Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Ziemassvētku radio
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Radiostaciju attīstība vasaras laikā

Janka @ Šodien, 22:07
Ieguvēji visos laikos ir tie, kas spēj apmierināt pieprasījumu. Internets ir vien vide. Pēc 101 pieprasījums nepieaugs tāpēc, ka izzudīs FM un būs ciparu radio. Arī ciparu formātā LR2 būs #1.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 22:26
Egons @ Šodien, 22:26

būs, būs , bet ne pēc 5 gadiem... un ne Latvijā...
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 22:28
peetnieks @ Šodien, 22:23
Peetniek šito ir vērts iekalt akmenī!
Egons @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 22:30
tas ir - buus kaa tu saki, bet ne tik driiz. Taču radiobiznesu kā tādu tas nemainīs.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 22:32
Egons @ Šodien, 22:30

Nav ko lielus akmeņus bojāt :)
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 22:34
Digitālais radio Latvijā? :D
Nesmīdini. Tas nobeigs visus reitingus. Latvijā cilvēki arī mašīnās nebūs gatavi tādus ieviest.
Vienīgais - frekvences šobrīd tiek dalītas visiem un tā varētu būt pazīme, ka viss jau tiek bīdīts kārtējai "digitalizācijai", taču NEPLP padome mainīsies. Un jaunā valdošā koalīcija jau arī būs zināma tikai pēc rudens.
Janka @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 22:40
Frekvences netiek dalītas visiem.
Frekvences dala savā starpā sadala SFM un Skonto. Digitalizācijas Latvijā tuvākajos gados nebūs - tas ir 100%. Tās pat Vācijā vai Francijā nebūs, vienīgi Norvēģijā, kas 13.gadā slēdz FM diapazonu. Tāpēc es runāju tikai to procesu ietvaros, kas ir viegli paredzami. Es nepretendēju būt Nostradamus. Es esmu vienkāršs tirgus analītiķis un nevaru atļauties bīdīt visādu tuftu un zinātnisko fantastiku.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 22:51
Godājamais, peetniek!
Par to 13. gadu Tev gan sanāca tufta!
Norvēģi paši runā par 17. vai 19. gadu, bet arī tas nav iekalts pat nelielā akmentiņā.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:04
Nu kā tad netiek dalītas visiem. Konkursi tak izsludināti ir arī Ventspilī, Krāslavā, Liepājā, Alūksnē, Limbažos, Līvānos... Puse no šīm vietām jau Skonto un SFM ir. Ja pat Baltkoms iesniedzis pieteikumu Kurzemē, tad...
Šādos tempos drīz vairs frekvenču nebūs NEKUR Latvijā.
Janka @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:06
Sorry, bet digitālais radio ir s*ds.
Kvalitāte šausmīga, DAB+ (kas ir vienīgais normālais risinājums ar AAC+, DAB ar novecojušo MP2 nekam neder) ir relatīvi jauns, tātad uztvērēji dārgi, nemaz par mašīnām nerunājot. Vajadzīgi vairāk raidītāji. Ja vēl mājās kaut kā, tad kā braucot? FM diapazonā ieplakā tu dzirdēsi nelielu šņākoņu, savukārt DABā - skaņas raustīšanos ar klusumiem. Nu neder nekam šī tehnoloģija. Lietuvā (Viļņā gāja testi, tajos piedalījās viņu EHR, Zip FM, Radiocentras (RC) un vēl kaut kas) DABu jau pagājšgad izrubīja, jo to neviens neklausījās. Nu nav ekonomiski izdevīgi NEVIENAM šobrīd pāriet uz kaut kādu digitālo standartu. Un Eiropā arī tas notiek lēnām. FM Latvijai ir perfekts.
Janka @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:10
Rolands Strautmalis @ Šodien, 23:04

Godājamais Roland,

Tas tika publiski paziņots šogad Kopenhagenā Eiropas radio konferencē.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:33
Roland,

Vainīgs. 17.gads:

The Norwegian Culture Ministry has released a white paper, Digitalization of Radio Media, outlining plans for a primarily digital future for radio in the country.

According to the document, released Feb. 4, the national public and commercial radio services will end analog transmissions on FM in 2017; local radio will have the option to continue on FM.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:38
Secinājums viens:
SFM un Skonto pareizi vien dara - kas pirmais brauc .....
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:40
Godājamais, peetniek!
Es tam neticu! Tevis minētajā konferencē piedalījās pietiekami nopietnas personas, nedomāju, ka kāds no viņiem būtu apgalvojis kaut ko par 2013. gadu, jo Norvēģijas valdības un Kultūras Ministrijas nostādnes ir tādas, ka nacionālās publiskās un komerciālās stacijas varētu beigt analogo apraidi ne agrāk kā 2017. gadā, bet vietējās (lokālās) stacijas to turpinātu vēl ilgāk.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:53
Janka @ Šodien, 23:06

Es piekrītu, ka padome šogad ir superaktīva uz frekvenču konkursiem. Iespējams, ka tur kādam arī ir bizness. Tas ko es saku - kā ārpus Ŗīgas ap 80% frekvenču šogad savāks SFM, Skonto un SWH+.

Turklāt tu jau nevari zināt, kas stāv aiz visādām līdz šim nezināmām kompānijām , kas piedalās - daļa iespējams ir šo te 3 pārstāvji.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:55
Roland, es jau atzinu mana laža - nevis 13., bet 17. Nesaprotu kur es to 13. rāvu. Gadās.. Bet ne tas bija būtiski. Diskusija jau bija par to - būs raidītāji lūžņi vai nē pēc 5 gadiem... Skaidrs ka nebūs.
peetnieks @ pirmdien, 2011. gada 29. augustā 23:58
Ko jūs varētu pateikt par Capitalfm?,viņi arī lēnām paplašina apraidi, sāka raidīt gan Liepājā, gan Valmierā,reitingos viņi bija diezgan zemu.Es domāju, ja viņi paplašinātu apraidi vēl citās pilsētās,tad varētu reitingus sev pacelt.
ixi @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 10:16
Capital pēc svas domāšanas ir 101 tikai dance nišā. Kā nišas spēlētājs arī paliks
peetnieks @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 10:35
Peetniek pārlieku kategorisks esi par ciparu radio.Pārejot raidīt ciparos radio stacijām būs ekonomija elektrības patēriņā par frekvenču resursu vairs nebūs jāmaksā un videi draudzīga sistēma bez traucējumiem. Paskaties Rīga vairs normāli nevar klausīties FM viens otram traucē viss šņāc un tarkšk un vēl gaidāmas divas stacijas.
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:15
Prichom tut ZIP FM ?
Kungi, digitalo radio Latvija nebus kadus 10-15 gadus.Tas ir fakts. Un nebus ari citur. Fini izrubija arā DAB+ raiditajus. Jo šis risinajums prasa ļoti daudz resursu. FM izdevigak tehniski un ekonomiski. Prikškam man cikpar radio,jo man nav mašina šo radiouztvereju ? Ar ko man klausas šo brinumu? Un visur štampo FM radio apparatus. Kur veikalā es varu nopirkt digitalo radio-uztvereju? Paradit man !
Tagad LVRTC strada pec jauna proekta Zaķusala , uztadit vertikalo antenu uz lielo torni,nomaiņa veco 5-kanalu TV antenu. Ne viens netajsas kaut ko darit ar digitalo radio. Jo šeit radiotirgus vispar nolaiž zem plintusa.
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:31
Rīga vairs normāli nav uztverams FM stacijas viena otrai sāk traucēt, mans kaimiņš nesen atdeva nopirkto uztvērēju atpakaļ veikalam jo LR2 nevarēja normāli klausīties pārdaugavā.
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 11:43
Egons,kā ta varet but? Uztverejs ir no China ? par 5 Ls ? Stranno :(
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 12:01
Kaimiņs uzrkastīja sudzību uz ESD viņi atbrauca un mērija kautko un pateica ka no torņa kaut kas nāk.
Egons @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 12:34
Egon, tā tiešām nevar būt! Daudzās pasaules lielpilsētās raidītāji ir izvietoti ar soli 0,2 MHz. Izmet savu uztvērēju, kurā viss šņāc un tarkšķ.

Ruslan, ZIP FM šeit pēdējais pieminēju es un tur arī paskaidroju, "prichom". Это был пример вскоре (возможно, чуть позже чем скоро)и в Латвии прогнозируемой оптимизации слишком надутых сетей передатчиков.

Par digitālo radio piekrītu visiem, izņemot Egonu

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:08
Traucējumi pārsvarā ir lētajiem radiouztvērējiem(ieskaitot radiopulksteņus). Atceros, kad manā sādžā vēl skanēja Zemgales rādio(raidītājs atradās pilsētā, 106,6),tad bija pamatīgās problēmas dzirdēt SWH+(105,7) un Star FM(106,2), jo frekvences atradās blakus.
Ruslan, esi mužiks, pasaki vai Tops Bauskā ienāks šajā gadā?
Starp citu, Topu var normāli dzirdēt arī tagad uz tiem saucamajiem "virtuves radioaparātiem", signāls tak nāk no Dimzukalna, nevis Rīgas.
misters @ otrdien, 2011. gada 30. augustā 13:57
Lapa: 1 2 3 4
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums