Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Failu apmaiņas
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

latvijas.valsts.radio.

man-prat-sakuma-saemai-bija-pienemts-pareizais-lemums-dalei-apturet-latvijas-radio-darbu.aradio4-es-uzskatu-vajadzetu-pilniba-likvidet-tapec-ka-tur-vispar-skan-muzaika-gan-driz-ka-no-miskastes-un-zinas-tapat-katru-pusstundu-vai-vairak-no-tas-var-pilniba-palikt-trakam.Ari-latvijas-radio2-man-skiet-vajadzetu-apturet-vismas-daleji-un-nomainit-ari-devizi-piemeram-radio2-ir-ielu-muzikantu-radio-jo-tada-muzika-tur-skan-gandriz-visu-laiku.Jaunais-latviesu-radio-kanals-tas-patiesam-ir-super-ta-novelu-ari-turpinat.Labi-ka-mes-varam-jus-dzirdet-interneta-tapec-visa-liepaja-kam-ir-interneta-pieslegums-bauda-to-kanalu-nepartraukti.Gaidisim-jus-liepaja-ari-fm-diapazona-jo-ne-visi-liepaja-ir-tik-bagati-un-ne-katram-ir-interneta-pieslegims-.
indulis @ piektdien, 2009. gada 9. janvārī 15:41
kāda tev vēl Liepāja?pat līdz bauskai knapi velk(66km),tāda šņākoņa,ka labāk klausīties caur internetu.
misters @ svētdien, 2009. gada 11. janvārī 15:49
žēl ka valmierā nav šis rādio:(
dzeks @ svētdien, 2009. gada 11. janvārī 18:24
No 2009. gada marta Latviešu radio arī skanēšot Liepājā, 95,2 FM frekvencē.
taalais @ svētdien, 2009. gada 11. janvārī 23:34
indulis tev seksīgs rakstīšanas stils :)) ar - :D
bet pa tēmu - to narkomānu radio (nabu)
var taisīt ciet bez probzām, tāpat LR4 man šķiet diezgan bezjēdzīgs pasākums ...
latviešu radio galvenais mīnuss ir dīdžeju trūkums (vienīgais dīdžejs - vinamps). Kaut kā tā
marss @ sestdien, 2009. gada 24. janvārī 13:10
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2018 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums