Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Special Radio

Jau kā 3 mēnešus bez pārtraukuma skan jauna internet radio "Special Radio"
Radio atskaņo dažādas stila mūzikas, ar diezgan labu kvalitāti 128kbs, 44.100kHz. Ir arī izveidotas divas mājas lapas specialradio.tk un exfiles.itap.lv
Special RADIO ir mūsdienīgs, stilīgs interaktīvs radio, kas iepazīstina ar pasaules aktuālo un jaunāko populāro mūziku, to papildinot ar aizvadīto gadu lielāko grāvēju izlasi.
Kā ilgstošos panākumus Special Radio var minēt veiksmīgi izvēlēto „dzīvā radio” mājas lapu un spēju izveidot spēcīgu komandu. Mūsu ētera personību vārdi komentārus neprasa. Viņi savu spēju ir parādījuši gan radio ēterā gan ārpus tā.

Daudzi jautā- Kas ir interneta radio?
Teorijā atrodami vairāki skaidrojumi, kā definēt jēdzienu „interneta radio”. Tā apzīmēšanai tiek lietoti termini – „interneta radio”, „digitālais radio”, „podkāstu radio”, „e-radio”, „tīkla radio” u.c. Savukārt es „interneta radio” definēju kā digitalizētu procesu interneta lapā, kas ļauj ievietot, klausīties, uzglabāt, lejupielādēt, mijiedarboties ar audiofailiem tiešsaistē tā, lai no vienas puses kaut kādā mērā saglabātu tradicionāla radio izskatu (nodrošinot audiofailu skanēšanas lineārumu), bet no otras – ietvertu jauno mediju piedāvātās iespējas, ko izmantot gan medija satura veidotājiem, gan tā patērētājiem.

Mūsu izvirzītie uzdevumi:

Uzjautrināt klausītājus ar dažādiem raidījumiem un protams atskaņot jaunāko mūziku
Ļaut saviem klausītājiem pilnveidot Special Radio saturu. Ļaut saviem klausītājiem būt daļai no Special Radio.

P.S Viss lielākais atbalsts radio esat jūs- mūsu klausītaji. Tāpēc, jāsaka liels paldies jums visiem. tikai dēļ jums mūsu radio spēj augt.
Janis @ trešdien, 2011. gada 23. februārī 11:59
es klausos radio clubber un topradio un viss , man jau pietiek visus shos radio
Cik Vel var ? Pec gada vai atraak shii radio aizversies bljaviens >_<
maks @ trešdien, 2011. gada 23. februārī 16:47
Es arī īsti nesaprotu kamdēļ vajaf šos n-tos interneta radio. Viņi taču jau ir tūkstošiem, un pofig, latviešu vai ārzemju, mūzika pārsvarā vienāda. Saprastu, ja būtu FM viļņos, bet internetā....
misters @ svētdien, 2011. gada 27. februārī 13:59
saprotiet dažiem cilvēkiem tas ir hobijs un tāpēc jau taisa! Es domāju jūs arī taisītu ja Jums tas patiktu!
Nu redz cilvēkam laikam patīk tāpēc un izveidoja savu internet radio!
juris @ pirmdien, 2011. gada 28. februārī 12:46
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2019 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums