Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Autozinas.fm 99.0FM

Nu jau kā nepilnus 2 mēnešus arī fm viļņos sācis skanēt jauns radio Autozinas.fm - par un ap auto, sastrēgumiem, motorsportu utt.
Cik zinu, tad raida no Jūrmalas ar bijušā Jūrmalas radio raidītājiem.
Ir kāds paklausījies?
Kā uztveramība/raidījumi/mūzika?

P.S. Šo trešdien viņiem laikam oficiālā atklāšana, jo ir gatavi iet plašākā sabiedrībā, kā tikai par motorsporta faniem.
Wonders @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 15:32
Nu tagad par autoteemu triis stacijas ciiniisies: AUTORADIO, Autozinjas.fm un TOP RADIO... Kursh kuru???
Graamatvedis @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 15:51
Avto radio necīnīsies ar Autozinas.fm, jo viņi sadarbojas.

TOP radio gan nedaudz pabojās dzīvi :)
Wonders @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 16:57
nezinu vai pēc viņiem būs vajadzība :) pārāk mazs un nezināms tas viss ...
marss @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 18:00
Dēļ sliktā raidītāja nosprāgs dabīgā nāvē, nepaies ne pusgads un tur būs jauna stacija, kas kruķīs krievus... Saderam?
Janka @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 19:27
Man jau uz doto brīdi patīk. Uztveramība Bauskā ciešama(neteiksim, ka ideāla). Mūzika mazliet atšķiras no vairums LV radiostaciju.
pēcpusdienās iet raidījumi( ap 17.00) par autosportu/motorsportu.
Dienas vidū skan arī franču mūzika.
misters @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 20:44
p.s. aizmirsu piebilst, ka raidītājs ir švaks( lai neteiktu vairāk). savā sādžā varu klausīties tikai ar centru, normālie radioaparāti vispār neķer. Bet, kā jau pie mums liela daļa uzskata, Latvija ir Rīga, bet tur jau normāli var uztvert
misters @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 20:47
Dzirdu labi vairāk kā 80 km attālumā.
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 21:10
Rīgā same sh*t, kas ar Dimzukalna raidītājiem ...
marss @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 21:52
Tas ļoti atkarīgs no paša uztvērēja - pašam sanāk braukāt bieži ar jauniem auto un tiem ļoti labi ķer pa visu Rīgu. Un pat līdz Garkalnei, braucot uz Siguldu.
Reku raksts, ka sāks translēt caur 3G/4G - tas jau visu maina:
http://www.carnet.lv/news/view/radiostacijas-autozinas-fm-izveide-investe-pusmiljonu-latu
Wonders @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 22:11
mars, nu neticu. ja pieņemam, ka raidītājs ir Jūrmalā, tātad Rīga-Jūrmala, apmēŗam 23km. un gribi teikt, ka tev labi neskan? tur būtu jāskan ideāli. ja jau vidēji 50km attālumā no Jūrmalas var samērā labi klausīties....
P.s. Nu varbūt, ja to mēģina darīt, teiksim, Purvciemā, kādā pagrabā, tad varbūt, ka slikti9 ķer:)
misters @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 23:20
maars,nu mozh beidz baukt virsu uz Dimzukalna raiditaem ? aaaa? Kam tas vajaga,vinsh dzird un nebrauc auguma. Bet tev viss nepatik. Par sho te 99,0 - Nu jaa... Tas dirsa! Tapec,ka no ta raida...
TOPruslan @ pirmdien, 2011. gada 20. jūnijā 23:49
@TOPruslan - kāpēc d***ā? Tur svarīgākie 'dzelži' jau nomainīti.
Wonders @ otrdien, 2011. gada 21. jūnijā 10:18
No kurienes Jurmala raida sis radio? Cik augstu ir antena?
Janka @ otrdien, 2011. gada 21. jūnijā 12:30
nē nu labi pieņemsim ka skan ;)
bet jā no kurienes 99.0FM nāk, izskatās ka kaut kur no Bulduru gala +/-
marss @ otrdien, 2011. gada 21. jūnijā 14:06
Cik zinu, tad raidītājs atrodas Dzintaros.
Antena augstu :)
Wonders @ otrdien, 2011. gada 21. jūnijā 19:41
žel,kā nevaru bildes jums paradit. Raiditajs atrodas Jurmala,Lielupes territorijā Tele2 torni uz 60m agstumā !
Demžel no šis agstums nevar normali raidit no Lielupes krasta uz Rigas puse. Raiditaja jaude tikaj 300W un tas nedrikst parstnidz,ko viņi tagad dara!
Dzirdeju,kā raidtaju var parnest uz Agenskalna. Bet tas nenotiks laikam. Jo NRTP neatļauj to izdarit.
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 21. jūnijā 23:09
TOPruslan, оно?
http://eastern.breloehr.de/lv-jurmala.htm
Vovanich @ trešdien, 2011. gada 22. jūnijā 09:21
Вованичь,НЕТ !!! Смотри внимательнее! Это диапозон 446МГц на станции SLOKA.
Передатчик в Лиелупе находится. Когда едишь по железнодорожному мосту в Юрмалу или обратно.... Видно и башню и антену.Кстати там же висит и антена ТВ ЮРМАЛА.
TOPruslan @ svētdien, 2011. gada 26. jūnijā 14:09
http://eastern.breloehr.de/lv-jurmala.htm
- Это меня улыбнуло :))))))))))
Кто-то совсем не разбирается в антенах.
4 диполя-это антена для рипитера :))))))
Кто это такое мог написать? Трендец,блин Ахахахахааааа :)))))))
У нас ТВ вещать начало с вертекалки уже ? Афигеть :))))
TOPruslan @ svētdien, 2011. gada 26. jūnijā 14:13
Ясно :)))))))) Ну то что ТВ с вертикалкой это тоже насторожило. И какая там антенна на самом деле на 99МГц?
Vovanich @ svētdien, 2011. gada 26. jūnijā 18:17
Vovanich, Антена там Vigintos Elektronika ! Я лично сам её там ставил 5 лет обратно. Так она там и работает. 4 диполя в сторону Риги направлены. Передатчик RVR Electronica - Italy. 1кватт был. Разрешение было на 300w или 31 db/w
TOPruslan @ otrdien, 2011. gada 28. jūnijā 02:11
Vai Rīgā uz FM skalas ir vēl kāda brīva frekvence, lai es varētu raidīt nelegāli bez licences? Man ir FM raidītajs 50w, bet raidošā antena ir horizontālā polarizācija, raidu es no privātmājas Mārupē, es vakaros no sava datora raidu mūziku.
Vai frekvence fm 97,7 Mhz ir brīva? Es parasti raidu uz to frekvenci, vai arī FM 92,6 Mhz.
Ainārs no Mārupes. @ svētdien, 2011. gada 3. jūlijā 12:23
bail nav :)
+ vai kāds klausās arī un cik tālu velk :P
marss @ svētdien, 2011. gada 3. jūlijā 17:07
Nu nevelk, nevelk! Rīgā Pļavniekos vispār nedzird!
taalais @ svētdien, 2011. gada 3. jūlijā 20:33
Es raidu no Mārupes vakaros uz FM 97,7 Mhz.
Taču meklēju kādu citu brīvāku frekvenci, kur es varētu raidīt.
Ainārs no Mārupes. @ pirmdien, 2011. gada 4. jūlijā 17:12
Ainār, tu mums esi gluži kā tas džeks no ASV filmas "Pump Up the Volume". Galvenajā lomā bija Kristians Sleiters :D
misters @ trešdien, 2011. gada 6. jūlijā 12:12
Haaaaa,atkal šitajs slims Ainars. Kad tu nomerenies ??? Zadolbal vecit.
TOPruslan @ trešdien, 2011. gada 6. jūlijā 13:33
Ruslan, lūdzu man pasaki uz FM brīvo frekvenci Mārupē, kur es varētu nelegāli pagaidām raidīt, kamēr es vēl nēesmu piedalījies konkursā uz FM apraides licenziju.
Es piedalīšos konkursā, lai iegūtu FM apraides licenziju.
Ainārs no Mārupes @ trešdien, 2011. gada 6. jūlijā 15:00
Руслан , а какой у тебя изготовитель передатчика 91.9 ?
Макс @ trešdien, 2011. gada 6. jūlijā 16:02
Ainār, tu tiešām raidi? labprāt paķemmēju ētera skalu pa vakariem, neesmu tālu no Mārupes, bet neko neesmu dzirdējis. Nenes mūs cauri? Cik ta zirgspēki ir tavam raidīklim? Ko raidi?

Maz jau mums to pirātu, interesanti būtu uzzināt...

Atceros reiz bija tāda stacija Imantas Maurotājs. Vo tas bija "Pump Up the Volume"

Bet 99.0 beidzot nu ir jēga izplatīt signālu. Patīk pa dienu diezgan daudz gaumīga elektronika, vakarā - regejs. Džingli un mikrofonnu skaņa gan kā riktīgā pirātu stacijā :D
bleckbloc @ trešdien, 2011. gada 6. jūlijā 22:50
Man ir paštaisīts raidītājs, antena ir mājas bēniņos, lai ESD tik ātri mani nevarētu atrast. Kad es redzu viņu džipu, tad raidītājam samazinu jaudu, lai si'vi mani nevar tik ātri nopeilēt. Man ir 50w raidītājs , bet antena ir divstāvu mājas bēniņos. Signālu var uztvērt arī Imantā augšējo stāvu mājās. Man ir pašam pārnēsājams radio uztvērējs DEGEN, kuram ir labs uztvērēja konrūrs, līdz ar to tver kvalitatīvi arī radio stacijas ar vāju signālu.
Es esmu no Mārasciema privātmāju rajona, kas atrodas netālu no Tīraines.
Pagaidām savam raidītājam meklēju drošu vietu un arī regulēšu antenu, lai EDS mani tik ātri nevarētu atrast.
Ainārs no Mārupes. @ ceturtdien, 2011. gada 7. jūlijā 14:41
Макс,а к чему такой вопрос ? Если ты о качестве приёма,то передатчик здесь не причём ! 91,9 МГц не рижская частота. 32км от центра Риги,это не есть близко. При тех застройках и отношениях сигналов за 32км и местных, мы ещё ооочень хорошо ловимся по сравнению с 99.0 МГц.
Если всётаки интересен передатчик.
То изготовитель "Vigintos Elektronika" 2кВатт. Высота антены 150м (267м - уровень моря) Вертикальная пол. Усиление 9 дб+ мосты сложения на другие передатчики. Коэфицент падает.
TOPruslan @ piektdien, 2011. gada 8. jūlijā 14:58
Imantas maurotājs bij riktīgs dedzinātājs :D uzķēru viņu vienu reizi kojās (91.2?) ~2000
tas bij pa skaisto un pa skarbo :D ir kādas ziņas kas tie bij ;)
marss @ piektdien, 2011. gada 8. jūlijā 19:28
Литовцы сами их собирают ? . Есть вообще разница в качестве работы с Итальянскими RVR ?
Макс @ piektdien, 2011. gada 8. jūlijā 21:54
Макс,не буду хвалить Литовские передатчики. Но была практика и с теми и с другими и с немцами....
Дохнут все рано или поздно! Вопрос надёжности и логичности - Литовцы молодцы,базара нет. Бренд R.V.R ELICTRONICA - Нууу не плохие передатчики сейчас делают. Но надёжность не очень. Литовские передатчики в Латвии полностью работают в сети Star FM,(в некоторых местах SWH b SWH+)TOPradio все литовские,BBC 100,5 MHz,Latgales radio,Alisa+,Evropa+,Baltcom,Mix FM,Jumor FM,Radio PIK(очень старый)Novoe Radio,City Radio,Rietumu Radio,Just FM,Capital FM,Radio Valmiera.... В Литве все перешли на литовские передатчики и от RVR отказались давно. Даже гос-радио. Приимущество их - Сервис очень быстрый и надёжность. Недостатки - китайские вентеляторы принудительного охлаждения.
Но они уже заменяны на "PAPST" (Germani)
Схемы хорошо работают. У меня за всё время редко когда чтото случалось. Стоит не забывать,что эти вещи никогда не выключаются,пока не возникает надобность в их остановке. Работа передатчика круглосуточная.
TOPruslan @ svētdien, 2011. gada 10. jūlijā 23:11
"Imantas maurotāja" radītājs Pēteris Pākste nu jau pāris gadus ir viņā saulē. Domāju, tur tagad iet jautri. Radio mājas lapa aizgāja nebūtībā, kad nobruka times.lv serveris. Kad būs laiks, ir doma tur ievietot pāris foto no tā laika, arī ar Pēteri Pāksti.
flagmanflotes koks @ sestdien, 2011. gada 6. augustā 01:36
Visu cieņu bijušajiem un aizgājušajiem pirātiem! Ja jau te esam par to sākuši runāt, vai kādam ir informācija par Radio Medūza, kas savulaik raidīja laikam no Siguldas (tā man toreiz teica Ruslans) un ko tiku šad tad dzirdējis???
Rolands Strautmalis @ svētdien, 2011. gada 7. augustā 01:52
Подскажите пожалуйста где есть список композиций которые проигрываются сегодня.
Спасибо
Vladimir @ sestdien, 2012. gada 23. jūnijā 15:45
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums