāds var pateikt kur vispār var redzēt reģionālo rādiostaciju reitingus?
ixi @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 18:38
peetnieks,davaj pagaidisim. Tad apsprižam atkal pec 3-em menešiem situaciju. Pagaidam tas tikaj vardi. Es nevaru padomej pateikt "nemainit nosaukumu" Tas ne ko ne dos. laj viņi strada. Bet saprot,jā visu laiku daudz pļapat... ne ko normali no pļapašanas neiznak
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 20:44
Ko tur gaidiit!
Jau tagad ar visu "pljaapashanu" un veel bez D-s un Reezeknes auditorijaam SWH PLUSS pieauga par 11 tuukstoshiem, bet TOP radio tos pashus 11 tuukstoshus pazaudeeja, neskatoties uz sava "tiikla" paplashinaashanos. Jautaajums, KAAPEEC TOP radio tos 11 tuukstoshus pazaudeeja? Varbuut taapeec, ka visu vasaru no riitiem pie mikrofona seedeeja pats TOPRuslans?
Graamatvedis @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 22:49
:)))))))))))))))))))))))))
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 23:17
Janka @ otrdien,
Pavasarii bija 2KR-9 , bet R1 -19 tūkstoši.
peetnieks @ trešdien, 2011. gada 31. augustā 10:31
Nu da, kak zhe lr1 i lr2 ne bitj na pervom meste, marazmkak i vse v etoj strane, muziku bi pisatj nauchilisj snachala a ne pidralala, a top prosto zae...l uzhe poetomu i opustilsja
KPOT @ trešdien, 2011. gada 31. augustā 11:16
Nav slikti priekš reģionālām stacijām pilsētā, kurā dzīvo tikai 30tūkst. Kapitālam izskatās iet sūdīgāk :D
Janka @ trešdien, 2011. gada 31. augustā 13:51
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums